mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 12.05.2024 : 00:08:53

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...
Strani: 1 ... 259 260 261 262 263 [264] 265 266 267 268 269 ... 277   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...  (Prebrano 420945 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #3945 : sreda, 26.11.2014 : 15:17:53 »

Pepsi, čestitke za novega lepotca! Naj te uboga vsaj tako kot prejšnji! Pa veliko srečnih kilometrov! Kiss objem

Sva imela unota med katro in zdajšnjim Nemcem (menjala zaradi premajhnega prtljažnika in ne-klime), še vedno pelje svojega lastnika vsak dan v službo ... pri 22-ih. Ampak vseeno, občutek, ko imaš v rokah Italijana ali Nemca, je pa čisto drug. O avtih govorim. Tongue

Joj, tule v tej debati avtoizvedenka miskica od Pege manjka Cool.
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #3946 : sreda, 26.11.2014 : 18:33:29 »

Katra je bla zakon! :-D
O to pa res je bila zakon  Smiley
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3947 : četrtek, 27.11.2014 : 04:01:56 »

Ampak vseeno, občutek, ko imaš v rokah Italijana ali Nemca, je pa čisto drug. O avtih govorim. Tongue

Joj, tule v tej debati avtoizvedenka miskica od Pege manjka Cool.

OMG, kako ve obvladate! Afro

magari, SD, ti si kar dosti po svetu hodila, tako da ti ne verjamem čisto da res samo o avtih govoriš Tongue Evil

Absolutno tule v debati manjkata še Uncas in Soul, sem ju imela enkrat priliko poslušat, kako sta v ekstazo padali samo od debate o nekem športnem kajpavemkaterem avtu. Če bi bila dec, bi bila ljubosumna Grin

Skratka, jaz pa imam to nesrečo, da ravno, ko se pri nas doma na en avto navadimo in si zapomnimo registrsko številko, ga razbijemo  sram Oba sva enaka, desc ni nič boljši kot jaz Grin
Vsekakor bi bil zame svet idealen, če bi se dalo povsod priti z vlakom ali čolnom Wink To so nekako bolj hobitska vozila Grin Sicer pa avtomobile ločim po barvah in na "lepe" in "navadne". Na nacionalno pripadnost in anatomijo se pa nič ne spoznam sram Trenutno se mi zdi najlepši "tanov Činkuečento", večina ostalih pa spada med "navadne". Ampak je pa avto čisto OK iznajdba, priznam Smiley

Aja, pepsi, še eno kratico zate imam in to mi je "prevedel" Italijan, ki je bil dejansko kot inženir zaposlen v Fiatu v Torinu - in je vozil Fiata, seveda.
FIAT = Fix It Again, Tony Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #3948 : četrtek, 27.11.2014 : 08:50:19 »

BMW je pa Bolj Močan Wartburg. Tongue
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
bamfel
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.186


WWW
« Odgovor #3949 : četrtek, 27.11.2014 : 09:40:32 »

BMW je pa Bolj Močan Wartburg. Tongue

Jaz sem enkrat vozila wartburga, ki ni zavijal v desno. V vsakem ovinku sem morala rikvercat in zavijat v levo, da sem dobila spet smer vožnje  butnglavc. K sreči je  bil zgolj na sposoji.
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #3950 : četrtek, 27.11.2014 : 09:48:22 »

OMG, kako ve obvladate! Afro

magari, SD, ti si kar dosti po svetu hodila, tako da ti ne verjamem čisto da res samo o avtih govoriš Tongue Evil

PRISEŽEM, da izključno o avtih! Angry Mene si predstavljaš z Italijanom? Zloba! Shocked Tongue Evil

Absolutno tule v debati manjkata še Uncas in Soul, sem ju imela enkrat priliko poslušat, kako sta v ekstazo padali samo od debate o nekem športnem kajpavemkaterem avtu.

Oooo, jaaaa, ampak miskica predvsem tiste sorte ženska, ki jo z veseljem vprašam, kaj je dobro in kaj je uporabno, Uncas in Soul pa se šibijo kolena ob športnih lepotcih, tko da v njunih debatah res nisem kompatibilna. Grin Tongue (Khm, kar je res, je res, vsaj za uncas vem, da se tudi na šraufanje in avtodele zelo spozna predaja bravo)


Vsekakor bi bil zame svet idealen, če bi se dalo povsod priti z vlakom ali čolnom Wink

Ampak to se pa strinjam Afro. V "tretjem svetu" to laufa 100 na uro, bus ti ustavi, kjer se ti sprdne, taksiji so poceni ... vse gre bolj počasi, ampak tudi življenje se odvija bolj v miru ljubezen. Zahodnjaki, ki si lahko privoščimo preveč avtomobilov, smo pa javni prevoz uspeli uničit. sram In če si od njega odvisen, si mrzel.
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #3951 : četrtek, 27.11.2014 : 12:31:43 »

Oooo, jaaaa, ampak miskica predvsem tiste sorte ženska, ki jo z veseljem vprašam, kaj je dobro in kaj je uporabno, Uncas in Soul pa se šibijo kolena ob športnih lepotcih, tko da v njunih debatah res nisem kompatibilna. Grin

Če je avto premajhen, da bi not nabasal sebe + 4 dedce s čolni in vso opremo vred, pol je neuporaben. Samo povem. Wink
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #3952 : četrtek, 27.11.2014 : 14:39:35 »

Kakšne posrečene dogodivščine s svojimi avtomobili smo imeli in še imamo  Cheesy, jaz imam ful rada avtomobile in se na njih tudi zelo solidno (za žensko) spoznam  Cool. Sem tudi aktivna igralka igre Gran Turismo6 na Playstation3. Vsak dan igramo na internetu  Cool ljubezen

Moj Bučko je imel pri 3 mesecih 4 kg, sedaj pa že 12kg  Shocked. Do kdaj ga moram nosit po stopnicah?  Tongue kdo
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #3953 : četrtek, 27.11.2014 : 14:44:02 »

Dokler ne doseže polovico tvoje teže, takrat se ti že splača vgradit dvigalo  Wink
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #3954 : četrtek, 27.11.2014 : 15:06:41 »

 Grin  vegi jaz že crkujem...še enkrat toliko, pa bo imel polovico moje teže.  Tongue Saj Damjan nosi ponavadi, ampak včasih pa le pride, da ga moram jaz...komaj pridem do vrha (štiri štuki šteng  Tongue), pa velikokrat še brca in rita zraven... guncagunca

Kaj je bolj nevarno, hoja dol ali gor? Jaz sem mislila da gor, pa sem ga gor nosila namesto dol  sram wtf  butnglavc
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #3955 : četrtek, 27.11.2014 : 15:15:37 »

Kaj je bolj nevarno, hoja dol ali gor? Jaz sem mislila da gor, pa sem ga gor nosila namesto dol  sram wtf  butnglavc

Hoja DOL je za sklepe bolj obremenjujoča.  Lips Sealed
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #3956 : četrtek, 27.11.2014 : 15:21:01 »

Jaz mojih od 6 tedna dalje nisem nikoli nosila po stopnicah. Jih je pa res vsega skupaj ene 20.  Iz četrtega štuka bi ga nosila  kakšne tri, štiri mesece, s tem, da bi ga počasi navajala na samostojno hojo lepo počasi po en štuk naenkrat.
Pomembno je, da po štengah (zlasti dol) ne divja - torej hoja na povodcu.
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #3957 : četrtek, 27.11.2014 : 15:24:25 »

Meni je vet nazadnje pojasnjeval, da je do enega leta starosti treba pazit na hojo navzdol in ne dovolit tekanja ali bog ne daj divjanja.
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #3958 : četrtek, 27.11.2014 : 22:12:54 »

Jaz mojega Kylieja nisem nosila po stopnicah pa ni nič narobe z njim. Wink Če ne bo ravno tekal po stopnicah po mojem nebi smelo bit nič narobe.
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #3959 : četrtek, 27.11.2014 : 22:57:20 »

Pa so samojedi sploh nagnjeni h kolčni displaziji? Imajo za vzrejni predpisano slikanje kolkov (kolen)?
Logiran
Strani: 1 ... 259 260 261 262 263 [264] 265 266 267 268 269 ... 277   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moj Bučko in naša Pika...pa še mucka se skrivata nekje...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines