mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 05.05.2024 : 13:07:48

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Strani: 1 ... 179 180 181 182 183 [184] 185 186 187 188 189 ... 474   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI  (Prebrano 967407 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #2745 : torek, 13.10.2009 : 23:33:40 »

Sam res, kaj ti bo border, če imaš Murija, Mišo in Flipa Cheesy Kiss
Logiran

dasika
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 182


« Odgovor #2746 : torek, 13.10.2009 : 23:36:46 »

Jst tut tak pravim Cool
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2747 : sreda, 14.10.2009 : 01:00:37 »


Khmmm .... Muri, prjatu dragi, sej veš da smo "Borci" iz Sindikata tole zadevo podrobno večkrat pregledali in prišli do nekaterih zelo zanimivih zaključkov. Zate zelooo koristnih  Wink, za Tvojo pa niti malo ne. Bo padla kazen in to taka tenka, fajn našpičena za po riti (za Tvojo seveda, zaradi kršitev več točk iz Zakonika, ki govorijo o Nedotakljivosti dostojanstva, Omejevanju lastne volje in Nepotrebnemu visokotonskemu ukazovanju) pa še dodatna kazen (v tvojo korist, seveda  Wink ) , ki se ji reče "pogojna".
To pa pomeni: Tvoja (v nadaljevanju Obsojena Tongue) je Pogojno obsojena na mesec dni dobrobitnega in intenzivnega
- čohljanja tvojega lepega kožuha, vsakič, kadar bo tebi to pasalo
- takojšnje izročitve najslastnejšega priboljška (tebi) ob vsakem namernem in/ali nenamernem povišanju glasu nad tabo
- vsaj dvakrat tedensko serviranje lepega zrezka za večerjo

Če bo Obsojena v tem pogojnem mesecu dni slučajno hote ali nehote izpustila katero koli od naloženih ji dejavnosti, se pogojnost kazni podaljša na nedoločen čas, Obsojeno pa čaka še ena, tokrat daljša in še tanjša šiba.

Na izrednem zasedanju Sindikalnih sekcij "Borci" in "Princese" so bili zgornji sklepi sprejeti v sredo, 14.10.2009 ob enih zjutraj in stopijo v veljavo TAKOJ! Cheesy

SF-SN  F.M. + M.P. Kiss Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Trixi
odvisnež
*****
Sporočil: 792


WWW
« Odgovor #2748 : sreda, 14.10.2009 : 07:58:33 »

Smo pričakovali ukrepe, ja. Kar je preveč, je pa preveč. Muri, mačkam ni treba ubogat na besedo! Roll Eyes
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #2749 : sreda, 14.10.2009 : 16:15:21 »

Kaj maš poslušnega mačka Cheesy  A misliš da bi znal čez ovire skakat pa skos tunel it ? Roll Eyes
Ne rabiš ti borderja če maš Murija Cheesy


Tko daleč pa mislim, da ne bomo šli  Tongue

Muri je ena taka tečnoba od mačka, rahlo nevrotičen, trmast in ko imaš to kombinacijo v kuhinji, ko pripravljaš kosilo, imaš na voljo dve možnosti: se zapreš v kuhinjo in ne prideš ven dokler ne skuhaš, pred vrati se ti pa dere maček, ali pa ga zrihtaš tako, da ti ne bo tečnaril pod nogami in po možnosti dobil na glavo lonec vrele vode ali pa desko s pulta. Odločila sem se za drugo, ker jih imam rada blizu. Ampak trmast pa je. Miši rečem samo enkrat in je ni več, on pa rabi malo več vzpodbude  Tongue.

Muri je imel zadnja dva dni malo krize. Nisem še čisto prepričana od česa je odvisno njegovo razpoloženje, ker včasih precej niha. Enkrat je zelo dobre volje, umirjen in tiho  Roll Eyes, drugič pa tečen in zelooo glasen. Zna sedeti v kuhinji in se dreti, prav takšne depresivne glasove spušča ven, pomagajte, pomagajte. Mah, sej ne vem, kaj se dere, mogoče, ne da se mi več živeti, čisto sem že obupan, ah ta depresija  Tongue. Potrebuje pa kr precej pozornosti, ker drugače je nesrečen. Začela sem pisati dnevnik Murijevih dobrih in slabih dni  Tongue. Mogoče pa najdem kakšno povezavo z luno (polna luna, mlaj), vremenom, dnevi v tednu in bohve s čim še vse.

ps. danes je dober dan....tišinaaaaaa  Cheesy


Zdaj pa na mamaF  Grin

Muri tle. Do potankosti sem preučil tole obsodbo. Sem malo v dvomih, če bo moja tole izpolnjevala. Ona se bo borila do konca in kot ponavadi, je vedno vse po njenem  Angry. Bohnedaj, da bi smel po pultu pobrat ostanke, ko ona paca kosilo. Al pa krožnike, mislim, krožnike je treba do konca spraznit, preden se umijejo. Vsaka drobtina šteje. Ampak ne, ona dela po svoje in moje pomoči ne potrebuje.

Čist izmučen od pripovedovanja, se spravljam na popoldanski počitek.
Lp, Muri  Cool
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #2750 : četrtek, 15.10.2009 : 08:57:41 »

 Cheesy Grin Grin Grin Grin
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #2751 : četrtek, 15.10.2009 : 11:42:02 »

Vceraj me je moja tako zelo nasrala, da sem se danes jezen na njo Angry. Tko je blo. Nekaj je rezala na pultu, jaz sem strazil pred vrati v kuhinjo, ko kar naenkrat pade en kos na tla. Jaz tkole  Shocked, hitim resit koscek pred unicenjem, ga zagrabim, se preden moja zagrabi mene in letim tkole  Cheesy ven. Pogledam nazaj, moja pa tko  Evil. Hmmm, jaz pa  Huh, ker nisem vedel za kaj se gre. No potem pa koncno ugriznem v kos in sem tkole  bruham. O moj bog, bila je CEBULA  sram. Moja odplese zmagovalni ples    jaz pa besen, lacen zapustim prizorisce.

Se vedno jezen, ampak samo do kosila, Muri  Cool
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #2752 : četrtek, 15.10.2009 : 11:45:46 »

Grin to je tudi moj stari maček poskušal Kiss
Logiran

Oxer
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 917


« Odgovor #2753 : četrtek, 15.10.2009 : 11:56:42 »

Bogi Muri. Kiss

Nevem kakšne mačke imate to. Tongue Moji prideta k pultu le zvečer, ko je čas za njuno večerjo.  Azn
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #2754 : četrtek, 15.10.2009 : 12:50:51 »

jst pa tkole rečem na Murijevo poročilo - ja hvala bogu za tanove smajliče!
 
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #2755 : četrtek, 15.10.2009 : 12:56:12 »

jst pa tkole rečem na Murijevo poročilo - ja hvala bogu za tanove smajliče!
 

Ane, ane, ful so fajni    Afro
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #2756 : četrtek, 15.10.2009 : 14:13:57 »

ja, res so kulski,
sem pa v eni drugi temi opazla, da bi se morala enmu drugmu (no - eni drugi, če smo natančni)  Azn  zahvalit zanje!
Logiran
PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #2757 : četrtek, 15.10.2009 : 14:19:17 »

Bogi Muri. Kiss

Nevem kakšne mačke imate to. Tongue Moji prideta k pultu le zvečer, ko je čas za njuno večerjo.  Azn

Enako pri nas. Samo da ne večerjamo, ampak kosimo, zvečer pa vse, kar niso gospa pojedli (beri: 3/4) vržmo v smeti bruham
K sreči vsaj brikete obrajtamo Undecided
Muri, ne sekriaj se. Če čebula, pa čebula, samo da je Afro
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #2758 : četrtek, 15.10.2009 : 14:26:07 »

ja, res so kulski,
sem pa v eni drugi temi opazla, da bi se morala enmu drugmu (no - eni drugi, če smo natančni) Azn zahvalit zanje!

Jah, tko je, če si mega in imaš veze, se pač zgodi čez noč  Afro. Mi midiji bi ziher morali peticijo podpisovati za nove, da bi bili uslišani, potem bi pa trajalo in trajalo  Tongue    
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #2759 : četrtek, 15.10.2009 : 14:44:17 »

Jaz pa močno pogrešam smajlič, ki predstavlja izmučenega lastnika zdolgočasenih mačk, ki se žene čez vse meje, da bi vsaj en mejčkan motiviral svoje kosmatince:

Ej, Muri... a ti je pol še smrdelo iz ust? 
Logiran
Strani: 1 ... 179 180 181 182 183 [184] 185 186 187 188 189 ... 474   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines