mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 16.05.2024 : 23:22:07

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: 1000 € za Horjulštajn
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 67   Dol
Natisni
Avtor Tema: 1000 € za Horjulštajn  (Prebrano 129380 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #75 : torek, 01.07.2008 : 12:22:41 »

Jaz pa mislim da se bodo že družina in Smetka dogovorili kaj in kako. Denar ne bo vržen stran in 1000€ ni kar tako. Zato dajmo rajši klikat kot da se tule ukvarjamo kako bo denar zapravljen, ker že Smetka ve kaj in kako so se zmenili.
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #76 : torek, 01.07.2008 : 12:27:01 »

Ker nisem v službi, sem jih klicala, da klikajo, če zmagamo jih častim sladoled. Popoldne pridem še do 2 računalnikov!

Potrudimo se, da najprej zmagamo, potem bomo pa debatirali kaj bi, če bi, ......

Logiran
monikab
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 117


« Odgovor #77 : torek, 01.07.2008 : 12:39:07 »

Neverjetno, kaj berem. Sem kar čakala, da se bo našel nekdo... Mene pa en kurc briga, kaj in kako sta se Polona in Pmaxi zmenile (ker dragi nejeverneži pa menda ja ne mislite, da bi šlo čez forum in sploh v objavo, če ne bi bilo vse dogovorjeno kako in kaj.)

A ne bi raje svoj dragoceni čas zapravili za kakšno žival, kot za ideje o  tem, kaj neki lahko kupiš v omenjeni trgovini (če bi se šlo za nakup v kakšni od specializiranih trgovin za živali ne bi nihče dvomil, kajne?), pa o nategatorjih in ne vem o čem vse še?


lp,monika
 
Logiran
Katya
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 99



« Odgovor #78 : torek, 01.07.2008 : 13:21:54 »

Neverjetno, kaj berem. Sem kar čakala, da se bo našel nekdo... Mene pa en kurc briga, kaj in kako sta se Polona in Pmaxi zmenile (ker dragi nejeverneži pa menda ja ne mislite, da bi šlo čez forum in sploh v objavo, če ne bi bilo vse dogovorjeno kako in kaj.)

A ne bi raje svoj dragoceni čas zapravili za kakšno žival, kot za ideje o  tem, kaj neki lahko kupiš v omenjeni trgovini (če bi se šlo za nakup v kakšni od specializiranih trgovin za živali ne bi nihče dvomil, kajne?), pa o nategatorjih in ne vem o čem vse še?


lp,monika
 

Draga monikab,

če si ti v postih (2-3 kjer je enkrat prošnja za pojasnila in drugič mnenje o tem, da je objavljena informacija nepopolna) našla obtoževanje o nategu ipd. - idi prosim nazaj in si še enkrat preberi kaj piše pa potem še enkrat, da boš dojela bistvo.

Nihče ne govori o nategu, nikjer ni zavisti ali kaj podobnega

Ne vem pa v čem je problem, da vam (nekaterim) gre sedaj v nos to, ker pa vseeno nekatere moti, ker celotna zadeva ni tukaj malo bolj podrobno pojasnjena. In to je vse.

In ne vem zakaj bi jaz morala moj čas (ali pa kdorkoli drug) zapravljat z iskanjem informacij  če me nekdo prosi za pomoč pričakujem, da bo napisal vse -  ko smo že pri zapravljanju časa.

V prvem postu pač ni bila objavljena celotna informacija in to je nekatere zmotilo. Zagotovo je prav, da imajo ljudje napisano točno za kaj se gre, pa naj potem sami klikajo ali pa ne - konec zgodbe.
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #79 : torek, 01.07.2008 : 13:23:08 »

Ok, jaz imam tudi računalničarja doma  Wink   Glede na to, da se spoznajo na računalnike in lahko uporabijo isto finto kot mi jo je zaupal moj fant, se lahko zgodi, da bodo res zmagali. Če brišete piškotke ali jih onemogočite lahko oddate neomejeno število glasov z enega računalnika in enega brskalnika. Le da morate vsakokrat osvežit. In kje je tu pravica?  
Sej ne vem no...
Logiran
catjusa
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 532


« Odgovor #80 : torek, 01.07.2008 : 13:25:43 »

Simpl... delam na brisanju piškotkov... kaj se tega nisem spomnila prej...
Logiran
zmago
odvisnež
*****
Sporočil: 810


« Odgovor #81 : torek, 01.07.2008 : 13:30:39 »

Mi v našem oddelku imamo Pustovrhmanijo. Klikamo kolikor se da.  Smiley Wink Cheesy Kiss Roll Eyes
Pa jutri bomo tud, pa vse tako do 11.  Grin
Logiran
luncica
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 511


« Odgovor #82 : torek, 01.07.2008 : 13:31:58 »

Ravnokar sprobala to s kukiji in deluje Smiley kok si ti kul moonbeam!
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #83 : torek, 01.07.2008 : 13:36:17 »

O brez skrbi da deluje. Sicer je pa to fant pogruntal-moj računalničar Wink   
Pa sma hitro izenačila Smiley  Zdej pa vidim da kr gre. Najbolje da enega zaposlimo da bo klikal Smiley 
Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #84 : torek, 01.07.2008 : 13:37:04 »

Jaz sem iz službe že poslala glas iz treh računalnikov... še jih je  Cheesy
Logiran
Pmaxi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.656


« Odgovor #85 : torek, 01.07.2008 : 13:37:56 »

Thanks punce!

Katya, oprosti, če te je moj post zmotil in če je bil nepopoln. namena skrivati podatkov skrvati nisem imela nikoli in jih tudi nikoli ne bom imela. Stvari so čiste, ker če ne bi bile, bi tale post že 1000x letel v smeti.

Zmagica thanks, a Pustovrhmanija bo morala žal  biti še do 11.07. - smo na maratonu!
Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #86 : torek, 01.07.2008 : 13:38:19 »

še jih je Cheesy

Še pet jih je...
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #87 : torek, 01.07.2008 : 13:41:33 »

Meni pa ne dela ne z drugim brskalnikom ne če zbrišem kukije Sad No ja, bom vsak dan kliknila, nekaj tudi tako pripomorem Smiley
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #88 : torek, 01.07.2008 : 13:41:48 »

Vodimoo Cheesy Cheesy
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #89 : torek, 01.07.2008 : 13:42:10 »

Kako se pa zbrise kukije?
Da se jaz poskusim!
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 67   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: 1000 € za Horjulštajn
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines