mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 08.05.2024 : 14:11:18

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: Airedale terier - čvek
Strani: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15   Dol
Natisni
Avtor Tema: Airedale terier - čvek  (Prebrano 56940 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
terier
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 136


« Odgovor #120 : torek, 13.06.2006 : 01:00:58 »

Pozdravljeni ljubitelji Airedalcev  Wink- mi pa smo bili na pikniku v Podutiku in je bilo zelo lepo - delavnice,tudi zobe smo pregledali našim pesjančkom in Ita je bila pohvaljena za lep ugriz Cheesy Cheesy Cheesy Grin Grin Grin, in sploh preživeli en nepozaben dan. Naši 3 Airedalci pa sanjajo o tistem nebeškem travniku in čakajo na petek ko bodo lahko - brez povodcev- zdirkali in pokazali kdo je najhitrejši!!  Cheesy Cheesy :DPridružite se nam - mi pridemo naslednji petek 23.
Neva Wink
Logiran
Zorčy
otrok do 14 let
*
Sporočil: 34


« Odgovor #121 : ponedeljek, 03.07.2006 : 11:28:04 »

Hay,
lapi koliko je standard plečna višina airedalcov? Zoro ma tam nekje 65cm, a je to prevelika višina?
lp,
Anja
Logiran
čara
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 224


« Odgovor #122 : sobota, 06.01.2007 : 15:08:27 »

Lapi: Ali še imate Zano Friend? Moj stric ima namreč samčka Barta Frienda, ki je polbrat od Archibalda-katerega verjetno poznate, saj je Milica dosti po razstavah. Je pa v Beli Krajini še Bina Friend (sestra od Barta).

Logiran
lapi
novinec
*
Sporočil: 40


« Odgovor #123 : sreda, 17.01.2007 : 13:06:03 »

Hoj!

Zana je umrla pred 2 mesecema, stara 14,5 let  Cry.

Tele psi so pa ze iz moje vzreje, kajti Milica je njihovo mamo kupila pri meni. Nimajo veze z Zano.

Lp
Logiran
tincat
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 136


« Odgovor #124 : sreda, 17.01.2007 : 14:18:28 »

živjo!
a se ni ta psička Bina Friend "podarjala" pred parimi meseci?
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #125 : sreda, 17.01.2007 : 18:05:07 »

Mislim,da res.
Logiran
tincat
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 136


« Odgovor #126 : sreda, 17.01.2007 : 18:12:56 »

Sm tud sama klicala tega gospoda, vendar je bil že nekdo pred mano... Moja mami si je že od nekdaj želela Airedalca in tu sva videli možnost, da bi se izognili mladičjim norčijam (sobna čistoča, izpadanje zobkov...), pa je splavalo po vodi. Sm ji rekla, da naj še malo počaka pa se bo ukvarjala z mojim drugim, ki nameravam kupit, no do takrat je pa še karnekaj časa. Tongue Roll Eyes
No v glavnem, ta gospod je rekel, da jo pride pogledat neka gospa in da ima prednost in zdi se mi, da je to bilo to! Je bla pa res lepa psička, lepo obarvana? dlaka, bila je svetla, kar mi je osebno bol všeč.
Upam da je z Bino vse ok in da uživa v novem domu!
Logiran
terier
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 136


« Odgovor #127 : četrtek, 18.01.2007 : 13:22:33 »

Živjo, v soboto in nedeljo smo se imeli zelo lepo razstavi CACIB Ljubljana in Tromostovje 2007. Obe sta bili letos tako super organizirani tako,da smo se imeli - vsaj mi s terierji - res super in smo zelo uživali v "svoji"hali. Cheesy Cheesy Psarna Ginger & Black je razstavila obe pasmi Škote in Airedalce. Cool Evo fotke "Mladinke" Bay Breeze of Ginger & Black . S svojo vodnico in lastnico sta se takole - prvič skupaj- odlično predstavili. Čestitamo Polona in Breeze Smiley Cheesy Wink

[attachment deleted by admin]
Logiran
Polona
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 116


« Odgovor #128 : sobota, 20.01.2007 : 12:19:54 »

JUHEEEEJ...  Cheesy  Cheesy  Cheesy
Bravo mi....sicer pa vaja dela mojstra...tako, da se vidimo se na kaksni razstavi  Wink

lp, Polona
Logiran
čara
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 224


« Odgovor #129 : petek, 02.02.2007 : 22:00:32 »

Hoj!

Zana je umrla pred 2 mesecema, stara 14,5 let  Cry.

Tele psi so pa ze iz moje vzreje, kajti Milica je njihovo mamo kupila pri meni. Nimajo veze z Zano.

Aha no, tega pa nisem vedela. Samo vem da je stric kontaktiral tebe in preko vas prišel do Milice.  Torej kar je kvalitetnega tukaj blizu-prihaja od tebe. si bimzapomnela, če me kdaj premmi imeti kako airdalko..hehe

Lp
Logiran
čara
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 224


« Odgovor #130 : petek, 02.02.2007 : 22:02:31 »

Sm tud sama klicala tega gospoda, vendar je bil že nekdo pred mano... Moja mami si je že od nekdaj želela Airedalca in tu sva videli možnost, da bi se izognili mladičjim norčijam (sobna čistoča, izpadanje zobkov...), pa je splavalo po vodi. Sm ji rekla, da naj še malo počaka pa se bo ukvarjala z mojim drugim, ki nameravam kupit, no do takrat je pa še karnekaj časa. Tongue Roll Eyes
No v glavnem, ta gospod je rekel, da jo pride pogledat neka gospa in da ima prednost in zdi se mi, da je to bilo to! Je bla pa res lepa psička, lepo obarvana? dlaka, bila je svetla, kar mi je osebno bol všeč.
Upam da je z Bino vse ok in da uživa v novem domu!

Živijo! Ta gospod je bil moj stric in res je, Bina živi v Beli Krajini. ker pa oni nekako ne želijo preveriti kako in kaj je z njo, bom ob priliki to storila jaz.

Menda je psička super, plava rada, veliko je v LJ, potuje z njimi... Z veseljem bom pa poročala kako in kaj, ko (če) jo bom še kdaj videla.
Logiran
tincat
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 136


« Odgovor #131 : nedelja, 04.02.2007 : 13:19:16 »

Lepo da se ima Bina fajn in da je našla super dom!
Logiran
terier
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 136


« Odgovor #132 : nedelja, 04.03.2007 : 23:19:43 »


Še enkrat čestitke Poloni in Breeze Kiss - izpolnili sta svojo obljubo - vaja dela mojstra in na CAC Celje - Winter Winner 07 bili odlični Cheesy, brez treme Cheesy, dobili odlično oceno Cheesy in bili v centru pozornosti!!!!!! Cheesy Cheesy

lp
Neva Wink in seveda vsi Ginger & Black terierji


[attachment deleted by admin]
Logiran
lapi
novinec
*
Sporočil: 40


« Odgovor #133 : četrtek, 22.03.2007 : 19:19:31 »

Hojla!

Ker se je nekaj časa nazaj govorilo o Bini, vam vsem sporočam, da sem jo včeraj ostrigla, da je psička super in zelo navezana na nove lastnike in sploh je z njo vse v redu  Smiley

Lp
Logiran
čara
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 224


« Odgovor #134 : sobota, 31.03.2007 : 21:12:18 »

lapi kako sem vesela  Smiley Se večkrat slišijo s stricem in pravijo da je oh in sploh, navajena na ritem in ju kar priganja na sprehod, ko je čas. Edino za traktorji se zaganja, kar pa sploh ni fajn!

Jo bom poleti šla obisat, smo se doma zmenli, zdaj se je treba še z njenimi skrbniki.  Cheesy
Logiran
Strani: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: Airedale terier - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines