mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 11.05.2024 : 22:00:00

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Težave z vedenjem  |  Tema: Uničevanje stanovanja
Strani: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 ... 19   Dol
Natisni
Avtor Tema: Uničevanje stanovanja  (Prebrano 49562 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #135 : sreda, 12.11.2008 : 11:16:46 »

Ti verjamem, da ni smešno.
Vsakokrat, ko jo zalotiš, moraš ponavljati "ne sme", "fuj" ali kar je pri vas prepoved.
In če neha, jo pohvali.
Če pa se spomnem, kako urmil Bucija vzgaja, bi mogoče nekaj podobnega palilo pri tebi... če ne bo imela vseh igrač pri roki, ampak bodo nekje pospravljene, in ko gre pančat, ji daš eno.... je bo tako vesela, da se ne bo ukvarjala z lesarskimi posli.
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #136 : sreda, 12.11.2008 : 11:17:07 »

Tudi pri nas ni smešno. Če ne more demolirat drugega, demolira svoje tace...
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #137 : sreda, 12.11.2008 : 11:17:54 »

Tudi pri nas ni smešno. Če ne more demolirat drugega, demolira svoje tace...

Tace? Tole pa ni več hec, res ne.
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #138 : sreda, 12.11.2008 : 11:20:27 »

Vem, da ni. Ideje?
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #139 : sreda, 12.11.2008 : 11:23:12 »

Ti verjamem, da ni smešno.
Vsakokrat, ko jo zalotiš, moraš ponavljati "ne sme", "fuj" ali kar je pri vas prepoved.
In če neha, jo pohvali.
Če pa se spomnem, kako urmil Bucija vzgaja, bi mogoče nekaj podobnega palilo pri tebi... če ne bo imela vseh igrač pri roki, ampak bodo nekje pospravljene, in ko gre pančat, ji daš eno.... je bo tako vesela, da se ne bo ukvarjala z lesarskimi posli.
ej sploh je ne zalotim, ker ona ful dobro ve, da je to fujtofuj (me dobro sliši, ko pi**im, ko pospravljam opilke in "zobotrebce", ki jih ustvari spotoma  Tongue (seveda  Pi**im nad njo, ker takrat je že fuuuul pridna in nedolžna)). Pa tudi igrače mam pospravljene in samo občasno dobi kakšno, po igri pa spet pospravim (ja, tega so me "stari mački" že naučil).
Mal premišljujem, da bi ji dala zjutraj ob odhodu kakšno dilco za glodat - ampak si mislim, da če pes ne sme žvečit copat (=če nočeš, da nove, mu tud raznucanih ne smeš dat), pol tole ni lih brihtna ideja. Kukr sm blond, bo do taprave ideje vse skup že prerasla! Cheesy Wink Grin
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #140 : sreda, 12.11.2008 : 11:26:41 »

Vem, da ni. Ideje?

Mi smo tistih par ekcesov, ko je mlela čevlje, "pozdravili" z "ne sme" in "fuj" in doslednim pospravljanjem. Še parkrat je po atriju sprehajala moje vrtne cokle, pa je hitro dojela, kaj to pomeni. Cokle so še vedno ob njenih vratih v atrij, ampak sprehajanja ni več.
Še box tu ne bo pomagal, če žveči samega sebe  Undecided

ej sploh je ne zalotim, ker ona ful dobro ve, da je to fujtofuj (me dobro sliši, ko pi**im, ko pospravljam opilke in "zobotrebce", ki jih ustvari spotoma  Tongue (seveda  Pi**im nad njo, ker takrat je že fuuuul pridna in nedolžna)). Pa tudi igrače mam pospravljene in samo občasno dobi kakšno, po igri pa spet pospravim (ja, tega so me "stari mački" že naučil).
Mal premišljujem, da bi ji dala zjutraj ob odhodu kakšno dilco za glodat - ampak si mislim, da če pes ne sme žvečit copat (=če nočeš, da nove, mu tud raznucanih ne smeš dat), pol tole ni lih brihtna ideja. Kukr sm blond, bo do taprave ideje vse skup že prerasla! Cheesy Wink Grin

Ja, definitivno to ne bo palilo, pa še kak košček lesa se ji bo kam zapičil. Sej boh pomagej za lesarska dela, bolj je problematično to, da si s kako trsko ne bi česa naredila. Že samo ranjena dlesen je lahko problem.
Ej, a je tvoja mala mogoče ravno v fazi menjavanja zobov in jo to žuli?
Logiran
BaraT
novinec
*
Sporočil: 11


« Odgovor #141 : sreda, 12.11.2008 : 11:36:26 »

Yo, naša Rona se je razgrizla vedno, ko ji kaj ni bilo prav (je bila uboga reva 10 min sama, se je oblačilo, pa je obstajalča možnost grmenja,... Roll Eyes). Potem je pa k hiši prišel še Tai, takrat 2-letni ZP. In žvečenje same sebe je čudežno prenehalo, tudi, ko je bila sama. Tako da moj predlog je: povečanje družine  Wink. Je pa hecno, nikoli ni nič uničila.... No, razen sebe  Grin.

Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #142 : sreda, 12.11.2008 : 12:30:49 »

Oaza88, kaj pa vodna pištolca, če jo ravno zalotiš ko to počne?
Pri naših tečajnikih to pri vzgoji kar prakticirajo.
Pa tukaj po forumih jim tudi kar pomaga, pišejo...
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #143 : sreda, 12.11.2008 : 12:53:33 »

Yo, naša Rona se je razgrizla vedno, ko ji kaj ni bilo prav (je bila uboga reva 10 min sama, se je oblačilo, pa je obstajalča možnost grmenja,... Roll Eyes). Potem je pa k hiši prišel še Tai, takrat 2-letni ZP. In žvečenje same sebe je čudežno prenehalo, tudi, ko je bila sama. Tako da moj predlog je: povečanje družine  Wink. Je pa hecno, nikoli ni nič uničila.... No, razen sebe  Grin.


Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #144 : sreda, 12.11.2008 : 12:56:32 »

Prehitro pritisnila, se opravičujem  Cool

Yo, naša Rona se je razgrizla vedno, ko ji kaj ni bilo prav (je bila uboga reva 10 min sama, se je oblačilo, pa je obstajalča možnost grmenja,... Roll Eyes). Potem je pa k hiši prišel še Tai, takrat 2-letni ZP. In žvečenje same sebe je čudežno prenehalo, tudi, ko je bila sama. Tako da moj predlog je: povečanje družine  Wink. Je pa hecno, nikoli ni nič uničila.... No, razen sebe  Grin.

Hja, ne bo prava pot tole. Namreč Chopper ima kar precej družbe in ni nikoli sam. Družbo mu dela psička Layla, 3-je moji mačkoni in 2 začasni mačkici. Grize pa se že, če grem samo na WC  Huh Undecided Pospravljanje... Hm, tudi ne pride v poštev, saj v primeru, da ne "najde" nič drugega, grize stene, dela luknje v kavče... Zato je seveda (ko me ni doma) v kletki, kjer pa se potem histerično dere in grize svoje tace.
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #145 : sreda, 12.11.2008 : 13:29:04 »

Yo, en teden klafedro gor. Psu namreč.
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #146 : sreda, 12.11.2008 : 13:29:25 »

Takrat, ko te ni zraven seveda in veš, da se lahko začne grizt.
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #147 : sreda, 12.11.2008 : 13:35:18 »

Yo, en teden klafedro gor. Psu namreč.

Sorry, sem malo blond. Kaj je klafedra?
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #148 : sreda, 12.11.2008 : 13:37:37 »

 Grin

Ovratnik al kaj je un satelit, ki ga dobijo po kakšnih operacijah, da se ne ližejo po ranah  Tongue
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #149 : sreda, 12.11.2008 : 13:39:29 »

Oaza88, kaj pa vodna pištolca, če jo ravno zalotiš ko to počne?
Pri naših tečajnikih to pri vzgoji kar prakticirajo.
Pa tukaj po forumih jim tudi kar pomaga, pišejo...
ej kocka, sej štos je, da je nkol ne zalotim, ker to očitno počne res samo, ko je nihče ne gleda Roll Eyes  - no pa sej ne ceu cajt, drgač bi bli itak že brez šteng in vsega (ko grem lulat, jo recimo ne gledam - razen kadar pride za mano, firbec pasji; pa ko grem gor cunje obešat,...pa takle - no in seveda, kadar me fizični ni ni ni doma spljoh). Pištolce pa ne upam več uporabljat (no jst sem uporabljala razpršilko za rože, ka je mačke jagala, pa isti ti je to pes) - so me ful okregal, tud klele na forumu, de to se pa ja ne dela, psa kaznuje... Wink Smiley pa sm pridna in ubogam in jo mam sam še tko, za gledat.
Mogoče bi blo najlaži, da pesjanko naučim brat in ji vi klele na forumu napišete, da lesa pa nč se pa ne sme uničvat - pa bo, tko kutk mamica, pridna in prec ubogala?! Wink Cheesy Grin Tongue
Logiran
Strani: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 ... 19   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Težave z vedenjem  |  Tema: Uničevanje stanovanja
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines