mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 15.05.2024 : 22:52:41

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Pega copatarica
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 70   Dol
Natisni
Avtor Tema: Pega copatarica  (Prebrano 177433 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #90 : sreda, 05.11.2008 : 22:09:59 »

khm, a te mal znerviram, miskica...dej no, a te lah?  Wink Cheesy Tongue
 Dej dej, te tale Pegica lubica mal postran pogleda pa s trepalncam zavihra, pa se boš čist stopila. No a se mogoče nauš? Če ne pri prvem, pa tri devetem zavihrjaju.   Tongue No a sm te mal tkole pod rebra žoklna zdele, a? Roll Eyes
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #91 : sreda, 05.11.2008 : 22:15:31 »

Mah, sej sem že manj sitna kot prej.
Ampak res ne vem, al naj jo jutri pustim v atriju (ampak je še nikoli v tem letu nisemo pustili izven stanovanja, ko smo šli v službo), al naj se sprijaznim z možnostjo, da bom pač morala pleskat vsaj njeno sobo  Undecided
Nobena od opcij mi ne diši.

Drugače pa se že zadnjo uro kot kak tajni agent po korakih plazi proti najini sobi.
Je že pred vrati in zdaj izvaja pevske vaje. Prepeva pa tisto "o jaz uboga reva, je meni tak hudo... k me n'ben ne mara, pa tolk je blo lepo..."  sram
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #92 : sreda, 05.11.2008 : 22:25:09 »

Nobena od opcij mi ne diši.

joj sori, ne morm de ne bi... tadruga opcija ti celo zelo smrdi, kenede!  Tongue

Ma ne jo dat ven, bo revčka, veš kuko j mraz (definicija mraza u mojmu slovarju: vsaka temperatura po 25!) Wink Cheesy
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #93 : sreda, 05.11.2008 : 22:27:56 »

ne je zuni pustit zaradi mehurja, ker potem boš mogla lužice brisat non-stop Tongue

a plazi se, agentka tajna - le kaj naklepa?

(hehe - Pegica poskrbi, da nikoli ni dolgčas Cheesy)
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #94 : sreda, 05.11.2008 : 22:48:24 »

Zapri jo v kopalnico, tam najlažje pobrišeš za njo Wink.

Drugače pa...če te kaj tolaži. Nama je Ave na 1. januarja letos ušla v Preddvorsko jezero malo plavat. Tam smo silvestrovali in sva imela Ave s sabo, naslednji dan pa smo šli malo na sprehod okrog jezera. En del je bil zmrznjen in je po njem zlaufala za raco (odpoklice je seveda zatajil Roll Eyes sram), ko je zmanjkalo ledu, je pa zaplavala. K sreči sva imela dovolj brisač s sabo, da sva jo takoj zbrisala, potem pa smo v avtu izdatno zakurili, da se je do doma že posušila. No, prehladila se ni, mi je bila pa to šola za naprej, da je ne spuščam več zraven mikavnih vodic Tongue Roll Eyes. Ker tudi brez rac, zelo rada gre malo plavat. Je bilo pa smešno to, da ko je dojela, da je zaplavala, je takoj obrnila in vsa poklapana prišla do naju.
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #95 : sreda, 05.11.2008 : 22:56:02 »

Na kopalnico nisem sploh pomislila, hvala za idejo.

Definitivno pa ima slabo vest (kolikor jo pes sploh lahko ma  Wink )... sem ji dala tropijevo palčko z ogljem. Jih obožuje, ponavadi samo zgrabi in zvizne v posteljo prežvečit, zdaj je pa hodila za mano s palčko v gobčku in cvilila, potem jo je pa celo odložila (!!!!) in šla ven, ko sem odprla vrata na atrij. To bojo še arije  Shocked Huh

Kako sem vesela, da imam to mojo psico....  Grin
Logiran
frigga
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.577


« Odgovor #96 : sreda, 05.11.2008 : 23:00:11 »

Je že pred vrati in zdaj izvaja pevske vaje. Prepeva pa tisto "o jaz uboga reva, je meni tak hudo... k me n'ben ne mara, pa tolk je blo lepo..."  sram

Ne glede na vso žalost, ki vama jo je prizadejala, ampak, miskica... če pa tkole poje, pa ne moreš ostat hladna. Grin
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #97 : sreda, 05.11.2008 : 23:13:39 »

Drugače pa se že zadnjo uro kot kak tajni agent po korakih plazi proti najini sobi.
Je že pred vrati in zdaj izvaja pevske vaje. Prepeva pa tisto "o jaz uboga reva, je meni tak hudo... k me n'ben ne mara, pa tolk je blo lepo..." sram

 Grin Grin Grin

Držim pesti, da bo Pega 007 zjutraj naredila eno lepo klobaso, potem pa mirno sanjala celo dopoldne. In mogoče vmes malo poveslala s tačkami po namišljenem jezeru.... Cheesy
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Sasenka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.023


« Odgovor #98 : sreda, 05.11.2008 : 23:15:14 »

Joj, miskica oprosti ampak zdajle pa umiram od smeha. Boga Pega. Grin

Ne, sej sploh ni smešn, vem. Tiste pasje driskaste umetnije znajo bit pa prav pasje ja. Pri Galu je najhuje kadar ima drisko in ni nikogar doma, se gospod odloči da s posrano ritjo pa on že ne bo po stanovanju hodil in si gre rit v tepih obrisat. Imava bel tepih (no v bistvu niti ni več bel) in si lahko predstavljaš kakšne črtne kode imam gor narisane.

Ma daj biti besna, Pega dvakrat zavzdihne pa trikrat s trepalnicami poblinka pa si že stopljena. Grin
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #99 : sreda, 05.11.2008 : 23:19:57 »

Grin Grin Grin

Držim pesti, da bo Pega 007 zjutraj naredila eno lepo klobaso, potem pa mirno sanjala celo dopoldne. In mogoče vmes malo poveslala s tačkami po namišljenem jezeru.... Cheesy

Kako že pravijo? Iz tvojih ust v božja ušesa Cheesy Upam, da bo borovničev čaj in palčka z ogljem pomagala.

Prepozno sem se spomnila, da bi ji odredila post za danes... to smo pa pasje mame - tut jezne jih futramo Tongue


Imava bel tepih (no v bistvu niti ni več bel) in si lahko predstavljaš kakšne črtne kode imam gor narisane.


Aha, Pega je imela v svoji sobi tudi bež tepih... takega lepega na rdeče pike, volnenega. Po zadnji driskariji je končal kar na odpadu. Ni bilo več kaj pucat Smiley

Kaj nam ni dolgčas!
Logiran
zona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 612


« Odgovor #100 : sreda, 05.11.2008 : 23:25:54 »

Al ste posrečene,take stvari smo že vse pasje mame dale skozi-vas je pa luštn brat,nam vsaj dolgčas s temi pesjanarji nikol ni,kajne?
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #101 : četrtek, 06.11.2008 : 10:29:00 »

Pegica in pasja mamica, kako ste preživeli noč? Smiley
Upam da ste v redu in da Pegica doma uživa zaslužen počitek po včerajšnjem plavalnem maratonu  Wink
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #102 : četrtek, 06.11.2008 : 10:53:03 »

kocka,  dej no mir dej pa nehi žokat - ka pa če miskica dele pi**di pa sobo od Pegice beli, a? Wink Tongue

ne no, sej nism nč žleht, v škodoželjnem smislu mislm - mal heca pa mora bit. Upam, da se je zadeva razvila najbolje, kar se je le dalo. Miskica, če bi ipak rada belila - imamo pr nas ene par sob, ka bi ble potrebne, ja, imamo.... Wink   Grin
Logiran
takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #103 : četrtek, 06.11.2008 : 11:05:08 »

Upam, da ga tale donda ne ser.. preveč. Za tolažbo pa; v soboto je Čip rinil v en ribnik toliko časa, da je čofnil notri. In potem še ven ni mogel sam tako da ga je ata za ovratnico potegnil iz vode. Seveda smo bili potem tri dni na Rimadylu, grizli kolena in kolke... veselica. Ga še v rit nisem mogla sunt, ker ga je itak bolela  Grin.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #104 : četrtek, 06.11.2008 : 11:11:56 »

Sem čist prijazno povprašala po zdravju, to je vse sram
Vidimpa, da naše ne bom prav nič v vodo rinla - dokler je ne mara, smo očitno ˝on the safe side˝ Smiley
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 70   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Pega copatarica
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines