mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 04.05.2024 : 04:20:26

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Missy, Horjulska jazbečarka in njena vajenka Lili
Strani: 1 ... 73 74 75 76 77 [78] 79 80 81 82 83 ... 174   Dol
Natisni
Avtor Tema: Missy, Horjulska jazbečarka in njena vajenka Lili  (Prebrano 370057 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #1155 : ponedeljek, 01.08.2011 : 09:45:58 »

čist razumem zaljubljenega otroka  ljubezen ljubezen

me je pa štorija spomnila na eno drugo štorijo, in sicer kako se je otrok bližnje žlahte učil govoriti.
edini potomec dinastije, prvenstveno tekmovanje v disciplini "katera bo njegova prva beseda" med mamami, očki, dedki, babicami. neskončno nagovarjanje v tem smislu "gici gici, dej rec Babi" in tako dalje cela ožja žlahta.
tamau je vztrajno molčal, nič govoril, njegovi vrstniki skoraj že vsi čvekali sto na uro, on pa ni šmerglal petposto.
potem pa gredo na obisk na eno kmetijo.
otrok tam zagleda kokoš, totalno osupel obstane kot vkopan in slovesno izjavi "Koko".
pa je šla medalja.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1156 : ponedeljek, 01.08.2011 : 10:18:24 »

Edina napaka v vsem tem je, da je bila namesto poli salame, tam SUHA salama. Missy dobro ve! Wink Tongue Kiss
Japajade, ko je kasneje pogruntala, da je ena mala zalogica SUHE salame nekje na nedostopnem mestu na plaži, je naredila doktorat, kako bi se dokopala do nje pevka
Logiran
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #1157 : ponedeljek, 01.08.2011 : 10:24:22 »

Vidiš, en doktorat že ima, taki svetovljani in razgledanci pa si ja ne zmočijo svojega lepega kožuščka...  pevka Pa kako šefici to ni jasnö?!  Evil Lips Sealed
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1158 : ponedeljek, 01.08.2011 : 10:29:54 »

rava, tale je bila pa dobra!  Grin Grin Grin Koko!
Sumim, da tut moja prva beseda ni bila nič kaj bližje žlahti na dveh nogah, ampak bolj onim na štirih...
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1159 : ponedeljek, 01.08.2011 : 11:01:49 »

Pa kako šefici to ni jasnö?! Evil Lips Sealed
Ma bolj dolgo lajtngo, pa nikakor da ji potegne butnglavc predaja
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #1160 : ponedeljek, 01.08.2011 : 11:26:35 »

Missy, ko bi te vsaj izmenično stražli, ampak ne, oni te zapustijo na plaži in se gredo skupaj namakat v tisto slano packarijo! Od rdečega tepiha po mivki pa najbrž ni blo niti r-ja. No, zato pa se je naša ET odločila, da ona že ne bo ponovila te napake. Da bi samevala na plaži in se metala ob tla, medtem ko se njeni spreminjajo v majhne pike nekje daleč v vodi, a-a. Pa magari s kilo poli ne.

'Ko-ko', Rava, dobra fora Grin!
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1161 : ponedeljek, 01.08.2011 : 11:38:48 »

Missy, ko bi te vsaj izmenično stražli, ampak ne, oni te zapustijo na plaži in se gredo skupaj namakat v tisto slano packarijo! Od rdečega tepiha po mivki pa najbrž ni blo niti r-ja. No, zato pa se je naša ET odločila, da ona že ne bo ponovila te napake. Da bi samevala na plaži in se metala ob tla, medtem ko se njeni spreminjajo v majhne pike nekje daleč v vodi, a-a. Pa magari s kilo poli ne.

'Ko-ko', Rava, dobra fora Grin!
FŽ, utemelji tele trditve v zvezi  z ET....  Lips Sealed Tongue Grin Grin
Missy, nekaj ti podtikajo, ampak se očitno isto dogaja z ET... Pa kaj so tele nalezljive fore zdaj prilezle iz najtemnejših kotov in se naselile po naših tošlnih in celo na plaže...  Tongue Evil Tongue
Logiran
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #1162 : ponedeljek, 01.08.2011 : 21:32:16 »

Ma bolj dolgo lajtngo, pa nikakor da ji potegne butnglavc predaja
Saj baje, da smo (skoraj) vse take. Grin  Evil Mi je Nelča danes prišepnila.  Azn pevka
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1163 : ponedeljek, 01.08.2011 : 21:56:51 »

Zakwa mučte ubogega psa, bi jest rada vedla. Na morje, na vročino, pa še na skale, pa še brez Ardečga tepiha kokr ga majo u Horjulu? Angry

Missy, prid ti k men na počitnice. Ne bo treba N-Č u morje skakat, pa Salama je skoz na zalogi! Wink

Cockta, tvoja prjatlca Cheesy
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #1164 : ponedeljek, 01.08.2011 : 22:04:34 »

Joj, Cockta, Missy bi pomoje koj priletela, če bi le imela zagotovilo, da so začeli pri vas tisti bakljav mal bolj pravično delit Tongue Wink.
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1165 : ponedeljek, 01.08.2011 : 22:08:37 »

Bomo zrihtal  Cool
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1166 : torek, 02.08.2011 : 10:00:15 »

Vroče ni blo spljoh, Salama je bila na zalogi, sam nisem mogla do nje, rdečga tepiha ni blo Angry.
Pakiram kufre is se selim h Cockti, da si mal odpočijem ranjeno srce. Pripravte ležalnik s pouštri, bakljav in Salamo.
Missy.
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1167 : torek, 02.08.2011 : 15:01:24 »

Pakiram kufre is se selim h Cockti, da si mal odpočijem ranjeno srce. Pripravte ležalnik s pouštri, bakljav in Salamo.
Missy.

Jupiiiiii! veselje Afro  Kwa bo žur.  Cool
Missy, čimprej uleti, vse te čaka!  Boš vidla, kolk je fajn na ležalniku. Ubistvu je skor čist samo moj, ampak s tabo ga pa bom delila.Kiss

Cockta
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1168 : torek, 02.08.2011 : 15:04:18 »

 ljubezen ljubezen ljubezen
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1169 : petek, 05.08.2011 : 13:57:07 »

Včeraj sem Missy priklopila na bioresonanco  Shocked Shocked
Osnovne zadeve - čiščenje obremenitev iz okolja - geopatsko sevanje, elektrosmog ipd...
Sem pričakovala, da bo hotela pobegnit, ker se je morala na eno elektrodo uležt, drugo pa je imela NA sebi (da ne bo pomote, elektrode se tako le imenujejo, so pa to ene take relativno mehke ploščate zadeve, v katerih dejansko ne kroži elektrika in niso pod napetostjo).
Japajade - ležala je kot klada, se zvrnila na bok, zaprla oči in uživala 100 na uro ljubezen Cool
So mi povedali, da bo tako, baje živali zelo občutijo dobrodejni učinek, bolj kot mi, pa nisem mogla verjet, da bo res kar držala in držala tisto zadevo na sebi veselje Kiss, ker ona se sicer vsaki taki zadevi umakne, pa še zajc je po naravi in novosti ne mara preveč.
Logiran
Strani: 1 ... 73 74 75 76 77 [78] 79 80 81 82 83 ... 174   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Missy, Horjulska jazbečarka in njena vajenka Lili
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines