mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 05.05.2024 : 12:54:57

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Strani: 1 ... 242 243 244 245 246 [247] 248 249 250 251 252 ... 474   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI  (Prebrano 967407 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #3690 : četrtek, 29.04.2010 : 21:58:30 »

Ne, sploh mi noče dati čokoladnega sladoled  Angry  Cel kornet tko preliže, da ni niti sledu o čokoladi, a si morte mislt  Huh   Pol pa dobim tisto kislco  Lips Sealed  Taboljše ona poliže, jaz pa dobim ostanke  Shocked  Pa še to, da ne boste mislili, da je kej velik ostankov limone. Za mišji rep ga je. Ravno toliko, da se mi kornet ne zatakne, ker je tkol suh, ko ga žvečim  Lips Sealed

A mačke... Hja, čist so ratale sebične. Včasih so še vrgle kakšen briket iz sklede, da sem ga lahko pobral, ker v sklede ne smem, zdaj pa še tega ne dobim več. Muh itak ne dobim več, ker jih vse pospravijo v parih sekundah. Zdej moram pa še tega belega mulca vzgajat. Danes mi je skoraj rep odgriznil. Se je obesil na rep, jaz pa migal z rito in ni hotu dol  Shocked   Je hujši k Pia horjulska  Roll Eyes  Še malo pa bom zgledal kot Kitajski goli pes, da ne boste presenečeni, če bodo fotke čez par tednov malo drugačne  Roll Eyes

In jutri, a veste kam me peljejo jutri?  Shocked Lips Sealed  V Jurski park. Buhmipomagi, da preživim ob vseh teh pošastih, ki me čakajo  Lips Sealed
Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #3691 : četrtek, 29.04.2010 : 22:20:11 »

Ubogi Flip, ti si vedno žrtev, a ne  Roll Eyes A si mogoče upaš povedat kaj si naredil Pii, da ti je potem skoraj rep ščupala, ne upaš si...  Tongue
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #3692 : četrtek, 29.04.2010 : 22:24:37 »

Ubogi Flip, ti si vedno žrtev, a ne  Roll Eyes A si mogoče upaš povedat kaj si naredil Pii, da ti je potem skoraj rep ščupala, ne upaš si...  Tongue

Kaj da ne upam. Poscal sem jo, no označil, da je moja   Roll Eyes Tongue Cheesy Grin Evil
Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #3693 : petek, 30.04.2010 : 06:05:54 »

Kaj da ne upam. Poscal sem jo, no označil, da je moja   Roll Eyes Tongue Cheesy Grin Evil

Mulc  Evil  Smiley
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #3694 : sobota, 01.05.2010 : 10:37:11 »

Včeraj so me peljali tam, kjer so rožce doma Smiley  In naj pripomnem, da so me vsi miniji-torej mali psi nadrli  Huh  In potem smo mi nevarni  Lips Sealed Jaz pa čisto priden  Roll Eyes





Rumeno in črno itak da paše skupaj  Tongue



In potem zagledamo tole. Jeeeee, peljali se bomo  veselje



No, pa je šel. Pešadija naprej  Cool



Mi ni žal, da smo šli peš, ker...khm...lovska preža, rit dol  Evil



Pridi pridi, da te malo ulovim, je reku volkec Flip. Koza pa, spelji se stari, a ne vidiš da poziram za otroke  Tongue



S kozo ni bilo nič, pa dejmo potem probati zajca  Tongue  Sam malo bi ga gricnil, da vidim, če je okusen  Roll Eyes



Mesa nisem nič dobil, zato sem hitro skočil v opazovalnico iskati nov plen  Cool



No pa poglej še ti, če boš kaj našla, ker jaz ne vidim nič živega  Huh



Mogoče bo šef kaj opazil, čeprav dvomim  Roll Eyes



Aaaaaaaaaaaaa, obljubim, da bom priden, samo na Filipine me ne poslati  Undecided Sad Shocked



Od vsega tega navdušenja in razočaranja, se moram napiti vodke  Cheesy



Takole bo zgledala moja poroka. Čakam na nevesto  Kiss



Nobene ni. Hmmm....



Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #3695 : sobota, 01.05.2010 : 10:40:08 »

Potem se je pa začelo. Dinozaaaavri  Shocked Roll Eyes



Majhni, veliki. Aha, če verjamete, vsi veliki, večji in največji  Shocked





A niso luškani, so se drli  Huh  Ne vem kaj je na njih tko luškanega. Niso kosmati, v avto jih ne spraviš, pojedo tono mesa, pa še na povodcu jih ne moreš peljati na sprehod, niti halti ne pomaga, tolk o tem kako luškani so  Huh
Kar poglejte primerjavo, jaz, lep, postaven, majhen, priročen, ni da ni. Najboljša izbira  Azn



Če dežuje, se lahko vsaj spodaj skriješ  Smiley



Tale ni najboljše volje. Gremo mi kar naprej  Tongue



Tale bi pa mogoče bil za posvojit. Vesel, navihan, tko kot jaz. No, malo večji, ampak se sploh ne opazi   Roll Eyes



Takole je pa tiste čase zgledala rodovniška družina dinozavrov Smiley 



Mislim, da Rexa vsi poznate  Shocked za njega sem jaz kosmat bonbon  Lips Sealed



Ne boš me dobil. Bežal sem, kakor so me noge nesle  Cheesy



Mogoče se lahko skrijem na stol. Ej ti punca, kako naj pridem gor?  Huh



Z ogledmo smo zaključili. Preživeli smo vsi, dvonožci, jaz, zajci, race, vsi živi.
Potem so me pa peljali ne ša en nočni pohod na Rožnik  Cheesy



Ja, šli smo gledati, kako so zažgali nekega velikega stvora. Jaz sem bil čisto preveč priden in prišel gor in dol brez haltija  Azn veselje  Bravo Flipi bravo  Moja je bila čisto preveč navdušena, ker sem se tko izkazal v vsej tisti gužvi  Azn Afro




Fajn je bilo. In danes, ko so vsi doma, so me pustili spati do devetih  Cheesy    Čist preveč me razvajajo Cool 

Uživajte!

LP, Flipi Flop  Evil
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #3696 : sobota, 01.05.2010 : 21:11:39 »

Flipi, ti si en srečen pes Kiss. Mene so otroci peljali gledat dinozavre, pa smo prišli samo do igrišča. Videli smo samo ENEGA dinozavra, ki ga na poti do igrišča pač ne morš falit butnglavc butnglavc butnglavc. Hvala za fotke, sedaj vsaj vem, kako izgledajo Roll Eyes.
Lp, Šefla od Missy
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #3697 : ponedeljek, 03.05.2010 : 09:48:04 »

Super poročilo  Cool Flip, ti si pa res en srečko  Smiley Kiss
Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #3698 : ponedeljek, 03.05.2010 : 09:57:13 »

Flipi, kako pa tebe razvajajo.  Cool
p.s.: Orng okregi šefico, ker te ni pripeljala k Roxyju na kavo, ko si že bil v naših krajih Angry
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #3699 : torek, 04.05.2010 : 00:31:40 »

Vau Flipi, super poročilo si napisal Smiley, ti imaš pa res razburljivo življenje! Cheesy Kiss
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #3700 : nedelja, 09.05.2010 : 22:14:00 »

Takole se sedi, če greš v Robanov kot Smiley




Takole zgleda Flipi terapevt  Kiss




Takole se kesa Flip, ki je skoraj polomil moonbeamko, ker je želel preganjati mačko  Angry



Takole se leti na Menini planini  Cheesy




Takole hodi v hribe ptičar Flipi  Roll Eyes




In takole najdeš doma, ker imaš najbolj pridne muce  Evil




In teden je popoln  Cool

Radi jih imam, te moje kosmatince  Kiss
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #3701 : nedelja, 09.05.2010 : 22:15:43 »

Kiss
Logiran

miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #3702 : nedelja, 09.05.2010 : 22:16:50 »

In oni tebe Moon  Wink
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #3703 : nedelja, 09.05.2010 : 22:25:30 »

In oni tebe Moon Wink

Mogoče en malo pa res, sploh, ko čakajo, da se odpre bife   Roll Eyes



Z njimi se določene stvari lažje premikajo naprej. Sploh Flipi, je en tak moj terapevt, pa čeprav je tak norc kot je  Kiss
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #3704 : ponedeljek, 10.05.2010 : 08:18:56 »

Ha, pri nas Missy (po tem, ko že poje svojo dozo hrane, ki se ji očitno ne zdi zadostna Roll Eyes), ko greš v kuhinjo in bi ona še jedla sede pred svojo posodo ko en star kavboj, se nasloni z ritjo na steno in čaka, čaka, čaka, čaka... A propo bife, pa to...
Flipi, njuška kosmata, lepo si se imel v Robanovem kotu, ane Cheesy
Logiran
Strani: 1 ... 242 243 244 245 246 [247] 248 249 250 251 252 ... 474   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines