mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 18.05.2024 : 06:22:51

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nike je doma
Strani: 1 ... 58 59 60 61 62 [63] 64 65 66 67 68 ... 134   Dol
Natisni
Avtor Tema: Nike je doma  (Prebrano 271525 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #930 : sreda, 03.04.2013 : 09:57:40 »

Enako, po nemško (saj so davne korenine pudljev v Nemčiji, ane?) Tongue
Prosto po prevajalniku: "warum Sie rollte in dieser Scheiße  Shocked Ich habe genug von Schwimmbädern" Evil
ali francosko, baje da so Francozi standard napisali, ane :
"pourquoi vous avez roulé dans cette merde? J'en ai assez de nager"

Google translate ga seka
Logiran

Unikatne tablice in portretki
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #931 : sreda, 03.04.2013 : 10:25:37 »

S pudli se pogovarjaš po francosko, no, dereš se lahko pa po nemško, ker zven francosščine za to res ni primeren.

O, bože, Mačja, kolk ene svinjarije ti bo v 15 letih še požrl, razen če ga ne boš imela ves čas na 1-metrskem štriku. Pes pač, ne maček. Svoji vsakič povem, da jo bom naslednjič ob kozlanju še iz gat dala.  Tongue
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #932 : sreda, 03.04.2013 : 12:51:22 »

Khm, kako nej rečem, drugi h v geschieht je meni tipkarski škrat pojedel in bi moral prav lepo stati tam med e-jem in t-jem  sram sram , tako da vsaj nekaj google translate ve!  Grin

S pudli se pogovarjaš po francosko, no, dereš se lahko pa po nemško, ker zven francosščine za to res ni primeren.

O, bože, Mačja, kolk ene svinjarije ti bo v 15 letih še požrl, razen če ga ne boš imela ves čas na 1-metrskem štriku. Pes pač, ne maček. Svoji vsakič povem, da jo bom naslednjič ob kozlanju še iz gat dala.  Tongue
Ti bom jaz malo Ščurko (lahko v kombinaciji z g. Psom) posodila, pa da vidim, če boš še mnanja, da psi vsako svinjarijo požrejo, mački pa ne ...  Roll Eyes
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #933 : sreda, 03.04.2013 : 13:13:57 »

Khm, kako nej rečem, drugi h v geschieht je meni tipkarski škrat pojedel in bi moral prav lepo stati tam med e-jem in t-jem  sram
Nič hudega, je bolj zabaven prevod iz prevajalnika prišel Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #934 : sreda, 03.04.2013 : 15:14:24 »

Wink
Zanimivo, da "brez dovoljenja ne smes nicesar zreti" prevede kot "brez dovoljenja lahko jeste karkoli". Blizu, ne...  wtf huh


A ni to logično? Smiley Oni samo enkrat zanikajo, po možnosti je en kein čisto na začetku stavka, da do konca že pozabiš, da moraš vzeti to kot "noben".
Mi pa rečemo ne smeš ničesar, se pravi, če ne smeš ničesar, potem smeš vse! Ker ničesar - ne smeš. Smiley
Še vedno je slovenščina težja Smiley
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #935 : četrtek, 04.04.2013 : 22:42:44 »

Danes zjutraj smo dočakali prvo normalno kompaktno klobaso.  Cool
Bi morala slikat, pa dat na facebook, najprej v fazi iztisa, pa potem eno fotko na travici, pa še eno od blizu..... oh, kok bi me vsi lajkal!  Roll Eyes
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #936 : četrtek, 04.04.2013 : 23:43:23 »

Lajkamo zelooooo tudi tule Cheesy Bravo, Maxi bravo V nove klobasaste zmage  ljubezen
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #937 : sobota, 06.04.2013 : 20:08:54 »

Mirovni posrednik Maxi

Zadnjič smo imeli obiske, prišla je moja prijateljica in s sabo pripeljala svojo psičko, ala papilonko. Takoj je povedala, da je ta tamala vsiljiva in zato jo je imela zelo pod nadzorom. Ob prihodu so se povohali, tamala psička, Maxi, Nike in Mucko. Maxi je socialen, ni problema, Nike je znana vzrediteljica iz Horjula naučila odličnega sobivanja s psi, jo je malo povohala in šla stran, kot da ni nič.
Mucko pa je bil bolj previden. Pojma nimam, kako je on Maxija sprejel brez problema, ampak ga je. Nismo imeli prav nobenega incidenta.
No, ta tamala mu pa ni bila povšeči.
Stal je in jo gledal, ona pa zakorači direktno proti njemu. Nakar naš tiger dobi rep premera pol metra in grbo, skratka, cel nasršen.
Pravi prijateljica, čakaj bom jo jaz umaknila, ker teži mucku  Kiss, vtem pa Maxi nonšalantno stopi vmes med mačka in psa in hodi sem in tja med enim in drugim, tako da se je psička brez besede začela ritensko umikati.  plesalec Kot bi ji rekel: to je moj muc, vozi baba!  Angry

Mogoče je res bilo naključno, ampak je tako dobro zgledalo, da sem bila cela važna  Cheesy.
In moja prijateljica je bila čist navdušena: ja koooook si ti priiiiden Maxi, pa paaaameten!! Kiss

Potem sta se psa lepo igrala med sabo, Nike je šla spat na regal, boli njo ono, Muckota smo pa malo crkljali in je bilo zelo fino fajn.
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #938 : sobota, 06.04.2013 : 20:19:38 »

Iiiiii, Maxi, to si pa super zrihtal Afro Odlično vzgojo imaš doma, je edino prav, da se pridne micke spoštuje in pazi Cheesy
Logiran

Unikatne tablice in portretki
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #939 : sobota, 06.04.2013 : 20:39:30 »

 Afro Afro
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #940 : sobota, 06.04.2013 : 20:54:44 »

Ja Maxi, tako se to dela  Roll Eyes Wink Naj se ve, kdo je šef u hiši  Smiley
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #941 : sobota, 06.04.2013 : 21:36:56 »

... to je moj muc, vozi baba!  Angry ...
... ja koooook si ti priiiiden Maxi, pa paaaameten!! Kiss

POTPISUJEMO USI
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #942 : nedelja, 07.04.2013 : 10:36:56 »

Kakšne kapljie dajejo to tam gor svojim varovancem, nimam pojma. Ampak, dol pridejo večinoma takšni kot jih želimo.  Wink
Maxi je car!  Kiss
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #943 : nedelja, 07.04.2013 : 12:47:45 »

Tam gor je tak božji mir, da se res umiriš samo ob pogledu na okolico. Včeraj sem videla dve srni na travmiku in nista zbežali, so očitno navajene na občasne avtomobile.
Če bi imela vikend, bi ga imela prav tam na tistem koncu.

Včeraj sem prvič tudi doživela, da je avto zbil mačko, sedela pa sem 50m stran in ni fajn izkušnja  Sad. Bi lahko tudi brez tega živela. Prvič sem tudi prijela toplo, mehko, trzajoče telo umirajoče mačke in tudi to ni nekaj, kar bi si želela še ponoviti. Sem pa stala popolnoma mirna, osredotočena sredi vozišča in gledala v prihajajoči kamion in se nisem hotela umaknit, me je moral obvozit. Enostavno nisem mogla dopustit, da zapelje čez muco, ki je še brcala... Cry
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #944 : nedelja, 07.04.2013 : 15:11:24 »

Ojej, tega ti pa ne zavidam, res  Sad Sad ...
Logiran
Strani: 1 ... 58 59 60 61 62 [63] 64 65 66 67 68 ... 134   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nike je doma
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines