mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 16.05.2024 : 15:39:52

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: za Horjul in otroke s posebnimi potrebami - čvek
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 15   Dol
Natisni
Avtor Tema: za Horjul in otroke s posebnimi potrebami - čvek  (Prebrano 43744 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #60 : nedelja, 16.09.2007 : 22:30:37 »

Grin hehe ni problema Grin
Logiran
tacko
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 274


« Odgovor #61 : ponedeljek, 17.09.2007 : 10:07:22 »

Drzite pesti - upam, da bom jutri uspesno prepricala nekoga, da nam pokloni vsaj nekaj darilnih vreck, ki bi jih potrebovali za predajo predmetov. Za vecje predmete oz. za vec predmetov, ki imajo istega botra, bom potrebovala tudi nekaj velikih darilnih vrec. A slucajno kdo ve, kje se jih dobi? Vem, da obstajajo tudi neke iz blaga.
Kakorkoli ze, ce ne bo slo drugace, bomo predmete pac dali v vec manjsih vreck...

Jaz jih nekaj, koliko jih pač imam doma pošljem zraven Jani pri igračah ta teden!

LP Branka

Trenutno sem na lovu za didakticnimi igracami in zogami Wink
Prav tako si belim glavo, ce bo slo z zbiranjem predmetov na en kup vse ok!

Zadovoljna pa sem nad doooolgim seznamom doniranega Smiley

LP
Veronika

 
Logiran
tacko
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 274


« Odgovor #62 : ponedeljek, 17.09.2007 : 10:08:22 »

Napaka! Se opravičujem!

Jaz jih pošljem zraven igrač ta teden Jani, pač koliko jih imam doma (darilnih vrečk takšnih in drugačnih)

LP Branka  Wink
Logiran
zmago
odvisnež
*****
Sporočil: 810


« Odgovor #63 : ponedeljek, 17.09.2007 : 10:20:14 »

Nika2 jaz sem mislila zapakirati stvari v lične škatle  in napisati nanje št. licitacije in ime donatorja in botra. Ali naj naredim tako, ali rajši pustim odprto in se bo pozneje pri vas zapakiralo v vrečke?
Logiran
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #64 : ponedeljek, 17.09.2007 : 18:39:07 »

Napaka! Se opravičujem!

Jaz jih pošljem zraven igrač ta teden Jani, pač koliko jih imam doma (darilnih vrečk takšnih in drugačnih)

LP Branka Wink

Super!! Prisle bodo zelo prav.
Logiran
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #65 : ponedeljek, 17.09.2007 : 18:40:18 »

Nika2 jaz sem mislila zapakirati stvari v lične škatle in napisati nanje št. licitacije in ime donatorja in botra. Ali naj naredim tako, ali rajši pustim odprto in se bo pozneje pri vas zapakiralo v vrečke?

Ja, kar zapakiraj jih v skatle - ti bomo hvalezni Smiley Smiley

LP
Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #66 : torek, 18.09.2007 : 09:43:33 »

Eno vprašanje, a moram narediti dva paketa ali lahko dam vse v enega ?
Logiran
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #67 : torek, 18.09.2007 : 20:15:34 »

Eno vprašanje, a moram narediti dva paketa ali lahko dam vse v enega ?

Mislim, da je cisto ok, ce das vse v eno skatlo, ceprav se tvoje stvari licitirajo v dveh temah. Dobro bi pa bilo, ce na skatko napises, kaj je v njej (npr. oba nalova licitatorskih tem). To pa zato, da ne bomo iskali, kje so vsi predmeti in kam moramo katero vizitko pritrdit Wink
Hvala.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.316


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #68 : sreda, 19.09.2007 : 01:29:56 »

Nika2, sem dobila mail, bo pa moral pocakati do jutri popoldan, ker je bilo danes toliko vsega, da mi ne rata objavit, jutri pa imam eno silno obveznost Wink in bo cas sele popoldan.
Za botre bo se dovolj casa, da izberejo  Smiley
Logiran

Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #69 : sreda, 19.09.2007 : 20:02:12 »

Nika2, sem dobila mail, bo pa moral pocakati do jutri popoldan, ker je bilo danes toliko vsega, da mi ne rata objavit, jutri pa imam eno silno obveznost Wink in bo cas sele popoldan.
Za botre bo se dovolj casa, da izberejo Smiley

Ojla, Jana.. joj, oprosti, ker je moj post, da prihajajo novi predmeti, zvenel tako, kot da te priganjam hihi... Hotela sem forumovce le malo dodatno motivirati, da bodo neucakani klikali po licitavijskih temah Wink
Vem, da imas veliko dela;)
 LP
Logiran
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #70 : sreda, 19.09.2007 : 20:13:49 »

Dobra novica -
Podjetje Gremer d.o.o. (Pisarniški material)
Šempas 54
5261 Šempas
gremer@siol.net

nam bo poklonilo darilne vrečke!! Ne vem še koliko in kakšne, a podarjene bodo Cheesy Cheesy
Na podjetje sem naletela čisto po naključju in res sem vesela, da sem se odločila ustaviti in jih povprašati.

LP
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.316


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #71 : sreda, 19.09.2007 : 20:14:52 »

Hehe, Nika, ni frke, ko se le da, nasibam gor vse sproti. Ker pa je bil vceraj katastrofalen dan, danes pa eden najlepsih Grin, sem cas zapravila za povsem druge stvari in je moralo tole pocakati Wink.

Moram opozoriti vse licitatorje, da smo s stevilom licitacijskih tem ze na dveh straneh. Na levi strani zgoraj in spodaj imate stevilke strani, da ne bo kaj ostalo spregledano.

Bi pa tudi pozvala se ostale, da posljejo cim prej podatke in slike, ce imajo namen sodelovati pri teh licitacijah z doniranimi predmeti. Namrec, cez vikend sem odsotna in bodo zadeve lahko verjetno sele v ponedeljek zjutraj gor, ce jih ne posljete prej. V torek zvecer pa licitiranje ze zakljucujemo.

Torej, vabljeni!
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.316


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #72 : sreda, 19.09.2007 : 20:15:28 »

Ooo, super za vrecke Smiley
Logiran

cac
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 603


« Odgovor #73 : sreda, 19.09.2007 : 23:49:48 »

Jst bi sam povedala, da je na tej licitaciji TOOOK super zadev, ene par bi jih še jst mela Grin Cheesy resno Grin

Komi čakam da vidim koliko €vrčkov se bo nabralo za Horjul in koliko prečudovitih stvari za te male in velike otroke Cheesy

Kdor se je tele ideje spomnu si že kako prešernovo nagrado ali kej podobnega zasluži Cheesy BRAVO!!!
Logiran
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #74 : četrtek, 20.09.2007 : 21:01:26 »

danes pa eden najlepsih
ME VESELI Smiley

Moram opozoriti vse licitatorje, da smo s stevilom licitacijskih tem ze na dveh straneh. Na levi strani zgoraj in spodaj imate stevilke strani, da ne bo kaj ostalo spregledano.

JA, TUDI JAZ VABIM K BOTRSTVU OTROKOM OZ. PREDMETOM, KI SE NIMAJO BOTRA Wink

LP
Veronika
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 15   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: za Horjul in otroke s posebnimi potrebami - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines