mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 05.05.2024 : 21:19:36

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Strani: 1 ... 352 353 354 355 356 [357] 358 359 360 361 362 ... 474   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI  (Prebrano 967490 krat)
0 članov in 6 gostov pregleduje to temo.
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #5340 : četrtek, 21.04.2011 : 14:06:09 »

V glavnem hočem povedat, da jaz bi sigurno naredila podaljške na vrhu ograje, obrnjene navznoter, pa še potem jih brez nadzora oziroma ko me ne bi bilo doma, ne bi puščala zunaj.

podpišem Afro
moj prejšnji mucek je po malce bolj grobi fasadi splezal k sosedu v zgornje nadstropje, ki je na balkon postavil mačji šnicl (papigo), pa je imel mačkon skoraj 6 kil.
zaradi takih štosov je sedanji balkon čisto zaprt. 
zunaj jih je res treba imeti pod kontrolo, lahko jih daš pa tudi na ketno, da greš vsaj lulat lahko  Wink
tudi Lunino opozorilo glede strupov je še kako umestno. 
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #5341 : četrtek, 21.04.2011 : 14:08:31 »

Mislim, da jih je Bostjan prej zmozen ven zaklenit kot pa da jim uspe tole preskocit  Tongue Za Miso me niti ne skrbi. Muri je bolj kriticen. Ga damo na sledni povodec Tongue Bomo naredili tako, da bo za vse varno  Smiley No, vsaj za Flipa me ne skrbi, da bi za kaksnim labodom poletel cez ograjo
 Evil  S sosedi pa se nimamo skrbi, ker jih nad nami se ni, zaenkrat  Tongue
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #5342 : četrtek, 21.04.2011 : 14:56:09 »

Cheesy Čestitke za nov dom. Smiley
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #5343 : nedelja, 24.04.2011 : 15:09:02 »

No tko, šefi so začeli pakirati in itak sva se z Muriottijem prva spakirala  Cheesy


Dva polna avta robe, a prišli smo samo do sem  Grin  Ključi niso odklenili vrat  Roll Eyes  Strici so pozabili kjlučavnico zamenjati, zato nismo mogli noter  Tongue


Takole smo potem drveli v Šentjur po daljinca za garaže, da smo lahko raztovorili  Tongue


Me pripeljajo do stanovanja, vržejo ven  Shocked  Brez strehe, vode, hrane, zavetja, na soncu  Lips Sealed Huh Se je že začelo. Samo še ketno mi obesijo za vrat in bom že zunanji  Shocked


Pa sem čakal, medtem ko sta šefa ropotala in nosila.


In čakal. Še vedno preztr  Huh


Tako je bilo hudo z mojim psihičnim stanjem, da sem se usral od strahu  trmoglavka  Šefico je skoraj kap  Roll Eyes


Pol sta pa šefa kooončno raztovorila in takoj sem padel po tleh šefici v naročje ljubezen Vedno zvest, kljub temu, da me skoz zanemarjajo  predaja


Končno se je šefica malo meni posvetila, da sem lahko malo zadremal  Cool


Zelo naporen dan je bil  Cool  Zdaj sem pa spet pri mačkah, da ne bojo tesnobne, ker nas cel dan ni doma  Tongue
Logiran
moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #5344 : nedelja, 24.04.2011 : 17:11:18 »

Čestitke za travnati dosežek, Flipijevi! bravo
Logiran
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #5345 : nedelja, 24.04.2011 : 20:37:24 »

Uuuu, mate pa lepo travico Cool čestitke Smiley
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #5346 : nedelja, 24.04.2011 : 21:30:02 »

Uf, moon, Meli bi šel čez to ograjo brez težav - on skoči iz mesta meter pa pol visoko. Kaj šele, da lahko še malo po lesu pokremplja. Res postavi gor kakšne preprečevalce pobegov - raje zastonj, kot da se po glavi tepeš.

Šef vam je to fino zrihtal  Afro
Logiran
enaNika
rad pišem
****
Sporočil: 312


« Odgovor #5347 : nedelja, 24.04.2011 : 23:24:25 »

Še z moje strani čestitke za tole livado.  Cheesy Verjamem, da boste znali uživati v novi pridobitvi.  bravo

Bi pa jaz tudi na vrhu ograje naredila protimačjo nadgradnjo. Niti ni taka investicija - rabiš samo nekaj večjih vogalnikov in nekaj metrov mreže za ograje, in tudi ni ne vem kako veliko delo. Ker pride nadgradnja obrnjena navznoter, se od zunaj niti ne bo videla in nima koga kaj motit.

Do neke mere se strinjam s FŽ, ki je (ene 2 ali 5 strani nazaj) ugotavljala, da se okrog hiše težje naredi res dobra ograja. Ampak v bistvu je pa vse skupaj v glavah. Ker se nam vsem zdi, da bi morala biti mačjetesno ograjena cela parcela. Ker se pač ograja po tradiciji dela na robu parcele. In to pa potem res stane... Verjetno bi pa vsi sosedje in polovica domačih popadali v nezavest, če bi si človek omislil en tak ograjen atrij pri (individualni) hiši. Pa bolj ko razmišljam, bolj se mi zdi to kul rešitev. Ogradiš si tisti del, ki se sicer uporablja ko terasa in ima ponavadi izhod iz dnevne sobe ali kuhinje. Dodatno narediš v ograjo še vrata, skozi katera pa lahko hodiš vrt oz. preostali del parcele.
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #5348 : nedelja, 24.04.2011 : 23:28:56 »

Travica  Cheesy
Tudi mi se pridružujemo čestitkam in upamo,da bodo živali znale ceniti ta nakup in da bo travica ostala lepa in zelena.
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #5349 : ponedeljek, 25.04.2011 : 00:45:22 »

Hvala  Wink
Tudi mi upamo, da se bodo hitro navadili, sploh Muri. Se dva dni pa ga selimo  Tongue
Za atrij bodo pa macke morale se pocakati vsaj en mesec. Vsaj toliko casa bo trajalo, da nam zrezejo in pripravijo deske za spodnji del ograje. Vmes bomo pa imeli cas nastudirat se zgornji del. Do takrat bova pa s Flipijem uzivala v travi. Revez sploh ne ve, kaj bi sam s sabo zunaj  Cool  Kiss
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #5350 : ponedeljek, 25.04.2011 : 01:26:18 »

Revez sploh ne ve, kaj bi sam s sabo zunaj  Cool  Kiss

Poznamo to. Naša dva sta tudi čisto uboga, če ju pri mami pustim za par minut sama na vrtu. Še ko kost glodata, mora biti nekdo zunaj z njima. Drugače ždita ko dva begunca pred vrati in spuščata žalostne zvoke  butnglavc
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #5351 : ponedeljek, 25.04.2011 : 08:38:15 »

Poznamo to. Naša dva sta tudi čisto uboga, če ju pri mami pustim za par minut sama na vrtu. Še ko kost glodata, mora biti nekdo zunaj z njima. Drugače ždita ko dva begunca pred vrati in spuščata žalostne zvoke  butnglavc

Ja Flip je včeraj tudi malo jokal, ko sem ga ven zaprla. Sva nosila stvari, pa sem ga dala za par minut ven, reveža  Roll Eyes  Ko sem pa vrata odprla, se je pa noter namestil, atrij pa sameval  Tongue

Mene nihče ne bo selil, jasno  Angry  Meni je tle čist fajn  Cool
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #5352 : ponedeljek, 25.04.2011 : 08:51:18 »

O, ti ubogi reveži črni Kiss

Mooo, kaj pa če Flipiju naštimaš "šolsko" varianto, klin zabit v travco in par m štrika, da bo privezan, pa vrata na atrij pustiš odprta, da vaju bo vseeno videl med "sončenjem" tam, medtem, ko bosta vidva prenašala škatle po stanovanju Wink

PS: Medtem, ko tole pišem, me Roko gleda z dolgim frisom, češ "A če sem jaz bogi ketnar, morajo biti vsi, al kaj Tongue"
Logiran

Unikatne tablice in portretki
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #5353 : ponedeljek, 25.04.2011 : 09:28:10 »

Tko ga pa ne bomo ujckali :-P Sej potem se je ulegel in umiril. Danes bo revez spet trpel  Roll Eyes 
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #5354 : ponedeljek, 25.04.2011 : 09:44:33 »

Muri še vedno v blaženem stanju  Roll Eyes   Sreda se približuje  Tongue 



Logiran
Strani: 1 ... 352 353 354 355 356 [357] 358 359 360 361 362 ... 474   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines