mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 12.05.2024 : 09:27:23

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...
Strani: 1 ... 233 234 235 236 237 [238] 239 240 241 242 243 ... 277   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...  (Prebrano 420964 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #3555 : torek, 01.07.2014 : 16:05:18 »

branka, kaj so mu diagnosticirali?  Sad

Ni res, da je konec! Kot so že pred mano rekli: ni konca pred koncem.

Pojdi nekam in se zjokaj, kot so ti že svetovali. Skriči se na to, da je tako prekleto nepravično
in ni prav, da se mora to dogajati tvojemu psu!

Potem pa pridi nazaj in ga objemi in v miru razmisli, kaj lahko storiš, da mu bo dobro,
da boste uživali skupaj, kolikor dolgo bo mogoče.

Drži se!  Kiss
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #3556 : torek, 01.07.2014 : 16:46:40 »

Skuiki, lepo napisano  objem

Branka, če ti danes na VF ne bi nič rekli, bi bil Buči še vedno zdrav in za vedno. Probaj ob njem fukcionirati tako kot da sploh niste bili v Ljubljani in naj vam bo še naprej lepo, čim dalj časa  objem

Drži se, vem, da boš zmogla  objem Kiss
Logiran
Samješveš
midi
****
Spol: Ženska
Sporočil: 485



« Odgovor #3557 : torek, 01.07.2014 : 17:07:24 »

Branka, mislimo na vas! Kiss ljubezen objem
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #3558 : torek, 01.07.2014 : 17:39:31 »

Branka, drži se. In vedi da včasih kuža tudi dlje živi kot so mu diagnosticirali. Tudi mojemu Boniju so rekli dve do tri leta, pa je živel še tri leta in pol in še bi če se mu nebi čeljust zlomila, tako da ne obupaj..  objem Mi je pa res hudo za Bučita, ker vem kako zelo ga imaš rada..  sram
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3559 : torek, 01.07.2014 : 18:31:44 »

Branka, draga Branka Kiss Najprej en velk objem!

Ja, res je, ob tej novici sem se zdajle zjokala tudi jaz Cry Cry Prevdvem zaradi tebe, draga sestra po dlaki.
Buči ne vek, kaj je, on  uživa s tabo vsak trenutek Kiss

In popolnoma se strinjam s Cats, bolje ne bi mogla napisati ...
branka... zjokaj se, potem pa zajemi sapo Kiss Glej, vsakemu od nas je lahko zadnji dan jutri ali pa čez mnogo let. In tudi 2-3 mesece je ocena. Uživajte čas, ki ga imate, dokler se bo dobro počutil i dokler bo imel veselje do življenja.

Drži se Kiss Kiss

Velik objem vsem, tebi, Damjanu, Piki, Bučiju pa še posebej močnega. Karkoli so že rekli na kliniki - enkrat sem prebrala lepo misel na strani Hospica: "Dodajamo življenje dnevom, ne dnevov življenju." Ta misel me je streznila in nekako pretresla - a čutim, da je edina prava.

Vsaka vaša skupna minuta naj bo polna življenja, živite zdaj - za te dneve, mesece, minute Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #3560 : torek, 01.07.2014 : 21:27:59 »

Draga Branka, hudo je, ko ves, da se bliza konec necesa lepega in dobrega. Boli, tako boli, da vcasih ne zmores obcutiti nicesar razen bolecine in strahu pred koncem. In vendar - poskusaj iti preko te bolecine in strahu, poskusaj uzivati z Bucijem vsako minuto vsak trenutek, do konca. Ta je morda cisto blizu, morda pa se dalec prec. Kljub postavljenim predvidevanjem na VF ne ves, kdaj bo konec prisel. Vedi pa, da ima Buci 13,5 let, kar je cudovita starost in uzival je im se vedno uziva v vsakem dnevu, kot da bi bil njegov zadnji. Poskusi mu omogociti, da bo tako do zadnjega dneva in da bo od tebe odsel tako kot je prisel - z mahajocim repom in brez bolecin!

Drzi se, sestra po dlaki, in seveda tudi Damjan!  objem
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #3561 : torek, 01.07.2014 : 22:45:21 »

Branka objem ljubezen
Logiran
_lori
midi
****
Spol: Ženska
Sporočil: 331



« Odgovor #3562 : torek, 01.07.2014 : 23:53:36 »

Tudi za vaju z Bučitom držim pesti, močno močno. Imejta se rada in bodita vesela skupaj.  Kiss
Logiran
bamfel
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.186


WWW
« Odgovor #3563 : sreda, 02.07.2014 : 00:09:20 »

Branka, en velik objem.  objem Cry
Logiran
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #3564 : sreda, 02.07.2014 : 09:06:42 »

Branka, drzi se.Predvsem pa Buciju ne pokazi zalosti.Skupaj zivita vsak dan posebej in ne misli na konec.Pes cuti, ce bos zalostna.Vem da je tezko,a v koncni fazi nihce ne ve kaj bo naslednji dan......Bucii tebi pa posiljam en velik objem.
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #3565 : sreda, 02.07.2014 : 10:59:39 »

Branka, drzi se.Predvsem pa Buciju ne pokazi zalosti.Skupaj zivita vsak dan posebej in ne misli na konec.Pes cuti, ce bos zalostna.Vem da je tezko,a v koncni fazi nihce ne ve kaj bo naslednji dan......Bucii tebi pa posiljam en velik objem.

Podpis pod tole - in pod vse ostalo, kar je bilo že napisano. 
Poskusita uživati vsak dan posebej. Bodi močna za Bučija - poglej, kako je on že celo življenje močan zate! 

 objem
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #3566 : sreda, 02.07.2014 : 12:18:19 »

Hvala vsem za spodbudne besede  Kiss

Diagnoza rak, metastaze že po celem telesu. Povečane bezgavke, tumor na tački ni odstranljiv, potrebna bi bila amputacija tačke, kar pa zame ne pride v poštev. Damjan je vprašal, koliko mu je še ostalo, rekel je vsaj kakšnih 6 mesecev, ona pa da ne, tam dva do tri mesece. Shujšal je od januarja do sedaj iz 24 kg na 21,5 kg. Drugače on še vedno rad je- ker to mi je omenila, da ko bo odklanjal hrano in ko bo težko dihal, naj ne čakam, ker mu bo voda zalila pljuča in se bo matral. Jaz sem bila tam čisto iz sebe, vse mi je šlo po glavi, tako da sem po nesreči udarila z glavo v eno omaro. Nato sem šla ven, in mi je študentka prinesla vodo. Skoraj vpila sem, ampak sem se zadržala. Vpilo pa je v moji duši. Nikoli ne bom pozabila, ko so ga šli slikat –Damjan je šel z njim, kako sem zaslišala da cvili noter, da vpije, da mu nekaj ne paše...sem samo stekla stran do konca hodnika in jokala. Damjan je povedal, da je zavpil na tega veterinarja ali karkoli pač je že, da ga je grdo obračal na hrbet in kar pod prisilo. A je treba tega?! Nato smo čakali na izvide...sedeli zunaj na klopci, Buči je ovohaval naokoli kot da mu nič ni, midva pa vsa sključena. Glas v meni je ves čas govoril, ne pokaži mu da si žalostna! To že, ampak kako?! Ko so nas poklicali noter in potrdili diagnozo in začeli o tem in o tem, jih sploh nisem več poslušala. Samo hotela sem čimprej domov, na naš sprehod, na naš vikend, na naše varno mesto. Tam kjer nam je skupaj najlepše. Ko smo prišli domov, smo se odpravili na sprehod v gozd. Kot ponavadi, na isto mesto. Vzeli s sabo dekice, vodo in pivo za naju. Gledala sva ju, kako počneta vsak svoje- Buči si je kot ponavadi skopal luknjo in se vlegel vanjo. Vse lepo in prav. Na videz. In zaenkrat. Zadrževala sva solze in se pogovarjala. Damjanu sem rekla, naj počakava da prideva domov, in se bova potem zjokala. In tako je tudi bilo. Občutkov pa sploh ne znam opisat in se tudi ne bom trudila. Težko je, nekaj najtežjega v življenju se mi dogaja...moja ljubezen, moj največji prijatelj, najboljši pes na svetu, objela bi te in te odnesla iz tega sveta skupaj s samo seboj. Ker ne vem, kako bom zdržala brez njega.
Najin delovni čas se je zmanjšal do 14 ure, ker bi bila rada čimveč z njim, tudi na morje ne greva letos iz istega razloga. Da bomo skupaj.  Kiss

Bom močna zanj, seveda bom!  Kiss Kiss Kiss Sem pa tudi jaz rekla tako: saj je isti, kot je bil včeraj, in če mi ne bi nihče povedal da je bolan, bi bil zame še vedno zdrav in vse bi bilo lepo in prav.

  Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #3567 : sreda, 02.07.2014 : 12:53:39 »

Branka  Kiss Kiss Kiss
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #3568 : sreda, 02.07.2014 : 12:57:24 »

 Cry Cry Cry Kiss
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #3569 : sreda, 02.07.2014 : 13:04:04 »

Branka, zelo žalostno.. Cry  Cry  Cry  Držim pesti za Bučkota, da bo čim dlje s tabo... Drži se Kiss Kiss 
Logiran
Strani: 1 ... 233 234 235 236 237 [238] 239 240 241 242 243 ... 277   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines