mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 17.05.2024 : 17:16:17

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani
Strani: 1 ... 193 194 195 196 197 [198] 199 200 201 202 203 ... 303   Dol
Natisni
Avtor Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani  (Prebrano 635930 krat)
0 članov in 6 gostov pregleduje to temo.
deteljica
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.357


« Odgovor #2955 : petek, 19.02.2010 : 16:45:28 »

KZS poziv azdaj n ajavno razpravo.
Hm.
Če niso tile po načinu dela v sorodi z aferovci bulmastif naj mi takoj dildo zraste.
Postopke imajo enake, lažejo in izmotavajo se pa tudi enako!! Da o elitizmu in skbi za lastno rit na ramenih ljudstva ne bi govorili .
Ne spregledat, da so bili na VURSU PRED famoznim dogodkom, na keterga se bodo zdajizgovarjali za svoje multi akcijske ukrepe proti lastnikom psov! Če ne bi bilo tega dogodka, bi nas nekega dne parlament presenetil s prima zakonodajo, ki jo bi predlagal VURS na podlagi strokovne ekipe, ki se ima za bogove.
Ponovite si to vsak dan petkrat ,da nas ne bodo žejne čez vodo peljali razni smehljajoči Vidici, ki uradno napišejo, da so konkretni bulmastifi prijazni inda je čas, da zapustijo zavetče, ko pa se zadeva pokaže v pravi lučui pa sedijo na TV na napačni strani mize in razlagajo , kako so oni lastnika opozarjali, da so psi nevarni . Tisti , ki v prvem stavku rečejo da ni nevarnih pasem, v drugem, da jih bi bilo strah živeti s tremi takimi psi v resnici pa tečejo na VURS in podajo predlog,da nihče ne sme imeti psov nad 40 cm in še to samo 2.

Pridite najavno razpravo v čim večjem številu, tudi če boste samo poslušali!
Samo čim več prič bo ohranilo resnico te razprave
Logiran
saba
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 153


« Odgovor #2956 : petek, 19.02.2010 : 16:47:21 »

PDF je gor, .DOC ni vec.

A mogoce kdo ve, kam so oni posredovali obvestilo takoj po napadu? Priznam, jaz ga nisem zasledila, ga je kdo drug?
Se sprašujem in ugotavljam isto ?!
Logiran
moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #2957 : petek, 19.02.2010 : 16:50:29 »

Izjave se ne spomnem, kar samo po sebi ne pomeni, da je ni bilo. Mogoče pa bi KZS povedala, kje in kdaj je bila objavljena, če jih prijazno vprašamo?
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #2958 : petek, 19.02.2010 : 17:32:36 »

No, jaz trenutno nisem sposobna napisat cisto nic prijaznega, ce pa pocakate, da k seb pridem, jim napisem en mail. Al grem pa v nedeljo vprasat. Z majcko. predaja pevka
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
chory
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 78


WWW
« Odgovor #2959 : petek, 19.02.2010 : 19:00:26 »

VURS naj zasluži svoje plače tako, da ne bo več zapuščenih in mučenih živali,da bodo vsi psi čipirani,da ne bo več psov na verigah,da bo za vse živali poskrbljeno , da jih ne bo zeblo,da ne bodo tepene Ja gospa Čadonič zato ste tam.Me ne zanima kako.Zato ste vi plačani Pošljite inšpektorje na teren in naj delajo.Ne... pa da z raznimi švercerji ubogih psov pijejo kavico in se po telefonu dogovarjajo z raznimi Bariči
Logiran
altervita
živim tukaj
***
Spol: Moški
Sporočil: 4.029


« Odgovor #2960 : petek, 19.02.2010 : 19:40:45 »

Enako, saj to se verjetno vsi strinjamo. Dodatno se mi pa obrača, v kakšni to državi živimo, da moramo verjeti že medijem kot je Požarjev, pa ne mislim, da v tem primeru nima ali ni imel prav. Mislim, obrača se mi že samo zato, ker ne vem, komu sploh še verjeti (in pri tem ne mislim, da vnaprej verjamem kateremu koli mediju, tudi če ni tipa požar).
Bral sem tri knjige Ane Jud kjer je požar omenjen orenk samo v prvi. Enivej, "Ljudje ki hendlajo tega psa" (prirejeno po izrazu "Wag the dog"), bi že davno zategnili bodljasto zatezko če jim ne bi bilo v interesu, obenem pa ima on sam toliko pameti da ne bo pisal takih trditev ki jih ne bi mogel v nobenem trenutku upravičiti na sodniji. Očitno je samo to, da če tako močno "napada" nekatere ljudi, potem so se jih botri odrekli in bi se jih čimprej radi znebili tudi s pomočjo rumenega medija. Da bi prikrili globino cele afere v katero so bili vključeni mnogi. Žal Borat tega ni dojel in samo vprašanje časa je kdaj bo nekdo odstranil še njega, namesto da bi se zbudil, odstranil gnilobo in potem startal na zakulisne. Problem zna bit samo v tem, da tudi njega nekdo suka, namesto da bi on sukal-pa magari samo svoj rep
Logiran
altervita
živim tukaj
***
Spol: Moški
Sporočil: 4.029


« Odgovor #2961 : petek, 19.02.2010 : 19:41:56 »

Tudi meni Sad
Pa samo psa sem si želela imet in se z njim v miru sprehajat. Sad
Ain't life a bitch.
Res je.
Logiran
altervita
živim tukaj
***
Spol: Moški
Sporočil: 4.029


« Odgovor #2962 : petek, 19.02.2010 : 19:52:38 »

Smiley meni osebno (sicer ne spada čisto sem, se oproščam, ampak mi res kravžlja živce) gre pa tale beseda  - elita - kot se jo uporablja zadnja 2 tedna že pošteno na jetra. Nekako ni fer, do nekaterih ljudi, ki dejansko so prav tako elita in to v dobrem pomenu. Beseda elitizem me recimo bistveno manj moti, z -elito-  pa s tem posameznike brez kake posebne kvalitete mečejo v isti koš s tistimi, ki jo imajo. Enake pikice sem dobivala ob raznih tajkunih. Se opravičujem za tale izpad
enako
elite in elitizma bi si morali želeti. Ker pomeni napredek, da so posamezniki uspeli in da so smetana družbe. Problem je prej v klikah...al pa mogoče izraz nomenklatura...

Obstaja pa še vzhodnoevropski komunistini konstrukt intelektualec, ki je v bistvu ciljal na izobražence (To sem v enem cajtengu bral in se strinjam ) in komunisti so pobijali intelektualce po eem svojem kljuu: če nisi naš, si nevaren, ker misliš, torej lahko svojo nevero tudi artikuliraš in širiš.

Če bi danes mene en prašal kako si razlagam tisto kardeljevo al kdo je že rekel nekaj v smislu: intelektualce zapreti al pa ubiti, bi kot nekomunist uporabil zahodnjaški izraz INTELIGENCE in zaprl vse pridne in neumne šolance ki se grejo strokovnost pa so v resnici strokovnjakarji ki jim kredibilnost daje zgolj papirček ki se mu reče diploma, v resnic so pa neintelektualne ovce ki bi v nekih drugih časih delale na stružnici in bi (morda celo) lahko dejansko nekaj naredili za celo družbo in konc koncev zase.

Me konc koncev res zanima koliko knjig ki niso dr roman na morju prebere nek svetovalec 2 na upravni enoti ...recimo na kakem gospodarskem področju....
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.316


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #2963 : petek, 19.02.2010 : 20:00:34 »

Daj, Alti, preberi nekaj postov nazaj, pa nehaj o elitizmu in ostalem, cesar ne bomo vec razpravljali.
Ne da se mi sledit in brisat. Zato sem ze prej napisala.
Logiran

altervita
živim tukaj
***
Spol: Moški
Sporočil: 4.029


« Odgovor #2964 : petek, 19.02.2010 : 20:14:52 »

Daj, Alti, preberi nekaj postov nazaj, pa nehaj o elitizmu in ostalem, cesar ne bomo vec razpravljali.
Ne da se mi sledit in brisat. Zato sem ze prej napisala.
ja, sem komentiral in še nisem dalje prišel. Absolutno se strinjam s tvojim pozivom, ker tudi sam menim da je tu v igri zgolj sprega neke klike ki je dovolj močna da so dobesedno pretentali oziroma preigrali sistem in zakonodajo, da bi na koncu nekdo nastradal.

In na živce mi gre to nenehno spreminjanje zakona vsakič ko sistem pade na izpitu ker ni deloval po zakonu. Ni problem v zakonih. So dovolj dobri ker so če ne drugega (ob vsej averziji do EU) so šli skozi vse pristopne procese in so "evropski". Problem je v nevestnih, nestrokovnih, nedelovnih, brezhrbteničnih, podredljivih uradnikih ki ne znajo, ne zmorejo ali nočejo nositi odgovornosti za svoje delo in tega dela, službe opravit dobro in učinkovito.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.316


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #2965 : petek, 19.02.2010 : 20:30:30 »

Kmetijsko ministrstvo se je pritožilo na sklep sodišča o odložitvi usmrtitve bulmastifov
http://www.dnevnik.si/novice/slovenija/1042339030

Tanko: Direktor policije je o smrti Baričeviča prej obvestil Senico kot sodnika in tožilca
http://www.dnevnik.si/novice/slovenija/1042339037

"Nemogoče je, da bi moj brat zlorabljal pse"
http://www.rtvslo.si/slovenija/nemogoce-je-da-bi-moj-brat-zlorabljal-pse/223998

Senica: Na meni ni nobenega blata
http://24ur.com/novice/slovenija/senica-na-meni-ni-nobenega-blata.html

Ne sedanji, vmešal se je nekdanji minister!
http://24ur.com/novice/slovenija/ne-sedanji-vmesal-se-je-nekdanji-minister.html
Logiran

Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #2966 : petek, 19.02.2010 : 20:46:45 »

Trenutno sem še kar mal v šoku, ko sem poslušala vsa ta jajca na 24ur - glej Janine linke zgoraj. Če smo prej mogoče za sekundo pomislili, da saj nas vendar ne morejo imeti tako zelo   za norca, se je danes pokazalo prav to. Ploščo so obrnili za 100%, in vsi tisti, ki so do zdaj molčali "iz pietete do pokojnika", so imeli danes neverjetno veliko za povedati. Gospa sestra tako recimo ne bo nikoli nič verjela o kakšni zlorabi psov, pa čeprav bodo dokazi kazali drugače, gospod Senica pa seveda že zaradi svojega poklica zna obračati besede. Itd. Sad

Saj ne vem, a sem bolj žalostna ali besna. Angry Cry
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #2967 : petek, 19.02.2010 : 20:49:23 »

Vejžde, psi so krivi, ker so se mu nastavljali in ga izzivali. Ti, packi, ti pesjanski. Angry
Logiran
saba
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 153


« Odgovor #2968 : petek, 19.02.2010 : 20:58:43 »

Senici ne verjamem niti besede, ta laže že ko samo usta odpre.
Z eno njegovo izjavo se pa absolutno strinjam: da bi lahko pse usmrtili po vsaki izdani odločbi uradnega veterinarja!
In kdo je preprečil, da jih niso?
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.316


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #2969 : petek, 19.02.2010 : 21:06:22 »

VČŠ.
Hm ..., spet preobrat na petek.
Logiran

Strani: 1 ... 193 194 195 196 197 [198] 199 200 201 202 203 ... 303   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines