mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 05.05.2024 : 18:36:27

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Strani: 1 ... 238 239 240 241 242 [243] 244 245 246 247 248 ... 474   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI  (Prebrano 967438 krat)
0 članov in 6 gostov pregleduje to temo.
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #3630 : četrtek, 08.04.2010 : 15:56:41 »

sej je še Tongue vedno  Evil
Logiran

moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #3631 : četrtek, 08.04.2010 : 16:06:29 »

sej je še Tongue vedno Evil

 Evil  ja verjamem. Bogi Maj  Kiss  Zatiran iz vseh strani  Tongue    

Sicer pa. Tisti, ki ste že videli Flipa noret, tko veste, zakaj rabim pištolo  Cool  Nima izbire. Mi gremo ven in upam, da srečamo čim več psov  Evil

Logiran
PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #3632 : četrtek, 08.04.2010 : 16:13:50 »

Jaz še vedno pravim bogi Flip in upam, da se fajn uščije (dež namreč) in dobiš svojo porcijo vode nazaj  Grin Evil
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #3633 : četrtek, 08.04.2010 : 16:16:41 »

Jaz še vedno pravim bogi Flip in upam, da se fajn uščije (dež namreč) in dobiš svojo porcijo vode nazaj Grin Evil

 Shocked  kera žlehtnoba  Evil  Čak se ti čak. Kje si že ti doma? Ti Flipa dostavim za 1 dan čuvanja, izhodi v javnost zaželjeni  Tongue  Če preživiš, ti ga pripeljem še enkrat, če pa ne, pa tko vemo zakaj nisi preživela  Grin
Logiran
PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #3634 : četrtek, 08.04.2010 : 16:39:21 »

Ko bi enkrat spoznala mojo Lino, bi hotela Flipija klonirat ne pa streljat  Grin Lahko zamenjava, samo ne me klicat, naj te hodim obiskovat v UKC, ker si vsa obgrižena,  ker bom imela preveč dela s pridnim FlipFlopom  Smiley

Sem pa prepričana, da bo pesjan vesel tega refresha v vročih poletnih dneh - sem videla, da prodajajo tudi take brzostrelke Cool Smiley
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #3635 : četrtek, 08.04.2010 : 17:21:27 »

Ko bi enkrat spoznala mojo Lino, bi hotela Flipija klonirat ne pa streljat Grin Lahko zamenjava, samo ne me klicat, naj te hodim obiskovat v UKC, ker si vsa obgrižena, ker bom imela preveč dela s pridnim FlipFlopom Smiley

Sem pa prepričana, da bo pesjan vesel tega refresha v vročih poletnih dneh - sem videla, da prodajajo tudi take brzostrelke Cool Smiley

Obgrižena? Ja zakaj ji pa jest ne daš. Boga reva je ziher lačna  Tongue



300 kosmatih medvedov  Cheesy veselje bravo pevka Afro super

Če nimam jaz najbolj pridnega psa pod soncem pa tudi ne vem  Grin Cheesy

Brizgalna mašina deluje. Smo naredili testni krog  Cheesy  100% uspeh. Pes se je drl na njega iz ograjenega, Flip pa ponižno mimo  Azn  Pa vse kar sem naredila je to, da sem mu pokazala pištolo in špricnila v tla  Tongue   Niti enega psa ni nadrl, niti enega. Hepi moon  veselje

Za vsakega norca raste palica, za Flipa so to 3 palice, halti, sledni povodec in vodna pištola  Evil    Bom dodala te tri palice na njegovo pogodbo, če slučajno pozabim kdaj  Tongue
Logiran
Oxer
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 917


« Odgovor #3636 : četrtek, 08.04.2010 : 21:11:00 »

 Grin E
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #3637 : četrtek, 08.04.2010 : 21:43:15 »

Joj svašta. Danes so mi nudili prvo pomoč, ker sem utrpel hudo poškodbo. Poškodba je stara vsaj 3 dni, če ne več. Če pištola ni bila za odvzem bo tole ziher. Mislim, kdo pusti psa trpeti s hudo poškodbo 3 dni  Shocked Lips Sealed  Lahko bi se bolje potrudila in bolj vneto iskala. Je sicer pogledala parkrat, če imam klopa, pa bolhe (jaz bolhe, halooo  Shocked), pa nič ni našla. Danes je bila poškodba locirana in končno sanirana iz moje prve pomoči  Smiley

Najprej me je obrila  Shocked  Kje sem pobrit se vidi na sliki. Je označeno z rumenim krogom. Privezali so mi vse štiri, me raztegnili kot črva in mazali. Ona pravi, da je praska tako miniaturna, da se jo komaj opazi. Pffff, ziher imam luknjo in bi jo bilo treba zašiti, ampak nima denarja za veterinarja in jo je kr premazala s kremo, da se ne vidi, kako puščam kri  Lips Sealed 

Zdaj počivam na rdeči blazini, ves onemogel in komaj živ  Sad!

Lp, poškodovan Flip  Undecided


* praska.jpg (34.77 KB, 300x300 - pogledano 271 krat.)
Logiran
dasika
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 182


« Odgovor #3638 : četrtek, 08.04.2010 : 21:46:42 »

Jao kako se vedno nasmejim v tvoji temi Flip  Grin Grin Grin
Tale tvoje šefica je pa res od hudiča...ne vem no.. meni se zdi, da so te še omamili, kr nihče ne more sam od sebe tako pridno ležat  Roll Eyes
Flip, drži se, sej bol boljš  Tongue
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #3639 : četrtek, 08.04.2010 : 21:51:28 »

Jao kako se vedno nasmejim v tvoji temi Flip  Grin Grin Grin
Tale tvoje šefica je pa res od hudiča...ne vem no.. meni se zdi, da so te še omamili, kr nihče ne more sam od sebe tako pridno ležat  Roll Eyes
Flip, drži se, sej bol boljš  Tongue

OMG, še omamili so me. Jaz o tem nič ne vem  Shocked  Kako pa to veš dasika? Barabe so  Angry   
Samo, da pridem iz tahujšga ven, ji oko popraskam, ramo izpahnem, uidem v gozd in pojem ptico  Evil  Vse to, pol bo pa imela za razlog za jamranje  Roll Eyes

Lp, Flipi Flop  Cool
Logiran
Oxer
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 917


« Odgovor #3640 : četrtek, 08.04.2010 : 21:53:30 »

Halooo Dasika...
Privezali so mi vse štiri, me raztegnili kot črva in mazali.
Logiran
dasika
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 182


« Odgovor #3641 : četrtek, 08.04.2010 : 21:58:52 »

Kaj kaj, ne vidim nobenih štrikov! Ziher je bil omamljen!
Jaz nikoli ne pustim, da mi šefica takole po trebušku šari! Nima kej tam iskat  Roll Eyes
In glede na to, da Flipova šefica vedno šimfa čez njega, kako je divji in vesel in oh in sploh, sem jaz 100%, da je bil Flip omamljen! Angry Angry Angry
Flip, jaz te bom rešila!Bom že povedala tvoji, kar ji gre! Evil Svašta...
Lp, tvoja Taja! Kiss
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #3642 : četrtek, 08.04.2010 : 22:03:29 »

Kaj omamljen, pištolo so mi nastavili na glavo in rekli: don't move, hands in the air!  Ampak se ne spomnem več. Tako sem bil travmiran, da sem zunaj pozabil da moram za mačko leteti. Sem se spomnil šele v drugo, da sem ptičar, potem se mi je pa spomin vrnil, tudi ta, da sem privezan  Roll Eyes. Ajajajaja...  Huh
Logiran
dasika
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 182


« Odgovor #3643 : četrtek, 08.04.2010 : 22:08:11 »

 Cry Cry Cry Undecided
Bogi moj Flipko...
Mislim nate
T*
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #3644 : četrtek, 08.04.2010 : 22:14:59 »

Flipko, a si ziher, da je poškodba stara 3 dni?  Roll Eyes
Meni se zdi, da je od ponedeljka!!!!  Evil  Wink

Logiran
Strani: 1 ... 238 239 240 241 242 [243] 244 245 246 247 248 ... 474   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines