mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 06.05.2024 : 21:37:02

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Bela snežinka Ajša in njena dolgouha prijateljca Neli
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 18   Dol
Natisni
Avtor Tema: Bela snežinka Ajša in njena dolgouha prijateljca Neli  (Prebrano 50952 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #30 : nedelja, 22.05.2011 : 01:43:19 »

Jinx daj, prilepi kakšno slikico, če jo imaš in če se ti bo dalo, da jo Nelči pokažem (pa mene firbec matra Tongue ) ljubezen ... sicer so pa tako ali tako vsi kunčki sčadki in puhasti ljubezen
Kiss Meonu

Sem šla vse mape s fotkami pogledat, pa žal ne najdem nobene fotografije Meona v digitalni obliki.  Undecided Je že toliko časa minilo odkar ga več ni, da se je še tehnika vmes zamenjala.  Lips Sealed Drugače pa sta bila parček z Zajo, samo Zaja je bila čisto rjava. Imela sem še črno-belega Florijana in Nanota, ki je bil črn z rjavim trebuščkom.  Smiley Ampak časi kunčkov so minili ...  Kiss vsem štirim na mavrico!
Logiran
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #31 : sreda, 25.05.2011 : 10:35:53 »

No Jinx - saj sem si kar mislila, da jih nimaš več, ma sem vseeno vprašala Tongue . Nič zato Smiley . Si pa imela kar dosti kunčkov... Meni so to res ene take lepe, nežne živalce ljubezen

Nekaj slikic kar tako:

Tole smo se malo na kvaču fotografirali... Edina priložnost, ko me celo NE nažejo dol Tongue . Kavč baje ni zame  Angry . No, vsaj nekaj mi je ostalo - postelja Cheesy Cool .

Uganka: Le kaj vidi majhen beli pes na sliki? (čakamo odgovore Cheesy)



Samo jaz











Kot bi me nekdo iz sanj zbudil Grin



Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #32 : sreda, 25.05.2011 : 10:39:17 »

Mali beli pes gleda Nedosegljivo Poli. Mučenje živali, kajpak.  Cry
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #33 : sreda, 25.05.2011 : 10:47:51 »

... ali pa Leteče Piščančje Bedrce Azn
Uboga punčka sestradana Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #34 : sreda, 25.05.2011 : 11:29:12 »

Vidi svojo frendico Neli, ki jo šefica crklja v naročju.
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #35 : sreda, 25.05.2011 : 12:07:50 »

nekaj višje od nje in v gibanju.
muha ?
leteči zajec ?

Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #36 : sreda, 25.05.2011 : 14:00:41 »

Še enega malega belega psa?
Logiran
mešanka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 750


« Odgovor #37 : sreda, 25.05.2011 : 14:14:45 »

Slasten priboljšek? Ampak Ajša se pa lepo poda k sedežni Wink
Logiran
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #38 : sreda, 25.05.2011 : 14:17:59 »

Bravo, čestitke Cats Cheesy ! Jap, sedaj vidite, kako jo matram... Da mora pozirat za en bogi, majhen, usran košček Polike   Shocked Lips Sealed . Tega ja še svet ni videl.

Mešanka, hvala, pa veš, da se res lepo poda Grin Tongue . Sem šele sedaj opazla, smotka jaz Roll Eyes Tongue .

Ko je rava omenila muho, sem takoj pomislila, "joj, ko bi le bila tako mirna!" namreč, če v stanovanju zagleda muho, postane ta glavno središče dogajanja, včasih začne teči zanjo, jo loviti Shocked . Sploh ji gre na živce, če prav počasi, po gosposko lazi čisto blizu nje Grin . Ob vsem tem pa včasih od časa do časa razburjeno zalaja (na muho) .
Ima še čigav koštrun tako piko na muhe? Meni ni ravno fino, da se razburja zaradi ene boge muhice Roll Eyes . Ko to počne jo vedno prekinem, dam na prostor in mora čakati tako dolgo, dokler se ne umiri, pa se mi zdi, da kar pomaga. Največji problem pa jo je pripravit do tega, da bi dlje časa ostala na prostoru Roll Eyes ... Sploh, če ji okoli glave rogovili kakšna muha Grin ...
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #39 : sreda, 25.05.2011 : 14:38:40 »

No, mojo nagrado bo namesto mene prevzela uboga trpinčena žival, jasno v Poli-protivrednosti Grin
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #40 : sreda, 25.05.2011 : 15:18:06 »

Moja muhe takoj eliminira pa če je treba z vsemi 4imi v luft skakat za njimi, če jih le prej ne dobi Pici.
Zoprno je, ker v isti koš daje tudi ose. Enkrat je eno pogoltnila in je imela v sekundi tak podbradek (očitno pik v žrelo), da sem ji preventivno nabasala dozo antialergijskih kapljic v gobec in sva leteli (imam 40 min do veterinarja). No, na pol poti ni bilo otekline nikjer več, do Škofje loke je bila pa že ko rožca in smo se lahko samo še obrnili nazaj.
Če tvoja ne je tudi drugih letečih golazni, pol imaš naravni muholovec, kar sploh ni tolk slabo in ji pomoje veselje komot pustiš Wink. Uboga trpinčena Ajšika, s kakšnimi strogimi ljudmi si prisiljena živet, nobenga veselja ne smeš imet v tem strašnem življenju  Sad Kiss!
Logiran
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #41 : sreda, 25.05.2011 : 16:11:13 »

Oh, hvala lepa Cats, se bom vsaj enkrat (recimo, da) najedla  veselje . Lahko verajamete, živjenje trpinčenih belih koštrunov je vse prej kot lahko  Lips Sealed !

Ose še ni poskusila lovit, ampak sem pa jo enkrat zalotla, ko jo je želela povohat  Angry . Ne vem, če kje ne bi samo hlastnila po njej  Angry . Mene pravzaprav ne skrbi toliko, da bi lovila in potem pogoltnila oso, čebelo, sršena itd., ker vem, da tega skoraj sigurno ne bi (nima nič od tega tako nadležnega zvoka kot brenčanje muhe in dobro loči med mesarko muo in pridno čbelco') kot to, da se soba ali pa kar celo stanovanje spremeni v bojno fronto, ki jo včasih okrasi še lajanje domobranca  Evil . ke koristi pa tako nobene, muho, če se ji pod kakšnim slučajem uspe do nje bližje priplaziti, samo nalaja, ali pa jo, tako kot je pametna, "počoha" s taco  predaja butnglavc .

Zaenkrat bom očitno še mogla zapravljati za muholovce Roll Eyes .
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #42 : četrtek, 26.05.2011 : 08:09:27 »

Moj Buči lovi vse kar leti in brenči  Lips Sealed
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #43 : četrtek, 26.05.2011 : 08:31:53 »

Missy je tudi začela lovit letalce Wink
Logiran
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #44 : sobota, 28.05.2011 : 19:23:16 »

Huh, pa mi bi lahko že tabor "Štirinožci vs Letalci" ustanovili Roll Eyes  . Nekja članov že imamo  Cool !

Se vidi, da je pomlad v polnem razcvetu. Danes je Ajši en samojed mal glavo zmešal  Shocked . Najprej se mu približa previdno, kot večini velikih psov, potem pa se ne odlepi iz njegovega smrčka (in riti Roll Eyes ) Shocked Cool . Je bil on tak lep, nežen fant  Kiss . Mogel bi ti biti konkurenc, prav tako bogato odlakan, z belo, razčesano dlako  Tongue .
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 18   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Bela snežinka Ajša in njena dolgouha prijateljca Neli
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines