mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 15.05.2024 : 13:36:33

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Nemški ovčar - čvek
Strani: 1 ... 36 37 38 39 40 [41] 42 43 44 45 46 ... 91   Dol
Natisni
Avtor Tema: Nemški ovčar - čvek  (Prebrano 270875 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
SARA
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 144


« Odgovor #600 : četrtek, 12.10.2006 : 08:23:25 »

lej skywalker slikco sm jst falila zdj je popravljeno......kr mam ful slik od psov.....

igis:lej use kar sem jaz tam napisala je res,tako da psa ne poznaš ne poznaš mene in ne rabiš nekaj govorit in razsodit kar je res in kaj ni res.....

lilit:tebi hvala ker si mi bila u veliko pomoč....edina si mi pomagala.....

jaz sem mislila da mi boste pomagali oddat psa....ampak sem videla da niste tolko solidarni do ljudi ........potem bi bilo po vaše boljše če bi ps akar zraven zavetišča pustila ali ga spustila kje v naravi ali v kakšni vasi (kao -naj se sam znajde)...kot naredijo nekateri ki so brez srca......jaz imam psa še vedno doma in in vsaj vem kje je in ne strada......


lp
Logiran
Igor-
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 91


« Odgovor #601 : četrtek, 12.10.2006 : 08:26:41 »

lej skywalker slikco sm jst falila zdj je popravljeno......kr mam ful slik od psov.....

igis:lej use kar sem jaz tam napisala je res,tako da psa ne poznaš ne poznaš mene in ne rabiš nekaj govorit in razsodit kar je res in kaj ni res.....

lp
Falila si sliko SVOJEGA psa, ker maš ful slik psov. Pa dej nehi zajebavat ljudi no  Grin Grin Grin Grin
Logiran
kkaty
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 11


« Odgovor #602 : četrtek, 12.10.2006 : 14:35:36 »

Kaj pa Tajevo srce? Nanj ne pomisliš?
Logiran
SARA
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 144


« Odgovor #603 : četrtek, 12.10.2006 : 15:51:16 »

lej aaa ni jasno ne bom ga oddala....lilit mi je pač rekla da se vpiševa na agility in se bova....tako da smo rešli use zagate......sej lih tajevo srce je blo to kr je bla največja ovira......lp
Logiran
kkaty
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 11


« Odgovor #604 : petek, 13.10.2006 : 19:44:47 »

Lepo Sara, me veseli, da si se tako odločila.
Pa osvežimo debato o naših NO.
Laško je začel z malo šolo. Priden, malo trmast, a glede na njegovo
starost mislim, da je to kar normalno. Hodiva v Komen, kjer je poudarek na šolanju z nagrado (edino pravilno), a kaj ko Laško ni ravno požeruh in ga na poligonu "zmoti" vse, kar leze in gre.
Sicer pa smo šele na začetku, hodimo že lepo "zraven" (ko smo sami Shocked) in se full zabavamo. Kako je kaj z vašimi NO?

LP
Logiran
matej81
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 8


« Odgovor #605 : sobota, 28.10.2006 : 13:05:52 »

živjo,

s punco sva šla včeraj gledat najino bodočo psičko. Pasme nemški ovčar, dobiva pa jo zastonj. Zanima pa me naslednje...

Psičke so stare 10 tednov. Nekatere imajo ušeska že postavljena, druga ne. OK, karakter... je bolje vzet tisto z že postavljenimi ušeski, ali ni nobenega problema, če jih še nima.
Zanima me namreč, ker ko je od punce mama dobila mešančka iz zavetišča, je imel eno uho dol, drugo gor, in tako je ostalo do danes. Je pa tudi več ali manj NO....

LP  Wink
Logiran
Lilit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.364


« Odgovor #606 : sobota, 28.10.2006 : 20:48:06 »

SARA kako vama gre... nic vaju ne vidim na agilityju Wink
Logiran
SARA
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 144


« Odgovor #607 : nedelja, 29.10.2006 : 18:40:24 »

ja sedaj bolj slabo ker je ima taj zlomljeno nogo....Sad.......upam da se vrnemo čim prej.........lp
Logiran
Sara.P
novinec
*
Sporočil: 38


« Odgovor #608 : nedelja, 29.10.2006 : 19:01:04 »

Je pa tudi več ali manj NO....


NO si ali pa nisi  Wink
Logiran
matej81
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 8


« Odgovor #609 : četrtek, 02.11.2006 : 10:51:38 »

vem Sara, NO si ali pa nisi... Wink

psička je pri nama, pridna kot le kaj, čez praznike smo se naučili opravljat potrebo zunaj in ponoči spat.

Zaenkrat cel cukr Wink

lp
Logiran
Sara.P
novinec
*
Sporočil: 38


« Odgovor #610 : četrtek, 02.11.2006 : 21:26:05 »

psička je pri nama, pridna kot le kaj, čez praznike smo se naučili opravljat potrebo zunaj in ponoči spat.

Zaenkrat cel cukr Wink

lp

me veseli, da ste vzpostavili red pri hiši! le tako naprej!
Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #611 : torek, 30.01.2007 : 11:14:19 »

A lahko kdo od vas tule pomaga: http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,12703.msg263863.html#msg263863
Logiran
marmelada
novinec
*
Sporočil: 6


« Odgovor #612 : četrtek, 15.03.2007 : 16:47:45 »

Zdravo!
Imamo mladička, 3 mesece starega NO, brez rodovnika. Zaenkrat je še ful temen (cel črn, samo po trebuhu, notranji strani repa  in nogah je rjav). Me zanima do katere starosti se mladičem spreminjajo barve ali bo ostal tako temen? Saj ne da ni lep (prou faca je:)), samo tak netipičen NO je pol in vsi sprašujejo če je mešanec... Saj vem da NO obstajajo tudi čisto črni, ampak vseeno sprašujem. Poleg tega me zanima tudi, pri kateri starosti se jim postavijo ušesa pokonci? Zdaj ima enega pokonci, drugi pa mu visi dol. Hvala za odgovore!
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #613 : petek, 16.03.2007 : 11:22:46 »

Marmelada, ključni besedi v tvojem postu sta "brez rodovnika". Namreč, čistokrvnih psov brez rodovnika ni. Čistokrvni so samo z rodovnikom. Ostali so nepreverjenega oziroma neznanega porekla, saj so brez papirjev. Zato ne moreš vedeti, kakšen bo tvoj pes, ko bo odrastel. Res so nemški ovčarji tudi temnejši, ampak vsi nerodovniški psi veljajo za mešance, ker so neznanega porekla, zato pripombe, ki ste jih deležni niso tako neutemeljene.

Več o tem, kakšen bo vaš pes, ko bo odrastel, bi lahko sklepali, če bi poznali njegove prednike, kar je pri psih neznanega porekla nemogoče vedeti. Pri tem ni dovolj, če poznate njegovo mamo. Nikakor ne morete namreč vedeti, kdo je njegov oče, četudi so vam ga pokazali, saj ni nobenega dokaza, da je res oplodil mamo.

lp
Logiran
marmelada
novinec
*
Sporočil: 6


« Odgovor #614 : petek, 16.03.2007 : 13:13:39 »

Ja, se popolnoma strinjam s tabo Kalsang. To je bil risk, ki smo ga pač tvegali, saj nismo hoteli zapraviti celo premoženje za psa, ki bo zgolj naš hišni prijatelj in ne namenjen razstavam... zanima me vseeno predvsem to, kdaj se ušesa postavijo pokonci? Če se ne bodo se pa ne bodo, važno je da je kuža priden, prijazen, učljiv in da ve, kje je njegov dom... Smiley
Logiran
Strani: 1 ... 36 37 38 39 40 [41] 42 43 44 45 46 ... 91   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Nemški ovčar - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines