mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 11.05.2024 : 13:41:34

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...
Strani: 1 ... 161 162 163 164 165 [166] 167 168 169 170 171 ... 277   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...  (Prebrano 420926 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2475 : sreda, 04.07.2012 : 10:00:55 »

- samomut ali pa malajed recimo Tongue. Brez heca, tak je ko bi ga nekdo narisal.
Grin Super imenovanja nove "pasme" Wink Ampak res - BUčko je tak luškan "medvedek", kot iz risanke ljubezen

Pa orhideja ... wauuu, kako je čudovita! Branka, ti pa imaš "zelene prste", vse tvoje rožice so prekrasne ljubezen
Logiran

Unikatne tablice in portretki
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #2476 : sreda, 04.07.2012 : 10:27:59 »

Ja, punce pa mara  Smiley

Res je posrečena kombinacija, tašča pravi, da ga tud narisat ne bi mogel enakega njemu.  Smiley Vidim veliko psov, pa niti približno niso podobni njemu, vsaj zame ne, čeprav nekateri pravijo takoj ko vidijo črno-belega psa, da je kot Buči. Tud border collie je Buči  Roll Eyes

Ja, jaz bi prav tako "pasmo" imela celo življenje, mislim, da bi šli za med.  Smiley Pa tak karakter, kot ga ima on, tako prijazen do ljudi, otrok, še do mačk in ostalih živali. Divjad ga ne zanima prav veliko, ravno toliko, da se še obrne za njo, če jo zagleda, ker recimo Pika, ta je pa taprava lovska žival.  Tongue

Buči ima samo enega bratca, bil je meni malo manj zanimivo pobarvan, pa Buči je bil živahnejši od njega, tako da sem takoj izbrala Bučita, in ime za njega tudi. Bila ga je ena sama "bučka"  Smiley pa te njegove pisane tačke, mah meni je samo žal, da ga kot mladiča nisem nikoli slikala. Takrat smo bili še v obdobju analognih fotoaparatov, pa tudi dragi so še bili. Jaz pa brez denarja  Tongue

Ja, res je fejst fant, takega si lahko le želim.  Kiss
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #2477 : sreda, 04.07.2012 : 10:37:19 »

Ja, orhideja, meni je tudi všeč in sem kar malo ponosna nanjo. Ker sem jo uspela vzgojiti v tako orhidejo, kot sem si zamislila, in sicer v nizko, in fajn cvetočo. Ko mi jo je Damjan lani marca kupil, je bila še enkrat višja, in imela je gor 40 cvetov. Cvetela mi je cca pol leta, nato je začela zgubljati cvetje. Takoj sem jo porezala. Čez kakšne 4 mesece mi je začela poganjati stebla, in videlo se je, da dela popke. Kmalu je začela cveteti, in sedaj mi cveti že kakšne 4 mesece. Tašči ali pa moji mami pa naredi en cvet, in sta prav ponosni na tist cvetek  Tongue mojo hodita pa samo gledat in občudovat.  Smiley

Klinc, nimam ravno "zelenih prstov", sem uničila en bonsai, sem si ga prav želela imeti, pa je revež samo propadal pri meni, ne glede na to, kako sem ga razvajala. Imam pa en svoj bonsai, katerega sem sama vzgojila, mi pa lepo raste. Ga bom slikala.  Smiley
Logiran
mešanka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 750


« Odgovor #2478 : sreda, 04.07.2012 : 16:00:30 »

Orhideje so tudi meni lepe. Vendar jaz in rože ne gremo skupaj, meni je še kaktus uspelo posušiti, ki pravzaprav ne rabi toliko zalivanja kot druge rože, ampak enostavno se ne spomnim zaliti  Grin

Bučko z novo frizurco je pa prav fejst poba Wink Jaz pa Tajo kar malo pošpricam v teh vročih dneh.
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #2479 : četrtek, 05.07.2012 : 08:31:48 »

Uf, meni Buči tako zameri, če ga pošpricam z vodo, pa buh ne dej, da bi si pustil vsaj tačke namočit  Roll Eyes totalen neljubitelj vode, voda je zanj sovražnik  Tongue
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #2480 : četrtek, 05.07.2012 : 11:32:28 »

Ja kako ga pa potem kopaš, če ne mara vode? Sej moji tudi ne marajo vode kaj preveč... Wink
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2481 : četrtek, 05.07.2012 : 11:59:21 »

Hehe, moj Roko je podoben patron kot Bučko, kar se vode tiče.
On bi rekel "voda ja, ampak zamrznjena, v obliki snežink" Grin - a ne Buči, tista je najboljša Smiley

Včasih za v tej vročini na dvorišču oblijem kar z vodo iz plastenke, sicer si naštima tisti mučeniški pogled "jaooooo, kako sem jaz bogi, nehaj že", špricanja iz cevi niti slučajno ne mara, tudi v lužo ali škaf z vodo ne mara niti stopiti ... na morju je prvi dan namočil tačke in nekaj vode spil, potem pa driskal, več od tega pa ne.
Kopala (s šamponom) pod tušem pa sem ga dvakrat v življenju - takoj po prihodu iz zavetišča in še letos enkrat. je hotel zbežati iz tuša, pa mu nisem dovolila in je potem z mučeniško faco lepo počakal, da sem končala Tongue

Sicer pa - če se slučajno kje povalja, rešim to s polivanjem z vodo in mokro brisačo. Pa tako fajn dlako ima, da postane čisto mehka in puhasta, če ga dež zmoči, pa tudi recimo blato se posuši, da samo skrtačim in je takoj čist. Pa še tistega tipičnega "pasjega" vonja nima, kjub občasno vlažni dlaki od dežja.

Ko je bil prvič na obisku G. Pes (norc na vodo) in smo šli na gozdni sprehod mimo napajalnika za divjad, je bilo prav hecno. Roko je seveda ostal na robu "bazenčka", G.Pes pa kar štrbunk v vodo Smiley Roko je naredil tako faco, češ "Pa kaj si ti čist nor stari, a veš da to je strašna voda"

Buči, oprosti, ker ti smetim temo, ampak - vem da ne boš zameril, če se javi še kak tebi podoben neljubitelj vode Smiley
Logiran

Unikatne tablice in portretki
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #2482 : četrtek, 05.07.2012 : 12:39:27 »

Lynn, saj ga ne kopam  Wink jaz ga samo krtačim, pa je vedno čist, nikakršnega vonja nima, je mehak in direkt za stiskat k sebi  ljubezen pač imam srečo, da ima takšno dlako. Pika se pa pusti kopat, ona v bistvu pusti vse, kar ji delaš nežno, ne mara naglih gibov ipd.  Smiley ona je dama, ona ve, da bo potem lepa in čista, ter dišeča.  Smiley

mamaF, jaz sem v Bučkovem otroštvu naredila VELIKO napako, in sicer, iz jeze, ker se je povaljal v frišni gnojnici, sem ga privezala za drevo, in hitro ven šlauf zvlekla, ter ga začela špricat. Kako je pa takrat cvilil, pa zameril je meni, sploh pa vodi  Tongue Če gremo h kakšni reki, potoku, mlaki, tam še namaka tačke, da bi pa zaplaval, pa ni šans. Pa ko gremo v gozd na sprehod je tam en kamen, ki ga je voda izdolbila, in se nabira voda. Tam gre tud namočit tačke, kaj več pa noče.  Roll Eyes Ja, sneg je pa druga stvar  Smiley in da bi vedel, da je sneg tudi iz vode, ga bi najbrž tudi zasovražil  Grin
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #2483 : četrtek, 05.07.2012 : 16:00:32 »

saj ga ne kopam  Wink jaz ga samo krtačim, pa je vedno čist, nikakršnega vonja nima, je mehak in direkt za stiskat k sebi  ljubezen pač imam srečo, da ima takšno dlako.
To sem tudi jaz mislila, a ko je bila letos po kar nekaj letis spet okopana, je tekla pav lepo umazana voda, da jo je bilo treba kar  2 X šamponirati. Drugače tudi lepa mehka dlako prej je imela in ni imela vonja. Se pa tud ine mara, da ne govorim kakšne zvoke je izpuščala. Tudi ne mara, da bi se jo s šlavhom špricalo. Hladilni plašček je pa lepo sprejela.
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #2484 : petek, 06.07.2012 : 14:08:18 »

Aha, ja tudi jaz našega Kylieja bolj po redko kopam, se tudi zelo nerad tako da včasih ga samo temeljito obrišem z mokro brisačo pa je...  Smiley Je pa on tudi tak pacek, če je na vrtu kadar veliko dežuje kje kaj blata, se bo šel najraje tja povaljat. Tongue  Wink

Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #2485 : torek, 31.07.2012 : 10:29:09 »

No, mi se po dolgem času javljamo, vsi živi in zdravi.  Smiley Bila sva na morju 14 dni. Za Bučka in Piko sta skrbela fantova mama in oče, in to tako, da sta Buča popolnoma razvadila. Buči to, Buči ono, tudi Pika to, Pika ono, ampak ona je manj podvržena temu, da se na hitro razvadi, beri: da nato izsiljuje. Izsiljevanje pa je zgleda postal Bučijev hobi  Tongue ampak malo sva mu že pristrigla krila.  Wink Se že bolj spodobno obnaša. Prvi dan je hotel da samo njega čohava, Piko je kar stran odrinjal.  Roll Eyes Buh ne dej, da bi njo kaj crkljala, sploh pa ne takrat, ko je bil na vrsti on, predstavljal pa si je tako, da je ves čas na vrsti on  Roll Eyes. Ko me je zagledal prvi dan, ko sva prišla domov, je skočil name prav grdo, (kar drugače ne sme početi in tudi ne počne) me lepo popraskal po nogah in trebuhu. Pika pa je lepo počakala  Smiley Res sta ga razvadila, ampak važno, da sta oba moja dva lubčka tako kot je treba.  Kiss Kiss 

Popoldne naredim kakšno fotko  Smiley

Vidim, da se je tudi na forumu dogajalo in zgodilo veliko stvari v tem času, berem vesele in žalostne novice, ampak življenje je žal takšno...
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #2486 : torek, 31.07.2012 : 13:24:54 »

Lepo da si uzivala na morju Branka Smiley, no mi smo pa sedaj na morju, tako da pisem iz hotela... se mamo tudi fajn. Vreme je krasno, skoz toplo, 32 stopinj in soncno. Se veselim novih slikic od Bucija in Pike, uzivajte se naprej! Cheesy Wink
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #2487 : torek, 31.07.2012 : 14:03:47 »

Blagor tebi  Cheesy kje pa ste to?  Smiley Me veseli, da uživate. Nakopajte in nasončite se  Smiley Kylie pa vidim, da maksimalno uživa pri Maji  Smiley Pozdravček  Kiss
Logiran
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #2488 : torek, 31.07.2012 : 15:52:59 »

branka, vidim, da ste meli pester dopust Cheesy Kaj pa kopala sta se? Plavala mogoče?
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #2489 : torek, 31.07.2012 : 16:03:20 »

Nista bila zraven  Smiley če na njiju misliš.  Wink
Logiran
Strani: 1 ... 161 162 163 164 165 [166] 167 168 169 170 171 ... 277   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines