mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 13.05.2024 : 16:21:45

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Strani: 1 ... 142 143 144 145 146 [147] 148 149 150 151 152 ... 161   Dol
Natisni
Avtor Tema: Milin jamralni kotiček  (Prebrano 385662 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #2190 : sreda, 21.10.2015 : 13:38:36 »

Uau, čestitke Cheesy. Pa obe sta še živi in celi  Evil
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #2191 : sobota, 07.11.2015 : 15:23:50 »

Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #2192 : sobota, 07.11.2015 : 20:16:48 »

Mila, nasa srcna PreCednica!  Kiss
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #2193 : ponedeljek, 09.11.2015 : 22:16:52 »

Mila, jaz sem takoj dojela tvoje sporočilo in ti pošiljam nazaj ljubezen
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #2194 : ponedeljek, 09.11.2015 : 22:31:36 »

Banda nesramna  Angry Angry tožila jih bom  Angry Angry Angry

Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #2195 : ponedeljek, 09.11.2015 : 23:08:28 »

Mila, koga boš tožila  Roll Eyes Te, ki so zračunali, da je v tvojem teleščku samo 1,5 - 3,5% maščobe ali Tvojo, ki te strada  trmoglavka

Ne daj se  drink
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #2196 : torek, 10.11.2015 : 10:14:04 »

Milina blagovna znamka!  bravo

Ako bi pri nas Gdo pil mleko, potem bi pili samo to, evo.  Afro
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
pinkpanter
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 175


« Odgovor #2197 : torek, 10.11.2015 : 13:43:53 »

Kje se pa kupi tako fensi mleko?
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #2198 : nedelja, 15.11.2015 : 00:11:39 »

Kaj imajo skupnega petek trinajsti in Allo allo? Mojo  Cool

Verjetno se je že pohvalila, da je doma naredila totalen kažin, vse popakirala v škatle, ki so off limits  Angry , stran vrgla polulano mizo in staro omaro in namesto tega navlekla čuda krame. To je le kamenček v mozaiku norosti, ki Jo je prijela zadnje čase. Mogoče se gnezdi in bo znesla jajce, kar bi bilo za pričakovati od take kure. Meni je na Moj Fotelj naložila neka stara jetra od računalnika in še kup krame in dobi ošpice, če me zagleda, da to mal dizajniram  Roll Eyes

No, v vsem tem neredu je dilajla domov privlekla neke dile v škatlah in si zasula spalnico. In ker je kratke pameti Jo je to drago stalo  Evil Namreč, pozabila je pospravit lojtro. In jo je čez noč pustila stat nekje v sobi. Pol sta v prvih urah petka trinajstga Smrduh in Žderuh skakala po rečeni lojtri in jo prekucnila. Mojo je izstrelilo iz pojstle k bolid in je leteč v temi in bosa z mezincem od zadnje noge zadela v rečene škatle od dil. To je rezultiralo njenim urlikanjem in preklinjanjem, kar je verjetno unega bogega gospoda iz nadstropja višje vrglo direkt v strop. Nekaj časa se ni vedelo ali tuli na una dva kretena ali kar na splošno, pol je čez kratek čas postalo jasno, da to noč ne bomo kaj prida spali  jezen Mezinec Ji je včeraj bil jako lep in herclih, k bosanska sliva, in je cel dan prebila z nogo v luftu, kar je bilo prav tako grdo za videti, kot se sliši  Angry Danes se je obula v superge in odkrevsala v štacuno, Jaz sem pa ugotovila, kdo pa Moja pravzaprav je. Von Smallhausen, eto kdo  huh Majhna, debela, široki zobje, očala, usnjen plašč, šepa, neumna in ima lih takega šefa  Evil

Zdaj pa grem pisat tožbo, da Mi izplačajo avtorske pravice na lik & delo, ker če so mislili, da bodo samo oni služili, Mila pa trpela v bedi, so se pa gladko zaribali  Evil

SF-SN, ker aj vil sej zis onli uanz, M.
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #2199 : nedelja, 15.11.2015 : 11:29:40 »

 

Mila, še dobro, da ni velikokrat petek 13, si misliš, kako bi tole šele potem zgledalo, tako, na redni bazi? Grin

p.s.upam, da bosanska sliva hitro uplahne objem
Logiran
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #2200 : nedelja, 15.11.2015 : 12:57:20 »

Aaaaaaaaah, zdeeej, mi je jasn  huh
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #2201 : nedelja, 15.11.2015 : 13:45:52 »

Von Smallhausen    - Mila, bodi vesela, da ni Herr Flick!

Ampak tole z bosansko šljivo pa najbrž pomeni, da včeraj ni mogla v visokih petkah na martinovanje, a? Wink  Ker vem, da si je Zilo želela ... Tongue
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #2202 : ponedeljek, 16.11.2015 : 00:17:10 »

 Grin Grin Grin

In ko misliš, da se je pri tej bajti že vse zgodilo Tongue ... te spet presenetijo Lips Sealed
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #2203 : ponedeljek, 23.11.2015 : 09:31:11 »

Šef...  Grin Grin Grin Grin
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #2204 : četrtek, 10.12.2015 : 22:28:32 »

Moja je bila čist brez veze. 12 dni   Evil

Da ne bi kdo mislil - Njena brezveznost je univerzalna in časovnoprostorsko neomejena, toda tokrat so nam Amiši zagodli mrk  Angry

Tkole je bilo. Moja je nekaj roštala po fletu in selila stvari gor dol levo desno po lojtrici gor in dol. Tole od lojtrice in mezinca sem že povedala. Pa Je ni izučilo. Pol je prejšnjo nedeljo vse znosila na svoje mesto in stvari niso delale. Ni mogla telefonirat, na teveju je bil le prah in dve tri dlake iz mačje riti (bele). Pol je klicala Amiše. In so ji svetovali, da zapiči zobotrebec v tisto luknjo ododzadi  Evil Če bi Meni to kdo povedal, bi dobil svoje  Evil Ona je pa samo bebavo splezala na lojtro in naredila, kar so ji povedali. Pa ji je crknilo še tisto, kar je delalo. In potem je vsak dan klicarila Amiše in se z njimi menila vsakič od začetka. Po moje se je bogim fantom bliskalo pred očmi, ko so zagledali Njeno cifro na displeju in je vsakič en bil kazensko določen, da se z Njo pogovarja  Evil

Stvar se razvijala tako, da je zamenjala vse, kar je lahko, razen unih dveh kretenov, čeprav sem Ji svetovala, da ravno tam tiči problem. Sicer sta bili kle dve ženski, UnaTaStaraOdKokte in NjenaPerjatelcaOdMnogihMačk, pa nista hotli vzet niti torte za sabo, kaj šele kak suvenir. No, Amiši so, da bi se znebili Moje, začeli nosit darile. Škatle take in drgačne, pa nov modem k spejsšatl, pa tako linijo so ji zrihtali, da je še Obama nima. Pa zadeva ni in ni hotla delat do maloprej, ko je končno en fantič s tresočim se glasom prišel do konca ugani in zdaj ima vse prižgano in se valja v informacijah, ti uboga Mila pa suhe žemlje ribaj   Roll Eyes Pa te pogovore bi mogli slišat  Evil Vpraša jo en Amiš če je optika ok, Ona pa njemu, da je optično pregledala in da je ok. Sledi malo tišine, nakar se tamau le opogumi in vpraša kaj točno misli pod tistim optično pregledala. Ko mu je rekla, da je gledala za omaro, če je kabel precvikan in ugotovila da ni, ga je po moje feršlok ene dvakrat. Ampak da bi kle prvo pomoč poslal, da Me reši, to pa ne   Roll Eyes

Skratka, zdaj smo spet umreženi in bo kr tam sedela in neki klofala po računalniku. Vrečke imamo samo še za jutri, potem pa sledi dolga in počasna agonija. Ampak vsaj filme bomo zraven gledali pa formulo  Roll Eyes Roll Eyes

Nad brezupom prihodnosti zgrožena, nad neizbežno lakoto pa obupana, vas vseeno z zadnjimi končki svetovljansko popolne omike pozdravlja

Mila
Logiran
Strani: 1 ... 142 143 144 145 146 [147] 148 149 150 151 152 ... 161   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines