mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 15.05.2024 : 14:33:23

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Merlin
Strani: 1 ... 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21   Dol
Natisni
Avtor Tema: Merlin  (Prebrano 51328 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Trixi
odvisnež
*****
Sporočil: 792


WWW
« Odgovor #255 : sreda, 30.12.2009 : 10:28:50 »

 Smiley Kiss Kiss
Lepo vas je videti!
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #256 : sreda, 30.12.2009 : 10:48:47 »

Krasni ste!  Kiss Kiss Kiss
Novoletne želje naj se pa le izpolnijo, ker tele trpeče face je težko gledat. Cheesy
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #257 : nedelja, 03.01.2010 : 00:31:11 »

Merlin je novo leto presmrcala. Ubistvu je novoletni bombni napad petard sokiral le Azota (ki si je za bunker izbral mojo omaro z crnimi trenirkami) in Lizo - le da je ta od treh popoldne prezala na mizi in rencala na nevidne sovraznike. Sklepi?
No, Lizo prepircati, da je macka. Ker je vedno bolj prepricana, da je pes.
Bindi bomo letos ekstra razvajali, ker je pac zlata (nevroticna) Bindika  Kiss
Lu bomo cim prej oddali. Ker ne vem kako jo bom lahko oddala kamorkoli cez recimo pol leta in ji spet sesula svet, ki si ga je tule zgradila.
Azraela bomo poslali v solo uciti se manir.
Merlin bom odnesla v stacuno in jo postavila na tekoci trak, ker tele kile nikamor ne grejo.

Se dobro, da ne vedo kaj jih caka Evil


Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #258 : sreda, 06.01.2010 : 22:42:26 »

Merlin bom odnesla v stacuno in jo postavila na tekoci trak, ker tele kile nikamor ne grejo.

 
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #259 : ponedeljek, 25.01.2010 : 02:54:55 »

Merlin in njeno "markiranje" se je pred kratkim spremenilo v Merlin in uroinfekt. Precej enostavno - gres k vetu, pogleda urin, das macko na zdravila, gres na pregled in to je to Smiley

Ja pa kaj se Evil
Mi smo sli k vetu in ze prej po telefonu povedali, da urina ne bomo lovili doma  Evil Evil Evil
Pa je Merlin pristala na UZju, kjer se ni nic videlo cez njen speh Evil
Se dobro, da obstaja UZ za pse, ki ima vecji "domet" in je veterinarka lahko pogledala mehur (in materinco, ker jst sem bila ziher, da je nekaj z maternico narobe, ker urin ni smrdel, samo izcedki so bili - rjave brave.). Merlin ni bila kooperativna in iglo se ni dal nikamor zapict, sploh ker je bilo treba bolj pazit (cez 3 cm speha). Evil
Ker  UZ ni pokazal kristalov smo odsli domov z antibiotki in prisli cez teden dni na pregled - in tokrat probat iglo spravit v trebuh. Merlin je sla za nekaj min na "ono stran", urin odvzet, rezultat=uroinfekt, se teden dni na antibiotikih...khm khm:
2x dnevno 4 tbl 50 mg=8 tbl/dan  Evil

Se dobro, da ni bil bolj "zakompliciran" uroinfekt, ker bi morali uvesti Urinary dieto - katera seveda redi.
Ker je le Obesity, bolj pazim, da ji dajem dodatke, ker sumim, da je imela njena dosedanja "shujsevalna dieta" (hahahaha) nekaj prstov vmes pri uroinfektu.

Je pa uveden spet army rezim kar se hrane tice in imajo ostali svojo skledo VISOKO na omari. In Merlin je seveda se bolj azurna, kar se zbujanja tice...ker ona je laaaaccnnnaaaa ob 1h pa ob 2h in ob 3h in ob 4h....in ob 5h...ko vstanem, bezi pred mano tako hitro, kot bi bila nov model ferrarija (ker ve, da sem besna - in se dobro da moja motorika ponocni ne funkcionira sploh) in potem, ko jo nehm lovit, bezi nazaj za mano in se dere,  ker ona je se vedno laaaaacccnnnaaa  Evil



[attachment deleted by admin]
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #260 : ponedeljek, 25.01.2010 : 06:59:58 »

ubogo bitjece prestradano, samo to bom rekla. Lips Sealed
 Grin

Logiran
Trixi
odvisnež
*****
Sporočil: 792


WWW
« Odgovor #261 : ponedeljek, 25.01.2010 : 09:17:38 »

Merlin, pridno tabletke papaj, da se čim prej pozdraviš!  Kiss
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #262 : ponedeljek, 25.01.2010 : 10:09:33 »

Grin Jeeedlaaaa, jeeeedlaaaa Grin
Merlin čimprej se pozdravi! Kiss
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #263 : ponedeljek, 25.01.2010 : 11:21:52 »

Drugace smo ze fertik, kar se enormne doze tablet tice. Je bila najboljs smesna zjutraj, ker nikoli ni vedela ali imam v roki 4 tablete ali vrecko in potem je trzala, ko sem proti njej hodila Grin
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #264 : ponedeljek, 08.02.2010 : 01:26:28 »

Pred dnevi sem dozivela histerijo 6. stopnje, ker se je macka dusila - z briketom namrec. Moji se delajo norca, ker mackom iz almo nature bela riba konzerve ven ribje kosti pobiram, preden jim dam. In potem se macka skoraj zadusi z briketom.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #265 : ponedeljek, 08.02.2010 : 01:30:26 »

Kolk stopenj histerije pa je sicer  Smiley?
Logiran

drobižek
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 121


« Odgovor #266 : ponedeljek, 08.02.2010 : 10:05:39 »

 
Logiran
Zaphod
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 72


« Odgovor #267 : ponedeljek, 08.02.2010 : 20:14:28 »

Kolk stopenj histerije pa je sicer  Smiley?

Za Gargamel lestvico bo verjetno najbolje vedel tisti, na fotki v ozadju, z daljincem v roki. Smiley

LP
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #268 : ponedeljek, 08.02.2010 : 22:30:55 »

Recmo tko, da bi jo pri 7. stopnji histerije namestila v oblazinjeno sobo in jo s spasiranimi birketki hranila po slamici vegi
10. stopnja pa bi bila najbrz tista, da ko se bo spet dusila, bom dirkala na urgenco (ker bom prej tam kot bi kdorkoli dezuren uspel veterino odpret) in vpila na zdravnike naj ji zaboga naredijo luknjo v sapnik in jo predihavajo (!) In da ce ma kdorkoli kaj proti, lahk komot policijo poklicem in naj me nikar ne zajebavajo Smiley Smiley Smiley

 Smiley
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #269 : torek, 09.02.2010 : 00:00:22 »

Pred tako Gestalt  postane pa  Jakob čisto mičken, tudi če mu dlako navijem in  fajn natupiram.
Ampak njeno stališče do obrekovanj je pa fajn izraženo z jezikom  Grin
Logiran
Strani: 1 ... 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Merlin
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines