mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 03.05.2024 : 23:27:18

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Missy, Horjulska jazbečarka in njena vajenka Lili
Strani: 1 ... 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 ... 174   Dol
Natisni
Avtor Tema: Missy, Horjulska jazbečarka in njena vajenka Lili  (Prebrano 370048 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #195 : ponedeljek, 09.03.2009 : 11:07:18 »

Hehehe, ja, vi bi morali narediti Flipkatraz Tongue
Mislim da Missy tele ograje ne more preskočit, kar se pa tiče kopanja bomo pa morali še nekoliko dodelat spodnji rob - je roba že nabavljena in čaka na montažo. Je pa brez nadzora itak ne nameravam puščati zunaj, tako da mislim da bi tudi obstoječa izvedba morala zadostovati.
Ampak, bolje spriječiti nego liječiti, tako da.... Wink Wink
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #196 : torek, 10.03.2009 : 09:20:19 »

Uf, sploh ne dohajam, men se fuuul dogaja Shocked Cheesy
Včeraj dopoldan, ko bi morala biti sama doma, je k nam prišel dedi Kiss
Ker je vneto nekaj iskal, je seveda odprl ene tri sobe, v katere pa ni za sabo zaprl vrat Roll Eyes
Juuupiii in žiiiivelaaa svoboda Grin
Sem predelala enga Pafina, ki je prišel direkt z Islandije - barva oči je bila popolnoma sfaljena, zato so morali učki stran Shocked Kako so mi to neki zoologi v tisti fabriki, kjer jih delajo - in potem otroke zavajajo z napačno barvo oči Roll Eyes
Ena Vileda je bila že tako zjahana, da jo je bilo nujno uničit do konca, saj take zjahane cunje ne morejo opravljat svoje funkcije.... Angry pol pa moja benti, kolk mora drgnit kopalnico. Ja čudn, ane, ko ima pa stare cunje za delat Tongue
Sploh ne vem, kaj se počne s papirnatimi aviončki, ki jih naredi naša mladina - sem jih spuščala z vrha stopnic, pa niso kaj prida leteli, zato sem jih pustila vnemar in so za mulce še uporabni Wink
Sedaj vem, zakaj mojo šeflo in šefa tako vleče v postelje - ker so fuuul mehke. Sem imela končno čast sprobat Mašino in vam povem, da je res carska Kiss Kiss
Evo, najprej svoboda na vrtu, sedaj svoboda v hiši Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
Zdaj grem hitro pogledat do stopnic, če mogoče kdo prihaja - aja, za danes se je najavila babi, ampak sem slišala šeflo, da ji je nekaj strogo naročala o zapiranju vrat  Shocked  Angry Sad
Hm, mogoče bo pa pozabila Wink
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #197 : torek, 10.03.2009 : 09:30:33 »

Hehe... pa se vam je razselila po celi hiši!
(No, saj je bil v bistvu že cajt... ccc.c.c.cc.. Roll Eyes Tongue)

Lp, Maja Smiley
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #198 : torek, 10.03.2009 : 09:40:50 »

ej vidve, kocka im majas, rabm čisto pošten in nepristranski odgovor Smiley: a se kužoti in kužice res lah "zaljubijo"?
Sem brala nekaj o zaljubljenosti med Skokijem in Missy, pa se nasmihala zraven Wink...no ampak a se mi sanja a kva - našo Piko je Don tud neki zmešu?! Grin
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #199 : torek, 10.03.2009 : 09:52:44 »

Itak, naša Missy se, odkar je srečala Skokija, sploh več N'Č ne zanima za druge pse Shocked Roll Eyes Cheesy
No, včasih kakšnemu mal pomežikne, dlje od tega se pa ne spusti Tongue Kiss
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #200 : torek, 10.03.2009 : 10:12:47 »

Missy, Flipi je prav ponosen nate, ker si osvojila  Tongue
Obiski so pa res the best. Sam kaj, ko so pr nas vsi pohojeni in se potem hitro odpravijo  Roll Eyes. Sej ne, to je pravi dogodek za naše žvauce za torbo popraskat, pa copate raznest po hodniku, pa koga piknt v roko. Tko da uživaj  Cheesy
Za tisto ograjo ti je pa Flipster mau fouš  Roll Eyes
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #201 : torek, 10.03.2009 : 10:46:57 »

Itak, naša Missy se, odkar je sreèala Skokija, sploh veè N'È ne zanima za druge pse Shocked Roll Eyes Cheesy
No, vèasih kakšnemu mal pomežikne, dlje od tega se pa ne spusti Tongue Kiss

Skoki pa za fanti gleda Tongue!
(Za puncami pa res ne...ccc.ccc...c)

 Grin Grin Grin Grin
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #202 : torek, 10.03.2009 : 11:17:35 »

ma torej je odgovor na moje vprašanje: DA.
Ajoooooj, kva me čaka.... Wink
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #203 : nedelja, 15.03.2009 : 23:44:21 »

Itak, naša Missy se, odkar je srečala Skokija, sploh več N'Č ne zanima za druge pse Shocked Roll Eyes Cheesy

Ja, še k atlet'ki se je vpisala zaradi njega..... Wink Roll Eyes



Katarina
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #204 : ponedeljek, 16.03.2009 : 07:55:16 »

Ja, še k atlet'ki se je vpisala zaradi njega..... Wink Roll Eyes

 Grin Grin Grin
Samo še "njegov" slog skakanja osvoji (je zaenkrat še veliko preveč aerodinamična in elegantna), pa smo tam! Wink
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #205 : ponedeljek, 16.03.2009 : 07:57:49 »

WAU, Missy - ČESTITKE! Super zgledaš, res. Cheesy
Priiiiidna si. Kiss
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #206 : ponedeljek, 16.03.2009 : 08:08:57 »

Missy, kr tko naprej. Se malo pa bos cez ograjo skakala, zato da odhitis k svojemu sšrausanemu princu Roll Eyes
Logiran
ironcat
rad pišem
****
Sporočil: 448


« Odgovor #207 : ponedeljek, 16.03.2009 : 09:05:39 »

Bravo Missy, ta skok je za čisto desetko in seveda za gospoda Skokija Cheesy
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #208 : ponedeljek, 16.03.2009 : 22:15:38 »

Missy, kr tko naprej. Se malo pa bos cez ograjo skakala, zato da odhitis k svojemu sšrausanemu princu Roll Eyes
Grin Grin Grin
Bom ob priliki poslikala ograjo, da vas ne bo preveč skrbelo glede preskakovanja Roll Eyes (tam, kjer je čisto ravno napeljana, je ravnokar rekel mojster Tongue Tongue - saj ne da bi bila kje kriva  Roll Eyes )
Bi rekla, da bi prej lahko kakšno luknjo spodaj skopala Tongue, kot pa tole ograjo preskočila.
Razen če ne bomo na atletiki začeli trenirati skoka v višino s palico Shocked Cheesy Grin

Hvala vsem za pohvale Kiss Kiss , sej res dob'r zgleda Cheesy Wink
Logiran
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #209 : sobota, 21.03.2009 : 20:14:17 »

Fru je po novem uiber navdušena nad Missy in sta se danes igrali ko dve smrkljici... (mama čist ponosna)
Logiran
Strani: 1 ... 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 ... 174   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Missy, Horjulska jazbečarka in njena vajenka Lili
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines