mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 06.05.2024 : 22:01:17

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Strani: 1 ... 72 73 74 75 76 [77] 78 79 80 81 82 ... 133   Dol
Natisni
Avtor Tema: Cockta in Šnops  (Prebrano 306490 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
viamia
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 479


« Odgovor #1140 : torek, 15.04.2014 : 21:42:35 »

Čestitke za novega družinskega člana.  Smiley

Ampak, zna pa biti zanimivo pri veterinarju, ko vaju bodo klicali, da sta na vrsti: Šnops, Šnops  Grin Grin Grin

Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1141 : sreda, 16.04.2014 : 00:49:15 »

Temu se ne reče vroča noč ampak mokra noč  Evil
Grin
Da bi ji pa dala kakšno ime k Pipi al pa Almdudler al pa Pašareta, to pa ne  Evil :vizualizira Šefico od Koki kako leta po gmajni tuleč šnops šnoooops sem za njo pa kup brkatih decev v spodnjih majcah pa z mrežco na glavi pa s čutarcami v rokah:  Grin
Cats, a lahko nehaš, pliiiis, jaz mora jutri sred noči vstat, pa ne bi rada zjutraj še poscane posteljnine prat dajala
Logiran

Unikatne tablice in portretki
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #1142 : sreda, 16.04.2014 : 22:32:15 »

Kako je Koki?
A ste še živi?
Al je Tvoja Šauro že v reklamacijo dala?
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1143 : sobota, 19.04.2014 : 22:00:31 »

Glede na to, da je Sobote kmalu konc, bi blo za prijaUt, da se Klele N-Č ne ve, če je Gdo kaj jedu in na splošno kako se dela z ubogimi živalmi Angry
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1144 : sobota, 19.04.2014 : 22:04:57 »

Mogoče je Šnops tastaro tolk razturila, da do neta ne more, sploh če jo še vedno sredi noči lulat vlači butnglavc trmoglavka. Upam, da se Koki kaj oglasi da vidimo, ali sta staroselki sploh še živi...
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1145 : nedelja, 20.04.2014 : 20:39:38 »

Mogoče je Šnops tastaro tolk razturila, da do neta ne more, sploh če jo še vedno sredi noči lulat vlači butnglavc trmoglavka. Upam, da se Koki kaj oglasi da vidimo, ali sta staroselki sploh še živi...

Hehe....kera žleht teta, Use je pogruntala!


No - daaaan!  Smiley

Bom Jazd malo napisala kaj je novega ker TaStara nima nobenga Časa. U skladu s svojim priLjubljenim izRekom StanostniLepa je čist izMozgana od tegale hudiča mladiča.  Tongue


Naš predvelikoNočni teden in Wikend sta potekala predvsem u Znamenju Terorja: uzgoja od ospredi pa od odZadi. Hehe...moram priznat, da seMi kar malo fino Zdi, ker Jast obVladam Use in sem Zilo Pridna  (da o Domači Seniorki ne govorimo spljoh); nekateri so pa nadrti vsakih 5 minut.  Evil

Pamževka Šnops se je tako ta teden morala že kopat u Tavelki banji. No usRane Tačke oPeremo in oBrišemo  itak Usak dan, s tem se je že Sprijaznila. Ampak po Kopanju jo je Zanalašč še posušila iz Fenom čeprau sploh ni mraS, ampak je rekla nej se navad. Na hrano mora zmeri poČakat. Do sobote že itak, sam tud takrat je ta Zadna. Na moj prostor neSme. Na Sherrynega si pa itak že v osnovi ne Upa.  Jo je tolk nadrla enkrat da je kr u Kot Odletela in je bla 5 minut čist Pr mir, pa z Blago Telečjim Pogledom (kwa pa je blo zdej to???)  wtf


Pri Česanju je že Prvi Dan naredila Kapitalen Mistejk ko je hotla uGriznit najprej Krtačo pol pa še Roko ot Tastare.  Lahko siMislite, da se ni  dobr končalo.....rezultat je, da zdej Usak Božji Dan pridno u Vrsti čaKa, se kr sama uleže naHrbet  in se ji že lahko počeše use do Zadnje Dlakce. TudRep. Ki je Zilo Košat in Dlakast. In je nazaČetku sigurno Cukal Zdaj pa neVeč.


Učeraj je morala pa še u Šolo! Sicer samo naObisk ampak tista Tršica tam se mi je zdela Zilo Stroga. Še Jast sm mela mal reŠpekta pred njo, ampak tega nisem pokazala. Sem Pogumno  Poscala Poligon več Krat.  plesalec


Zarad Usega Tega Terorja, ki ga TaStara zganja nad Šnopsko, vam čist po Tihem povem - ker s tem se pač ni za Hvalit - da se mi je tamala na Momente mal zasMilila. Zato sem mal z njo posedela u Travi.... 






Best friends oziroma bestićke sicer še nisva, da si neBo kaj mislila štepsel Šnopsast. Za vsak Slučaj sem jo pa zato tud še nagnala Tečt enih par Krogov in jo Zravsala. Za lase, za Noge in za Rit. In to zdej ponovim tko ene 17-krat na dan. Nekaj se brani, ampak Jast poNavadi zmagam.

Je prav Fino in Šponsko se tkole igrat - sam ne me nobenmu zaŠpecat, ajprou! Morm dat neki na svoj renoMe, nje.  Lips Sealed


Neki me še bega: U bistvu nevem če je ona sploh Pes. Ker use priGriske grize pretežno u leže na hrbtu.  Tkole:







Da ni mogoče po genih kašn Glodalc?    Shocked  Bom še mal pogledala po Anciklopedijah Čenajdem kje kašno podobno sliKo. Pa vas obVestim.


Učasih gloda tud Normalno:






Dokler ji Jast ne ukradem glodalnega eleMenta, hehe...  Evil  Čeprau mam svojega.

No tokle bi jasz mela danes za Povedat.

Moja je pa rekla, naj še napišem Sporočilo za teto kocko:

Draga tetakocka! U kolikor ima Člouk doma že kašnega kuŠka ali več njih, ki že obVladajo Pravile iz nemške Šole, potem je Uzgoja Mladiča usaj 50 pro Centou lažja kokr  če tega doma nimamo. In ker tetakocka že ima dva lepo uzgojena Psa, ni hudič, da se tud za njo ne najde še kašen Mladič? 


Bodite u Cvetju in veliko Nočnih Jajčkih!  objem


Vaša Cockta


zilo rada imam trdo kuhan rumenjak press

 
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #1146 : nedelja, 20.04.2014 : 21:16:20 »

Se naglas režim, Cockta, ob tvojem poročilu Grin. Pa tudi oddahnila sem se, ker vidim, da dobro prenašaš novega hudiča mladiča Roll Eyes Sonny in Miži ti sporočata, da jima je zelo žal Sad, da se niste v soboto srečali v šoli (po opisu Zilo Stroge Tršice sklepamo, da si bila v naši šoli Lips Sealed), ker bi lahko na hitro naredili en sindikalni sestanek Cool in Sonnyju je še posebej žal Sad Sad, ker ni bil zraven, ko se je pojavil nov hudič mladič na NJEGOVEM poligonu Angry. Ker ga sigurno noben drug ni dovolj dobro nazjau, ko ste prišle Tongue.

PS Znabit, da je mal Glodalca, ker za kuŠke so takšne poze čist nenormalne Shocked
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1147 : nedelja, 20.04.2014 : 21:20:16 »

Vidre so to, vidre  Angry To pa skoraj k un vic, Kobre - dabre  Evil
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #1148 : nedelja, 20.04.2014 : 21:40:13 »

Sori, Koki, ampak Ker Kulski Hudič mladič Cheesy Kiss Kiss Kiss
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #1149 : nedelja, 20.04.2014 : 21:48:18 »




Moja je pa rekla, naj še napišem Sporočilo za teto kocko:

Draga tetakocka! U kolikor ima Člouk doma že kašnega kuŠka ali več njih, ki že obVladajo Pravile iz nemške Šole, potem je Uzgoja Mladiča usaj 50 pro Centou lažja kokr  če tega doma nimamo. In ker tetakocka že ima dva lepo uzgojena Psa, ni hudič, da se tud za njo ne najde še kašen Mladič? 


Bodite u Cvetju in veliko Nočnih Jajčkih!  objem


Vaša Cockta


zilo rada imam trdo kuhan rumenjak press



Pa Zilo se Zdejle pardoniram vsem TaPasjim tetkam, ampak KUJ PREC raje posvojim še 3!!! mačke  Cheesy :Dkot enega samega psa.
Me je malo sram sram sram, ampak tko to gre.
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #1150 : nedelja, 20.04.2014 : 21:51:00 »

Pa ne da bi jih imela ravno rajši, ampak kar se dela in ostalih p*** tiče, pa ni primerjave.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1151 : ponedeljek, 21.04.2014 : 09:36:33 »

Mladiča nikoli in nikdar, se imam preveč rada (beri - sem preveč starostno egoistična), da bi kdaj na mladičkasto foro padla. Ever!!!!!!!!!! Cool Cool Cool
Sori, ampak ni šans. predaja
Mica je tudi Lilo (ki je bila ocenjena na leto in pol starosti) popolnoma uspešno vzgojila in posvetila v vse domače rituale (gor, dol, u postlo, gremo, jest, ven, not ipd.), skratka - vse to je Lilo naučila Mica, oz. se je Lila tega naučila samo s posnemanjem Mice. Tko da se da tudi staro pasjo babo marsikaj naučit Evil
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1152 : ponedeljek, 21.04.2014 : 12:13:56 »


BREJKING NJUZ!
Midve s Sherry imava Kratko Pavzo od Intruderke - šla je na Sprehot iz Nečaki od Tastare. plesalec

Bogdej, da bi jo kje izgubil.... Evil  -ampak sebojim, da Ne, ker sta šla tut taStara dva zraven. No ja, pa nej pride Nazaj. Jo bom že Porihtala!  Wink

bom zdej u miru mal zadremala dokler se pamž ne vrne press
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1153 : ponedeljek, 21.04.2014 : 12:48:38 »

Cockta, tvoje reportaže so d-best Cheesy Grin

Saj n-č ne rečem, življenje ti je res na glavo postavila tale intruderka, ma moraš pa priznat, da je fajn imet v hiši enga, ki poskrbi za zabavo Grin

Sploh pa se šele zdaj jasno vidi kako Zilo Pridna si ti! (tega Tvoja kratkovodna Šefla prej itak ni dovolj opazila Tongue

Uživajte 100% Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1154 : ponedeljek, 21.04.2014 : 13:12:10 »

Tvoja kratkovodna Šefla  Tongue


 
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Strani: 1 ... 72 73 74 75 76 [77] 78 79 80 81 82 ... 133   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines