mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 21.05.2024 : 07:24:24

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nike je doma
Strani: 1 ... 49 50 51 52 53 [54] 55 56 57 58 59 ... 134   Dol
Natisni
Avtor Tema: Nike je doma  (Prebrano 271651 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #795 : ponedeljek, 11.03.2013 : 08:42:31 »

Mačja, kolk računaš za inštrukcije  Tongue
Grin Grin Grin Grin
Mačja, odlično!  Kiss Kiss
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #796 : ponedeljek, 11.03.2013 : 08:45:19 »

No takrat je bilo konec smeha, ker sem zarjula tako, da je pomoje še sosedov pes spustil karkoli je že imel tisti hip v gobcu.
Še meni je kos kiflja skor iz gobca padel Grin. Mačja, le tako naprej - ni ga čez Nemško šolo Wink.
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #797 : ponedeljek, 11.03.2013 : 09:09:47 »

Tamala mi je cel dan živce vadila, kako Maxi ne bo šel na posteljo brez dovoljenja in ker je tršica rekla, da naj mu onemogoči dostop na posteljo, je na posteljo naložila pol stanovanja, ko da se selimo!

haha, tole sem si prav plastično predstavljala - postelja kot Noetova barka. Saj si pravilno razumela - pes mora vedeti, da je postelja tvoja ali od kogarkoli drugega, predvsem pa ne njegova. Nadalje pa je to stvar "dogovora", pod kakšnimi pogoji se taki "višji" položaji lahko uporabljajo. Ali se pač ne uporabljajo, če vodja krdela tako določi.
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #798 : ponedeljek, 11.03.2013 : 17:55:05 »

Bravo, Mačja!  bravo Afro veselje

Pepsi - a veš, da pes prej dojame, kdaj je resno, kot pa otroc?! Tudi bolj in prej uboga. Resno.
Aaaaaa, da sem jaz to prej vedela  Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes
... in če bi mačke dojemale pol tolk hitro kot otroci, bi blo pa sploh super!  Grin
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #799 : ponedeljek, 11.03.2013 : 18:17:39 »

 
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #800 : torek, 12.03.2013 : 09:55:48 »

"... in če bi mačke dojemale pol tolk hitro kot otroci, bi blo pa sploh super!  "

Ne nasedam na provokacije  Tongue

Tudi mačku ne rabiš razlagat, zakaj in kako nečesa ne sme, ker ni varno in bla bla bla... rečeš ne in pika.
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #801 : torek, 12.03.2013 : 16:36:38 »


Ne nasedam na provokacije  Tongue

Tudi mačku ne rabiš razlagat, zakaj in kako nečesa ne sme, ker ni varno in bla bla bla... rečeš ne in pika.
Oziroma ti sploh ni treba nič rečt. Mačke naredijo vedno prav! Smiley
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #802 : četrtek, 14.03.2013 : 20:10:32 »

http://shrani.si/f/19/p7/3Y2rFe49/1/20130310175547.jpg[/img]]

Tole je naš crkljinček, kot je na prvi pogled ugotovila Royalty. Ja, tele pasje znajo... Cool
Pusti se česat in bi človek rekel, da mu celo paše, ker ne daje od sebe nobenih miritvenih signalov, kot sem jih slišala včeraj na predavanju.

Zelo rad se stiska oziroma leži zraven človeka (a moram napisat, da največkrat zraven mene?), noče pa se nič igrati ali pa še nismo našli prave igrače. Žogice no go, cufa no go, samo čohal bi se in stiskal.

Obvlada tudi melodramo. Prišel je k nam z ovratnikom po kastraciji in revček booogi ni mogel jest iz posodice. Pa sem mu jo malo držala, pa malo je iz roke jedel in dokler je prišel dan, da gre ovratnik stran, ni več jedel.  sram A kupila sem mu iste brikete, kot jih je jedel na hribčku. Iste one. Isti okus. Lamb&rice. Ma je sedel zraven skledice in me gledal  Undecided.
Pa sem natrgala eno palčko za pse v posodico.
To pa je jedel. O, torej ZNA jesti iz posodice. Jeeeeej!!  Grin

Preden sem šla v trgovino po šestnajst testerjev hrane, da probam, kaj bi pa on papal, sem se potožila Smetki, ki je povedala tisto o polni skledi, zraven katere ni še nihče hin rihtal Evil.
Doma sem mu razložila, da je Smetka rekla, da je psihič in da se tega ne gremo.
Rezultat: danes zjutraj je pojedel 35 g, zvečer pa že 52 g, kar sicer ni dovolj, ampak zdaj se vsaj  postavi pred skledico in je. Predvidevam, da bo jutri pojedel že več, ker je dojel. Dojema pa zelo hitro, mali moj  Kiss.
Danes pred večerjo je že krožil okrog po kuhinji in iskal, hehe, pa je moral kar počakat, z njim vred pa tudi mačkonarja  Kiss.
Ko ostanejo briketi v pasji skledici, gre Mucko to takoj malo pojest, ker sosedovo je itak boljše.

Skratka, zabavamo se.

Še za Cats:
1. zjutraj, ko se zbudim, si rečem - O, živa sem
2. potem mal premigam rokice in nogice, za vsak slučaj, in si rečem - In zdrava
3. nakar zagledam mačke in psa, ki blaženo spijo, in si rečem - In, kar je najbolj pomembno, ni mi jih treba zdaj peljat ven lulat

 Evil Evil Evil
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #803 : četrtek, 14.03.2013 : 20:20:25 »

Dobro, da si Smetko prej poklicala, ker drugače bi te cel lajf znal takole zaj... Smrkavc mali!  Angry Angry Saj mu umakneš skledo po ene desetih minutah, tudi če je še polna, ne? Pa potem spet dobi za jest, ko je naslednji obrok na vrsti, a ne? No, pa saj, če si s Smet govorila, je ziher vse pod kontrolo.  Cool Sta ziher vzeli lekcijo, da če zdrav pes ob polni skedi hrane crkne od lakote, pa naj, če mu tako paše.  Wink Ker pri vas je to drugače, kot pri nas ostalih, in kuŠek ziher dobi tudi druge dni za jesti, ne samo ob sobotah.  Grin

Je pa smrkavc, mamico mu!  jezen

 Priznam pa, da je prav luškan kako se carta.  Kiss
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #804 : četrtek, 14.03.2013 : 20:35:07 »

Ja, ja, umikam posodo, mačje gredo pa na višje ležeča mesta.....

Včasih smo rekli, da je lakota najboljši kuhar - in res je  Cheesy Grin (velja tudi za ljudi).
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #805 : četrtek, 14.03.2013 : 21:07:58 »

Aha, torej je že poskusil z vzgojnimi prijemi, vragec mali.    Evil Kar s trdo roko naprej, Mačja in obe ta mali Mačji! Afro >
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #806 : četrtek, 14.03.2013 : 21:22:00 »

Kok ste hude tete tle gor...

http://shrani.si/f/2d/vY/4WRY4DLj/20130314200347.jpg[/img]]

http://shrani.si/f/c/O8/13Qqk3VZ/20130314200638.jpg[/img]]
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #807 : četrtek, 14.03.2013 : 21:23:08 »

Hihi, brihta mala, on bi vas že okrog prsta ovijal Roll Eyes. Sam, da se mu ne pustite, pa bo hitro spet vse kot mora bit Wink. Sicer je pa res en crkljivček Kiss.

Ne se preveč sekirat, če se (še) noče igrat, mogoče ga bo še prijelo samo od sebe, se pa da kužka tudi lepo s klikerjem naučit, da prinaša žogo (boste ziher "jemali" tudi to v šoli, drugače pa vam jaz ob priliki razložim Wink).

Sicer pa mojemu Skipiju še po skoraj petih letih igrače ne pomenijo popolnoma nič, razen dveh različnih žog, če mu jih mečeš tako, da posnemajo plen celo parkrat prinese nazaj. Crkljal bi se pa tudi on 24/7 če bi bil kdo za Cheesy.
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #808 : četrtek, 14.03.2013 : 21:49:39 »

Crkljal bi se pa tudi on 24/7 če bi bil kdo za Cheesy.

Ta bolezen je menda hudo nalezljiva Smiley
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #809 : četrtek, 14.03.2013 : 22:39:33 »

A, deeeej, Maxi, sej nismo tako hude tete tlele gor.  sram Samo pasje smo, pasje.  Evil

Super priden crkljiv kuŠek si!  Kiss Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 49 50 51 52 53 [54] 55 56 57 58 59 ... 134   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nike je doma
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines