mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 05.05.2024 : 12:13:44

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Strani: 1 ... 196 197 198 199 200 [201] 202 203 204 205 206 ... 474   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI  (Prebrano 967404 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3000 : sobota, 07.11.2009 : 01:25:15 »



Poleg vsega, sem danes dobila oranžnega mačka. May all my dreams come true... Huh
A dej noooo ... a zdej boš delala pa konkurenci Cats pa meni (pa še komu) al kaj  veselje Azn
Logiran

Unikatne tablice in portretki
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #3001 : nedelja, 08.11.2009 : 15:24:09 »

A dej noooo ... a zdej boš delala pa konkurenci Cats pa meni (pa še komu) al kaj veselje Azn

Garfield bo od zdaj naprej zunanji maček. Žal, živel bo na oknu v avtu  Evil

Flipi nam je včeraj spet malo zagodel. As usual  Tongue
Čakali smo na lift v bloku. Šla sem gledati na drugo stran, če bi bil tam prej, ker imamo dva lifta. Flipi je bil zaposlen z branjem časopisa v škatli, zato me ni videl, ko sem izginila za vogalom. Pride lift, pokličem Boštjana in Flipa, Flip pa začne panično letet po stopnicah. Revež je misli, da sem ga poklicala od zgoraj, ker v bloku malo odmeva. In kaj češ drugega, kot letet za njem. S toaletnim papirjem v eni roki in vezom sokov v drugi letim po stopnicah. Mater je bil hiter, da ga niti slišala več nisem, kako divja gor. Pridem mimo sosedov, ki so nekaj ključavnico gledali in vprašam, če so videli psa. So rekli, da je gor letel  Shocked. Halo, Flip je letel mimo ljudi in se niti ustavil ni. Ker sem bila prepočasna, sem vse spustila iz rok in letela naprej iz enega štuka v drugega. Boštjan je seveda letel za nami, s sedem kilsko vrečo praška in nakupovalno v drugi roki. Ko je prišel mimo tistih sosedov so baje bili vsi trije tkole  Huh. Vse kar mi je šlo po glavi je to, da ga bo kdo spustil v stanovanje in ga zanalašč zaklenil noter, da ga ne bi našla, ker je Flip tako super in lep pes  Roll Eyes. Ko ga končno, na ne vem kolkem štuku zagledam, sem bila tolk vesela, on pa revež cel prestrašen, da se je tako majhnega naredil, ampak je bil tako vesel, da me je našel in se takoj prilepil na mojo rit, da sva odpujsala v stanovanje.  veselje  Še dobro, da ima stolpnica samo12 nadstropij  Tongue
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #3002 : nedelja, 08.11.2009 : 15:29:30 »

Nekje za devedimi gorami in devetimi vodami živi pogumni pes Flip  Smiley

Ta pes je zelo rad zunaj in ker je čas dežja in mokrote, je dobil tole...



Gozdarska oprema za deževne dni  Tongue



Vsi so ga želeli imeti  Roll Eyes



Kaj pa jaz, jaz bi tudi  Angry


Najbolj varen bo kar na modelu 
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #3003 : nedelja, 08.11.2009 : 15:31:55 »

Hihi kot gozdni škratek Cheesy
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #3004 : nedelja, 08.11.2009 : 15:35:21 »

he he, res je tak. A ni lep no. Najlepši  Roll Eyes Kiss
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #3005 : nedelja, 08.11.2009 : 16:55:55 »

he he, res je tak. A ni lep no. Najlepši Roll Eyes Kiss
Nedvomno! Smiley Kiss

Moonbeam, na kakšen način pripneš slike, da lahko za vsako še komentar napišeš? Meni še ni ratalo drugače, kot da so slike ena za drugo (brez besedila vmes). Slike sem pripela v predogledu pri dodatnih možnostih.
Logiran
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #3006 : nedelja, 08.11.2009 : 18:51:25 »

O Flipi, prav luštkan si v plaščku.
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #3007 : nedelja, 08.11.2009 : 18:56:30 »

Res je zelo lepi v tem novem plaščku! Kiss veselje
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #3008 : nedelja, 08.11.2009 : 21:01:06 »

Flip je res totalno kulski v tej palerini, pa še zdravo je, da mehur in ledvice obvaruješ pred vlago, po mojih izkušnjah pa je tudi stanovanje bistveno manj umazano po prihodu domov, ker veliko svinjarije ostane na plašču.
Ej, samo eno vprašanje: kje, zaboga, nabavite plašče za malo večje pse? Sančo je srednje velik, dolžino hrbta ima komaj 50, pa moram imeti prekleto srečo, da kaj najdem v Ljubljani.  jezen Vse imajo samo do 45.
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #3009 : nedelja, 08.11.2009 : 21:13:37 »

Moonbeam, na kakšen način pripneš slike, da lahko za vsako še komentar napišeš? Meni še ni ratalo drugače, kot da so slike ena za drugo (brez besedila vmes). Slike sem pripela v predogledu pri dodatnih možnostih.

Slike najprej pomanjšam, potem jih naložim v mojalbum in dodajam od tam, sem vmes   Wink.

Ej, samo eno vprašanje: kje, zaboga, nabavite plašče za malo večje pse? Sančo je srednje velik, dolžino hrbta ima komaj 50, pa moram imeti prekleto srečo, da kaj najdem v Ljubljani. jezen Vse imajo samo do 45.

He he, tale je sicer home made  Tongue , sem pa gledala slavne H dežne plašče. Imajo do 85 cm dolžine. Pa me še niso prepričali  Roll Eyes  Malo me matra, kakšen je res material, če res ne premoči. Tale od Flipa je sicer malce trša, ker je od prave palerine, ampak ne premoči.
Vsekakor bi rad, da ima nekaj, ker Flipa dež ne ustavi in je prav tako rad zunaj. Za poletni dež me ne skrbi toliko, ampak tole zimsko deževje pa zna škoditi, sploh, če si zunaj dolgo, kot Flip želi  Tongue
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #3010 : nedelja, 08.11.2009 : 21:18:28 »

 Iskrene čestitke za izdelek,   -*;a bi šla še v kakšen rokodelski izziv?
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #3011 : nedelja, 08.11.2009 : 21:27:31 »

Iskrene čestitke za izdelek, super a bi šla še v kakšen rokodelski izziv?

 Tongue bi bilo verjetno več reklamacij kot zadovoljnih kupcev  Grin
Tole je res tko na brzino izrezano, da še sama ne vem kako dolgo bo preživel izdelek  Tongue  Smo v fazi testiranja  Azn
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #3012 : nedelja, 08.11.2009 : 23:48:56 »

Slike najprej pomanjšam, potem jih naložim v mojalbum in dodajam od tam, sem vmes Wink.
Hvala. Wink

Plašček je super, izgleda prav profesionalno narejen. Smiley In tako zelo mu paše, je prav lušten v njem. Cheesy
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #3013 : nedelja, 08.11.2009 : 23:50:16 »

Sem še enkrat pogledala slikce...

Dobro poglejte 4. slikco črnega Flipa Evil Evil
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #3014 : ponedeljek, 09.11.2009 : 00:01:24 »

Dobro poglejte 4. slikco črnega Flipa Evil Evil
Aha! Grin  Evil
Logiran
Strani: 1 ... 196 197 198 199 200 [201] 202 203 204 205 206 ... 474   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines