mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 16.05.2024 : 22:09:20

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: za Horjul in otroke s posebnimi potrebami - čvek
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 ... 15   Dol
Natisni
Avtor Tema: za Horjul in otroke s posebnimi potrebami - čvek  (Prebrano 43746 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #105 : četrtek, 27.09.2007 : 23:13:33 »

Oh ni panike, bom rekla rajši jaz hvala da ste me spravile klet pospravljat Cheesy Grin.
lp
T.
Logiran
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #106 : četrtek, 27.09.2007 : 23:24:03 »

Oh ni panike, bom rekla rajši jaz hvala da ste me spravile klet pospravljat Cheesy Grin.
lp
T.

Ja, ja, to je se ena dobra stran te dobrodelne akcije Smiley
Logiran
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #107 : petek, 28.09.2007 : 00:50:21 »

Danes (ah, mislim vceraj, ker je ze cez polnoc) je bil izreden dan. Nekdo iz nekega podjetja me je nemrec zelo lepo presenetil. Ne, nimam v mislih tega, kako veliko predmetov je doniral (ker mi je pac jasno, da nek drug posameznik ne more toliko prispevati kot neko veliko podjetje, kot npr. to)...

V mislih imam njegov pristop, prijaznost, pripravljenost pomagati, izjemen cut za socloveka in zivali... je  skratka oseba, ki ti polepsa dan, ko te:
- izredno lepo sprejme
- je navdusen nad dobrodelno akcijo
- obljubi pomagati in to tudi naredi
- poskrbi, da si takoj obvescen kje, kako, kdaj lahko dvignes donirane predmete
- ti priporoci, da se oglasis se na nekem drugem podjetju, kjer bi ti lahko pomagali: ko se tam oglasis,  te tam vsi ze pricakujejo, saj so od omenjene osebe se isti dan prejeli mail s prosnjo, naj mi pomagajo  Shocked  Cheesy
In povrh vsega je se vse osebje v trgovini, kjer donirane predmete prevzamem, izredno prijazno  Cheesy

Res ne morem mimo tega, da bi to zapisala.
Namen mojega posta ni reklamiranje posamaznih podjetij, ampak izpostaviti dejstvo, da je med nami nekaj izjemno dobrih ljudi: poleg posameznikov, ki so s srcem darovali predmete, bi rada med povedala, da so se mi med lastniki / direktorji podjetji, ki sem jih obiskala, kot ljudje z izjemnim srcem izkazali predvsem: gospa Smrekar iz Nove Gorice (Trgovina KID), družina Ječnik iz Kranja (didaktični pripomočki in igrače) ter gospod Boris (Manufaktura d.d.) iz Nove Gorice. In prav o gospodu Borisu je bilo govora v prvem odstavku Smiley

Nocoj bom lepo spala.
Logiran
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #108 : sobota, 29.09.2007 : 15:58:59 »

ne boste verjeli, ne boste verjeli, ne boste verjeli

Do zdaj smo zbrali:

747,5 €



Juhuhu!!!


Vseeno pa vabim vse k nadaljnemu licitiranu. Kar nekaj predmetov namrec se isce botre, da jih bodo otroci v Vipavi lahko prejeli.
Te predmete najlaze najdete v licitacijskit temah, ki niso prejele se nobenega odgovora. Vendar je med predmeti tudi nekaj takih, ki se nimajo botra, ceprav se v njihovi temi pojavi kaksen odgovor - npr. pri hv075 http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,18162.0.html
ali
hv076  http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,18175.0.html
ter mogoce se kje. Pobrskajte torej med temami in postaniti botri.

LP

Veronika
Logiran
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #109 : nedelja, 30.09.2007 : 00:28:09 »

Kako pa v bistvu je s tem, če nihče ne izlicitira paketa? Sicer verjetno kje piše, pa sem spregledala... Nekako sem bila mnenja, da otroci prejmejo vse zadeve, tudi če nimajo botra. Če ne pa v primeru kakšnega neizlicitiranega paketa zadeve vseeno poklanjam (če lahko?).
lp
T.
Logiran
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #110 : nedelja, 30.09.2007 : 00:58:59 »

Kako pa v bistvu je s tem, če nihče ne izlicitira paketa? Sicer verjetno kje piše, pa sem spregledala... Nekako sem bila mnenja, da otroci prejmejo vse zadeve, tudi če nimajo botra. Če ne pa v primeru kakšnega neizlicitiranega paketa zadeve vseeno poklanjam (če lahko?).
lp
T.

Hehe... dobro vprasanje. Ce se ne motim, res nismo zapisali, kaj se zgodi v takem primeru, da predmet ne dobi 'kupca' - botra. Zato navijam, da bi vsak predmet dobil botra;) Tako nekako smo zadevo startali in si nismo niti upali pomisliti, da kaksen predmet ne bi dobil botra, hihi:)
Tudi meni osebno se zdi, da bi bilo (ze do donatorjev) najbolj posteno, da vsi predmeti gredo k otrokom, ne glede na to, ali dobijo botra, ali ne. Pravzaprav smo s tem namenom predmete tudi pridobivali, a ne? No, seveda smo te licitacije prav tako uvedli zato, da pomagamo horjulskim zivalcam (saj naslov te spletne strani, www.mojpes.net ,  pove dovolj, a ne).   
Vendar mislim, da nam pri zbiranju denarja s temi licitacijami gre odlicno in da horjulckom ne bomo nikakor odskrtnili nicesar, ce bomo na koncu tudi neizlicitirane predmete odpeljali v Vipavo:) To bo lepa gesta, tako bomo tudi zivaloljubci pokazali, da znamo pomagat tudi pomoci potrebnim otrokom. Gotovo razmisljam prav. Vseeno pa pocakajmo Jano:)

OK, to bo vse za zdaj. Bodite tako dobrosrcni se naprej Smiley
Ceprav je jutri piknik, se mogoce le kaksne dusica znajde za racunalnikom in izlicitira se kak predmet Smiley

LP vsem.

P.S. Drug teden bom v akciji za izvedbo predaje... zna biti, da bo predaja zanimiva Smiley Sledite temi za vec info.
Aja, se nekaj. Ce bo le mogoce, bodo tudi otroci z Vipave v prihodnosti pomagali horjulckom - poslali bi nam svoje risbe, ki bodo lahko sle na redne licitacije Cheesy

Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.316


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #111 : nedelja, 30.09.2007 : 06:19:40 »

 Smiley Wink ze v polni danasnji akciji zaradi piknika, pa vendar:

seveda gredo vsi predmeti v Vipavo, ne glede na to, ali imajo botra ali ne.
Vsi pa si glede na dvostranski namen akcije zelimo, da bi vendarle dobili botre vsi predmeti. Smiley

Vsem, ki boste in ki ne boste z nami v Varpolju zelim lepo nedeljo.
Logiran

Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #112 : nedelja, 30.09.2007 : 11:26:17 »

Hehe, saj sem vedela  Cheesy Ampak vseeno sem raje videla, da to javno zapise sefica Jana  Wink


Vidim, da ste danes vsi ze v akciji - eni na pikniku, eni pa licitirate Wink
Jaz sem sicer ugotovila, da sem zgoraj pri 747,5 € verjetno nekaj narobe sestela... moje matematicne sposobnosti so bolj uboge, hehe. Kakorkoli ze, zdaj se je znesek itak ze spremenil, nov skupni znesek pa bom izracunala takoj, ko bom imela kaj vec casa.

LP 
Logiran
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #113 : nedelja, 30.09.2007 : 21:47:47 »

Nov točen izračun je pokazal,da smo zbrali že:
812,5 €Cheesy Cheesy Cheesy
Logiran
MaxyTT
odvisnež
*****
Sporočil: 541


« Odgovor #114 : nedelja, 30.09.2007 : 21:54:11 »

Še malo,še malo, pa bo okrogla!!!  Cheesy Cheesy Cheesy
Tale licitacija je pa res tudi ful uspela! 

LP
Logiran
zmago
odvisnež
*****
Sporočil: 810


« Odgovor #115 : ponedeljek, 01.10.2007 : 09:22:55 »

Citat
Še malo,še malo, pa bo okrogla!!!   
Tale licitacija je pa res tudi ful uspela! 

Res je. Mogoče nam pa uspe v teh dveh dneh spremeniti na okroglo. 
Nam manjka Marko, da nas spoduja tako kot pri sliki.  Wink 
Logiran
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #116 : ponedeljek, 01.10.2007 : 11:55:47 »

Dajmo, dajmo folk, tako malo časa pa toliko stvari brez botrov Wink Bi sama tudi kaj licitirala, pa sem že čisto na koncu...
lp
T.
Logiran
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #117 : ponedeljek, 01.10.2007 : 22:52:52 »

Spet napredujemo!!!!


Do zdaj je zbranih:

855,5 €


 Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy

Super ste!!

P.S. Se nekaj predmetov je brez botrov, med njimi je celo nekaj takih, ki jih je v tako dooolgem seznamu tezje opaziti, ker njihove teme nimajo 0 odgovorov (poglejte npr. hv075 ali hv075...). V takih primerih, kjer se licitira predmet z visjo vrednostjo, bi se mogoce lahko tudi vec licitatorjev 'spravilo skupaj' in bi postali skupni botri, saj bi vsak prispeval en del cene... Ce se kdo zanima za to, naj vprasa Jano - morda bo dovolila  Grin  Grin
Logiran
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #118 : torek, 02.10.2007 : 00:00:37 »

In pravkar se je zacel zadnji dan licitacijskih borb!!!!

Logiran
sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #119 : torek, 02.10.2007 : 14:40:54 »

zamisel je super - ponudimo dve roki pomoči naenkrat plus pokažemo, da ljubitelji živali niso ljudomrzneži, kar nam naupravičeno večkrat očitajo... upam, da se tele ''borbe'' do polnoči še razplamtijo...  Grin
Logiran
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 ... 15   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: za Horjul in otroke s posebnimi potrebami - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines