mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 15.05.2024 : 20:59:06

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 ... 167   Dol
Natisni
Avtor Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.  (Prebrano 380433 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #105 : ponedeljek, 15.12.2008 : 19:12:09 »

Pici, za damo se pa ja spodobi, da tudi počiva - torej ti vljudno predlagam, da tole embalažo, ki jo je Miklavž očitno pozabil z namenom,kar pridno uporabljaš tudi podnevi.  Smiley
Ponoči pa - jah ti ne morem kaj pametnega predlagat, ponoči tud jst rada težim (samo ne tastarim! Wink Cheesy Tongue)
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #106 : ponedeljek, 15.12.2008 : 23:59:56 »

Ijeee kakšne fajne postelje  Smiley
Tista na omarci je pa  Grin. Ko se tako trudiš, da jim olepšaš bivanje pa sploh ne dojamejo  Wink
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #107 : nedelja, 21.12.2008 : 12:03:09 »

Naši dve babnici kar dobro sklepata prijateljstvo.

No, včasih se še malo zalomi. Verjetno zato, ker je Pici totalen kontrolfreak, ki mora imet pod stalnim nadzorom vse kar leze in gre. In tu ni polovičarstva - nadzor izvaja stoodstotno, 24 ur na dan, večinoma kar s telesnim kontaktom (pod nogami, med nogami, na rami, za vratom, v naročju, na hrbtu, skratka povsod).

Poleg tega jo zanima res prav vse -
Milenca mi je tako potihem potožila, da občasno pa res preveč rine vanjo. Višek vsega pa je, da ji je začela postavljat pretirano občutljiva osebna vprašanja...

...

...

...

...

...

...



Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #108 : nedelja, 21.12.2008 : 12:08:19 »

Jej, jej, Picika, tkole se pa ni za z damo pogovarjat  Roll Eyes moraš drugačen pristop ubrat, pozitiven - rečeš, lej no lej, Milenca, kako si popularna, še Michelin je svoje maskote po tebi naredil  Kiss

 Grin Grin
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #109 : nedelja, 21.12.2008 : 14:31:33 »

kdo je napisu tole packarijo - ti, Cats, a tvoja Mila?  Huh A? Shocked  Presneto vendar...  Angry
 Draga Milenca - naj ti takle ne seže do srca. Eni so mau žleht. Ful si lepa in kuko se že reče - svaka ti čast, Smiley imet kontrol freaka u bajti je katastrofa Lips Sealed.
tko da - lupčke ti pošiljam  Kiss  Kiss  Kiss  in veliko lepih misli! Wink
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #110 : nedelja, 21.12.2008 : 14:32:12 »

ej Cats (pa Mila) - da neu zamere - sej vesta, de se sam hecam, kenede.
Milenca, kar sem zate napisala, pa drži kot pribito!
Logiran
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #111 : petek, 26.12.2008 : 00:43:17 »

Milenca ji odgovori: Le počakaj še kakšno leto ali dve, takrat bo tudi tvoj vrat takšen. Wink
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #112 : petek, 26.12.2008 : 11:06:23 »

 o bravo patapižu, tole je pa carsko rečeno
Cheesy Cheesy Cheesy
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #113 : petek, 26.12.2008 : 14:38:52 »

Milenca ji odgovori: Le počakaj še kakšno leto ali dve, takrat bo tudi tvoj vrat takšen. Wink

Pici je šokirana. Taka pa že ne bo! Je šla prec ene dve miši zbutat, zdaj pa kroge nabija do onemoglosti.  Smiley
Vse za ta pravo postavo ! Cool
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #114 : sobota, 27.12.2008 : 18:01:07 »

FŽ,

kolk kg pa ima Milenca? Tako na prvi uc mi izgleda malo "vecja" kot Merlinka Roll Eyes

Lepe praznike Kiss

Lp, Maja
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #115 : četrtek, 01.01.2009 : 23:02:31 »

Sporočam mojemu fan clubu za ekrani, da sem u iber dobro žurala za novo leto.
Zunaj je pokal ognjemet - ful zabavna reč, se jo splača videt čez okno, ne pa tko kot moja 8,5kg-ska sostanovalka (podatek za Gargamelco  Wink), ki se je tekla skrit pod posteljo.

Jaz sem samozavestna muca, vedno zvezda dneva -  ali večera - kadar se priložnosti primerno uredim pa to še posebej velja. Pravijo, da kar delaš na novo leto, počneš celo leto, ki prihaja. Če bo še naprej takole, se že močno veselim.

Vas lepo pozdravljam,
žurerka, tokrat po zanji modi urejena zvezda večera, sicer pa vedno navita in dobrovoljna smešnica Pici  Smiley

Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #116 : četrtek, 01.01.2009 : 23:22:02 »

 Grin Joj Pici kok si lušna!
Še dobro, da greš do Pariza lahko z vlakom, če se boš slučajno odločila za manekensko kariero  Tongue

Lupčka  Kiss od ene, ki se te zelo dobro spomni.
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #117 : petek, 02.01.2009 : 12:16:02 »

auč, Pici, kolk si fletkana! Cheesy Taužent lupčkov Kiss  Kiss  Kiss  Kiss  Kiss ...... iz Kranja; mal horjulskih (od Minimuca pa Pike - ups, pazi, teli so pasji), mal smetiščnih (od Srečkota), mal dalmatinskih (od Filjuškusa), pa še mal takih tanavadnih. Carica si, evo da res! iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Wink
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #118 : petek, 02.01.2009 : 12:26:54 »

 Grin Ja Pici, ti tkole prenašaš, da te oblečejo. Če bi jaz tole Miši naredla bi že vidla hudiča  Cheesy.
Ampak gleda pa tko kot da hoče rečt, a vi to mislite, da jaz uživam, raje mi ne hodite blizu, ker vas pojem  Tongue
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #119 : petek, 02.01.2009 : 12:31:56 »

"Pici, kaj so ti naredili tvoji grozni starši? Fuj in fej! Roll Eyes Tongue Pa rdeča ti sploh ne paše..." pravi Skoki in upa, da mu boš vrjela, odvrgla oblekico, pogledala stan, da jo bo lahko Poco na brzino pajznu in odnesel svojemu velikemu bratu! Wink

(preveč je luškana - ni fer! Cheesy)
Logiran
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 ... 167   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines