mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 21.05.2024 : 01:25:52

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Župa
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 37   Dol
Natisni
Avtor Tema: Župa  (Prebrano 98206 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
catjusa
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 532


« Odgovor #45 : sreda, 30.04.2008 : 14:48:37 »

Pita, ne praskaj Župe, ...Župa, pusti Pito...v nedogled...in še naprej  Smiley

 Grin Grin cela večerja na sporedu  Grin Grin kako posrečena imena  Kiss
Logiran
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #46 : četrtek, 01.05.2008 : 13:53:01 »

Cocta je itak kuža na speedu  Grin sem se prepričala na lastne oči, da je to res....
Tako kot Župa Grin....včasih je tako hitra, da jo še lastne noge ne dohajajo....in potem zgleda kot tjulen Cheesy.
Logiran
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #47 : petek, 09.05.2008 : 23:26:31 »

Malo nežnosti:

[url]http://shrani.si/t/7/WZ/4oJC7JIG/zaspanka2-084.jpg[/url]     
Logiran
catjusa
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 532


« Odgovor #48 : sobota, 10.05.2008 : 09:17:13 »

WAW... kakšna ljubezen  Cheesy
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #49 : sobota, 10.05.2008 : 14:38:57 »

 Kiss Kiss Kiss
Logiran
tina.g
rad pišem
****
Sporočil: 456


« Odgovor #50 : nedelja, 11.05.2008 : 21:57:06 »

Župa, v katero pasjo šolo hodita?
Logiran
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #51 : ponedeljek, 12.05.2008 : 14:58:23 »

Župa, v katero pasjo šolo hodita?

KD Mb. Poznaš?
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #52 : ponedeljek, 12.05.2008 : 15:12:42 »

Kaj sta dober parček! Cheesy
Logiran
lovethor
odvisnež
*****
Sporočil: 516


« Odgovor #53 : ponedeljek, 12.05.2008 : 15:43:54 »

Patapižu, to je tudi naša pasja šola. Pozdravi prosim lepo inštruktorja v Thorovem imenu Wink Ti bo hitro povedal, da je moj kuža šolski primer, kaj se zgodi, če se inštruktorja ne upošteva Grin Sicer pa se glede tvojega vprašanja popolnoma strinjam z odgovorom, ki ti ga je napisala skogkatt.
Logiran
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #54 : ponedeljek, 12.05.2008 : 17:25:18 »

Pozdravi prosim lepo inštruktorja v Thorovem imenu Wink
A tistega, ki se hvali, da ne hvali Grin?

Saj je okej Smiley..... (ko se navadiš na njegov pristop)...pa kilometrine ima že tudi nekaj....lahko bi se edino malo "apdejtal", hehe...
Sva z Župo en dan menjali skupino, sva bili pri inštruktorci, ki ima malo drugačen pristop in moram rečt, da nama ženska roka bolj paše Grin Smiley.

Ti bo hitro povedal, da je moj kuža šolski primer, kaj se zgodi, če se inštruktorja ne upošteva Grin
Shocked Kdo je rekel, da ga ne upoštevam? Jaz ga že (se trudim), samo Župa včasih ugovarja  Wink.
Logiran
tina.g
rad pišem
****
Sporočil: 456


« Odgovor #55 : ponedeljek, 12.05.2008 : 18:16:41 »

Ja poznam. S Sem sama dolgo tam trenirala. Pa še blizu sem doma. Nekateri inštruktorji so bili v redu, drugi spet zanič. Malo sem bila letos razočarana nad malo šolo, ki jo je kolegica obiskovala. V kateri tečaj hodita?
Logiran
lovethor
odvisnež
*****
Sporočil: 516


« Odgovor #56 : ponedeljek, 12.05.2008 : 18:18:44 »

Ha ha Grin No, mi smo delali z vsemi, najprej z obema puncama, potem pa še s tistim, ki ne hvali  Wink, pa sva bila kar dostikrat kregana - od vseh.  Tongue Roll Eyes  Ampak midva sva res ena taka po(ne)srečena kombinacija, ko samo midva veva, da sva super, vsi ostali pa se križajo Grin Tudi glede neupoštevanja - pač pravim, da bi z mojim kužkom lahko strašili v šolah: takle bo vaš, če ne boste pridni! Wink Sicer pa zdaj hodimo preko ograje na agility, ker smo s psičko poslušnost oddelali, s kužkom se pa vrnem čez čas Tongue Vas pocukam za rokav, če bom Župco spoznala.
Logiran
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #57 : ponedeljek, 12.05.2008 : 19:17:10 »

V kateri tečaj hodita?
Začetni tečaj.

Zakaj si bila razočarana nad malo šolo?
Logiran
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #58 : ponedeljek, 12.05.2008 : 19:35:04 »

pa sva bila kar dostikrat kregana - od vseh.  Tongue Roll Eyes 
hehe....midve sva tudi pogosto na tapeti Roll Eyes.

Sicer pa zdaj hodimo preko ograje na agility...
...in motite naš pouk in koncentracijo   AngryGrin.....sicer pa vas je lepo pogledat... tja, preko ograje.

Vas pocukam za rokav, če bom Župco spoznala.
Kar, jo je težko zgrešit....je najbolj neresna med samimi resnimi Wink.
Logiran
tina.g
rad pišem
****
Sporočil: 456


« Odgovor #59 : ponedeljek, 12.05.2008 : 22:18:54 »

Sem bila dvakrat zraven v mali šoli s kolegico, ne vem kako naj povem, inštruktorica mi je delovala premirno, pretiho, ni kaj dosti pomagala tistim, ki niso vedeli kaj početi s svojim psom, da ga motivirajo. Še sama se mi je zdela nezainteresirana. Zame mora biti inštruktor energičen, znati mora svetovati in pomagati takim izgubljenim dušam. V drugem delu je bil agility ( z drugo inštruktorico), pa je potekala vadba takole: Psi so stali v vrsti naredili eno vajo (npr. tunel), nato pa so spet stali v vrsti ( tudi po 10 min.). Psi so se med tem dolgočasili, se igrali med sabo in jih je zanimalo vse drugo kot vodnik.

Sama sem mislila v malo šolo predvsem zaradi socializacije, pa mislim, da je to vstran vržen denar. Tudi kolegica je bila razočarana in se je tam dolgočasila tudi ona, ne samo pes. Sedaj hodi v tečaj agilityja, kako je tam pa ne vem.

mogoče je bila pomankljivost tudi velika skupina. Ne vem no, to so pač najina opažanja.
Logiran
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 37   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Župa
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines