mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 05.05.2024 : 17:26:55

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Strani: 1 ... 322 323 324 325 326 [327] 328 329 330 331 332 ... 474   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI  (Prebrano 967430 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #4890 : nedelja, 23.01.2011 : 21:58:42 »

Ja kaj pa počne Flip s slednim da je takole natrgan? Shocked Kakšno faco ima na deseti fotki! Grin
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #4891 : nedelja, 23.01.2011 : 22:47:09 »

Ja kaj pa počne Flip s slednim da je takole natrgan? Shocked Kakšno faco ima na deseti fotki! Grin

Speedy, mi uporabljamo sledni povodec 365 dni na leto  Smiley  Obraba pač, zato pa dobi novega kmalu Smiley   Ja, takole zgleda sledni povodec, ki ga dejansko uporabljaš na psu in ga nimaš samo za okras  Tongue
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #4892 : nedelja, 23.01.2011 : 23:22:26 »

No fajn da vem kakšen bo nekoč (ga ne nucam vsak dan) najin sledni. Tongue Mene pri mojem moti predvsem to, da se v mokrem vremenu precej napije vode in blata. Postane kar težak (suh je lahek) in začne iti Neli na živce. V suhem in na travniku je pa res 'the best'. Smiley
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #4893 : nedelja, 23.01.2011 : 23:53:03 »

No fajn da vem kakšen bo nekoč (ga ne nucam vsak dan) najin sledni. Tongue Mene pri mojem moti predvsem to, da se v mokrem vremenu precej napije vode in blata. Postane kar težak (suh je lahek) in začne iti Neli na živce. V suhem in na travniku je pa res 'the best'. Smiley

Pri nas ni važno kakšno vreme je, mokro, suho, blatno, sneg, vedno je žurka bit spuščen na slednem, pa pravzaprav nimam izbire, Flip pa tudi ne   Tongue  Je pa res, da sem ponavadi tudi jaz takšna kot sledni in ko se vračava domov v blok, se verjetno marsikdo sprašuje, če se jaz valjam po blatu in ne pes, ker je Flip ponavadi bolj čist od mene, ampak mi je čisto vseeno, kaj si kdo misli  Azn vegi
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #4894 : ponedeljek, 24.01.2011 : 00:05:11 »

Pa saj ravno v tem je čar, da prideš kdaj domov kot pujs. Tongue Brez psa verjetno sploh nikoli ne bi ugotovila kako je, če s sveže opranimi cunjami telebneš direkt v blatno mlakužo, če domov privlečeš totalno blaten in obupno smrdljiv sledni, ker je šel čez gnojnico bruham,... Saj se včasih zgodi, da zakolneš zraven (meni gre npr. blazno na živce, ko je fejst blato in ga imam po nekaj cm na podplatih in še čez, tako da se še v hoji lovim, Neli me pa samo čukasto gleda zakaj mi gre tako počasi Roll Eyes), ampak le kaj bi brez takih spešl dogodkov. Evil

in ko se vračava domov v blok, se verjetno marsikdo sprašuje, če se jaz valjam po blatu in ne pes, ker je Flip ponavadi bolj čist od mene, ampak mi je čisto vseeno, kaj si kdo misli Azn vegi
Mogoče so pa fouš, ker nimajo priložnosti biti taki pujsi, pa si tega mogoče potihem želijo. Evil Grin
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #4895 : ponedeljek, 24.01.2011 : 17:11:39 »

Nekaj Flipijevih cvetk zadnjih tednov  Evil

Se setava po pot in srecava macka. Flipi seveda naredi cel halo, ker je macka treba pregnat. Macek seveda zacne bezat, ker vidi, da se bo Flipu vsak cas snelo. Revez leti pod prvi avto, ki pa nima velike visine od tal, kot vecina avtov. Revez tresci v tablico od avta in od soka gleda nekaj sekund v avto. Ko se strezni gre pod  avto in kuka ven.  Roll Eyes

Ko je treba nadret in sprovocirat psa si ponavadi izbere tezkokategornike. Nisem niti videla na koga se grozece dere. Sem mislila, da je grmovje nadrl on se je pa spravil stafforda provocirat. Ma sploh ga nisem mogla utisat, ker ponavadi ga takoj, tokrat pa ni sans. In itak se staffordu spipa in se ze plazi pod zivo mejo, da bo Flipa napadel, ko se lastnik zadere in pes se obrne. En sam prsut je bil. Sama misica. Flip pa itak cel hepi...

se setava mimo zive meje, ko se kar naenkrat zazene z vso silo v zivo mejo. Cela glava noter. In hlasta z odprtim gobcem po bogih vrabcih, ki se stiskajo noter zaradi mraza  Lips Sealed  Jaz mislim, da jih je ze prej opazoval, ker je usekaj v milisekundi. Vrabci so preziveli.

Takle imamo vcasih, da nam ni dolgcas  Roll Eyes
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #4896 : ponedeljek, 24.01.2011 : 20:01:06 »

Grin Grin (na mačke in ptiče je tudi Neli nora, na srne tudi, ampak mačke so bolj atraktivne)
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #4897 : ponedeljek, 24.01.2011 : 20:26:46 »

Osma slikca je zakon  Kiss Kiss Kiss

Super ste, uživajte  Smiley Smiley
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #4898 : sreda, 26.01.2011 : 21:50:37 »

Čudovit Flip in odličen fotograf. Cvetke so pa itak zakon.  Wink
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #4899 : sreda, 02.02.2011 : 00:41:13 »

Ko se ti skoraj že meša od skrbi in si že čisto na tleh z živci, se kar hitro pomiriš, ker veš, da imaš nekoga, ki trpi bolj od tebe, ki itak misli, da je njegovo življenje en sam stres, eno samo zatiranje mačjih svoboščin in omejevanje vsega, kar je bilo včasih dovoljeno, zdaj pa več ni. Seveda, njegovi protesti so hujši kot v Egiptu, kaj šele pride, se niti Muri ne zaveda Roll Eyes  

 Kiss

Kva, nič mi ne pustiš, ne daš mi za jest, ne spustiš me ven, na postelji ne smem spat, jest moram samo iz svoje sklede, Miše ne smem cufat, dret se ne smem  Angry
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #4900 : sreda, 02.02.2011 : 09:58:07 »

Citat
Se setava po pot in srecava macka. Flipi seveda naredi cel halo, ker je macka treba pregnat. Macek seveda zacne bezat, ker vidi, da se bo Flipu vsak cas snelo. Revez leti pod prvi avto, ki pa nima velike visine od tal, kot vecina avtov. Revez tresci v tablico od avta in od soka gleda nekaj sekund v avto. Ko se strezni gre pod  avto in kuka ven.   

Ko je treba nadret in sprovocirat psa si ponavadi izbere tezkokategornike. Nisem niti videla na koga se grozece dere. Sem mislila, da je grmovje nadrl on se je pa spravil stafforda provocirat. Ma sploh ga nisem mogla utisat, ker ponavadi ga takoj, tokrat pa ni sans. In itak se staffordu spipa in se ze plazi pod zivo mejo, da bo Flipa napadel, ko se lastnik zadere in pes se obrne. En sam prsut je bil. Sama misica. Flip pa itak cel hepi...

se setava mimo zive meje, ko se kar naenkrat zazene z vso silo v zivo mejo. Cela glava noter. In hlasta z odprtim gobcem po bogih vrabcih, ki se stiskajo noter zaradi mraza    Jaz mislim, da jih je ze prej opazoval, ker je usekaj v milisekundi. Vrabci so preziveli.


Kako srecna sem jaz, da Bagi ni Flipove velikosti. Roll Eyes Ker vidim, da imata enake ideje. Lips Sealed
Logiran

No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #4901 : sreda, 02.02.2011 : 14:37:03 »

On si nič ne misli, da je njegovo življenje en sam stres in zatiranje mačjih svoboščin, on ve, da njegovo življenje to je!  jezen
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #4902 : sreda, 02.02.2011 : 15:31:56 »

On si nič ne misli, da je njegovo življenje en sam stres in zatiranje mačjih svoboščin, on ve, da njegovo življenje to je!  jezen
Amen  super
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #4903 : četrtek, 17.02.2011 : 14:27:40 »

Ce bo slo vse tako kot mora, bo Muriott kmalu dobil nov dom, kjer bo lahko prepeval kolikor bo zelel, sosede ne bo motil, lahko bo tudi kaj unicil, baje po pultu ne bo smel hoditi, pa po novem bo notranje zunanji Smiley
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #4904 : četrtek, 17.02.2011 : 14:30:20 »

oho! Super!  Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 322 323 324 325 326 [327] 328 329 330 331 332 ... 474   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines