mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 06.05.2024 : 16:30:39

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Strani: 1 ... 56 57 58 59 60 [61] 62 63 64 65 66 ... 133   Dol
Natisni
Avtor Tema: Cockta in Šnops  (Prebrano 306460 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #900 : ponedeljek, 27.05.2013 : 19:28:19 »

če imaš kako zeloooooooooo basic statistiko, lahk jst mal pogledam.
za advanced se pa nč ne upam rečt, ker sem že ful zarustala, poleg tega pa je splošno znano, da ekonomisti itak ne znamo računat Wink

če imaš kaj gradiva oz. kam moraš sploh zračunat, pošlji na gornja.aba(afna)gmail.com .
bom pogledala in povedala, če slučajno zmorem kaj pametnega povedat na to temo al ne.
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #901 : petek, 31.05.2013 : 16:05:03 »

Dej mi prooooooosm mau salamce, teta Cats, sobota je takoooooo dalec...


* Koki prosi (3).JPG (91.39 KB, 480x548 - pogledano 149 krat.)
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #902 : sobota, 01.06.2013 : 00:08:13 »

Kako se Kokta šajna  Shocked Cheesy ljubezen
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #903 : sobota, 01.06.2013 : 09:13:22 »

Kako se Kokta šajna  Shocked Cheesy ljubezen

O, hvala, teta Čarka!
A veš, to je zato, ker me po Nemško vsak dan glancajo s krtačo - ne vem, a ta moja misli, da sem Vileda pes al kwa... Angry  In to grozno mučenje trpim samo Zarad priBolškov. Ker tko vsaj neki dobim tud med tednom, da mi po Želotčku ne kruli!

Lepo poSdravlam Use enako misleče in trpeče. Tud mojo novo Perjatlco Ščurko!  Wink
Cockta

Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
missysb
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.096


« Odgovor #904 : torek, 04.06.2013 : 21:39:53 »

Ej, a loh teta Cats enkrat Rockyja pa svojo ta staro pripelje h Cockti? Ko bo šla glih na obisk... Smiley
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #905 : torek, 04.06.2013 : 22:11:10 »

Jest mislem da lohka Cool

- Ampak teta Cats je zdej na Morju. Na enem otoku,  mislm da se mu reče Šopska?  Šola? Šotla? Res nevem.Undecided  Jo bom pa prec zahaklala ko pride nazaj. Jst mam rada obiske! Ker pol vsaj kej za jest dobim... Tongue

Lepo Posdravlam Rockyja in njegovo šeFico.

Cockta  Cool
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #906 : sreda, 12.06.2013 : 18:09:29 »

Ej, a loh teta Cats enkrat Rockyja pa svojo ta staro pripelje h Cockti? Ko bo šla glih na obisk... Smiley

Komot. Pa una dva butca naj vzame za vabo in vsi lahko tam kr ostanete. Lp, Mila  Angry Angry
Logiran
missysb
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.096


« Odgovor #907 : sreda, 12.06.2013 : 20:25:09 »

Hahahahaha, velja. No, teta Cats naj se kar javi, ko bo nazaj s Šotle. Smiley
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #908 : sobota, 01.02.2014 : 00:12:21 »

'Čeeer!

Bom mal pobrisala Prah z Repom iz Moje Lastne Teme - itak, da ga moram sama, ker od moje TaStare ni nič. Ona samo o nekem dobroDelnem poPivanju razmišlja. Da bi pa meni kaŠno KloBaso zrihtala - neee, to pa ne.   Angry

Sigurno ste že mislili, da sem Zaprta u Pesjaku neizoLiranem al pa da sem Shirala ot Lakote. 'Neda?  Nič od tega.

Ne boste se me še zneBil, ker Jazd sem NeuničLiva. Čeprav dobim za jest samo ob Sobotah.  Cool  In po novem me kličejo Pirat s Karibov! Res nevemzakwa, u tem snegu.... Roll Eyes  anpak tko me je en Fantek zadnjič poImenoval. Pa sem se pogledala u Špegu in sem vidla, da ima Mali Človk kar prav. Wink

Tuki sem, nagajiva kot zmeri: Cheesy



Na splošno sem Zilo Zaposlena, še najbolj z ležanjem iSpod Deke. No Učeraj ko je ZapaduSnek sem pa morala oblečt tud Kombanezon  - to je tist Čez Cele Noge, in se u najhujšem Mrazu  podat na Fejsbuk u naši vasi.  Mal sem bla uŽaljena zatoker Upokojenki pa ni blo treba it!  Lepo se je delala, da spi in jo je Moja pol pustila pr mir. Dobra finta, vam rečem - sam kaj, ko jst ne morem tko blefirat.  Ker sem preveč firbčna  po naravi če se Tastara kam odpravla pa moram bit skoz pod nogami.


No na Fejsbuku sem potem prebrala kr velik Svežih Vaških Novic, tko da ni blo tko slabo. Višek izleta je bil seveda ko je Moji spoDrsnilo in se je zložila Na Rit, hehe. Prav ji je. - Najprej je mislila, da je šla Rokca u Maloro, pa je dost hitr ugotovila, da NeBo Kej Hujšga. Ne vem pa, če si je zapomnila, da Stare Babe nimajo kej u Snežnem Metežu zunaj iskat. Se bojim, da ne. Ker se ji ni nič zgodilo, sam mal je Plava celi desni Uključno Iz Komolcem, Pa telefon je iskala po snegu ene 5 minut.  - Ja sej. Če bi imela Pametnega, bi on najdu njo, ampak ona ustraja pr Neumnem Telefonu. Pol pa rije z nosom po Pršiču in ga išČe. Škoda, ker tega ni noben Dokumentirau, vam rečem. Bi blo za na JuTubo pravi Hit, milijon ogledov kujprec. 

In pol ona men reče, da sm Jst Šavra?! Lepo vas prosim.  Angry




Takle mamo....Se še kaj javim z Vaškimi novicami, Oblubim!

Reporterka Cockta, vedno na uslugo press Evil


Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #909 : sobota, 01.02.2014 : 00:17:21 »

Khm...TaStara pokorno prosim za pomanjšanje slik in se globoko opravičavam za napako! Saj skoz trdim da starost ni lepa in evo, tole je samo še ena potrditev  butnglavc butnglavc

 ekskjuzmipliz ajmsori pressLips Sealed
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #910 : sobota, 01.02.2014 : 00:18:13 »

 
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #911 : sobota, 01.02.2014 : 01:31:47 »

Cockta, do Bežigrada se je prašilo, ko si brisala svojo temo Tongue Grin
Bi bilo dobro, da bi nas bolj ažurno obveščala, kaj se s tabo dogaja, ker so tvoje dogodiUščine zelo napeto branje Shocked. Sreča, da je tvoja TaStara še dovolj elastična in si ni s svojim padcem povzročila kakšne hujše poškodbe Undecided. Sreča zate, ker bi ti s povito rokco zelo težko kloBaso skuhala Evil. Verjetno bi kar naprej v roza srčke na povoju gledala in tarnala nad svojo nesrečo Angry.
Ti je pa zilo lepo trenirko kupila ljubezen. Sonny ima podobno, samo iz kratkimi rokavi Tongue. Pa njegova je brez hlač, ker v hlačah on ne zna hodit, mu že rokavčki delajo težave Lips Sealed.
Kaj češ, niso vsi rojeni za na catwalk
 objem
Logiran
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #912 : sobota, 01.02.2014 : 07:51:25 »

Cocta, lepa si. Pa naj ti ta stara že da eno klobaso tudi čez teden.Lep pozdrav tudi upokojenki.
Logiran
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #913 : sobota, 01.02.2014 : 08:25:38 »

Cockta, do Bežigrada se je prašilo, ko si brisala svojo temo Tongue Grin
Na-a. Cela Metropola je bila v prahu.  predaja
Kar poleg običajnega smoga ni n-č bio/eko. Vljudno naprošamo odgovorne, da se temu v bodoče izognejo.  Roll Eyes  Kiss Kiss
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #914 : sobota, 01.02.2014 : 08:51:17 »

O, Koktica, koooook si lepčkana  ljubezen ljubezen
Logiran
Strani: 1 ... 56 57 58 59 60 [61] 62 63 64 65 66 ... 133   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines