mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 24.05.2024 : 12:13:25

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Mali princ-moja senca-mali Fredi
Strani: 1 ... 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 ... 53   Dol
Natisni
Avtor Tema: Mali princ-moja senca-mali Fredi  (Prebrano 123844 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #255 : četrtek, 05.12.2013 : 00:41:40 »

Eh, Fredi, saj se bo sčasoma naučila Undecided Mal več jo treniraj, pa bo hitreje iz postle skakala Azn Evil
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #256 : sreda, 11.12.2013 : 14:53:55 »

Ej, moja je žleht  jezen al pa nora  butnglavc Stric Miklavž mi je prnesu novo postelco  Cheesy Ampak jst sem od dela tako utrujen, da vsak večer zaspim na kavču  Shocked Shocked In moja me tam tud kar pusti ... potem se pa jst revež zbudim sredi teme, sam, u veliki sobi,  , pa vsaka kost me boli. In potem moram poiskat to mojo žlehtnobabo  Evil. Ker tam zraven je tud moja nova postla. Ja, pa po tanovem mi hrano skriva  Shocked Angry In potem moram fejst delat, če hočem dobit te male drekce. Ja, pa menda so jo v LJ naučili še eno neumnost ... pelje me na en tak velik travnik. Fajn a  Roll Eyes Sam povem vam, sam za sekundo, ma kaj, stotinko sekunde pogledam stran in moje že ni več. Skoz in skoz jo moram imeti na očeh, drgač bi me ziher kje pustila, vam povem da bi  jezen Tam dobim še kakšn  tak čistomali piškotk, al pa dva  Cheesy Ko se že skoraj v  spremenim. Zdaj enkrat kmal bom šel k frizerju. Menda bodo neki velki prazniki, pa moram biti lep  Wink Smiley Če pride kakšna prjatlca k men  Kiss Zdaj grem še mal na kavč. Ker čez eno uro pride moja domov in me bo spet preganjala ... Fredi naredi to, pa daj to, pa zakaj nisi naredil  predaja

Sevamkmaloglasim Smiley
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #257 : četrtek, 12.12.2013 : 08:43:39 »

 Grin Grin Grin Fredi!  Kiss Kiss
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #258 : četrtek, 12.12.2013 : 09:36:07 »

Joj Fredi, še dobro da bolj slabo slišiš in imaš vsaj en mali izgovor, da jo kdaj tudi zignoriraš  Kiss, babo napsihirano  Evil Kdo pa njo tera naokol, a? Kar počaki, za vsako rit palca raste , pa se boš ti potem zadnji smejal Cool
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #259 : četrtek, 12.12.2013 : 15:25:09 »

Fredi pravi, da je taka zvezda, da morate pokupit vsak vsak dva kolendarja! Tko!
Kr poglejte si!  Wink Cheesy Cheesy Cheesy

[slika je izbrisana]
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #260 : sreda, 18.12.2013 : 09:51:58 »

Tole vam morm povedat  Angry Direkt za prjavt  butnglavc
Včeraj sem komaj preživel dan  :any:Vam povem, da so me hotele ubit. Za, direkt ubit  Shocked Moja v ponedeljek prinese domnov darila za sebe. Tri flaše piva v kartonu  Angry In pusti na mizi. Ker nč ne pospravi za sabo. In potem midva s starejš šeflo hočeva to pospravt  Smiley In karton se strga in men direkt na bučo dve flaši  jezen jezen Auuuu, kako je to bolelo. No ja, sicer sem bil potem deležen crklanja in še hrane  Cheesy Cheesy tako da sem hitr pozabu.
Ampak zvečer grem s svojo na sprehod. Nism pa videl, al je tiste flaše spraznla al  ne  Tongue jezen ker jo je nekaj zanašalo. In rezultat - pohodila me je. In to oreng  Angry Cry In jaz sem  Cry Cry Cry Cry še malo bolj kot je bolelo. In spet so bili šeeeeee moji briketki  Grin Cheesy
Do sedaj sem še cel  Roll Eyes

Vesvbolečinahinudarcih Fredi
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #261 : sreda, 18.12.2013 : 12:02:09 »

Ja Ubogi Fredi!  Jazd sočustvujem iz tabo Zilo.  Ma te naše babe so res Use mal Čudne.   Roll Eyes

Lepo te pozdraulam jst,  SkozLačna Cockta  Wink
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #262 : sreda, 18.12.2013 : 12:14:48 »

Stari, Moja tud pohodi vse živo, pa dejansko nima tko velikih tac, ampak boli, k bi mela 46  Lips Sealed

Lp, Muš pl. Frišno-Zjutraj von Speštani
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #263 : sreda, 18.12.2013 : 17:41:27 »

Kulega. Ko be babe s pirom nalivajo je zmeri Kažin, ti povem. Evil
Sam pir je pa vsen za neki dobr. Moja po treh pirih skor ne trza več, če drek požrem Tongue

Pošlji Tvojo po nove tri flaše boš vidu!  Afro

Lp Roko objem
Logiran

Unikatne tablice in portretki
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #264 : petek, 27.12.2013 : 10:31:45 »

Vam povem, tile prazniki so nadsuper  Cheesy Cheesy Moja je veliiiiik doma, pa veliiiiiiiiiik se crklava  veselje Afro Daril ni blo velik, pa sm pogruntal, da jih tud ne rabm  Wink  predaja Imam svojo postlco, pa kavč, pa najmanj štiri človekove roke ki me čohajo, pa imam sprehode, pa imam prjatlčke. In čist dobr mi je  Smiley

Vsem svojim prjatčkom želim, da bi bila na našem koledarju vsak dan sobota  pevka ker takrat ziher pade kak brket u našo skledo. Pa da naši človečki ne pozabjo, zakaj nas imajo  Roll Eyes Pa vsem kosmatim cigančkom želim čist taprav kavč Wink Saj bi jst svojga posodu, pa je čist premal velik  pevka predaja

vašprazničnorazpoloženi Fredi
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #265 : ponedeljek, 30.12.2013 : 23:51:48 »

In rezultat - pohodila me je. In to oreng  Angry Cry

Mene je moja tud zadnjič oreng pohodila ampak nisem jokou sam mal sem šepou Undecided. Res so štoraste Angry
Te pozdravlja Miži Smiley
Pa s Sonnyjem ti želiva, da bi se v novem letu še boljš izogibal takim nevarnostim objem
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #266 : torek, 31.12.2013 : 20:33:02 »

Dragi Fredi, eno fejst sito in scartano novo leto, pa veliko zdravja Tebi in Tvoji  želimo Kraševci Kiss objem

Logiran

Unikatne tablice in portretki
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #267 : sreda, 01.01.2014 : 14:22:33 »

Danes imam malo miru, pa lahko kaj novic napišem  pevka V glavnem, danes moja velikooooooooo spi  Shocked Nikakor ji ne moram dopovedat, da spanje tud redi  Tongue Ampak včeraj .... Še mene ni pustila spat  jezen Že navsezgodaj me je gnala v meglo  Angry Potem sem imel spet veliko dela z nadzorom, da kaj ne skuri preveč in potem se je začelo  kdo Prhajali so neki čudni človečki. Še nikol jih nisem videl. In vsak je bil takoj deležen predavanja od moje  Evil Rezultat je bil, da sem ob polni mizi glodal sam svoje brikete. Nič, vam povem, čist nič nisem dobil  trmoglavka butnglavc Potem se me je le usmilila in dala še točno pet briketov več. Sem jih 2 x preštel. In smo šli. Mal naokol  objem plesalec Včasih srečam kakšnega svojga prjatlčka, včeraj pa ni blo nič za igro. Pa sem dobro gledal. Ampak blo je lepo. Nekam velik so svetl, mogoče so pa še kakšno mojo fotko nardil.  Potem smo šli spet domov. In ko mislim, da bom že lah spal, skoči moja in me stiska in stiska pa lubčka, pa stiska, pa lubčka, pa stiska  Roll Eyes Wink Komaj sem ji dopovedal, da bi jst spal. Baba blesava. Danes zjutraj spet ... lubčkanje pa sstiskanje pa lubčkanje ... Sm že mislil, da bo pozabla na moje brikete. Pa ni. In povem vam, da je bila moja skleda skor polna  Wink Cheesy

Vsem svojim prjatlčkom želim, da se veliko stiskajo s svojimi človečki, pa da imajo velikokrat polno skledo. Pa da pade še kak prbolšk ...
Ampak kaj kdo ve, kaj se je ponoč tolk velik svetl  pevka

Čiststiskaniinprcmokani Fredi
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #268 : sreda, 15.01.2014 : 21:00:54 »

Vsem pasjim, pa malo manj pasjim en dobrohoten nasvet  Cheesy Nikoli in nikdar ne posvojite cigančka  Roll Eyes. Še manj iz Pomurja  Evil Ker ziher, miljon in tavžent procentov dobite eno veliko razvajeno pasjo rito. In ta pasja rit je bila v prejšnjem življenju ziher princ na zrnu graha  pevka In jaz, nemogoča, sem včeraj hotla, da gremo v rahlem dežju, tako rahlem, da si ga komaj čutil na zadnje piš.... Ja pa ja  Lips Sealed Tongue Ko je pa le videl, da se ne dam, je hodil čist ob hiši, pod kapom, in samo dvignjen del noge je bil na malo vlažnem  Grin Grin Grin Škoda, da nisem imela kamere ... ker tole je pa bil prizor direkt za oskarja dobit. Na kavču je itak nemogoče ležat, rabi povšter (mojo nogo) pa še par rok, ki izvajajo rahlo tajsko masažo   plesalec
V glavnem, iščemo čas da gremo k frizerju, ker smo že pravi dolgolasci, oz. dolgodlakci . Ampak to je prav fajn, nam se vsaj  Evil ne vidijo  Wink
Fotke bojo, ko najdem mojstra  Angry
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #269 : četrtek, 16.01.2014 : 09:02:25 »

Hehehe, a cigana mate? Pa ne, guspa, ziher ste se zmotili, ker oni ljubijo dež in se jim ne sanja, kaj je to kavč. Tongue Grin
Logiran
Strani: 1 ... 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 ... 53   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Mali princ-moja senca-mali Fredi
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines