mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 10.05.2024 : 12:05:16

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: evo mene, zdaj sem Pika (prej Pombar)
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 ... 20   Dol
Natisni
Avtor Tema: evo mene, zdaj sem Pika (prej Pombar)  (Prebrano 50020 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #105 : ponedeljek, 29.12.2008 : 19:40:32 »

Hehe Pika zadnje tri slike so  Shocked

 Kiss Kiss
Logiran
Izis
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 54


« Odgovor #106 : ponedeljek, 29.12.2008 : 19:55:09 »

Wow, akrobatka  Shocked

No, pa imamo se eno besedo za SSKJ... drekuzkanje  Grin
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #107 : ponedeljek, 29.12.2008 : 20:14:55 »

Pika, ti si faca. A si bila v prejšnjem življenju učiteljica joge mogoče? Cheesy 
Tale tvoja, ki praviš, da je mešana s kuro, bo pa gotovo dobila posebno pismeno pohvalo od Toporišiča za besedo "drekužkanje". Grin
Mimogrede, drekužkanje najbolj paše pod dekco na kavču pred gledalnikom. (Ta beseda je pa že v SSKJ!)  Smiley
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #108 : ponedeljek, 29.12.2008 : 20:21:48 »

Drekužkanje  Grin Grin Grin - faca gazdarico imaš, Pika, da veš.
Pazi na svoj vrat, na stole pa tud vsaj malo, a prav, da tvoja ne bo preveč pogosto prisiljena sorodstva s kuro dokazovat Wink - ker dokler ima samo polt še gre, ko bo pa na glas kokodakat začela, takrat boš pa cel dan tole poslušala:
Logiran
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #109 : ponedeljek, 29.12.2008 : 20:25:16 »

Mimogrede, drekužkanje najbolj paše pod dekco na kavču pred gledalnikom. (Ta beseda je pa že v SSKJ!)  Smiley
Pepsi, a veš, da sem zdaj šla pogledat v SSKJ, pa gledalnika ne najdem (Lj, DZS, 1997).
Kaj je to kakšna Toporišičeva verzija?
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #110 : ponedeljek, 29.12.2008 : 20:28:20 »

Enako. Sem v elektronski SSKJ gledala. Tako da sem glihkar hotela napisat isto, Patapižu.
Mogoče je pa gusarska verzija kriva za manjkajoča gesla, khm, khm.
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #111 : ponedeljek, 29.12.2008 : 20:28:35 »

Ja, to je bil eden od Toporišičevih veleumov - bom poskusila najti, če ga še imam doma, pa napišem. Pomeni pa televizor, jasno.... Grin

Pika, ne pusti se motit, ti kar drekužkaj naprej. Cheesy
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #112 : ponedeljek, 29.12.2008 : 21:32:35 »

O jej, Pika akrobatka. Enga lupčka ji preko Save pošiljamo! Kiss
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #113 : nedelja, 04.01.2009 : 21:52:06 »

Ej, Pika, in ko se zbudiš, a se vedno v ta pravo smer odšravfaš ali se kdaj pa kdaj zmotiš? Cheesy Cheesy Cheesy
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #114 : ponedeljek, 05.01.2009 : 10:19:59 »

Uaaaa Pikica, prjatlca moja, teb se pa vid, da si bla z mano v Horjulu Cheesy.
Moja si je zadnč tud skor glavo spahnla, da je sploh lahko ugotovila, kako jst spim, kje mam glavo in kje rep, pa še kakšne kosmate tace so ble umes.
Ker sem bla v njenem naročju in me, prjazna kot je, ni hotla zbudit da bi me fotkala (no, sej pol me ne bi mogla ujet u taki pozi, če bi se zbudila, knede Roll Eyes), zato nimam dokaznega materiala, ampak očitno sva se tega nalezle ena od druge, ker jst tud tkole spim. Moji šefli ni nč jasn, kako mi uspe tkole zvit glavo, sam jst dodam še mal kičurine in moja glava pri celi akrobaciji visi še nekak navzdol Cool.
Tko da Pika, ti si faca in tako spanje je za nas, Horjulske bejbe, očitn neki čist normalnga.

A, pa želim ti en velik lepga, pa zdravga novga leta, pa tud tvojim dvonožnim in štirnožnim kolegom tud, jasno!!!

Kolegica Missy & co  Kiss Kiss Kiss
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #115 : ponedeljek, 05.01.2009 : 21:48:29 »

Ej, Pika, in ko se zbudiš, a se vedno v ta pravo smer odšravfaš ali se kdaj pa kdaj zmotiš? Cheesy Cheesy Cheesy
ej a veš kva - dozdej mi je zmer ratal v tapravo smer  Cheesy (se pa Moja isto to sprašuje...ja no, take ste, nehorjulske dvonožne bejbe! Wink)
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #116 : ponedeljek, 05.01.2009 : 23:23:01 »

Ja, takole se naučijo spat zaradi prevelike gužve na rdečem horjulskem kavču.
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #117 : četrtek, 08.01.2009 : 22:41:24 »

ej folk, moji se je definitivno strgal!  Shocked Jo mam že dolg na sumu, ampak zdej je pa mera polna. A veste, kva mi dela? Že ceu cajt? Vsak dan po ene 317-krat? Voha me in zraven prav sumljivo vzdihuje in jamra, de kolk pa jst lepo dišim, de to pa prou ne morš, pa takele poha.  Shocked Pa da me je šele 1x stuširala iz šampončkom, odkar sem kle doma (tega bo že....ama če ni lih donc 5 mescou a kva?!), ampak jst de toooolk dišim, de...ja, prou mate, de to pa prou ne morš.
Je rekla, nej mal prašam klele na mojmu forumu ostale kužote, če oni tud tko dišijo, a sm jst pač prou posebna, kar se tega tiče. No - kva pravte - a dišite, de so vaši čist fertik in vas vohajo kukr pr norcih durh marš a kva je z vami?  Jst ne vem, no - počas si bo nos znucala Tongue, če me bo skoz vohala. Kva nej nardim!? SOS!
 Roll Eyes
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #118 : četrtek, 08.01.2009 : 22:44:54 »

Piki, ti si pa res naivna k francoska sobarca Roll Eyes kaj zares misliš, da ji LEPO dišiš? Po moje se ti pripravlja kakšna peklenska kopel, sam da veš - pa ne povedat, od koga si slišala neprijetno resnico Cool
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #119 : četrtek, 08.01.2009 : 22:47:31 »

Cats (Mila, mogoče?), ne ne - meni Pika RES diši! Točn tko, kot je napisala. Se mi res že rola, TOLK lepo diši. RES. Nimam NČ za bregom. PRSEŽEM.
(ja, tole pišem jst, ne Pika) Smiley
Logiran
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 ... 20   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: evo mene, zdaj sem Pika (prej Pombar)
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines