mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 11.05.2024 : 18:37:34

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...
Strani: 1 ... 237 238 239 240 241 [242] 243 244 245 246 247 ... 277   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...  (Prebrano 420937 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #3615 : ponedeljek, 07.07.2014 : 12:53:18 »

Dej, dej, Branka, ne se nervirat, uporabi raje Melijevo metodo: na eno uho not, na drugo pa ven z ekspresno hitrostjo Wink

Počohaj malo Bučkota tudi od mene Kiss
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #3616 : ponedeljek, 07.07.2014 : 12:56:18 »

Pa raje jim niti ne razlagaj. Pa kaj jih sploh briga. khm stop
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3617 : ponedeljek, 07.07.2014 : 13:19:24 »

Hmm, me pa razočarajo ljudje, katerim povem da ima Buči raka, češ, kaj ga še matramo in da ga naj čimprej rešimo muk...ampak oni ne vedo kako se on obnaša, in ne vedo, da ima še ogromno veselja do življenja. Dokler mi ga bo kazal, bo z mano  Kiss.
Ne obremenjuj se še s tem, Branka Kiss

Kaj pa je to važno drugim ljudem - vi živite skupaj in za vas je pomembno, da se imate lepo in ste skupaj!
Niti ti ni treba drugim razlagati kako in kaj je s psom nekim bežnim znancem,s  katerimi itak nimaš nič skupnega. Ker jih v bistvu nič ne briga!
Pravi prijatelji pa te itak razumejo in dobro poznajo, zato ti bodo edino oni v oporo in od njih zagotovo ne boš poslušala "pametovanj", tudi če se z njimi pogovarjaš o bolezni in svojih skrbeh.

Vi uživajte skupaj, kolikor vam paše Kiss privoščite si ta čas zase in svoje skupne užitke. Zelo sem vesela novic, da se Buči super počuti! Cheesy
Naj bo še doooolgo tako ljubezen

Objem vsem, tebi pa še posebej, sestrica po dlaki Kiss Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #3618 : ponedeljek, 07.07.2014 : 13:48:03 »

Pa raje jim niti ne razlagaj. Pa kaj jih sploh briga. khm stop

Ja točno tako, bom nehala. Do sedaj sem povedala dvema osebama, ki sta me čist potrli s svojimi odgovori. Zdaj bom pa nehala razlagat  Wink

Cats, rade volje jo bom uporabila  Grin Wink

mamaF, hvala ti  objem objemček nazaj  Kiss
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #3619 : ponedeljek, 07.07.2014 : 19:03:27 »

Branka, mi smo z vami!  objem
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #3620 : torek, 08.07.2014 : 13:32:44 »

No Jinx  Kiss

Zdaj pa čist nekaj drugega, pa upam, da Damjan ne bo šel nikoli foruma brat  Tongue

Že dva dni ga boli zob. Danes je šel k zobarju, mu ga zrihta, njega še vedno boli. Tečen ku hudič, buh dej, da ga čimprej neha, ker to ne more zdržat N-Č, njega vse vedno takooo boli da je za znoret. Vzame tak tablet, ko ga še meni niso dali po operaciji izvenmaternične nosečnosti, pa še vedno buba zobček  Evil. Potem pa še njegova mami: veš Branka, ti imaš zelo visok prag bolečine in to ni dobro, je boljše da je tako kot pri Damjanu. Ja glih tolk da ga še v naročje ne vzame pa podoji  Grin Grin Tolk o mojem moškem  Cool Wink Jao, jao... Grin
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #3621 : torek, 08.07.2014 : 13:40:07 »

  Moški so itak napol hipohondri Tongue.
Ahahah, če se samo spomnim kako se je enkrat moj dragi v prst urezal al nekaj podobnega, madona, kakšen krik je bil to - sem misla, da mu najmanj pol roke fali Grin
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #3622 : torek, 08.07.2014 : 13:41:49 »

Branka, moja soseda je pred leti rekla, da raje ima 5 otrok z vodenimi kozami, ko samo enga moža ... (mož se je namreč nalezel od otrok) In ni težko ugant, s kom je bilo največ dela  Grin Cheesy Tongue
Logiran
bamfel
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.186


WWW
« Odgovor #3623 : torek, 08.07.2014 : 13:46:53 »

Ah, no, saj tako hudo pa res ne more bit  Evil, pravi ena, ki ima tudi takega desca. Večkrat se sodelavki zahvalim, da me je v takih trenutkih pripravljena poslušat in samo kimat. Se potem bolje počutim. Če bi dedcu kaj potarnala, bi bil cel vik in krik, kako maaaaalo razumevanja imam zanj, ko ga pa tako boli!
Logiran
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #3624 : torek, 08.07.2014 : 13:51:20 »

Cccc, ženske.  Roll Eyes Roll Eyes
To pa ja zraven paše, a ne.  Tongue
xy, pa to...  Evil
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #3625 : torek, 08.07.2014 : 13:54:19 »

Ja, ali so pa taki dramakvini ali pa obratno, drug ekstrem. Jaz ponavadi zagledam, da ima npr celo roko / nogo / glavo zavito in skp padem. Ko vprašam, kaj je bilo, reče "Enmal sem se porezal, ma nč kaj tazga".

Pol pa ugotoviš, da si je pol prsta  in dlani skoraj odžagal in, da so ga celo uro sestavljali nazaj. Pa da bi komu povedal, da ga pride iskat na urgenco - no way  Roll Eyes
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3626 : torek, 08.07.2014 : 14:03:31 »

Hahahaha, jooooj, moj je po eni strani tak čuden tip kot tale Čohalnik od Cats (kar se krvavih poškodb tlče) butnglavc , po drugi strani pa , nedajbože, da faše kako virozico ali celo!!! 38,5 vročine. Ajoj in ajej, mučenik, direkt za na vatikanski spisek "bodočih vnebovzetih" Grin Evil butnglavc
Logiran

Unikatne tablice in portretki
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #3627 : torek, 08.07.2014 : 14:03:54 »

Moški so itak napol hipohondri Tongue.
Ahahah, če se samo spomnim kako se je enkrat moj dragi v prst urezal al nekaj podobnega, madona, kakšen krik je bil to - sem misla, da mu najmanj pol roke fali Grin

 Grin  Grin Grin

Moj vpije že če ga komar piči, unu "AUUČ!!!" pa ful je občutljiv na njih. Ko ga že malo zasliši je to že kot bi hiša gorela. Ponoči kar zbudi vse, prižge luč, odpira-zapira okna, priklaplja tist adapter proti komarjem, ni da ni. Al pa če mu je malo prevroče, že ne spi celo noč in je na splošno tečen. Meni je pa rekel, ko sem mu omenila moje bolečine, da sem pa zmešana ko tolk potrpim. Ampak če me res ne boli tako da bi morala jamrat, njega pa takoj, če si malo nohta preveč pogrize mi že kaže cel dan. Mah to so res ne samo na pol, ampak kar celi hipohondri, vsaj moj. Ja, imam mnogo manj dela z Bučitom in s Piko skupaj, ko je s kom kaj narobe. Pol pa prec zamerit ko mu rečem, da nič ne zdrži.  Roll Eyes Roll Eyes
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #3628 : torek, 08.07.2014 : 14:11:14 »

Hahahaha, jooooj, moj je po eni strani tak čuden tip kot tale Čohalnik od Cats (kar se krvavih poškodb tlče) butnglavc , po drugi strani pa , nedajbože, da faše kako virozico ali celo!!! 38,5 vročine. Ajoj in ajej, mučenik, direkt za na vatikanski spisek "bodočih vnebovzetih" Grin Evil butnglavc

 Grin Grin Grin, ja sej res, buh ne daj vročine je že skoraj na urgenci  Grin. Pol ima pa še take: določenih stvari ne je, ker ima drisko, določenih ne je, ker mu je po njih slabo, določenih pa zato, ker ga po njih glava boli. In seznam stvari katere je, je čedalje krajši. Npr. po pivu ga glava boli  Tongue (itak, ker ga spije premal  Tongue Grin), po salami siru in mlečnih izdelkih ima drisko, po sladoledu mu je pa slabo (ker ga preveč poje naenkrat  Roll Eyes). Ah, ena driska je  Tongue
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #3629 : torek, 08.07.2014 : 14:14:37 »

Babe! Angry Grin Ampak a veste, kdo je te boščke fantke vzgajal? No, tko. Evil vegi Malo nemške šole, prosim! Roll Eyes
Logiran
Strani: 1 ... 237 238 239 240 241 [242] 243 244 245 246 247 ... 277   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines