mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 11.05.2024 : 23:50:10

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Strani: 1 ... 60 61 62 63 64 [65] 66 67 68 69 70 ... 241   Dol
Natisni
Avtor Tema: Schipperke - čvek  (Prebrano 348426 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #960 : nedelja, 12.06.2005 : 08:09:18 »

Ja, res smo se krasno imeli! Cheesy Najbolj smo bili veseli giovita, saj ga res ze zelo dolgo nismo videli. Bagi ga vec kot ocitno ni pozabila saj je takoj naspicila uheljcke, ko ga je zagledala. Res je No.1 zanjo! Wink
Arieb, ory, bis, simon, Petra in "ostali" me veseli, da smo se ponovno srecali. Bis lepe slike!
Ory, ja Bagi je bila res utrujena. Ampak ona je najbolj zadovoljna kadar je taaaaako utrujena...... lp
Logiran

Petra
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 786


« Odgovor #961 : nedelja, 12.06.2005 : 08:36:16 »

Evo tudi nas, tudi mi imamo en kup slikic Shocked Wink, ki jih bo Uroš jutri dal na net.

Res smo se imeli lepo Cheesy (Blu si je kot vedno izbral svojo žrtev Huh...no brez večjih komplikacij), ta malih vragcev se je pa na koncu že prav malo bal, ker so takooo hudi.

Areib tudi in naše strani hvala za vse in čestitke za lokacijo in organizacijo. Cheesy

Naš velliki pesjan je bil včeraj tako zmatran, da je v avtu kar kmalu zaspal  Shocked Wink (čeprav sem Arieb zatrjevala, da se nikoli ne uleže v prtljažniku...no včeraj je kapituliral)
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #962 : nedelja, 12.06.2005 : 09:01:27 »

Slike so res lepe...se pa veselim tudi vaših slik..tako,da komaj čakam da jih vidim Wink

Nadija,drugo leto s5 dog piknik Grin

Tudi Bis je bil zeloooo utrujen in bi takoj zaspal...samo ga je tačka bolela in ga še boli..
tako da danes samo počiva Undecided
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #963 : nedelja, 12.06.2005 : 12:18:30 »

Ojla, še nekaj naših slikic (tooolikoooooo časa sem jih nalagala gor, da bom sedaj kratka)

http://www.moj-album.com/album/551904/

Tudi VSEM nam je bilo ČUDOVITO in še bolj sem vesela, da je bilo tudi vam lepo (no, saj namen je bil da se imamo dobro).
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #964 : nedelja, 12.06.2005 : 13:38:13 »

Nadija zelooo lepe slike Wink...najbolj mi je veš komentarček:Biscuitka Nika Grin
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #965 : ponedeljek, 13.06.2005 : 10:04:39 »

Simon – posodico in priboljške dobi Bay danes v šoli (smo te nahecali, a, da se moraš vrniti) Grin

Bis – Kako nogica? Prosim poročaj! Pa še – kako si uspela dati gor tako hitro slike, meni rabi cel popoldan. Kakšen sistem imaš? Jaz jih najprej zmanjšam na 800, potem pa 4 po 4 in gre takooooo počasi… Huh

Ory – mislim da si prvič videla na kupu toliko šiperk. Kaj praviš? Nič nismo mogli skrit in prikrit – takšni so. In nam so super! Grin

Kaja in Petra – utrujeni, a? Veliki in mali, ha, ha.. Naši so bili tudi. In kako smo grozni – vsi veseli, da so utrujeno zaspali Wink

Citat
Nadija,drugo leto s5 dog piknik
A da ja? Saj hrane in pijače je toliko ostalo, da bi res lahko… Tongue
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #966 : ponedeljek, 13.06.2005 : 11:12:07 »

ARIEB, nič več ni skritega  Wink. Videla Schippkote v vseh možnih situacijah in z vseh možnih perspektiv  Smiley. So mi pa vsakič, ko jih vidim bolj simpatični in zabavni. Všeč mi je tudi tale macho Giovi (Giove?), ki je en velik crkljivec.

lp
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #967 : ponedeljek, 13.06.2005 : 13:09:07 »

Bis – Kako nogica? Prosim poročaj! Pa še – kako si uspela dati gor tako hitro slike, meni rabi cel popoldan. Kakšen sistem imaš? Jaz jih najprej zmanjšam na 800, potem pa 4 po 4 in gre takooooo počasi… Huh

Mhm,tačka...ne bom paničarila,ampak ni vredu Undecided...stopi na njo ampak zeloo na nežno in pol si jo takoj začne lizat Undecided...tako,da ga moremo po stopnicah nosit in sprehodi odpadejo...ker ne zmore Undecided Cry
Sistem za slikice....naložim(jaz namreč ne rabim nič zmanjšat) in pol zelo hitro naložim,ker
imam ADSL...in to je to Wink
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #968 : ponedeljek, 13.06.2005 : 13:19:35 »

ARIEB, nič več ni skritega Wink. Videla Schippkote v vseh možnih situacijah in z vseh možnih perspektiv Smiley. So mi pa vsakič, ko jih vidim bolj simpatični in zabavni. Všeč mi je tudi tale macho Giovi (Giove?), ki je en velik crkljivec.
lp

Ory,Gio(je Giovetovo skrajšano ime..celo je pa Giove Wink)...je pa res pravi
macho..in se rad carta Cheesy
Logiran
Petra
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 786


« Odgovor #969 : ponedeljek, 13.06.2005 : 14:29:22 »

Oj evo kot obljubljeno slikice so na net-u. Z njimi lahko počnete karkoli - pomeni, da si lahko poberete dol tiste, ki so vam všeč  Wink

http://www2.arnes.si/~urosa/piknik01/index.html

Seveda to niso vse, tukaj je le izbor boljših  Cool

Bis, a si mogoče kaj z jodom razkužla ranico na nogi? (če je ureznina priporočam cinkovo mazilo, da se prej zaceli in ne zagnoji...)
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #970 : ponedeljek, 13.06.2005 : 15:05:31 »

Uroš&Petra,zelo zelo lepe slike.....se vidi da je Uroš pravi fotograf Wink

Petra,bomo kupili jod in razkužili!! Hvala za nasvet Wink
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #971 : ponedeljek, 13.06.2005 : 15:33:33 »

Joooj, od VSEH slikice so zelo lepe (ni kaj, če so lepi "objekti" mora biti lepa tudi slika) - posebej so mi an vseh elpe tiste, kejr so samo naši prijatelji, štirinožci Kiss

Bis – tudi jaz da ne paničarim (čeprav bi jaz kar danes odšibala na Belveder) … a če ne bo prav kmalu bolje, bi bilo kar dobro do veterinarja (bi dal kakšno kremco, prah ali antibiotik, mogoče bi malo zavezal, pa bi lahko bilo hitro bolje; mogoče če si bo preveč lizal, bo še slabše, kdo ve…). A ima še tako sveže?

Bis & Bagi – da ne pozabim: Pozdravlja vaju tata Xox iz družbe še 7 šiperk, direkt  iz Belgije!
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #972 : ponedeljek, 13.06.2005 : 16:11:38 »

Nadija,mislim da nimam kaj iskati na Belvederju...Bis že lepo hodi,občasno še pošepa in je veliko bolj igriv kot je bil zjutraj Wink....pa obveze in kremce pri njemu nič ne pomagajo,ker je imel v soboto tačko povito in je povoj v sekundi strgal dol Grin

Hvala za pozdrave...pa tudi mi jih pošiljamo nazaj Wink
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #973 : torek, 14.06.2005 : 16:25:40 »

Poročilo o našemu bužcu Bisu Cheesy:peljali smo ga k veterinarju Klemnu Širca(ki je zeloooo vredu Wink) in je povedal naslednje:je ureznina ki se že zapira in ni nič videl ali otipal da bi bilo kaj notri...tako da zaeenkrat je vse vredu.Pošprical je z Bivacinom in povil(slike bom dala pol gor) in ta povoj naj bi imel do jutri,ampak vidim da mu ga zdej mama daje dol,ker ga tisči in je nemiren...zdej pa že teka Smiley!! Ah,je posrečen tale Bisko Kiss
Dobil jr tudi pikico proti filariji,ki drži eno leto...juhu,sedaj smo zaščiteni Wink
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #974 : torek, 14.06.2005 : 18:45:49 »

Oh ti naši "smotkoti", vedno nekaj "ušpičijo, da nam ne dajo miru.... Cry
A Klemen je na Kozini?
A morda veš, kako se imenuje tista "pikica" za filarijo Shocked
Logiran
Strani: 1 ... 60 61 62 63 64 [65] 66 67 68 69 70 ... 241   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines