mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 11.05.2024 : 11:56:51

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Strani: 1 ... 222 223 224 225 226 [227] 228 229 230 231 232 ... 241   Dol
Natisni
Avtor Tema: Schipperke - čvek  (Prebrano 348417 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Babalu
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.214


« Odgovor #3390 : petek, 23.01.2009 : 19:18:37 »

Ooo Nadja... bomo tudi mi fajn fajn držali pesti, da bo vse v redu!
In tako kot je rekla Bambi- imate, da mi naslednja leta se skačete po ringih črnuhci veterančkasti! Angry Grin

P.S.Sambo je pa danes s slino v gobcu gledal mojo mačko skozi šipo...prvi znaki, da bo on kmalu čisto v redu. Wink

Pesti držeči
Živa in švicarji
Logiran
Bambi
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 682


« Odgovor #3391 : petek, 23.01.2009 : 22:55:42 »

Barbka, ti ne razumeš, belgijski nigri ne morejo imeti tako trivialnih in konvencionalnih zdravstvenih težav kot je frdirbana noga, treba si je omislit najredkejši možni tumor ali oksimoronsko aritmijo...  Roll Eyes Tongue

Nadija, držite se, crkljajte Iro, pa ne obupat! That's an order!

Veliki črnuh pošilja mali črnuhici vzpodbudne pozdrave in ji sporoča, da se morata kaj sestat pa še kako eksotično stvar naumit  Roll Eyes, pa naredit strateški plan za naskok na letošnji naziv svetovnega prvaka  Cool.
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #3392 : sobota, 24.01.2009 : 00:08:56 »

Barbka, ti ne razumeš, belgijski nigri ne morejo imeti tako trivialnih in konvencionalnih zdravstvenih težav kot je frdirbana noga, treba si je omislit najredkejši možni tumor ali oksimoronsko aritmijo...  Roll Eyes Tongue
Grin Grin Grin Grin Grin
Res je - mi ali "ornk" ali nič Grin.... Se hecam, ma v vsaki žalosti je nekaj smeha in veliko  Cry

Agnes - tvoje novičke o Darkotu sem pa prav z žalostjo sprejela Huh A so "mahagončki" tudi tako šogumni kot "belgijski nigri".

Balu - "ne sviraj" o naslednjem letu, mi planiramo že letos, Bratislava je takoooo blizu, pa taka luštna razstava je tam vedno bila Wink, zakaj ne bi tudi letos šli Wink

Barbka - imaš na ZS, "anu vprašanje" Undecided
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #3393 : sobota, 24.01.2009 : 09:39:14 »

Agnes - tvoje novičke o Darkotu sem pa prav z žalostjo sprejela Huh A so "mahagončki" tudi tako šogumni kot "belgijski nigri".

Moji setri so svetovni prvaki v izumljanju bolezni. Tudi mi je ne odnesemo z navadnim zlomom kremplja, ampak mora biti vsaj kompliciran. Nimamo samo navadne povečane prostate z neko brezvezno cisto, ker to je povsem in čisto običajna in rešljiva težava. Kje pa, mora biti še štala v toraksu, da je življenje zanimivo. Porkadušhudičov, zakaj ne morejo naši psi imet kake normalne bolezni, če že? Naša dvorna veterinarka se že zeza, da če bi imeli mi samo vnet mehur, bi dala psa pregledat kompletno, ker bi bilo to sumljivo, da ima naš mahagoničar normalno bolezen.

Redik se vsaj drži odlično, je vesel in igriv. Minc pa itak Smiley, se je zelo popravil, srček ne nagaja, želodček je v redu, kosti pa tudi niso brstele in so samo naluknjane. Tako da se je zanj odlično izteklo.
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #3394 : sobota, 24.01.2009 : 10:17:44 »

Joj, sami bolniki. Dejte se pocajtat no. To tko ne gre. Sad Sad Sad
Logiran

nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #3395 : sobota, 24.01.2009 : 15:03:55 »

Jaz tudi upam, da se hitro pocajtate..
Ker pri nas je pa moda imet vedno eno in isto sranje.. pa k sreči vnetje ušes ni tako grozno..  Sad
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #3396 : torek, 27.01.2009 : 12:19:44 »

Evo, Nadija, se vam pridružujemo. Tekočina pri srcu. Ker je na smotanem mestu, je niso mogli punktirati, čeprav so revčka špiknili kar petkrat. Zato ne vemo, kaj prasica od tekočine tam dela in zakaj je tam. Zaenkrat imamo lasikse in upamo na najboljše. Bljak no.
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #3397 : torek, 27.01.2009 : 12:22:11 »

 Undecided Cry
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #3398 : sreda, 28.01.2009 : 09:59:58 »

Neza, zal mi je.

Nadija, kako ste? lp
Logiran

ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #3399 : sreda, 28.01.2009 : 10:37:32 »

Citat
Evo, Nadija, se vam pridružujemo.
Ah, te ne sprejmemo Cry, raje se nam pridruži na kakšnem veselem dogodku Undecided

Citat
Nadija, kako ste?
Ah, kako smo... Zaenkrat drži, da bi jutri operirali, a naj bi se še danes slišali... To čakanje nas bo res "ubilo". Sreča, da smo uspeli dobiti tabletke iz Nemčije, ker če ne bi nas definitvo že pobralo Huh
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #3400 : sreda, 28.01.2009 : 11:15:08 »

Ah, te ne sprejmemo Cry, raje se nam pridruži na kakšnem veselem dogodku Undecided

Bi se raje, Nadija. Ampak žal ne gre.

Ah, kako smo... Zaenkrat drži, da bi jutri operirali, a naj bi se še danes slišali... To čakanje nas bo res "ubilo". Sreča, da smo uspeli dobiti tabletke iz Nemčije, ker če ne bi nas definitvo že pobralo Huh

Kje pa operirajo? Jutri sem sicer v službi na drugem koncu Slovenije, a če boste okoli šestih še v Lj, se lahko kaj vidimo, kaj praviš? Držimo vse pesti in šape. LP Neža
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #3401 : sreda, 28.01.2009 : 12:34:41 »

Ecco, potrjeno za jutri, 29.01. - pa ne morem verjeti, točno pred 5 leti, na isti dan, je bila operirana (nogica). In ker je že takrat dokazala, da je pravi "silak", bo to storila tudi jutri, pet let kasneje.

PLS, Držite tačke jutri, cel dan... Domov pa pride šele v petek Undecided To bo njena druga noč v življenju, da ni prespala z nami doma, kot 2004 leta...
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #3402 : sreda, 28.01.2009 : 12:36:49 »

Bomo mislili na malo bojevnico  Kiss  Držite se vsi skupaj. Je sigurno v dobrih rokah.
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #3403 : sreda, 28.01.2009 : 13:00:17 »

Bomo drzali pesti! Kiss Kiss Kiss
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
baguette
novinec
*
Sporočil: 7


« Odgovor #3404 : sreda, 28.01.2009 : 14:38:25 »

Jutri bomo cel dan držali pesti za našo mamico  Kiss Kiss Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 222 223 224 225 226 [227] 228 229 230 231 232 ... 241   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines