mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 05.05.2024 : 10:31:48

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: havanski bichon
Strani: 1 ... 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 41 42   Dol
Natisni
Avtor Tema: havanski bichon  (Prebrano 121700 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
spelamg
rad pišem
****
Sporočil: 266


« Odgovor #525 : sreda, 04.04.2012 : 14:50:31 »

Ja, Lynn in bela_tacka, havanci zelo dobro stanovanje "pospravijo".... In to ne da bi s krempeljcem mignili - čudežno se vse kar nekam pospravi, res pa je, da potem dvonožci nekaj časa ful utrujeno sedijo npr. na kavču.... heheh...  Roll Eyes Roll Eyes
Logiran
martincek
novinec
*
Sporočil: 9


WWW
« Odgovor #526 : nedelja, 08.04.2012 : 19:01:58 »

Ooo Špela, čestitke za tele čudovite mladičke Smiley Bi se prav oglasila jih pogledat, ko bodo malo zrastli. Torej predvidevam, da Salzuburg odpade. Mi smo se odločili, da gremo. Pa da vidimo Smiley. Lepo rastite. Pozdravčke z morja. martina in wizard
Logiran
spelamg
rad pišem
****
Sporočil: 266


« Odgovor #527 : torek, 10.04.2012 : 09:20:18 »

Ja, Salzburg odpade....  Tongue A ni škoda? No, če pomislim, kaj je razlog, me žalost takoj mine.  Cheesy Če ne bi imeli legla, bi bil "greh" manjkati v Salzburgu, tako pa.... Martincek, dobrodošla na ogled! Tam enkrat po 20. aprilu bodo verjetno že tekali okrog in jih bo mogoče videti v akciji. Zdaj itak samo spijo in sesajo in spijo in sesajo in malo cvilijo in spijo in sesajo in spijo in .... hehe ....  Smiley To je njihov ritem. Pridno vadite za Salzburg in veliko sreče želim! Bom držala pesti, ampak poročilo pa le objavi!  bravo
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #528 : nedelja, 15.04.2012 : 00:26:30 »

Spelamg, imaš že kaj novih slikic? Smiley
Logiran
Melody 1
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 61


« Odgovor #529 : ponedeljek, 16.04.2012 : 18:18:43 »

Ja, vsi že čakamo novih fotk, zdaj so malčki najbrž že kar zrasli.
Naš Alfy in Lino sta prejšnjo nedeljo opravila vzrejni pregled, tako, da sta zdaj že plemenjaka.
Včeraj pa sta bila Alfy in Roni na CAC Barje in sta dobila: Alfy odl.1, PRM, JBOB, Roni odl. 1, CAC, BOB. Pravo veselje v naši hiši!
Logiran
martincek
novinec
*
Sporočil: 9


WWW
« Odgovor #530 : torek, 17.04.2012 : 10:43:24 »

Tudi naš Wizard je delal družbo koroščema Alifiju in Linu na vzrejnem Smiley Tako, da imamo 3 nove potencialna atije Cheesy

@spelam Seveda bomo poročali...se že veselim...90 havanskih bišonov na kupu!! Vse bom poslikala Smiley Pol pa bomo pokomentirali haha. Sicer pa vas bom res poklicala kaj konec mesca, da vidim te štručke...sem večkrat v lj Wink

Lep dan vsem
Logiran
spelamg
rad pišem
****
Sporočil: 266


« Odgovor #531 : sobota, 21.04.2012 : 09:29:39 »

Živjo, druščina!

A veste kaj? Mi sploh ne fotkamo več, zdaj kar filmčke snemamo!  Cheesy   Tule je nekaj linkov:

http://www.youtube.com/watch?v=eAhG_juzCik

http://www.youtube.com/watch?v=6qq1Two00Tw

Saj so na yutubu še drugi filmčki. Fotografiranje je cela muka, to vse miga in leze in se valja..... Včasih še kamero podrejo, včasih jo pa obližejo kot da je tisti piškot iz reklame.... saj veste kateri, a ne...  Grin Grin

Zdaj že vse sorte delajo: cvilijo, renčijo, lajajo, na glas zehajo, pa usedejo se in nekaj časa premišljujejo, potem pa skočijo v luft in nekam oddivjajo.... Ej, kako je težko zjutraj iti od doma! Sicer pa še vedno veliko spijo. Se pa že kaže, kateri izmed vseh bo največji "gavnar" - za zdaj je videti, kot da bo to punca št. 4!n Evil Najmanjša, pa najbolj gajstna! Tako se dela, punca!  Cool Grin

Mama Tajga počasi postaja vsa živčna, kmalu jih bo imela čez glavo. Zob še nimajo, joj kaj bo, kaj bo...?! Pika je pa sploh čisto zmešana, po eni strani se jih malo boji (itak je taka zadržana, razen na znanem terenu - takrat je pa čist nora), po drugi strani jo pa grozno matra firbec, kaj je to za ena svojat, ki se mota pod nogami. Najraje pride kakšnemu od zadaj in ga previdno ovohava, a cucek mali to seveda začuti in se obrne, takrat pa Pika zarenči in skoči stran in pobegne... Joj, smotka mala. Upam, da ne bo zdaj zato kakšna štala ratala pri nas.  Shocked Bo treba kar pazit na generacijski prepad, al kaj. Hmm...  Huh
Logiran
bela_tacka
novinec
*
Sporočil: 30


WWW
« Odgovor #532 : sobota, 21.04.2012 : 11:46:43 »

Kakšne lepe kepice. Prav vidim, kakšen je moral biti moj Jimi, ko je bil tako majhen ;-) Glih nekaj takšnega.  Cheesy

Z veseljem bom sledila še dokumentiranemu odraščanju ;-)
Logiran
spelamg
rad pišem
****
Sporočil: 266


« Odgovor #533 : sobota, 21.04.2012 : 16:21:02 »

bela_tacka, hja, takole so po mojem vsi havanci gor rasli!  Smiley Hmm... in če dobro pomislim, vsi ostali kužki tud!  Grin Cheesy No, upam vsaj, a ne. Da ne govorim o muckih...  Roll Eyes Edin za ptiče pa akvarijske ribice nisem čist zihr. Ampak nikol ne veš, ane. (joj, si kar predstavljam koga, ki pestva in boža eno mlado ribico v akvariju, še ko je bla ikra pa to...  Roll Eyes hehe...)

Ej, lušni so za požret. Pa kako se to že crkljajo! Uf... bogi novi lastniki, to bo vse razvajeno. Ampak mi smo na reklamacije pripravljeni - jih bomo pa nazaj vzel! Ha!  Grin Raketke male ... ah, ja.  Kiss
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #534 : nedelja, 22.04.2012 : 21:52:00 »

Super filmčka Cheesy, kako so srčkani ko takole vsi skupaj se kobacajo, papcajo... in cvilčkajo, joj so kjut! Kiss Kiss Kiss
Logiran
martincek
novinec
*
Sporočil: 9


WWW
« Odgovor #535 : torek, 24.04.2012 : 14:19:45 »

joj bucoti mali...kako so smešni...za umret Smiley ne vem kako uspe unemu za kamero ne se smejat Roll Eyes so pa full posrečenih barvnih kombinacij Smiley ni kaj lepotci...
Logiran
spelamg
rad pišem
****
Sporočil: 266


« Odgovor #536 : petek, 04.05.2012 : 11:20:46 »

Evo, zdaj pa poročilo s terena: z malčki smo bili "v naravi" (beri: na ožjem delu dvorišča) in posneli takšne smehe:

https://www.youtube.com/watch?v=s95cDsAHw4g
https://www.youtube.com/watch?v=Jfg0GVR5ho4
https://www.youtube.com/watch?v=OKR916_EcnU
http://www.youtube.com/watch?v=XstfnX0XYjw&NR=1&feature=endscreen
http://www.youtube.com/watch?v=-dkin5gTe04&feature=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=-53ULAwBB9k&feature=relmfu

Zaenkrat je le še ena punca prosta, ostali so rezervirani.... Uh.... Res bodo odšli, zdaj je to že jasno.... Kakšna žalost.  Sad
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #537 : petek, 04.05.2012 : 14:07:08 »

O, kako so lepi in srčkani, ful so mi všeč, super video filmčki! Cheesy Kiss
Logiran
bela_tacka
novinec
*
Sporočil: 30


WWW
« Odgovor #538 : petek, 04.05.2012 : 22:03:33 »

@Spelamg, krasni kužki.  Cheesy Kar pogumno, verjamem, da bodo male kosmate ritke šle v domove, kjer jim ne bo nič manjkalo. Bodo pa naredile veliko veselja svojim lastnikom.  Cool
Logiran
spelamg
rad pišem
****
Sporočil: 266


« Odgovor #539 : petek, 04.05.2012 : 23:41:50 »

Oh, hvala, bela_tacka, tolažbo že rabim. Ja, saj vem, da bo teh malih raketk vsak iskreno vesel, to je ravno tisto, kar me pomirja, a vendar.... Še vsaj en mesec bodo z nami, mogoče še malo več, še ves ta čas bodo lulali in kakali kjer se jim bo zdelo, žvečili vse, kar jim bo dosegljivega (spet nam bodo kužki pospravili stanovanje), a kljub temu mi bo hudo, ko bodo šli in bo zavladal mir. Mir je včasih res nadležen, še bolj, kot kužki. Hmmm...  Undecided

Ampak so res rakete. A veste, kako zdaj pri nas zgleda, ko prideš domov? Hja, napad klonov: 9 (z besedo: devet) cuckov se usuje na vrata in potem cela zmeda, še v stanovanje ni mogoče stopiti, je treba kar zagaziti tja nekam v sredo tega tropa.... joj prejoj ...  Cheesy Cheesy Shocked Strašno so se navlekli na vezalke - pomagajo jih tako zavezovat kot tudi odvezovat. Ampak ne ob pravem času, jasno. In potem je vse slinasto....  Roll Eyes Tongue Medtem, ko šibajo k vratom, se spotoma seveda še stepejo med sabo. Pa da crkneš od smeha! Take pokajo, da je veselje. Zaenkrat še uspemo kaj postoriti po hiši, ker so seanse norenja še kratke in kmalu pocepajo vsak na svojem vogalu, a prišel bo čas, ko bo kondicija večja in bodo vragolije na sporedu kar non stop. Za takrat šparam še kak dan dopusta, da bom lahko priča tej predstavi, predvsem pa, da bom pomagala reševati Tajgo, ki se že skriva pred celo hordo. Boga reva, je že čist zmešana. Zobe že imajo, sesajo pa tudi še po malem. To mora boleti!  Shocked Tongue In še najbolj so smešni, ko se razjezijo (ali razburijo, kaj jaz vem) - takrat oni lajajo! Si morete mislit? Te male kepe dejansko lajajo! Sliši se kot eno tako piskajoče kašljanje (mogoče muhe tako kašljajo, ne vem), a je v tem mogoče prepoznati pravo bevskanje, lajanje in občasno celo zavijanje. Kmalu bo polna luna. Bom naredila preizkus in jih razporedila zvečer po balkonu in upam, da bomo imeli koncert. Kaj me briga, če me sosedje vržejo iz bloka, to bo prizor za bogove. Ko bomo izpilili repertoar, bomo šli pa na tromostovje nastopat. hehe...  Wink Hecam. V resnici bomo šli kar v opero!  Shocked Cool Ja sveda in potem svizec zavije čokolado...  Smiley

Se še javim, a zdaj grem preganjat to svojat kosmato.
Logiran
Strani: 1 ... 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 41 42   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: havanski bichon
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines