mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 15.05.2024 : 05:07:32

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Pega copatarica
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 ... 70   Dol
Natisni
Avtor Tema: Pega copatarica  (Prebrano 177415 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #105 : četrtek, 06.11.2008 : 18:47:00 »

Uredu. Stanovanje čisto, pes še vedno milo gleda in se dela "maminega angelčka" Smiley
Fiiiju, dobro sem jo odnesla Wink
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #106 : četrtek, 06.11.2008 : 21:16:25 »

super! Smiley
a zdaj bo pa lahko plavat hodila?  Cheesy
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #107 : petek, 07.11.2008 : 09:05:47 »

Sper da ste fajn...
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #108 : ponedeljek, 10.11.2008 : 12:12:10 »

Peguška, si slučajno frej zdajle in bi dala kri za Žuljo?
Logiran

miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #109 : nedelja, 16.11.2008 : 23:09:37 »

Pegolinca je bila danes z mano po obiskih... pri Sebastijanovi star mami v domu starejših in pri moji materi v Gorici. In tu se začne... moja mati je od tistih, ki - pa naj bo žival ali otrok - naredi ravno tisto, kar ji rečeš, naj ne  Angry. In seveda kljub mojemu piz**ju, teženju in sitnarjenju je Pegi takoj stegnila najprej en kos nečesa mesnega, pojma nimam, kaj, svinjsko u glavnem. In potem ji je - seveda, ko me ni bilo v prostoru - dala še cel krožnik svinjskih reber (od spečenega prašiča). Grrrrr, sem bila jezna, ampak je bilo prepozno, ko je enkrat zmlela.  Sad Shocked

No, in moja frčafela se je začela zdejle zvečer praskat.  Shocked Po smrčku, po trebuhu,... ni videti, da bi imela kaj rdečo kožo, samo praska se. A je možno, da je to reakcija na gurmanske užitke? Še dopoldne se ni praskala, torej je vir njenega praskanja nekje na današnjem izletu. Možni krivci so po mojem lahko samo tile "prigrizki". Sicer se je srečala tudi z bratovo psico, ampak sem ji pred dobrim mesecem osebno dala Frontline, tako da kakih bolh ne bi smelo biti (al je vseeno možno?).

Kako mnenje?  Undecided
Logiran
Uma
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.309


« Odgovor #110 : nedelja, 16.11.2008 : 23:12:50 »

Jap, zelo možno da je to reakcija...na tak način je naša Uma dobila enkrat "napad" bo svinjski pečenki na božični večer. Smo jo par dni imeli na rižu in piščancu, pa je bilo vse ok.
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #111 : ponedeljek, 17.11.2008 : 08:15:09 »

še moje mnenje: ja - svinjska rebra Angry so komot vzrok takemu praskanju (mi na podoben način uvajamo zadeve s provokacijsko dieto pri dermatologinji). poskusi potegnit "dobro" ven; si pogruntala, da je na to alergična (skoraj ziher) in zdaj se tega ne sme več dajat. kako pa to dopovedat mami? pri meni je zaleglo - pri starih strših in ostalih starejših, ker sem jim razložila, da je tako zelo alergičen, da če mu dajo karkoli "od mize" lahko takoj umre Tongue in zdaj imamo mir! imam pa vedno sabo kaj ultra čudnega (za kar rečem, da se dobi samo v pasji bolnici) in potem to lahko dajo kot priboljšek. Wink

lp, upam, da ste spali ponoči in ne driskali

maja Smiley
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #112 : ponedeljek, 17.11.2008 : 08:35:28 »

kako pa to dopovedat mami? pri meni je zaleglo - pri starih strših in ostalih starejših, ker sem jim razložila, da je tako zelo alergičen, da če mu dajo karkoli "od mize" lahko takoj umre Tongue

Ja sej. Tko je to ponavadi. Da bi te pa kdo poslušal. Pol pa rečejo, pa sej mu nič ne bo. Potem si pa morš tako fajno zgodbo izmislit, da vsi dol padejo in je potem mir.  Angry
Pegica, upam, da boš kmalu bolje. Pečenke pa ljudem pusti, itak so premastne, piščanec je boljši  Roll Eyes.
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #113 : ponedeljek, 17.11.2008 : 10:11:58 »

Včeraj zvečer je doživela malo prehranjevalnega šoka. Najprej sem ji dala samo polovično količino briketov za večerjo, glede na to, kolk je pojedla v Gorici. Za posladek je pa en actimel dobila, upam, da
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #114 : ponedeljek, 17.11.2008 : 10:14:48 »

...(prehitro poslala)
upam, da ji bo to pomagalo prepucat želodec.
Še vseeno ji pregledujem kožuh, če slučajno ni bil to kak prenos bolh z bratove psice...  Undecided Undecided Danes zjutraj se ne praska. Upam, da se tudi ne bo.

Glede prevzgoje staršev pa... nekateri so brezupni primeri, moja je že taka.  Angry
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #115 : ponedeljek, 17.11.2008 : 10:23:02 »

Glede prevzgoje staršev pa... nekateri so brezupni primeri, moja je že taka.  Angry
Jaz te čisto razumem! Pa še taščo (in ostalo familijo) dam zraven!  Tongue

A nisi neki eno kavo ponujala? ? ?
S Pegico?!? Me roke ne bolijo več...  Tongue  Roll Eyes

 Kiss za "dietno" Pego
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #116 : ponedeljek, 17.11.2008 : 10:24:06 »

Cheesy
Lahko tudi danes, če si v službi kot zadnjič. Jaz imam do 12h prosto.... Tongue
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #117 : ponedeljek, 17.11.2008 : 13:08:27 »

Sori, sem prepozno videla...  Sad
(ostalo pa po ZS)
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #118 : sreda, 26.11.2008 : 23:46:10 »

Pega je ugotovila, da so se številni njeni bivši horjulski kolegi modernizirali v tehniki in da samo fotke niso več In Grin Grin Grin

In tako je pasja mama miskica odprla svoj account na jutjubu, da bo Pegica svoje posnetke delila s širnim svetom Tongue
(ker je mati občasno tehnično blont, ji nikakor ne uspe naložiti več kot enega posnetka. ma je trmasta, bo ustrajala, ni hudič, da ji ne rata  Tongue )

http://www.youtube.com/watch?v=_aXwbC0Ntdc
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #119 : četrtek, 27.11.2008 : 08:59:13 »

Pegiiiica, sta pa tako lušna, da sta že kar mal kičasta Roll Eyes Kiss.
Super mami, mi bi še take fine posnetke Wink
Logiran
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 ... 70   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Pega copatarica
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines