mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 11.05.2024 : 20:10:06

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...
Strani: 1 ... 206 207 208 209 210 [211] 212 213 214 215 216 ... 277   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...  (Prebrano 420939 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
vesoljka
rad pišem
****
Sporočil: 486


« Odgovor #3150 : četrtek, 24.10.2013 : 22:35:44 »

Pa saj tast ima prav. Tudi jaz sem najprej tega istega mnenja. Samo jaz ne poznam podrobnosti in posledic operacije, še manj pa psa. Iz tvojega zapisa pa ni razvidno, koliko je vse to jasno tastu. Eno je psa videvati (sploh v njegovih najboljših trenutkih, zunaj), drugo je pa psa gledati 24/7.

Kot je cats napisala..

Dokler ni najedanja, jaz takim mnenjem nič ne zamerim, že sama najbolje vem. Po pravici, hitreje mi gredo lasje pokonci, ko ljudje  žival "matrajo" oz. me k temu prepričujejo..

Držte se, držimo pesti tudi mi!  Kiss objem
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #3151 : petek, 25.10.2013 : 09:36:48 »

Jaz mislim da je tako da vsak za svojega psa najbolje ve kaj najbolje zanj. Wink
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #3152 : petek, 25.10.2013 : 16:34:40 »

vesoljka, kako to misliš da ima tast prav? Ne razumem te...

V torek ob 8-ih smo naročeni.  Smiley
Logiran
vesoljka
rad pišem
****
Sporočil: 486


« Odgovor #3153 : petek, 25.10.2013 : 17:11:04 »

Samo tako v grobem, kot sem napisala (da je to večkrat tudi moja prva misel) in v smislu, kot je napisala Cats. Ampak ne poznam celotne situacije, koliko mu je znana celotna zadeva in ali se sploh trudi razumeti.. Ne vem, ali je mislil "ne splača" izključno zaradi denarja ali pač zaradi "matranja", ker slednje je pač druga pesem.. 

Samo toliko, da si ne bi tako gnala k srcu njegovega mnenja. Tukaj še mi tako dobro poznamo Bučija, da te pri tvoji odločitvi podpiramo. Smiley
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #3154 : sobota, 26.10.2013 : 08:34:22 »

Cats, točno tako je  Smiley

vesoljka, odlično ga pozna in ga ima zelo rad. Mislil je zaradi njegovega matranja po operaciji, ne zaradi denarja. Živimo skupaj, tako da ga gleda vsaki dan, potem gre pa tako pribit, ampak kot je rekla Cats  Kiss

Imam ga možnost pustiti čez noč na veterini. Vi kdaj pustite svoje ljubljenčke čez noč na veterini? Jaz ga najverjetneje ne bom, čeprav imam tak smotan avto za prevažat ga, pa štiri krat stopnice do stanovanja. Bom še premislila.

pudelj, Lynn, uraa, Cats in vsi ostali hvala!  Kiss
Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #3155 : sobota, 26.10.2013 : 08:54:03 »

Joj, jaz bi ga pustila s težkim srcem in samo, če bi bilo res nujno. Undecided

Res pa, da je prvi dan po op najtežji in imaš največ skrbi glede oskrbe in bi ti strokovna pomoč prišla prav. Vsaj pri meni je bilo tako, ko smo ga dobili nazaj s katetrom, ki ga je bilo treba praznit in s kanilom v katerega je bilo treba dajat zdravila. Če to prvič vidiš je težko.
Verjetno za tačko teh stvari ne potrebuješ. Tongue Držimo vse pestke!  Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3156 : sobota, 26.10.2013 : 15:53:58 »

Branka, vse bo v redu, držimo pesti za vas Kiss

Glede puščanja na veterini čez noč: jaz bi svojega brez predsodkov in pomislekov pustila, če bi mi zagotovili, da je to zanj najbolje, če bi bila strokovna podpora in navzočnost nujna zaradi morebitnih zapletov, skratka - če bi bilo to zaradi njegovega zdravja potrebno, bi ga. Sploh na veterini, kjer bi imela občutek zaupanja v osebje, itak bi tako izbrala.

Na srečo (in upam, da nikoli ne bo potrebno) mi o tem še ni bilo treba odločat oz. razmišljat, a če bi do tega prišlo, bi vsekakor raje psa pustila v varnih rokah, z vso potrebno podporo, kot pa da bi doma nemočno trepetala vso noč, če bi mi na veterini omenili recimo možnost kakih zapletov itd.

Ampak, vsak ima svoje občutke glede teh stvari in prav je, da vsak naredi, kakor je zanj najbolj prav in pomirjujoče.

Kakorkoli se bo treba odločit, držite se in hito okrevanje želim! Kiss objem
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #3157 : sobota, 26.10.2013 : 16:01:53 »

A imajo na veterini 24-urno dežurstvo?
Ker če ga nimajo in bo tam v kletki sam, potem ni razlike glede profesionalne
osrkbe ali ostane  tam ali pride domov, kjer ga boste pa imeli ves čas pod nadzorom
pa tudi stres bo zanj manjši.

Glede stopnic: če ga ne moreta nesti po stopnicah oz. mu pomagati,
da gre sam, kakšna je možnost, da ima začasno "bolniško sobo"
kje nižje, v pritličju in se vidva pač začasno preselita k njemu
oz. ga tam oskrbujeta?

Logiran
bamfel
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.186


WWW
« Odgovor #3158 : sobota, 26.10.2013 : 16:42:56 »

Glede puščanja psa na veterini.
Jaz čisto skesano priznam, da takrat, ko je bil Fred bolan in je prejemal infuzijo, mi tudi na kraj pameti ni padlo, da bi šla malo po trgovinah postopat, kot so mi tam zaposleni predlagali. Če se stanje ne bi umirilo, bi moral ostati tam čez noč. Meni je šele kasneje kapnilo, da bi ga mogla pustiti samega. Od otrok navajena, da sem lahko z njimi, me je misel na samega psa na veterini res šokirala. Če bi zdravljene še potekalo, bi najbrž tam visela, dokler me ne bi vrgli ven. Drugače bi ga pa rajši imela doma.
Držimo pesti in šapice.
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #3159 : sobota, 26.10.2013 : 18:28:29 »

Jaz tudi sem včasih pustila Bonija tam. Je pa res težko it potem domov. Odvisno kaj ti svetujejo veterinarji da je zanj najbolje.
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #3160 : sobota, 26.10.2013 : 20:18:12 »

Hvala vam za mnenja  Kiss

Kot omenja Skuiki imam možnost spodnje bolniške sobe, kjer mu ne bo nič manjkalo. Tudi jaz ga ne želim pustiti na veterini, niti Damjan ne, ampak njega najbolj bolijo tisti trenutki, ko z njim ni še vse OK. Takrat joka, potem pa še jaz za njim...pomagava pa vedno oba. Z nama bo šel domov, do 13 ure bo sigurno že "boljše volje"  Smiley Itak vedno komaj čakam uro, ko ga gremo lahko iskat.

Žužka, takšnih zadev za enkrat še ne poznam, in res je, z njegovo tačko ne bo tega potrebno. Hvala ti  Kiss



Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3161 : sobota, 26.10.2013 : 21:10:53 »

Najvažnejše je, da sta se odločila tako, kot bo najbolje za psa in za vaju Smiley Ker nekaj "na silo" ne bi nikomur prineslo nič dobrega, pes bi v vsakem primeru čutil vajino tesnobo, zdaj pa, ko je prva odločitev za vama, se lahko pomirjeno posvetita dobrim mislim o čimboljšem poteku operacije in okrevanju Smiley

Z vami  smo v mislih tudi v našem brlogu Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #3162 : nedelja, 27.10.2013 : 10:22:17 »

Kot omenja Skuiki imam možnost spodnje bolniške sobe, kjer mu ne bo nič manjkalo. Tudi jaz ga ne želim pustiti na veterini, niti Damjan ne, ampak njega najbolj bolijo tisti trenutki, ko z njim ni še vse OK. Takrat joka, potem pa še jaz za njim...
Tako bo najbolje. Sigurno bi mu bilo težje, če tebe ne bi bilo zraven.  objem Mi pa že požremo tisti strah, saj se lahko hitro vsedemo v avto in gremo nazaj. Tudi jaz sem to že naredila, ko nisem bila sigurna vase in smo vse uredili. Smiley
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #3163 : ponedeljek, 28.10.2013 : 14:21:58 »

Me že cel dan stiska zaradi jutri. Zjutraj sem pospravljala prostor, kjer bo Buči prve dni, in nisem mogla nič drugega kot jokati. Danes se še lepo prečeseva, da bo za jutri lep  Kiss Ob 8-ih bomo tam. Držite pesti da bo vse v redu. Hvala.
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #3164 : ponedeljek, 28.10.2013 : 14:26:45 »

Bomo drzali pest in tacke!
Logiran
Strani: 1 ... 206 207 208 209 210 [211] 212 213 214 215 216 ... 277   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines