mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 07.05.2024 : 04:30:46

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Strani: 1 ... 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31 32 ... 133   Dol
Natisni
Avtor Tema: Cockta in Šnops  (Prebrano 306495 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #390 : torek, 03.05.2011 : 21:59:04 »

O, sanšajn bejbe Cheesy Milo zanima, če vam je kaj prav uno tapocen anatomsko ležišče Wink
Logiran
missysb
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.096


« Odgovor #391 : torek, 03.05.2011 : 21:59:28 »

Kako je vam lepoooooooo... zavidam do stratosfere pa še čez!
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #392 : torek, 03.05.2011 : 21:59:39 »

O, mati Pepsi, radujem se s tabo, da si končno dobila posteljo.  bravo

Koki, tebi pa Pega sporoča, da se na lastni zemlji NE koplje! (To se počne pri sosedih, če že!  Evil )
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #393 : torek, 03.05.2011 : 22:03:54 »

Iiiii, kake kičaste fotke! Cheesy Lepo, da so se tako hitro vklopile v novo okolje (kot da je bilo to pod vprašajem Evil). Kaj je bilo pa s Pepsiko miceno narobe? Samo, da je zdaj ok... Afro
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #394 : torek, 03.05.2011 : 22:08:13 »

Nič nismo bili obveščeni o ubogi Pepsi, pa zdaj pošiljamo pozitivne misli  Kiss

Vam pa na vso moč privoščimo novo domovanje.
Logiran
moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #395 : torek, 03.05.2011 : 22:14:08 »

p.s. Trava se je na novo posejala in baje ne bom smela več lukenj kopat  Roll Eyes     smrk  Sad
A vi lahko doma kopljete po vrtu al tud ne? Me res zanima!
Mora Cockti sporoča, da je dovoljeno kopati luknje v travi, pa tudi kakšen manjši grm lahko s koreninami vred zleti na drug konec vrta, samo krivdo je potrebno skrbno komu drugemu naprtit pevka
 Kiss seniorki Pepsi
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #396 : torek, 03.05.2011 : 22:20:13 »

Ja, saj sem vas hotela obvestit, ampak ne znam sama računalnika prižgat, Moja pa ni imela časa tipkati.
Pepsi je imela  izpad nožnice  Shocked . Kljub dolgoletnim izkušnjam Moja ni vedela o tem N-Č in jo je zato kar malo sram...Ampak še dobro, da je po naravi huda paničarka in pravi pasji hipohonder, tako da smo vse pravočasno rešili.  Smiley  Narkozo je glede na EMŠO zelo dobro prenesla in tudi okreva lepo. Glede tega sem bila tudi jaz pohvaljena, prosim lepo - ker je baje malo tudi zaradi mene v vrhunski kondiciji. (Beri: ker sem jaz norc, mora še ona laufat.)  - Prav zelo laufa sicer ne, hodi pa za svoja leta vseeno zelo veliko. Afro

Milo zanima, če vam je kaj prav uno tapocen anatomsko ležišče Wink

Saj me je kar sram priznat, ampak ni prehudega zanimanja za lepo Milino darilo  Undecided  - pa Moja skoz ene stare brisače čez pokriva, ampak me smo bolj kmetice in rajši kar na travi ležimo  Wink . No, za obiske se bomo potrudile in bomo vse tri na anatomskem  Tongue


Mora Cockti sporoča, da je dovoljeno kopati luknje v travi, pa tudi kakšen manjši grm lahko s koreninami vred zleti na drug konec vrta, samo krivdo je potrebno skrbno komu drugemu naprtit pevka
 

Aha, ful dober nasvet - Mora, hvala! Se oddolžim kdaj s kakšnim podobnim. Evil

Cockta
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #397 : torek, 03.05.2011 : 22:57:22 »

Aja pa še tole: ker je bila takoj po objavi zadnjih fotk Moja kregana na privaten mail od ene forumašice,  da če misli kaj travo zrihtat - ker Flipi ma res lepšo, to vsekakor priznamo  Smiley - sporočam v njenem imenu  še tole:
danes sta celo popoldne po atriju gomazela dva postavna mladca. S  čist ta pravimi profesionalnimi stroji sta vse prekopala, zrahljala, pognojila (vstavi smajlija, ki viha nos), novo travco posejala pa vse z enim čudnim filcem pokrila - jaz nič ne štekam, ampak baje da je kul.  Še pospravila sta za sabo, je Moja skor na rit padla.
No, in čez kakšen teden bo trava k'  u Hollyoodu. Cool  Takrat sledijo nove fotke.

Moja sporoča tudi, da če jo hoče še kdo kregat, jo lahk kar tlele, ni treba na gmail! Tongue

Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #398 : torek, 03.05.2011 : 22:58:44 »

Hollyood = Hollywood, jasno  Roll Eyes
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #399 : torek, 03.05.2011 : 23:03:44 »

danes sta celo popoldne po atriju gomazela dva postavna mladca.

 Shocked Shocked Orkašpinčič, zdaj bo še mene začelo mikat, da bi se preselila  Evil
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #400 : sreda, 04.05.2011 : 11:00:08 »

E.T.:
'Gospodične drage, uni strici so vam sigurno v vse tisto kopanje skrili ene par leposmrdečih kosti. Priporočam čimprejšen pregled terena. Itak ste pa kot terierke naravnost ustvarjene za lezenje v luknje - a vaša ne ve, da je treba psu nudit zadeve vrsti in pasmi primerno, da vam odreka vaše osnovne potrebe al kaj??'

Milenca:
'Pepsika, lepo slišat, da imaš vse stvari spet na svojem mestu. Ti to prehitro tečeš, zato ti je tista reč zadaj ostala! Eile mit Weile rečem jst in do zdaj se je še vedno izkazalo, da mam prav (drugače sem ti pa hvaležna za tale podatek, ker že z veseljem čakam, da se rdeči mravlji lula odštravfa, ko tolk bezlja naokol).'

Pici:
'Tudi jaz najtopleje priporočam trganje, grizenje in ritje pod položenimi filcastimi pregrinjali in obljubljam polno užitkov! Če rabite pomoč, pridem ženske brigade z veseljem podpret pri garaškem projektu! Če boste želele, vam seveda z veseljem pokažem tudi profi tehniko bežanja potem ko bo vaša vklopla letališko sireno za preplah.'
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #401 : sreda, 04.05.2011 : 12:04:31 »

Pri nas se na vrtu ne koplje Cry, čeprav sem na vse pretega poizkušala Šeflo prepričat kok je to fajn. Ona pa ni in ni dojela butnglavc. Pač je bolj počasna, kaj čmo. Bom letos spet probala, mogoče mi tokrat rata, da ji do tiste lutajoče sive celice spravim informacijo, bom pa še poročala o uspehu Cool
Pravtakosončkarica Missy Kiss
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #402 : sreda, 04.05.2011 : 13:17:27 »

Shocked Shocked Orkašpinčič, zdaj bo še mene začelo mikat, da bi se preselila  Evil
predaja
Takoj, in seveda, rabim še atrij....

Uživajte v prelepih novih prostorih!   Cheesy Cheesy
Logiran
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #403 : sreda, 04.05.2011 : 17:33:35 »

No, vi samo kopajte ion zakopajte prelepi domek (z okolico) Cheesy !
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #404 : četrtek, 05.05.2011 : 08:39:39 »

Pomoje ti bo pa šefica zdaj pustila, da koplješ luknje po travi, ko je videla, da potem posledično dva postavna mladca švicata na njenem vrtičku in to taka, ki še pospravita za sabo Roll Eyes. Res, pomoje se ti obeta bogata rovokopaška kariera Evil Evil
Logiran
Strani: 1 ... 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31 32 ... 133   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines