mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 12.05.2024 : 21:51:43

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: evo mene, zdaj sem Pika (prej Pombar)
Strani: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 ... 20   Dol
Natisni
Avtor Tema: evo mene, zdaj sem Pika (prej Pombar)  (Prebrano 50049 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #135 : petek, 09.01.2009 : 15:42:55 »

Ali je res, da kopanje in šampon le še poslabša stvar? Nikoli nisem imela psa, sem pa slišala za to teorijo. Mačk ni treba kopat, hvalabogu, vsaj nekaterih ne Cheesy Cheesy

Mogoče Pika prav zato lepo diši, ker vodo šparajo? Wink Grin
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #136 : petek, 09.01.2009 : 16:17:36 »

Ok, pol nism samo jaz čudna, ker voham svoja dva psa Cool (pa mačke tud Roll Eyes). Meni tudi oba lepo dišita, ko pa začneta preveč po pasje dišat, pa pride na vrsto kopanje. Poskušamo pa čimmanjkrat kopat, ker itak ni dobro prepogosto.

Včeraj se mi je Skipi povaljal v eni svinjariji (katere izvora ne vem in nisem šla sploh pogledat kaj bi bilo), je bilo pa tekoče in je smrdelo tako hudo kot še nič do zdaj, resno Lips Sealed. Se mi je prav dvignilo zraven, pa prenesem marsikaj, saj sem vajena še od prejšnjega psa, ki se je rad valjal po dreku, pacek. V glavnem, ni bilo druge kot skopat ga in to s šamponom, ker je bil smrad neznosen. Polega njega sem mogla oprat še ovratnico, štrik in vsa moja oblačila. No, zdaj smo spet dišeči Roll Eyes.
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #137 : petek, 09.01.2009 : 23:08:15 »

Moji so v glavnem tudi dišeči, mi je to zelo všeč! Redno peremo rite in noge (samo psom, mačkom ne), ostalo pa zdaj pozimi skušam čimmanj. Sicer kopam pse na 14-30 dni, kar je preveč, ampak v dolgo dlako pride toliko prahu, da se ne da česati. Oprano pa razčešem brez problema.

Kaj pa je valjanje v svinjariji vem od Bobija, ki je to nadvse rad počel. Hard core varianta je bila, ko se je enkrat temeljito okopal v odvrženih razpadajočih ribah, potem ga je bilo treba pa še domov pripeljati!
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #138 : nedelja, 11.01.2009 : 01:33:23 »

Mi imamo tudi same dišečkote - mladička itak dišita po mladičje Wink, Skoki ima pa hecen vonj - najbolj mu "dišijo" tačke, pa ne smrdijo, da ne bo kdo mislil. Zjutraj se jih vedno voha kadar spi pod koutrčkom in mu je vroče. Voham tudi njegova ušesa, da vem kdaj jih moram spucat, pa tudi kadar dobi slab zadah je to znak, da moramo oprat zobke. Fino je, ker so radi čisti in dišeči. Wink
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #139 : nedelja, 11.01.2009 : 11:21:21 »

Pika, a je res da je tale film bil posnet pri vas doma?  Shocked

http://www.youtube.com/watch?v=DqoPtcmzaoA
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #140 : nedelja, 11.01.2009 : 11:23:40 »

khm...Cats - ne ne, sigurn ne. Zakva prašaš?  Huh Nč jasn... Sad
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #141 : nedelja, 11.01.2009 : 11:29:15 »

Hm... potem mi pa Mila čist narobne trače nosi, jaz sem pa živela v prepričanju da Piko takole maltretira mačja banda  sram

Ampak, Pikili, če pa pri vas ni tako, potem pa sploh super! Cheesy (Upam, da maconi ne berejo foruma in, da ne bodo dobili kakšno idejo Grin )
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #142 : nedelja, 11.01.2009 : 12:01:35 »

ja ja, sej se mi je zdel, da ma Mila kremplce vmes Roll Eyes...
A veš kva, Cats - ona ti mal po svoje trače nosi. Pr nas doma jst hlače nosim, tko da - opajade mene mačja banda maltretirat.  Cool  Jst njo maltretiram. Eh, pa še to ne celo - samo slabe 2/3.  Huh En mačkon - Cats, obljubi, da tega ne raztrosiš naokol, še posebej pa ne Mili povedat, ajprou - no en mačkon, ex dalmatinc ka se mu reče Filjuškus - on je...on je...spešl. Me je meu pošlihtano prec taprvi dan. Njega ne upam - ma tko oster pogled (ja, res - že pogled zadostuje, boh ve, kašne ma šele kremple!?  Shocked ), da mu dam pol metra razdalje in skor čist gmah. Zmeri, vedno in povsod. Skor čist.
Še najbl se mi pusti maltretirat ex horjulc Minimuc.  Cheesy Ex smetiščnik Srečko - no on je pa tisti, ki predstavlja tisto slabo 1/3. Neki vmes.
Tko da - tole te je pa Mila ornk nategnila! Grin Tongue
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #143 : torek, 03.02.2009 : 18:11:28 »

folk, kva nej rečem - jst sem zvezda.  Smiley
Menda. Tko je donc rekla Moja, ka je prletela iz službe in po skoku v trenirko direkt vame in prec lupčke Kiss Kiss Kiss in čohce in  - no sej to itak zmer počne, verjetno zato, ker sem tko ljubka, da se mi enostavno ne more upret  Wink - ampak donc sem fasala pa še posebej velko dozo vsega tega kiča.  Shocked Roll Eyes
Ker sem zvezda. Kar najbrž pomeni, da nisem več mala pasja opica - no, veretn je to tko.  Huh Nisem sprašvala, ka nisem pršla do sape. Do zdele. Ona pa še zdej ni čist pr seb (no...sej to je v bistvu zanjo čist normalno stanje, če sem čist iskrena in nepristranska - sej ne more pomagat, tako  kukr je jo mam rada, pa je).
V glavnem, da ne bom dugotvezila al kako se že reče: je donc ena fest punca  Smiley Moji povedala, da bo moja fotka na plakatu pred Kinoteko ka bo Valentinovo za živali pa še v Kinotečniku in potem je Moja seveda prec naročila en plakat pa zmerno dozo Kinotečnikov. Zmerno dozo Wink ...No dobr, pustmo zdej to.

Je cela vesela pa sem še jst cela vesela, ka je ona cela vesela in ful hvala alexx za novico in dež kukr da sploh ne pada  donc in evo, takle mamo.
KUL. Cheesy Cheesy Cheesy

P.s.:
čakalna doba za avtograme je zdej še dokaj razumno kratka, tko da predlagam, da se čimprej postavt v vrsto.
 Roll Eyes Grin


Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #144 : torek, 03.02.2009 : 19:15:04 »

Bravo Pika! Tko se dela.  A lahko men prosm  prosm en avtogram - al pa dva, bom enga drago naprej prodala  Cheesy. - Pa ga lahko tvoja izroči moji kr na predavanju, a je prou. 
Še enkrat čestitke medijski zvezdi in lep pozdrav od  Cockte!
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #145 : torek, 03.02.2009 : 19:28:26 »

Ej, Pika, zdaj pa vem, zakaj danes v knjižnici ni bilo enga samga novga Kinotečnika, le neki predpotopni so tam stali na polici Cheesy Cheesy
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #146 : sreda, 04.02.2009 : 10:15:06 »

O Pika zvezda Kiss. A je tvoja kak centi zrasla zdej, ko je tko ponosna pasja mama Tongue?
Me prav zanima, kako izgleda tale tvoj medijski nastop Smiley.
Sva si pa očitno mal podobni, ker naju je taglavna teta za tole medijsko kampanijo zamenjala, a veš ti to Roll Eyes?
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #147 : sreda, 04.02.2009 : 20:43:47 »

O Pika zvezda Kiss. A je tvoja kak centi zrasla zdej, ko je tko ponosna pasja mama Tongue?
Me prav zanima, kako izgleda tale tvoj medijski nastop Smiley.
Sva si pa očitno mal podobni, ker naju je taglavna teta za tole medijsko kampanijo zamenjala, a veš ti to Roll Eyes?
o kocka živjo Smiley

ma ja, moja kar naraša, celih 176 cm že ma... Roll Eyes
pasja mama je zgleda en dober izraz, zato ka njena mularija reče "ja, to je pa čist res!" khm...kdo bi to razumu? Shocked

o ja, ej vem ja kocka za tole zgodbo s taglavno teto, sej jo je Moja učer ka je bla tanartabl naspidirana čist uživčnila... Cheesy Grin
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #148 : torek, 24.02.2009 : 20:49:26 »

Xena ups tršica Katarina, a lah ene par osnovnih vprašanjc na temle mestu...
lej moja ex horjulčica Pika je dala skoz malo šolo klele v Kranju pri Klubu reševalnih psov. Za osnovno šolo sem pa slišala - no nič slabga pač, samo da jemljejo zadeve, ki za naju niso.Pa sem slišala lihkar od ene tvoje učenke, da pri tebi gre pa to drugače. Tko da - mogoče bi pa vendarle šli še malo v (tvojo) šolo.  A mi lahko poveš, a sva torej "tanove" a "tastare" in kdaj pa kje to je in kakšna je cena in koliko traja in kaj boste/bomo jemali in....skratka vse od a do ž me zanima. Če ti ni odveč. Lepo prosim
.

Svetujem ti, da prideš na vpis za tanove, v soboto ob 10.00, pa se magar po tem (in pred vpisom tastarih) še kaj pomeniva okoli tega.

Katarina
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #149 : torek, 24.02.2009 : 21:03:47 »

OK, tršica,
ampak kam točno pa naj pravzaprav sploh pridem in a z a izbrez Pike?
Logiran
Strani: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 ... 20   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: evo mene, zdaj sem Pika (prej Pombar)
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines