mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 12.05.2024 : 09:13:00

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...
Strani: 1 ... 57 58 59 60 61 [62] 63 64 65 66 67 ... 277   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...  (Prebrano 420964 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
dasika
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 182


« Odgovor #915 : nedelja, 14.02.2010 : 21:51:43 »

Vse najboljše medvedek lepi  Kiss
Daša in Taja
Logiran
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #916 : nedelja, 14.02.2010 : 22:07:56 »

Že celi vikend se cmokam za rojstne dneve, pa še tebi, Bučko, en virtualni cmok Kiss -vse najboljše!
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #917 : nedelja, 14.02.2010 : 23:07:50 »

Bučko, vse najboljše  Kiss  Veliko energije, zdravja polno čašo in poln vrt snega, tapravo šefico pa že tko imaš  Wink  Da bi bili še dolgo skupaj  Smiley
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #918 : ponedeljek, 15.02.2010 : 09:52:59 »

Joj, koliko voščil, mi je kar orosilo oči  Cry  Smiley Najlepša hvala vsem!  Kiss Maja3000, to so tudi moje želje in želje vseh nas.  Smiley
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #919 : ponedeljek, 15.02.2010 : 15:24:23 »

Joj joj joj, kako sem jaz jezna... Angry kolegi od fantovih staršev so Bučku spet dali raznovrstne kosti  Angry, in se mi zdi, da se spet malo slabše počuti, da je zaprt.  Undecided Gremo na dolg sprehod, da se bo spraznil. Pa kolikokrat sem jim že rekla, da če jima prinesejo kosti, da naj jih dajo v garažo, in bom jaz zbrala (najbrž vse stran vrgla!). Sedaj sem šla pogledat, in vse kosti, ki so še ostale, vrgla na bližnji travnik. Sprintala sem iz interneta članek, v katerem piše, da kosti NISO primerne za psa, in jih čaka, ko bodo naslednjič prišli k nam.
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #920 : ponedeljek, 15.02.2010 : 16:41:08 »

Bogi Bučko Sad...
Saj mogoče imaš srečo Branka, da ga zapira (bo spraznil analke Wink) - mi smo imeli nekoč krvave driske po takihle forah...
Sranje je, ker ljudje nimajo pojma, mislijo, da pes lahko živi od kosti in potem dajo vse, od piščančjih do ne vem česa in kako so naredili dobro delo, ker so mu kaj prinesli, pa še uporabnih stvari niso metali stran, grrr jezna...

Sem imela eno podobno prigodo danes. Dopoldne sem bila odsotna in sem imela doma varstvo za ta malo in ekstra opozorila, da pes ne rabi nič, naj ga kar pustijo ležat na svoji blazini. Pridem nazaj in so jedli čokolado - z mize zapovrh. Jst tega ne pustim, je se izključno v kurilnici svoj obrok ob za to določeni uri, ker že itak čist skoz cigani za hrano in je vse po vrsti, pa če je zapojest ali pa samo pozabljen posmrkan papirnat robček, ampak kaj naj zdaj, sploh ko ti nekdo še uslugo dela Undecided...

Kaj če jim naslednjič rečeš, da je alergičen na kosti?
To ponavadi še edino pali, vse drugo gre noter na eni strani in na drugi ven. Aja, a Piki pa niso nič prinesli al kaj Huh (te malo hecam...)
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #921 : ponedeljek, 15.02.2010 : 16:51:04 »

Tudi Piki, sam Pika se normalno obnaša, Bučko pa ravno ne... Undecided bolj leži...sam upam, da se fino pokakava, greva na dolg sprehod. Pika gre tudi, pa da vidimo te kakce  Tongue upam, da bodo normalni.

Točno tako, sem že razmišljala, kaj ji naj rečem, da ne bom izpadla nesramna, čeprav me v bistvu briga, ampak veš kako je to... Wink rekla jim bom, da sem bila z njim pri veterinarju, in mi je striktno naročil, naj mu ne dajem nikoli več kosti.  Wink NIKOLI VEČ!
Logiran
dasika
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 182


« Odgovor #922 : ponedeljek, 15.02.2010 : 17:52:40 »

Jaz sem isto babici rekla, ker je devala Taji vseeeee, v velikih količinah! Pa sem ji rekla, da ima alergijo ( kar je res ) in da se ji zdaj zaradi njene hrane delajo veliki krvaveči srbeči mozolčki + da je veterinar tako naročil! Pač sem malo potencirala zadevo, samo je pa pomagalo! Upam, da se porihtata Kiss
Logiran
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #923 : ponedeljek, 15.02.2010 : 22:17:08 »

Bučko, upam, da si že ok. Držimo pesti.
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #924 : ponedeljek, 15.02.2010 : 22:34:09 »

Bučko je že popolnoma v redu, hvala Fižolovi župci, pudelj in dasiki za skrb  Smiley Kiss Kiss  Kiss se je razvedril na sprehodu, kakci lepi, trdi...za enkrat smo se rešili. Naslednjič se pa ne bo zgodilo.  Wink Sem vesela  Smiley Danes sta naju vlekla na sankah, tako kot sta to počela že v soboto in nedeljo. Slikice imam, samo moram najti čas, da jih objavim.  Smiley
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #925 : ponedeljek, 15.02.2010 : 22:51:23 »

Jaz sem isto babici rekla, ker je devala Taji vseeeee, v velikih količinah! Pa sem ji rekla, da ima alergijo ( kar je res ) in da se ji zdaj zaradi njene hrane delajo veliki krvaveči srbeči mozolčki + da je veterinar tako naročil! Pač sem malo potencirala zadevo, samo je pa pomagalo! Upam, da se porihtata Kiss

Pravilno! Velikokrat ljudje iz ljubezni do živali delajo velike napake, čeprav je ljubezen resnična, nimajo pa znanja. Jaz vem, da imata (še posebej) Bučka in Piko zelo zelo rada, ampak tega več ne bosta mogla delati.

Kako pa se vam vsem skupaj zdi to, da ona dva nimata (to sta meni rekla) psa iz tega razloga, ker jima je preveč žal, da bo enkrat umrl, in se bosta morala posloviti od njega ? Jaz kar ne vem, kaj bi si o tem mislila... Saj nas je vse tega strah, ampak vseeno  imamo pse.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #926 : torek, 16.02.2010 : 10:16:05 »

A si jima razložila, da njiju ne bi bilo na svetu, če bi njuna mama mislila isto?
Tudi človeški starši lahko preživijo svoje potomce... In a ne bosta onadva imela otrok, ker lahko ti prej umrejo kot onadva?
To je ˝easy way out˝ oz. priročen izgovor, se mi zdi. V resnici si ga pač ne želita, ali pa na svet gledata skozi roza očala, kjer ni grdih stvari, ni smrti, ni bolezni...
Naj le rečeta, da se jima s psom ne da ukvarjat in to je to, ali priznata, da si ga ne želita dovolj, saj to ni nič takega. Ga pač nimaš, samo ne flancat tistega o smrti. Meni se ne zdi narobe, če kdo prizna, da si ne želi živali, da se mu ne da ukvarjat, hvala bogu, da se tega zavedajo in si ne omislijo živali... Tisto o smrti mi je pa največkrat le izgovor.
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #927 : torek, 16.02.2010 : 13:12:12 »

Eh, nisem, se mi ni dalo, ker mi gresta (rahlo) na živce, in se ju čimbolj izogibam.  Evil Ja imata enega otroka. Vem pa, da velikokrat vzameta kakšnega psa v varstvo, in ga imata notri. Tudi pustita vsem kolegom, ki imajo pse, da celo sedijo z njimi za mizo. Mal sta čudna patrona, saj pravim, nista žleht, me pa bosta MORALA tokrat poslušati. In si vse tudi zapomniti.

Bučko Kiss se še vedno malo slabše počuti... Undecided Piki ni pa nič.  Kiss
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #928 : torek, 16.02.2010 : 14:06:55 »

Bogi Bučko Undecided, držim pesti, da se bo kmalu počutil popolnoma zdravega!
Pošiljamo poljubčke obema! Kiss Kiss
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #929 : torek, 16.02.2010 : 14:30:12 »

Hvala, Lynn, sem jima predala tvoje poljubčke, sploh Bučitu  Kiss  Kiss se takoj boljše počuti  Wink Smiley Saj bomo dali čez tole zaprtje, se mi kar smili, ko se napravi da bo kakal, pa pride iz ritke sam en ali dva majhna in popolnoma trda kakca. Saj bo  Smiley je pa drugače enako živahen, vleče, je razigran, le občasno ga vidim po njegovih očeh, da ni tak, kot bi moral biti. Joj, te proklete kosti nagravžne...sem jih vse pobrala in vrgla na sosedov pašnik daleč stran.  Angry

Hehe, smo se pa na njegov RD odpravili na lep in dolg sprehod, še sani smo vzeli s sabo. Se vozimo po gozdni cesti, pa rečeva, kaj če bi šla tukaj levo, še nismo bili.  Wink OK, pa pojdimo. In se vozimo nekaj časa, pa reče fant, a ni malo preveč snega, jaz bi kar obrnil. Se peljeva naprej, iščeva primerno mesto za obrnit, primernega mesta nikjer, samo pol metra snega povsod naokoli. In smo nasedli na visok sneg. Avto ni šel več nikamor, samo vrtel je gume na mestu. Potem pa, kaj naj naredimo ? Probam rinit, nikamor se ne premakne, proba fant, enako.  Angry Kaj naj naredimo... Undecided Nič, pot pod noge, pa v vas po lopate.  Tongue Roll Eyes Oddaljeni od prve vasi vsaj 3 km  Huh Hodimo, hodimo, pa zagledamo leseno kočo. Gremo pogledat, če je kdo tam, da bi nama posodil lopate. In res je bil  Smiley upravitelj koče je bil slučajno tam!!!  Cheesy Mi vsi veseli, nama posodi prijazen gospod lopati, in sva šla nazaj na delo, ampak najprej je bilo potrebno še nazaj pridet  Roll Eyes po tistem visokem snegu. No, vsaj Bučko in Pika sta imela dolg dolg sprehod.  Wink Med potjo sem razmišljala, da nama ne bo uspelo 0,5 m trdega in zmrzjenega snega odmetat. Prideva do avtomobila, in začneva. Počasi je nekako šlo. Po 1 uri nama je uspelo. Fant je pa potem moral še vzvratno peljat vsaj 1 km, in ciljat na kolesnice. Mi smo šli pred njim peš, da sem ga malo usmerjala. A se nisva zakopala še enkrat ?!  Roll Eyes Čisto na vrhu...pa spet lopate v roke, pa gasa kopat  Grin Ja, zdej mi je že smešno, takrat pa mi ni bilo  Wink In smo se končno skopali iz tistega snega, trajalo pa je od 13 ih - 17 ih. Je bila že skoraj tema...potem smo pa samo zaspali, prav vsi štirje.  Smiley
Logiran
Strani: 1 ... 57 58 59 60 61 [62] 63 64 65 66 67 ... 277   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines