mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 06.05.2024 : 19:25:28

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Strani: 1 ... 90 91 92 93 94 [95] 96 97 98 99 100 ... 133   Dol
Natisni
Avtor Tema: Cockta in Šnops  (Prebrano 306465 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1410 : torek, 21.10.2014 : 21:20:34 »


Buona sera, cari amici!  Cheesy

It iz Aj, Cockta.  Cool

Kot vidite, govorim tudi italiJansko in še druge tuje Jezike. In sicer Zanalašč. Zato, ker me Tastara skoz samo iz Nemškimi Komandami oPklada in mi gre to na Žiuce. Ma italijansko je  recimo precej bolj Romanetično, kaj ne rečeste tudi vi tako? Vsi kuŠki bi veliko bolj Ubogali če bi se naši Človeki naučili bolj prijaznih uKazov, se mi zdi.

No kakor Koli že, danes vam pošiljam sliko našega letošnjega Božičnega Dreveščka:  Cool



Ali pač ne?  Shocked

Fotka ni naj Bolša, ker je Fotograferka že malo starejša in se ji oPčasno tresejo Rokce.  Ja tko pač je.  Tongue 

Ampak Gdor ugane, kaj to na sliki u resnici je, mu posodim Šnopso za dve uri igranja iz Vašim Psom. Ali psičko. Ali druge vrste Živalo.

Po dveh urah našega Norca Naspidiranega   huh vzamemo nazaj, vi pa si natočite kozarec Ardečega Vina in Garantirano lahko računate na Večer Miru in Tišine. Ter na Povsem Obnemoglo Hišno Zver.  Afro

A? Kakšen Kandidat?  Sej lahko vas je tud več - bo šla več Krat za dve uri...  Evil

Use lepo Pozdraulam Jest Cockta, najbolj zatiran Pes pod Solncem!


vse finte prav pridejo samo da se za kratek čas znebim teroristke press
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1411 : torek, 21.10.2014 : 21:23:20 »

Koktic, a je vasa Sefica na vas uboge reve novoletne lucke navesla, ker vas sicer ne vidi? Uboge reve ste!  Kiss
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #1412 : torek, 21.10.2014 : 21:53:26 »

Ma neee – to je ona tri buče za helouin izrezala pa svečke noter prižgala Cool

(Česa vse ljudje ne počnejo, namesto da bi za kuŠke pošteno večerjo skuhali Tongue Lips Sealed)
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #1413 : sreda, 22.10.2014 : 00:52:40 »

Koki, jst vem, jst vem: 
To so schöne tri signorine, no, dobro, enkrat madame in dvakrat mademoiselle, ki jih je Chefin dala na "Sitz" in pozirajo v temi s svetlecimi ovratnicami, ki jih nosijo u mraku po nasih TaStarih sodec (beri: ena slepa ko kura) zato, ker bi jih TaStara drgac vec odavno vpisala pod lost...
Pozdrav od deinega prjatla Snupkica  Kiss                             (Cuj, kaj futra vas tudi f temi? huh Neke sloke se mi zdite... Roll Eyes)

PS
Sefici Z se italiJanscina tudi zdi najbolj Romanetični jezik, sefici A pa ne (je zživcirana z ucenci, ki baje med poukom tako Romanetično žlobudrajo. Njej lahko bolj z Je t'aime na duso pihas...  Grin)
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #1414 : sreda, 22.10.2014 : 08:40:09 »

Na sliki so Cockta, Sherry in Šnops  Kiss

Boge žvauce, kaj dela tale vaša z vami  Sad
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1415 : sreda, 22.10.2014 : 18:01:56 »

Na sliki so Cockta, Sherry in Šnops  Kiss


Točno tako tut Jast mislim!

In n-č niso boge, boge, šajnajo se namreč od pregrešno dragih ssWaroUski diJamantoU čene celo ot Pravih RubinoU! Ker Njihova Šefla je Dama in jih zna Ublečt u Večerno toAleto Afro

U nasprotju is Mojo ki je meni kupla Navadne Bele lučke in hodi is mano na Večerne Proslave u Gumijastih škornih in z navadno Baterijo! In meni niti ne pusti da bi biu malo bol Svečano zrihran in Odišaulen is Svečanim Merjasc deLux parfumom!

Torej trikrat hura za Princeske szi Dijamanti - jast bi si rat zaslužiu to Nagrado dabi imel Šnopsko za Družbo in za Večerno Romantiko pod Zvezdami. Skupaj bi se Naparfumirala! ljubezen ljubezen

Roko
Logiran

Unikatne tablice in portretki
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1416 : sreda, 22.10.2014 : 18:11:26 »

Mmmmm, vaju že voham  vegi vegi vegi
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1417 : četrtek, 23.10.2014 : 09:52:27 »


Guten Morgen! Smiley

Madona, kolk je kalt danes, brrrrrr!  Undecided 

Na jutranjem sprehodu samo nekoga ni zeblo in sicer trikrat lahko ugibate, koga. - Ja poskakujočo črno pošast, seveda!  Ta gre približno takole: toing-boing- lauf-krog-na glavo-še en krog-hop-tup-tap-toing-boing-lauf-lauf-lauf - in tako celo uro.   huh Jaz res ne vem, kako se ji da.... Roll Eyes

V glavnem, vsi ste pravilno odgovorili na nagradno vprašanje in vsi lahko rentate norega psa. Sem že na skrivaj odprla svojo firmo: Rent-a-Šnops d.o.o.  Psssst, TaStara o tem nič ne ve,   Tongue  ampak mi lahko takoj zacnemo biznisirat.
Samo še svoje lastne ZS-je si moram zrhitat pri teti Jani, potem se pa lahko mi vse tole lepo na skrivaj zmenimo, a velja?

Cockta, biznis-dog  Cool
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
sarataste
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 74


WWW
« Odgovor #1418 : četrtek, 23.10.2014 : 12:34:36 »

Pepsi bi morala pisat blog! Jst se ful zabavam Cheesy
Logiran
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #1419 : četrtek, 23.10.2014 : 14:16:04 »

Koki, dobr si ti tale biznis naštudirala.  Afro Kapo dol.
Do nadaljnjega predvsem pazi, da se ti ne zvrti v glavi  Roll Eyes, ko bo firma zalaufala, bo pa itak vse rešeno.
 Kiss Kiss Kiss
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1420 : četrtek, 23.10.2014 : 14:52:34 »

Kok stane en rent?
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1421 : četrtek, 23.10.2014 : 15:13:43 »

Kok stane en rent?

Za NePrijatelje je zilo drago.

Perjatlom pa še Jst plačam kakšn priGrizek, samo da otpelajo Šnopsko in da Jst lahko mal Počivaaaam!  Cheesy
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1422 : četrtek, 23.10.2014 : 15:42:25 »

Ok, kje rezerviramo zastonj termin? Mi smo Perjatli  Cool cookie
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #1423 : četrtek, 23.10.2014 : 16:00:19 »

Jest se postavim v vrsto za 2 uri Šnopske! Kdaj so prosti termini?
Maxi


ps.
Moja pravi, da ona naju bo  izključno in samo vahtala in da ne bo nobenih komand talala. Niti naših niti nemških. In pol vrne Šnopsko kakršna pač je (po obisku pasjega spa-ja).  Cool
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1424 : sobota, 25.10.2014 : 08:58:21 »

2 uri v ograjenem. Kdaj bi to lahko? Rada imam tudi majhne bele kuzke. Boni.
Logiran
Strani: 1 ... 90 91 92 93 94 [95] 96 97 98 99 100 ... 133   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines