mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 12.05.2024 : 13:39:28

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Strani: 1 ... 63 64 65 66 67 [68] 69 70 71 72 73 ... 241   Dol
Natisni
Avtor Tema: Schipperke - čvek  (Prebrano 348434 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #1005 : nedelja, 19.06.2005 : 23:08:57 »

Uaau bravo Bagi! Vidim, da uživa..... uživate!!  Grin Na razstavi je bilo krasno, nekoliko vroče, ampak zelo prijetno, tako da sem celo jaz vztrajala do konca. O uspehih bo pa kaj več ARIEB povedala. Čestitke še enkrat od mene!  Wink

lp
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #1006 : ponedeljek, 20.06.2005 : 09:00:47 »

Citat
O uspehih bo pa kaj več ARIEB povedala.
Zakaj pa jaz – si me mogla ti malo pohvalit za Portorož Grin, za Umag bi pa Kaja lahko napisala, saj je vedela Angry.

In, kaj Vas res zanima? V Umagu je bil prijavljen samo Bon in je dobil »prav dobro« - jaz sem se smejala, in tudi v večini sem bila kriva jaz: sodnik naju je vprašal, če sva prvič na razstavi (in sedaj se mi tudi plete, da me je to že enkrat v Varaždinu vprašal pred mnogimi leti, ne glede na to da naju je z Iro prav malo nazaj sodil v Izoli), pa je bilo povsem upravičeno, saj sva se oba z Bonom tudi tako obnašala; Bon ni hotel pokazati zob, potem ni hotel lepo stati in tudi ne lepo hoditi… jaz sem že takoj dopoldan povedala, da se počutim kot bi šla na piknik, temu primerno sem bila tudi oblečena… mami pa sem tako povedala, da CAC dobimo… Hi, hi, hi in smo se prav prisrčno nasmejali, sicer z zelo lepo opisno oceno a zaključeno s prav dobrim. Potem smo šli na Vrtačo in uživali skoraj do mraka Cheesy Wink Smiley.

No, v nedeljo pa je bilo drugače: psička smo očedili z vodo, si izbili iz glave »samozavest«. Bon je imel sicer zopet probleme s kazanjem zob, a je bila sodnica zelooooo potrpežljiva (hvala ji!), a se je pa potem pokazal v svojem stilu. Tako je dobil CACIB in še BOB. Tudi v defileju je bili zelo priden, lepo je hodil, še lepše stal Smiley.
Je pa naša zlata Irica spet pokazala svoje veteranske čare in v BIS med veterani skočila na stopničke in 3. mesto, Joj, kako sem bila vesela Kiss.

Pa tudi v JH je bila z Ivo zelo pridna in sta se krasno predstavili, zagotovo pa imeli smolo s sodnico… njena odločitev o 1. mestu je bila za vse bližnje prisotne »čudna«. Iva, a ne se sekirat, danes je nov dan, jutri pa že novi izzivi!

Kaj Vas še zanima Shocked?
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #1007 : ponedeljek, 20.06.2005 : 10:35:35 »

Mislim, da je to tisto kar smo želeli slišati  Smiley. Umaga sploh ne bi bilo treba omeniti  Grin.....tudi najboljšim se kdaj malo zalomi. Ampak Portorož je bil pa res uspešen. Žal Bona na začetku nisem uspela videti  Cry, sem pa zato bila priča Irini predstavitvi (JH in pri veteranih) in jo moram res pohvaliti. Navdušila je še mojo kolegico, ki je prvič v življenju videla Schipperke  Wink.

lp
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #1008 : ponedeljek, 20.06.2005 : 13:05:07 »

Nadiji in Bonu ter Iri čestitke Wink
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #1009 : ponedeljek, 20.06.2005 : 15:39:11 »

Obveščam vas, da je moja prijateljica Urša danes v Belgiji pri "našem" Brijošu. Zagotovo dobimo slike!
držimo pesti, da ji baterija ne crkne, da bo fleš delal, da bo na memoriji še kaj prostora, da...

Citat
Umaga sploh ne bi bilo treba omeniti
Kaj ne, mora biti tudi to, da vidiš kaj pomeni, ko dobiš potem odlično in se še bolj veseliš Wink
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #1010 : ponedeljek, 20.06.2005 : 16:21:01 »

Se že full veselim slik od Didla..oz.Brijoška Wink Kiss
Logiran
Petra
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 786


« Odgovor #1011 : ponedeljek, 20.06.2005 : 19:47:53 »

Čestitke Arieb za izvrstne dosežke včeraj Smiley

Upam, da je bilo slišat navdušene vzklike in najmočnejše ploskanje kar ga premoreva jaz in Uroš Smiley, vsakokrat ko ste šli v defile Smiley (smo zelo navijali)
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #1012 : torek, 21.06.2005 : 08:46:37 »

Petra, Uroš... hvala za navijanje, gotovo je pomagalo. Jaz običajno tam nič ne slišim, ker sem vsa "trda" Huh, to mi potem pove šele kdo, ki je z mano; v A se mi je celo zgodilo, da so me klicali na 3. mesto v parih in sploh nisem slišala, in tako 3x, dokler očitno niso obuapli in me je prijazna gospa za roko popeljala do stožca s številko 3.  Wink - prav butasto sem se počutila... Undecided
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #1013 : torek, 21.06.2005 : 08:55:00 »

Arieb, malo pozno.....cestitke! Kiss

Citat
dokler očitno niso obuapli in me je prijazna gospa za roko popeljala do stožca s številko 3. 

Nekateri se ocitno nocete postavljati na tretje mesto, nekateri pa to storimo tudi kadar ni treba...... Grin Cheesy

Le glej, da hitro prilepis kaksno brijosovo sliko!lp
Logiran

ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #1014 : torek, 21.06.2005 : 08:59:56 »

Citat
Nekateri se ocitno nocete postavljati na tretje mesto, nekateri pa to storimo tudi kadar ni treba......

Ob tej izjavi pa sem se prav iz srca nasmejala. Vidiš, tudi to je čar razstav, lepi in prisrčni spomini Wink Grin Wink

Včeraj je bilo v "slovenskih" rokah skupno 17 šiperk, uf, jaz te sreče še nisme imela (enik 6 od Nicol in ostalo od Luca). Slike bodo zagotovo!
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #1015 : torek, 21.06.2005 : 09:02:48 »

Citat
Včeraj je bilo v "slovenskih" rokah skupno 17 šiperk, uf, jaz te sreče še nisme imela (enik 6 od Nicol in ostalo od Luca). Slike bodo zagotovo

Uf, 17. Pa vsi naenkrat? Wink Upam, da se niso pobili med seboj! Grin
Logiran

ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #1016 : četrtek, 23.06.2005 : 09:35:23 »

Uf, 17. Pa vsi naenkrat? Wink Upam, da se niso pobili med seboj! Grin
Na srečo ne naenkrat, sicer bi se populacija šiperk v evropi res drastično znižala Wink

Drugače... ste vsi v redu Wink Zdravi, veseli, poletni, razigrani, nagajivi...?

Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #1017 : četrtek, 23.06.2005 : 12:20:15 »

Nadija vsi smo zdravi,veseli,nagajivi...
sploh pa Bis že dva dni uživa z Erikom v Vojniku...tako da mu ni hudega Grin
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #1018 : petek, 24.06.2005 : 08:42:19 »

Nadija vsi smo zdravi,veseli,nagajivi...
sploh pa Bis že dva dni uživa z Erikom v Vojniku...tako da mu ni hudega Grin
Super, počohaj ga, ko pride!

Mi smo imeli včaraj zadnji trening pred izpitom.... se mi zdi, da smo bili vsi malo "brrrrrrrr", a vsi psički so nam dajali energijo, saj so zelooo lepo delali  Wink
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #1019 : petek, 24.06.2005 : 08:49:55 »

Super, počohaj ga, ko pride!

Mi smo imeli včaraj zadnji trening pred izpitom.... se mi zdi, da smo bili vsi malo "brrrrrrrr", a vsi psički so nam dajali energijo, saj so zelooo lepo delali Wink

Nadija,Bis je že s5 na primorskem...čeprav se mu je bolj dopadlo na štajerskem Grin

Upam,da bo izpit šel kot po maslu Wink Grin
Logiran
Strani: 1 ... 63 64 65 66 67 [68] 69 70 71 72 73 ... 241   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines