mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 07.05.2024 : 02:01:41

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Strani: 1 ... 95 96 97 98 99 [100] 101 102 103 104 105 ... 133   Dol
Natisni
Avtor Tema: Cockta in Šnops  (Prebrano 306492 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1485 : petek, 05.12.2014 : 20:21:47 »

Draga Cockta!

Zilo sem VeseU, da sem Pravilno izbrau use, sliko od Tvoje pa sploh in da sem Te razveseliU! ljubezen Afro

In jutri je Sobotaaaaaa od Zdaj naprej nikoli več pozablena! Wink Cool

Roko!
Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1486 : nedelja, 21.12.2014 : 19:05:10 »

Dober Večer.  Smiley

Jast mam danes za povedat Več Tisoč Stvari. In sicer.

1.
KOT VEDNO, se mi dogajajo Grozne Krivice Skos in Usak Dan.   Angry   

Čiiiiist mal so se Krivice sicer popRavile učeraj ko sem šla na dobro Delno popivanje. Čeprau. So me tud mal nategnili: TasTara je rekla da gremo u Buldog Bar. Pa mislite da je bou kje kaŠn Bull Dog? Ma jok brate! Prevohala sem use tam prisotne kuŠke in lahko potrdim da prau nobeden ni bil Bul Dog.  Is tega lahko sklepam da otkar ima TaStara nas Zmešance pač nepozna več nobene čisto krvne Pasme.  huh


2.
Zilo lepo se zahvaljujem Tršici Xeni ker mi je neki priNesla. Ker ona ve kako teŠko je bit azilaški Pes. In je zato šivAla deklica zvezdo vrečko rdečo kot kri zileno kot trava da bojo zdaj Usi vedli da midve s Šnops nisve čisto Krvne brez Rodovnika temveč imava Rodovnik. Azilaški. Pa še Pogodbo! Tega uni iz Bouhe sigurno nimajo.


Lejte kako lepo je sešila:


(Cockta z dodano vrednostjo)


(Šnops z dodano vrednostjo)

3.
Nadalje se iz Usega Srca zahvaljujem tudi ostalim tetam   ljubezen objem  za številne Darile kismo jih komaj  stlačili u Pertljažnik. Pa sem Jst Moji lepo rekla, naj si kupi Kamijon.

4.
Med Pavzo z Darilami in Licetacijami sem Teti Čarki pomagala poPivat:




5.
In zdaj naj Pomembnejša točka - da se vrnem h Krivicam!

 Tukaj gre še posebna zahvala Snoopyju iz Njemačke, ker breS njega Jast sploh nebi vedla da je pred nekaj dnevi minilo 7 (sedem) let oTkar so me ugrabili is Horjula, otkar dobim za jest samo ob Sobotah, oTkar moram razumet Nemške Komande in oTkar sem skos u Stresu ker mi glih en Pes neha po žiucih skakat pa evo  - Ona gre in že nabavi Novega.  huh


Moj Perjatu Snupi mi je pisau Esemes, da kako sem kaj praznovala obletnico in če bom objavila kaŠno Fotko. Pa sem šla taStaro mal poDrezat in sem vprašala, o kaŠnem Praznovanju to govori Snupko. In a veste kaj?  Pozabila je! Pozabila je! Pozabilaaaaaaa!   Shocked Shocked butnglavc butnglavc   Na nekaj, kar bi moral bit naj Lepši dan u njenem žiulenju ker je dobila Mene! Angelčka!  - Ona pa pozabi?!  trmoglavka
 
Ker poleg te Sramote ni pokazala niti kaŠnega posebnega obŽalovanja npr. dabi mi kupila taveliko Poli Salamo - neeeee  - sem se odločila, da se bom oTselila. Mi ne preostane Druzga.   Undecided

Tko. Pol bo pa že vidla ko ji bo dolgČas po meni.

Že učeraj na poPivanju sem imela spakirano Culico in sem hotla uprašat vse Prijazne Tete, če bi me katera uzela k sebi domou. Potem mi je pa preveč Dogajalo in sem tudi Jast pozabila!  Tongue  Namreč uPrašat.   Roll Eyes In tako sem še zmeraj tukaj.




Culice pa še nebom razpakirala. Za Usak Slučaj. Mogoče se me katera usmili na Božičkovem pohodu in me posvoji?


Cockta
ubogi kuŠek press
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1487 : nedelja, 21.12.2014 : 20:02:47 »

Koki zlata, sej sem ti lepo rekla, da prideš z mano. Ti si pa preveč v tiste visokorasle črne fante zjala in se nisi zmenila za perjazne povabile. Na, zdaj pa imaš  Evil

Pa glede na vse bodi srečna, da ni tebe kje pozabila  Evil Evil
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #1488 : nedelja, 21.12.2014 : 22:42:45 »

Draga Cocktica Kiss!
Čeprav je grozno, da je pozabila na Tvojo obletnico Angry, se ne splača it od doma Undecided. Dokler ti ne pozabi dat za jest u Soboto Smiley in dokler te vsak dan ven pelje na Sprehot Smiley je še kar v redu, verjemi Roll Eyes. Najina je pozabila, da je treba kuške sprehajat butnglavc, na vrtu, kamor smeva, je pa živ dolgcajt . Ona temu pravi Karantena Huh in naju ne kliče več kuŠka ampak kuŽnika sram.
Cocktica Kiss, razpakiraj culico in lepo praznuj obletnico praznovanje
Te pozdravljata Sonny in Miži objem objem
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1489 : ponedeljek, 22.12.2014 : 01:20:05 »

Draga Cocktica! Use NAJbolše za Obletnico Prisvojitve! Kiss Kiss
Jast ti čestitam in Upam da ti je tud Tvoja po dosti Opominih iz Dojčlanda Čestitala! Is Klobaso kod se spodobi (čestitka breS Klobase je kod Teden breS Sobote!!!)

Meni je Žau da nisem biu Učiraj z Mojo u DRžavi da bi ti Osebno čIsttau Kiss Mogoče bi biU čebi vedeu, da me Tam čakajo Darile. Po dostavi sem dobiU namreč Darile iz imenom "Rocco" u katerih je pou kile MESA za pojest! To mi pošilja tetica Cats. Če bi vedeU, bi MOji naročiU naj takoj otpakira darile in U mojem Imenu da tebi nekaj MESA za Pojest!
Ampak mi je Žau da nisem vedeu.
Upam pa da useeno ne boš nikoli več Lačna ker VEM da ima Tvoja zdaj 2 magnetka Sobota.
To pomeni da imaš ti u Tednu dve SOBOTI!
To je zIlo dober znak da boš 2-krat Sita!

Lepo te pozdraUlja ROko!!! ljubezen

Logiran

Unikatne tablice in portretki
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1490 : ponedeljek, 22.12.2014 : 08:33:23 »

To pomeni da imaš ti u Tednu dve SOBOTI!
To je zIlo dober znak da boš 2-krat Sita!
Ja, če verjameš  Undecided Cry sram Pri tej luknji v spominu ne vem, če tole kej pomaga  Evil
Logiran
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #1491 : ponedeljek, 22.12.2014 : 08:34:33 »

Koki, tole je pa res viŠek.  jezen

Po drugi strani ima tole najbrž kakšno pozitivno posledico v smislu, da tvojo tolk vest peče, da je ziher kej ekstra priletelo.  Tongue
Al pa tut ne. Mogoče je že pozabila, da je pozabila.  Roll Eyes Tongue Evil
Kokrkol že, še ne veliko čist drugačnih obletnic želimo z VoUčjega brloga.  Kiss Kiss
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #1492 : ponedeljek, 22.12.2014 : 10:11:01 »

Mogoče je že pozabila, da je pozabila.  Roll Eyes Tongue Evil

JaST v to ne dvomim splJoh. Roll Eyes Saj nas vedno uči, kako starost ni lepa pa te reči.

Cockta, revčka si, veš. Kiss Vse najboljše za nazaj in za naprej. Da vsaj ob sobotah ne bi pozabila nate ... ljubezen
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #1493 : ponedeljek, 22.12.2014 : 16:17:13 »

Katastrofa.  Angry
Isto kot pri nas.  Angry
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #1494 : torek, 23.12.2014 : 00:01:06 »

Cocktica, jaz pa mislim, da Tvoja ni pozabila na obletnico Prisvojitve, ampak da ji je življenje s teboj tako lepo in prijazno in zabavno in ljubezni polno, da ima občutek, da sta od vekomaj skupaj. Da čas pred življenjem s tabo ni obstajal. In potem obletnica pade mimo nezaznana.   Kiss
 objem
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #1495 : torek, 23.12.2014 : 02:33:26 »

 huh Ah, ve optimistke nepopravljive, tole je padlo v soboto... SAMO tole, ker Stara ni imela magnetkov s sabo... je pozabila... saj ni cudno, da revcek ubogi mrsavi Culico pakira...  jezen


* IMG_5169.JPG (78.75 KB, 600x600 - pogledano 106 krat.)
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1496 : torek, 23.12.2014 : 10:58:32 »

Cocktica, jaz pa mislim, da Tvoja ni pozabila na obletnico Prisvojitve, ampak da ji je življenje s teboj tako lepo in prijazno in zabavno in ljubezni polno, da ima občutek, da sta od vekomaj skupaj. Da čas pred življenjem s tabo ni obstajal. In potem obletnica pade mimo nezaznana.   Kiss
 objem

Koko lepo napisano! Ji bom dala za prebrat, Tastari, če bo imela kej časa.  Roll Eyes
Mačja, ti si moja Taprava Perjatelca! Pa vse ostale Prijazne Tete s Popivanja tudi. Le kaj bi jaz brez vas... Undecided

objem
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1497 : sobota, 27.12.2014 : 21:25:23 »

Dragi moji Usi Perjatli in njihove Sužnje!  objem

Kakor ste verjetno opazili, je danes začeu padat Sneg.   huh  Pa čeprau so na teve rekli, da bo šele čez noč al pa Jutri. Eeeeeeek!   trmoglavka



In.

Kot da to nebi bila že zadost velika Kata Strofa - ker mene Zilo Zebe u Tačke in u Gopček - sem bila z veliko grozo postavljena pred naslednje Dejstvo:

Posvojena Intruderka Horjulsko Črne Barbe naravnost o-bo-žuje Sneghuh butnglavc trmoglavka

Pa sej to nemorš, da verjameš.   Ampak. Ker Lansko Zimo še niBila pri nas, pač tega Nismo Vedli.

Čist do konca se ji je odtrgalo danes!  Shocked Dirkala je hitrejš kot Formula Ena (- še Ališić neb zmogel tako hitro komentirat, prsežem   huh).

Rila je z nosom po tleh kokr da je diplomiran Rovo Kopač. Delala je trojne salte in prevale kokr u Cirk de Solej. In potemKo so ji že iz Brkov visele Ledene Sveče se je še po Hrptu mal peljala po Polju in zraven Zadovoljno Godla!   wtf 

Skratka. Kata Strofa, kokr sem že povedala.


In tako sem imela pokvarjeno tud Soboto, ko se lahko u Miru do sitega najem in potem na toplem preBavlam.   Angry  Neeeeee, danes sem  morala Tri Krat za po Dve Uri ven! U Snek.  jezen  Zilo sem se zebla.  - *Glagol "zepsti se" sem našla u Toporišiću, prosim lepo.  Cool

In še baje sem si čist sama kriva, ker bi lahko enega od teh treh Sprehodov prespala doma skupaj s Sherry, ampak sem trmasto hotla it zraven. Ja če pa nisem vedla kaj me čaka, haloooooo? Sem mislila, da gremo samo za vogal! Ne pa na romanje el Camino.   butnglavc   Btw. tud o tem bi imela kaj za povedat ker na tistem romanju baje ni nikjer nobenga Kamina. Tako da tja me pa že neBo spravila, a-a.

A zakaj ni nobene fotke od Nore Pošasti? Zato, ker:

Baje jo bomo poskusili spet fotkati jutri. Danes namreč ni uspela niti ena slika ker ta Smotana Kosmata Turbo Krtača ni sposobna 4 sekunde pri miru poZirat. Intiligenčni pacient kwocijent sobne temperature, vam povem.  vegi   - In tako smo Domou prinesli kolekcijo slik njenega repa v snegu  Roll Eyes, nekaj varijant desnega ušesa na velik Bele Podlage in 1x pol hrbta. Pa take.  huh


Zato pa poziram Jast! Pod dekco.



In brez dekce. Ampak natoplem!




Adijo! Pa ne preveč ven hodit, razen če vam je Ušeč MraS.  Wink

Cockta


kolk ste čudni usi ki mate radi snek press  Roll Eyes

- branka to zate ne vela ker izJeme poterjujejo Pravila  Tongue
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1498 : sobota, 27.12.2014 : 21:49:23 »

Ti se meni tko smiliš  Cry
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #1499 : sobota, 27.12.2014 : 22:02:50 »

Prjatlca Cockta  objem Jst ti pravim da precintakoj prid k nam. Moja ne mara zime in snega  Cheesy Jaz pa tudi ne. Ker se mi tist  Evil nalepi na moje tačke in potem ne morem hodit.  Angry Sad Ti povem da lahk noriva tudi po hiši. Tko da kondicije ne bova zgubla. Moja tudi ne hodi rada v ta sibirski mraz  Afro Toplih odejc in hrane bo pa tudi dovolj  Cheesy
Kaj praviš?  Roll Eyes
Logiran
Strani: 1 ... 95 96 97 98 99 [100] 101 102 103 104 105 ... 133   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines