mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 17.05.2024 : 21:07:27

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani
Strani: 1 ... 221 222 223 224 225 [226] 227 228 229 230 231 ... 303   Dol
Natisni
Avtor Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani  (Prebrano 635981 krat)
0 članov in 6 gostov pregleduje to temo.
damayanti
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.361


« Odgovor #3375 : sreda, 24.02.2010 : 19:14:51 »

Lepa Vida ni bila nedolžna, imela je starca in dete. VČŠ je pa bohvekdaj zgubila nedolžnost.
Aja to ni tema o seksu...ups

 Grin ja lepa vida je žeho prala ko jo je zamorc spelov..
ta bi pa tud rada čim več dreka iz plenic sprala preden se spele Evil.... sam , da to ne bo zamorc odpelov... 
Logiran
Kapitan_Nemo
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 388


« Odgovor #3376 : sreda, 24.02.2010 : 19:22:15 »

Glede tistega MB filozofa Borisa Vezjaka je zanimiv tale prispevek tudi z RTV foruma:
 Pan - Poziv na popoln bojkot vseh, ki žalijo člane on line forumov in forume
http://www.rtvslo.si/modload.php?&c_mod=forum&op=viewtopic&topic_id=38592&forum=113&post_id=1722668#1722668
"Vsa desetletja, ko smo za komuniste nekateri bili samo navadni predmeti njihove netolerance, smo se mi učili demokracije in se je dodobra naučili in sanjali o njej ves čas, ko smo zaradi njih ostali brez volilne pravice in bili samo drugo in tretje razredni v njihovi družbi, ki so ji oholo rekli "Demokratična".

Zdaj pa nas bi ti isti netolerantneži in njihov podmladek spet pitali z svojimi floskulami kaj je demokracija v stilu "bučman, glej gospoda(gospo) "Demokrata" od spodaj navzgor, vendar ga ne posnemaj in ne sodi!"
Pa kaj ti mislijo, da smo slepi in pritegnjeni, nepismeni in da se piše leto 1600?
Pohvale vsem novinarjem, ki so že prej, ki so se sedaj in se še bodo, odločili, da bodo razgaljali njihovo pritlehno, umazano hipokrizijo in ravnali v duhu svojega poklica.
In zapomnite si, prosim, vse politike, ki nas žalijo, da so on line forumi neko leglo primitivizma, ki jih moti, da imamo tudi tisti, ki nas taki gledajo tako zviška, možgane, oči, srce in ušesa in pravico do svojega mnenja in izražanja.
Taki si ne zaslužijo niti enega glasu na volitvah od nas in novinar, ki žali člane on line forumov, si ne zasluži, da ga beremo!

Zaničevanje za zaničevanje in spoštovanje za spoštovanje!"
 Cool

Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.316


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #3377 : sreda, 24.02.2010 : 19:50:49 »

KN, se povsem strinjam z napisanim in sama resnicno preziram vse, ki ne priznavajo vloge interneta tukaj in zdaj. Prav strasljivo je, da sploh ne spoznajo, kaj forumi so in kaksni so, kdo so komentatorji in kako ter kaj komentirajo, pa vendar si dovolijo srat po vseh povprek, dovolijo si pametovat in pod pretvezo strokovnosti komentirat stvari, o katerih nimajo najmanjsega pojma. Se veliko vecja groza pa je, da taksni ljudje vzgajajo v solah in na faksih. O strokovnosti svega i svacega sem pa ze tolikokrat v tej temi pisala, da je brez veze se kakrsnakoli beseda.

Afera bulmastifi: SLS pričakuje Pogačnikov odstop, SNS pa zahteva razrešitev Čadoničeve
http://www.dnevnik.si/novice/slovenija/1042340317

Odstop Pogačnika - "kanček upanja za obstoj etičnih norm"
http://www.rtvslo.si/slovenija/odstop-pogacnika-kancek-upanja-za-obstoj-eticnih-norm/224389

Jarc zanika, dokumenti ne
http://www.zurnal24.si/slovenija/jarc-zanika-dokumenti-dokazujejo-161325

V Svet na Kanalu A je bila tudi izjava VCS, da je Senica grozil z odskodninsko tozbo, ce pa se spomnimo nekaj dni nazaj, je ves cas trdila, da ni bilo nobenih pritiskov, temvec jo je samo Baricevic 2x prijazno poklical. Shocked
Logiran

kvisnar
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 392


« Odgovor #3378 : sreda, 24.02.2010 : 19:56:49 »

Vezjaka osebno ne poznam, sem pa si ga zapomnila po tem, da je v času pogroma na Strojanove in Janševe vlade branil in zagovarjal pozicije, ki sem jih tudi sama dojemala kot humanistične in zdravorazumske. Mislim celo, da sva bila zadnja leta sopodpisana na več kot eni peticiji.
Če se zdaj usaja nad anonimnim podivjanim bruhanjem po forumih, bi se čisto strinjala z njim in verjamem, da zna razlikovati zrelo debato od verbalnega masturbiranja. Človekove pravice pač ne gre enačiti s "pravico", da svoj Velepomembni Ego ljudje anonimno pucajo na vsakem dostopnem kotičku svetovnega spleta, medtem ko jih v realu ni kaj dosti v hlačah.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.316


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #3379 : sreda, 24.02.2010 : 19:59:22 »

kvisnar, trdis, da je tole forum, kjer anonimno divje bruhamo in verbalno masturbiramo?
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.316


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #3380 : sreda, 24.02.2010 : 20:43:30 »

Hm ..., kvisnar je kar izginila Undecided

Iztok Jarc je prekilnil molk: Nisem odgovoren
http://www.delo.si/clanek/100104

Tudi nekdanji kmetijski minister se otepa očitkov glede svoje odgovornosti za napad psov
http://www.dnevnik.si/novice/slovenija/1042340333
Logiran

Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #3381 : sreda, 24.02.2010 : 21:22:31 »

Ja, saj s tem, da nihče ni bil odgovoren, se itak vsi strinjamo. Samo zdaj bi bil čas, da začnejo bit odgovorni oz. prevzamejo odgovornost za vso svojo preteklo neodgovornost. Al kako?
Logiran
altervita
živim tukaj
***
Spol: Moški
Sporočil: 4.029


« Odgovor #3382 : četrtek, 25.02.2010 : 02:08:15 »

Grin ja lepa vida je žeho prala ko jo je zamorc spelov..
ta bi pa tud rada čim več dreka iz plenic sprala preden se spele Evil.... sam , da to ne bo zamorc odpelov... 
ma pri tolk bjondah on ne bi spelov umetne bjonde

Glede tistega MB filozofa Borisa Vezjaka je zanimiv tale prispevek tudi z RTV foruma:
 Pan - Poziv na popoln bojkot vseh, ki žalijo člane on line forumov in forume
http://www.rtvslo.si/modload.php?&c_mod=forum&op=viewtopic&topic_id=38592&forum=113&post_id=1722668#1722668
"Vsa desetletja, ko smo za komuniste nekateri bili samo navadni predmeti njihove netolerance, smo se mi učili demokracije in se je dodobra naučili in sanjali o njej ves čas, ko smo zaradi njih ostali brez volilne pravice in bili samo drugo in tretje razredni v njihovi družbi, ki so ji oholo rekli "Demokratična".

Zdaj pa nas bi ti isti netolerantneži in njihov podmladek spet pitali z svojimi floskulami kaj je demokracija v stilu "bučman, glej gospoda(gospo) "Demokrata" od spodaj navzgor, vendar ga ne posnemaj in ne sodi!"
Pa kaj ti mislijo, da smo slepi in pritegnjeni, nepismeni in da se piše leto 1600?
Pohvale vsem novinarjem, ki so že prej, ki so se sedaj in se še bodo, odločili, da bodo razgaljali njihovo pritlehno, umazano hipokrizijo in ravnali v duhu svojega poklica.
In zapomnite si, prosim, vse politike, ki nas žalijo, da so on line forumi neko leglo primitivizma, ki jih moti, da imamo tudi tisti, ki nas taki gledajo tako zviška, možgane, oči, srce in ušesa in pravico do svojega mnenja in izražanja.
Taki si ne zaslužijo niti enega glasu na volitvah od nas in novinar, ki žali člane on line forumov, si ne zasluži, da ga beremo!

Zaničevanje za zaničevanje in spoštovanje za spoštovanje!"
 Cool



sam a veš Kapitan, d novinarjev že dlgo ni več...danes pišejo kot jim narekuje urednik, ki je korporativni sluga. Če pa ni, ga hitro ni več. Novinarjem je dovoljeno pisat samo dokler ne dregnejo preveč v trenutni interes lastnika. V bistvu ....ja , na tvojo misel v citatu: "Pa kaj ti mislijo, da smo slepi in pritegnjeni, nepismeni in da se piše leto 1600?" lahko rečem, da DA. In tako se obnašajo tako diktirajo ti novodobni fevdalci, tako ubogajo novinarji in ...DA, smo kot eni jebeni islamisti. Žal pa nas niti Jezus in Mohamed ne moreta rešit ker bi ju takoj križali. bESEDE SO BOLJ IZBORNE, "RELIGIJA JE ENKAKA. sMO TLAČANI....ups me včas tile capsi malo hecajo, oprostite...


Vezjaka osebno ne poznam, sem pa si ga zapomnila po tem, da je v času pogroma na Strojanove in Janševe vlade branil in zagovarjal pozicije, ki sem jih tudi sama dojemala kot humanistične in zdravorazumske. Mislim celo, da sva bila zadnja leta sopodpisana na več kot eni peticiji.
Če se zdaj usaja nad anonimnim podivjanim bruhanjem po forumih, bi se čisto strinjala z njim in verjamem, da zna razlikovati zrelo debato od verbalnega masturbiranja. Človekove pravice pač ne gre enačiti s "pravico", da svoj Velepomembni Ego ljudje anonimno pucajo na vsakem dostopnem kotičku svetovnega spleta, medtem ko jih v realu ni kaj dosti v hlačah.

Jane ene citiram...vsekakor je z načelnega vidika tvoja izjava Kvisnar ok. res je mnogo onaniranj po forumih. Tud sam priznam da z užitkom poščijem celo KZS kjerkoli lahko.
Vendar pa semle, na forum ki je izkjučno pasji ne moreš glih pisat moralističnega posta brez nekega pojasnila na koga misliš. Smo eden redkih portalov če ne edini ki je članski. Vsak od nas ima ime in priimek in plačan račun. karkoli napišemo, se ve kdo stoji za tem. tko da...a ciljaš na ta forum al podajaš splošno mnenje glede internetnega medija.
Dvomim da bo odgovor.
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #3383 : četrtek, 25.02.2010 : 02:50:04 »

Zdaj meni nekaj ne gre v glavo, jebat ga, sem pač naravno blond, pa sem sposobna naredit samo en tak na hitro povzetek - brez političnih strank itd.:

1. psi so že napadli/poškodovali/razcefrali ipd. (2002-2006) druge pse in ljudi
2. psi so resno poškodovali leta 2006 človeka
3. niso zavedeni v register nevarnih psov
.
.
.
ok, bi morali biti po vseh nevemkaterihžezakonih evtanizirani takoj!

4. noben od sosedov kljub preteklim dogodkom (vsaj tistemu od leta 2006) niti ne ve, da psi bivajo tam (izjave od 2.2.2010), baje je sosed iz prvega posnetka samo občasno slišal lajanje (kot blondinka se sprašujem, če je menil, da si g. Baričevič predvaja posnetke lajnja namesto Mozarta???):::

5. ob dogodku 2.2.2010 sosed in žena, en od njiju vsaj, naj bi klical policijo, ne ve, da so psi sploh tam
6. ko jih žena pokliče (koga? glej točko 5., se psi spustijo na prostor)

6. sledijo vse nebuloze do sedaj

7. se nek sosed (če je isti, gre za lažno pričanje, če pa ne, pa prikrivanje priče) skoraj 3 tedne za tem izjasni, da je pokojni klical/rotil/karkoliže Atosa, naj neha...

Zdaj sem pa res čisto preblond za to razumet.
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #3384 : četrtek, 25.02.2010 : 02:56:28 »

No, OK, vedno bolj mi je jasno poljubljanje kruha, ki ga je omenila Smetka  Evil Grin
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #3385 : četrtek, 25.02.2010 : 03:01:54 »

Aja, tam med točko 3 in 4 pa manjkajo še vse izjave mimoidočih, kako so se bali it mimo te bajte...

Se pravi, vsi so vedeli, pa noben ni vedel, pa vsi vse vejo in noben nič. Kako tipično.
Logiran
altervita
živim tukaj
***
Spol: Moški
Sporočil: 4.029


« Odgovor #3386 : četrtek, 25.02.2010 : 03:07:08 »

Zdaj meni nekaj ne gre v glavo, jebat ga, sem pač naravno blond, pa sem sposobna naredit samo en tak na hitro povzetek - brez političnih strank itd.:

1. psi so že napadli/poškodovali/razcefrali ipd. (2002-2006) druge pse in ljudi
2. psi so resno poškodovali leta 2006 človeka
3. niso zavedeni v register nevarnih psov
.
.
.
ok, bi morali biti po vseh nevemkaterihžezakonih evtanizirani takoj!

4. noben od sosedov kljub preteklim dogodkom (vsaj tistemu od leta 2006) niti ne ve, da psi bivajo tam (izjave od 2.2.2010), baje je sosed iz prvega posnetka samo občasno slišal lajanje (kot blondinka se sprašujem, če je menil, da si g. Baričevič predvaja posnetke lajnja namesto Mozarta???):::

5. ob dogodku 2.2.2010 sosed in žena, en od njiju vsaj, naj bi klical policijo, ne ve, da so psi sploh tam
6. ko jih žena pokliče (koga? glej točko 5., se psi spustijo na prostor)

6. sledijo vse nebuloze do sedaj

7. se nek sosed (če je isti, gre za lažno pričanje, če pa ne, pa prikrivanje priče) skoraj 3 tedne za tem izjasni, da je pokojni klical/rotil/karkoliže Atosa, naj neha...

Zdaj sem pa res čisto preblond za to razumet.
Ne se sekirat. Sej od unega avstrijca sosedi so tut molčali dokler ni vse ven udarlo, pa so potem dajali konfuzne izjave. ...da se spet na en dober psiho članek v Sobotni spomnim...ja to je v kulturi al pa genetiki, in glede na to da so nam avstrijci 1000 let jebali mater, imamo to tudi mi v genetiki.
Sosed je fin človk, pa on ni zmožen , pa on je spoštovan, ma kaki da si bom kaj mislil o njem...ok, je prasec ker kante za smeti ne strese v taveliko, pa ker mi preko vrt a po dreku smrdi od psov, pa kurbež pozim ne kida z nami kot vsi v ulici, pa ne pozdrav na cesti ko gremo mimo....ampak drgač je pa nemoteč, pa ugleden...pa sej ni možno. Pa zdravnik je, pravi angel. Pa sami avdiji pa porši se pr njem parkirajo. Pa ugleden je, pa priznan....

a še mal nabijam to sosedsko vrojeno zanikanje?

Ok včas je to mogoče ok ker mam ene tri sosede ki so kot iz deliveranca, sploh ko njihove otroke gledam...pa bi blo res najboljš da sm tih, pa da si mislim da so sam mal glupi vsi skup......
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #3387 : četrtek, 25.02.2010 : 03:24:50 »

Čak, sam... Če ne veš, da ima sosed sploh pse. Pa občasno slišiš lajanje... Pa potem enega oblačnega dne slišiš predirljive krike... Pa imaš ženo, ki ve/zna odpoklicat pse in se ti počijo na prostor... Pol se pa 3 tedne zatem spomniš, da niso bili samo kriki, ampak se spomniš še imena psa itd. ...
A pol si blond, al Hun al kwa?
Logiran
altervita
živim tukaj
***
Spol: Moški
Sporočil: 4.029


« Odgovor #3388 : četrtek, 25.02.2010 : 03:28:30 »

ne, pol si v zanikanju.
glej ZS
Logiran
katjuska
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 90



« Odgovor #3389 : četrtek, 25.02.2010 : 08:56:55 »

Zdaj meni nekaj ne gre v glavo, jebat ga, sem pač naravno blond, pa sem sposobna naredit samo en tak na hitro povzetek - brez političnih strank itd.:

1. psi so že napadli/poškodovali/razcefrali ipd. (2002-2006) druge pse in ljudi
2. psi so resno poškodovali leta 2006 človeka
3. niso zavedeni v register nevarnih psov
.
.
.
ok, bi morali biti po vseh nevemkaterihžezakonih evtanizirani takoj!

4. noben od sosedov kljub preteklim dogodkom (vsaj tistemu od leta 2006) niti ne ve, da psi bivajo tam (izjave od 2.2.2010), baje je sosed iz prvega posnetka samo občasno slišal lajanje (kot blondinka se sprašujem, če je menil, da si g. Baričevič predvaja posnetke lajnja namesto Mozarta???):::

5. ob dogodku 2.2.2010 sosed in žena, en od njiju vsaj, naj bi klical policijo, ne ve, da so psi sploh tam
6. ko jih žena pokliče (koga? glej točko 5., se psi spustijo na prostor)

6. sledijo vse nebuloze do sedaj

7. se nek sosed (če je isti, gre za lažno pričanje, če pa ne, pa prikrivanje priče) skoraj 3 tedne za tem izjasni, da je pokojni klical/rotil/karkoliže Atosa, naj neha...

Zdaj sem pa res čisto preblond za to razumet.

K tvojim točkam bi dodala še eno, ki pa meni ne gre iz glave. Namreč, izjava Štermana par dni po tragediji, če se ne motim, ko je bilo toliko prekladanja okrog suma spolne zlorabe. V TV prispevku, mislim da so ga vrteli še pred policijsko tiskovko (preden je policija povedala, da je veterinarja na mestu tragedije dvakrat opozorila na sum spolne zlorabe) je namreč kar precej prostodušno povedal, da "ja, psi so bili spolno zlorabljeni".

Tega nikakor ne morem spravit skupaj. A ni bil on v tretji komisiji, ki je pse vrnila? Kdaj je torej že to vedel? Če je vedel že prej, kako je potem lahko podpisal vrnitev psov? Če prej ni vedel, kako je potem to zvedel v dneh po tragediji, psi so bili namreč takoj odpeljani na patologijo, če se ne motim? Videl pa jih, če se spet ne motim, ni nihče razen prisotnih na kraju dogajanja in potem ljudi na veterinarskem inštitutu?

Če pa je vedel že prej, zakaj se ni oglasil takrat?
Logiran
Strani: 1 ... 221 222 223 224 225 [226] 227 228 229 230 231 ... 303   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines