mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 06.05.2024 : 21:00:52

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.
Strani: 1 ... 72 73 74 75 76 [77] 78 79 80 81 82 ... 167   Dol
Natisni
Avtor Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.  (Prebrano 380120 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #1140 : četrtek, 14.10.2010 : 18:07:13 »

Pri Lizi ravnamo podobno, kot skogkatt. Do igrišča oz. polja je povodec kratek, preklopimo na fleksi, divjamo...nazaj preklopimo na kratki povodec, seveda je lažje, ker je že zdivjana, delamo vajo počasi in poleg do doma. Se mi zdi ok in napredek se čuti, je pa seveda odvisno od dneva, včasih je cel sprehod še vedno čisto kaotičen Tongue
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1141 : petek, 15.10.2010 : 08:13:51 »

Hehe FŽ, a vam tršica ni vsaj ene stokrat poudarila, da psa NE smeš na polno psihirati milijonkrat na dan z novo vajo Tongue - sam ene parkrat na dan, tolk da dojame in se ne naveliča Wink
Pa res, tole ločevanje kratek in dolg povodec je kar kul ideja.
Srečnašeflabrezvlečneslužbepress Cool
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #1142 : petek, 15.10.2010 : 09:58:57 »

Kot sem že na tečaju rekla, se bomo vlečne tematike lotili z več plati, tako da nobene panike. pevka

K
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1143 : petek, 15.10.2010 : 10:13:08 »

Kot sem že na tečaju rekla, se bomo vlečne tematike lotili z več plati, tako da nobene panike. pevka

K

Ne morem, da ne bi: a kako vprežeš psa in te potem še uboga, kdaj levo in desno?  Evil
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1144 : petek, 15.10.2010 : 10:13:54 »

Ne morem, da ne bi: a kako vprežeš psa in te potem še uboga, kdaj levo in desno?  Evil
Že vidim, da bom čez nekaj let imela prav tako težavo.....  Lips Sealed
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #1145 : petek, 15.10.2010 : 10:40:59 »

Mi imamo tudi vlečno službo. Takoj ko Roya privežem povleče in ne neha, dokler ne zgubim živcev.
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1146 : petek, 15.10.2010 : 13:06:39 »

Mi imamo celo dvojno vlečno službo  pevka pevka predaja
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #1147 : petek, 15.10.2010 : 15:39:31 »

Naša vlečna služba (Ave seveda, Skipi ne vleče sploh, razen ko zavoha kako divjad, se mu strga, ampak se tudi takoj umiri, ko mu rečeš) po znanih vsakdanjih poteh sploh ne deluje več, priide pa toliko bolj do izraza v novem okolju. Poleti na morju je bila v campu obupna, nekaj časa sem se matrala z njo, potem pa obupala in ji dala gor oprsnico proti vlečenju in je zaleglo. Še celo ko smo šli parkrat brez, ni toliko vlekla. Tako da včasih tudi kak pripomoček ni narobe uporabit, če ga znaš pravilno uporabljat in če ga pes ne zavrača. Ker poznam tudi primerke, ki bi si pri Haltiju zlomili vrat, samo da bi lahko vlekli dalje...
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #1148 : ponedeljek, 18.10.2010 : 10:41:04 »

Tole z več štriki deluje Tongue. Oziroma bo nekoč delovalo. Sprobavava in ji je logično.
Pa še ni tako psihično izmučena (posledica so veliiike kozlarije), ker pridna bit na celem sprehodu je povzročalo pregrevanje možganov - obema! Hvala Kiss.
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #1149 : ponedeljek, 18.10.2010 : 11:05:25 »

Sicer je pa pri nas takole:

imamo eno novo otroško kapo, ki je po mnenju živali truplo neke divje živali ali kaj jaz vem (pa ni usnjena). Izbrskajo jo povsod, dvakrat v enem tednu je že dobila nove trakce, cofe se žveči do onemoglosti... Najprej jo stauha Pici in jo nekaj časa nosi v gobcu, da se kožuh trupla fino zmatra, potem pa jo prepusti E.T., da začeto delo temeljito dokonča. Zaenkrat niti spravljanje v omare ne pomaga, zato jo ponavadi skrijem kar v avto pred hišo. No, kljub temu ne pričakujem glih kakšne metuzalemske življenjske dobe Grin.

Pa tako nedolžno izgleda:



Milenca in Pici v teh hladnih dneh včasih po pomoti skleneta prijateljstvo.
Posrednica sporazuma o nenapadanju je pa topla dekca:

M: 'Prrr, tlele je takooo toplo... kaj mislš, kaj če bi midve mal zadremuckale in se tačas pustile pri miru?'
P: 'OK, nej bo. Naslednje tri minute te niti pogledam ne.' ('pol pa rajš bejži, kolkor te nesejo noge')



In pa še en skrajno dolg, razvlečen, dolgočasen filmček.
Za tiste, ki so jim všeč počasi dogajajoče se reči, kot so recimo tiste ribe na ohranjevalnikih zaslonov... E.T. vedno ko ima publiko divja in poskakuje kot kaka bleska. No, tule jo končno vidite v ta drugi luči - našo mirno, oziroma vsaj zelooo zmerno premikajočo se bubiko, kako pase mojo ta malo. Pridna in mirna je noter. No, vsaj večino časa, sploh če je ne izziva Pici. Tiste mravlje skočijo nanjo večinoma šele pri vhodnih vratih - predvidevam torej, da živijo na predpražniku ali (še bolj verjetno) na povodcu.
http://www.youtube.com/watch?v=qwxU1cgWN6w (ne predvidevam, da bo kdo zdržal do konca )...
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #1150 : ponedeljek, 18.10.2010 : 11:10:59 »

Tole z več štriki deluje Tongue.

 Afro

Logiran
evelinas
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 208


WWW
« Odgovor #1151 : ponedeljek, 18.10.2010 : 11:13:03 »

Ena bolj luštna od druge Cheesy
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #1152 : ponedeljek, 18.10.2010 : 11:24:07 »

I like very much Smiley
Logiran

moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #1153 : ponedeljek, 18.10.2010 : 11:28:33 »

he he, ET varuška  Kiss  Super ste.  Smiley
Ampak, da pa Pici in Milenca delita isto dekco  Roll Eyes  Evil
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1154 : ponedeljek, 18.10.2010 : 11:43:23 »

Mah, super ste. Sem mislila, da si bosta skupaj delili njeno igračo. Se mi zdi, da jo je prav napeljevala na to, da bi se igrale... Prava mama je tale ETjka.
Pri nas si tudi rob radiatorja z okensko polico delijo le v zimskih dnevih, ko je sklenjen nek tihi sporazum o nenapadaju...
Logiran
Strani: 1 ... 72 73 74 75 76 [77] 78 79 80 81 82 ... 167   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines