mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 14.05.2024 : 18:28:11

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  člani med seboj  |  v spomin  |  Tema: Moj Roki...hvala, ker si me rešil iz tega sveta :-*
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 ... 24   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moj Roki...hvala, ker si me rešil iz tega sveta :-*  (Prebrano 80089 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Sasenka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.023


« Odgovor #105 : ponedeljek, 10.11.2008 : 20:12:16 »

Iskreno sožalje moonbeam! Vaju ne poznam ampak sem vaju redno prebirala. Res mi je hudo.

Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #106 : torek, 11.11.2008 : 00:45:07 »

Iskreno sožalje tudi od mene  Cry
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #107 : torek, 11.11.2008 : 20:48:30 »

Z Rokijem nisva bila depresivca. Sva bila včasih žalostna, a to so bili redki trenutki.

Raje sva se veselila življenja. Sploh, ko sva se izgubila. Sredi gozda sva našla eno jaso. In enkrat se odločiva, da greva po bližnjici.  Shocked Smrekov gozd je postajal vse bolj temen in gost. Smreke so bile na koncu tako na gosto napikane, da sva se s težavo prebila skozi. Vsa porisana od vej. Pa končno zagledam nek travnik. Skočiva dol...naravnost v koprive  Grin  Aaaa...Roki me je gledal kot da sem z lune padla. Na obrazu je imel pogled, ki je pravil, ti zmešana kura, kam si me pripeljala. Jaz v kratkih hlačih, koprive so seveda uživale v žrtvi mojih nog. Prideva do velikega grmovja, visoko čez 2 metra. Ne moreva čez. Ni ostalo druga, kot da se odpraviva nazaj skozi koprive, smreke. To sva se smejala potem na koncu. Roki me je seveda nadrl.
Enkrat sem ga celo pozabila pred trgovino.  sram  Pa se je drl in drl. Od takrat naprej ni bil nikoli tiho, če je moral počakati, pred trgovino.
Joj, in kako se je enkrat povaljal po ostankih od krave.  Cheesy  Pa pride ves masen in smrdljiv. Jaz pa pri Savinji in bučka ga not dam. Mislim da vsi veste kaj pomeni masno in hladna voda. Še cel teden je smrdel. Vsak dan sem ga kopala.
Pa ko sva enkrat skakala čez nek potok in noter padla. Ta potok je pa bil muljast in sva komaj ven zlezla. Vsa gnila, umazana...  Grin  To so naju gledali, umazanca.
Pa sankala sva se tudi. Zelo rad se je sankal. Pa snežaka je komaj čakal, da ga naredim, ker ga je potem zdemoliral in nekaj pojedel.
Veseljak je bil  Kiss 
Imel je tudi ljubico v sosednjem bloku. Nemško bokserko. To je bil nor na njo. Starejšo babo. Pa je umrla zaradi raka.
Pa je imel kolega dalmatinčka-Saba, a je ratal dominanten in ga napadel. Ko sem mu rekla, da gremo k Sabi je cvili, tako ga je imel rad. Po imenu je vedel kdo je. Pa zlatega prinašalca, Šona. Ki je pa tudi ratal žleht. Pa nismo bili več kolegi, ker je grizel. Potem je imel samo še kolegice, Donko, Deti.
In ta njegov korenček. Tako dober je bil. Juho sva vedno kuhala skupaj.


* roki 1.jpg (41.96 KB, 300x300 - pogledano 555 krat.)

* roki 2.jpg (38.8 KB, 300x300 - pogledano 560 krat.)

* roki 3.jpg (16.52 KB, 300x300 - pogledano 539 krat.)
Logiran
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #108 : torek, 11.11.2008 : 20:58:19 »

Res sta uživala skupaj. Škoda, da nam ni uspelo kdaj iti na sprehod - mislim, da bi se Kaja in Roki dobro zabavala. Kaja ti pošilja en pasji poljubček.
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #109 : torek, 11.11.2008 : 20:59:32 »

moonbeam, a vidiš... Toliko lepih spominov imaš nanj, da lahko nekje v tej globoki žalosti najdeš tudi srečo. Verjamem, da Roki ve, kako si ga imela rada, da se spominja teh vajinih vragolij. Lepšega, kot sta imela, ne bi mogla imeti nikoli. In to šteje.
Roki, poigraj se malo z mojimi barabicami, ki čakajo na drugi strani mavričnega mostu, ti, moonbeam, pa... Drži se. Spominjaj se ga takšnega, kot je bil. Z vsemi traparijami vred.
Logiran
the_girl
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 996


« Odgovor #110 : torek, 11.11.2008 : 22:48:41 »

Šla sem brat Rokijevo temo in upala na dobre novice. Potem pa vidim link in še vedno upam, da to ni pot v rubriko V spomin... In potem...me zadane kap Sad
Tako žalostno... tako nepravično... tako.... Sad

Videla sem šele danes, prebrala vseh osem strani in...jokala.  Cry Zakaj? Zakaj Roki?
Irina - poznam vaju le prek foruma, a vsedla sta se mi v srce. Tako luškan parček sta bila, s takim veseljem sem brala vajine dogodivščine. Lep je bil, res. Prekrasen pes. In njegov karakter.... In vajina ljubezen... Kiss
Žal mi je. Žal mi je, da je že moral oditi. Žal mi je, da si izgubila najboljšega prijatelja. Roki je to res bil. Jokam... Sovražim slovesa, sovražim letošnje leto,... Cry

Irina - iskreno sožalje ob izgubi takega srčka!

Verjemi mi: boljšega skrbnika si Roki ne bi moral želeti. Dala si mu vse in za to ti je hvaležen. Gleda te, pazi nate in si želi, da bi bila vesela.
Ostaja ti Miša, mogoče bo prišel kak nov pes,... Ampak Roki ostaja v tvojem srcu za vedno! Prav je, da boš to delila z otroci, vnuki,... Prvi pes je pač prvi pes in bolečina je še večja... Razumem te in hudo je tudi meni. Pomiri se, spominjaj se lepših trenutkov in verjemi, da bo vedno s tabo-v srcu. Kiss Kiss

 Cry Roki - uživaj na oni strani. Sedaj spet lahko uživaš, kar ti je bolezen prej preprečevala. Uživaj in pazi na Irino ter vse ostale, ki so te imeli najraje. Enkrat se spet srečate.... Cry

 Kiss Kiss
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #111 : torek, 11.11.2008 : 22:52:49 »

moonbeam, ko se človek pogovarja s tabo in te gleda in bere tvoje poste ve, da Roki še živi. V tvojem srčku je. In vsi spomini, čudoviti spomini na vajine dogodivščine, ko sta blatna lezla iz potoka Cheesy, se zgubljala sredi gozda  Smiley (si ga predstavljam, ko lomasti za tabo in si misli, ajoj Irina, kam vse moram lezti zaradi tebe  Roll Eyes Grin) ali pa te je moral čaaaakat pred trgovino Tongue (al' je bil besen, a? Grin ) bodo most med vama ...  dokler se ponovno ne srečata  Kiss
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #112 : sreda, 12.11.2008 : 01:10:46 »

Mel, hvala tudi tebi za srečanje in dooolg pogovor včeraj. In ja, je bil včasih jezen name  Tongue. Pa je vseeno šel za mano.
Ej Roki, a se spomneš vožnj z vlakom  Smiley. Tudi z vlakom smo se včasih peljali. Poskusili smo vse, kar je bilo za poskusit. Al pa tiste srne, ki so zdrvele mimo naju v gozdu. Jaz mislim, da sem se skoraj polulala od strahu. Ja, ja, ti pa tudi, kr priznaj. Šele ko so izginile v gozdu, si pa začel lajat  Grin
Ne morem neprestano bežati iz stanovanja zato, ker ga ni. Prva dva dni je bilo neznosno. Kar ni nehalo boleti. Koliko bolečine lahko nekdo prenese...ko dosežeš prag bolečine in ne čutiš več nič. Neprespane noči. Jaz bi ga pa samo rada stisnila. Počasi bom spet lahko postavila njegovo sliko na vidno, da jo bom lahko videla. So trenutki, ko se še vedno borim z žalostjo. Čas malo pomaga. Zdaj vem, zakaj so naši možgani takšni, da pozabljajo a ne v celoti. Staro zbledi in novo, ki se rojeva, ostaja. Verjetno zaradi takšnih dogodkov, ki nas žalostijo. Drugače ne bi preživeli.
Rokija ne bom pozabila. Rokija ne bo zamenjal noben pes. Prišel bo drugi, ki bo dobil svoj magnetek na našem hladilniku. Tako kot ga ima Roki in Miša. Roki je bil in je šel, na malo daljši dopust  Wink. Ko mi je težko, se pretvarjam, da je v drugem prostoru, ali pa, da ga bom zagledala, ko pridem domov. Pomaga, da prebrodim. Vsak ima svoj način premagovanja žalosti.
Ej Roki moj...tebe ni brez mene in mene ni brez tebe. Priden bodi in pusti punce na miru  Wink.
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #113 : sreda, 12.11.2008 : 10:30:29 »

moonbeam, lepo je prebrati tvoj post. Vsak dan ti želim vsaj eno solzico manj.  Kiss Saj bo, čas je res naš prijatelj v takih trenutkih. Roki ti bo zagotovo en dal poslal eno kosmato kepico, da jo spraviš v red Tongue in imaš rada Smiley Vse ob svojem času, ob tebi in v tebi pa bo itak ostal za vedno (in pazil nate, da se ne izgubljaš v gozdu Tongue).
Logiran
zmago
odvisnež
*****
Sporočil: 810


« Odgovor #114 : sreda, 12.11.2008 : 11:25:13 »

Moje sožalje. Cry
Logiran
Baskia
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 58


« Odgovor #115 : četrtek, 13.11.2008 : 18:56:05 »

Šele danes sem videla.
Srečno, Roki.

Irina, za tebe pa ker vidim, da imaš rada glasbo:
http://www.youtube.com/watch?v=Fjiapiq-hqY

Lep pozdrav,
Petra
Logiran
mara
odvisnež
*****
Sporočil: 587


« Odgovor #116 : četrtek, 13.11.2008 : 19:29:08 »

Sožalje tudi od nas. Sad
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #117 : petek, 14.11.2008 : 11:12:10 »

Sele danes sem imela malo casa, da sem pobrskala po forumu... mogoce bi bilo bolje, da ne bi...  sram

moonbeam, moje iskreno solazlje! Srecali smo se na pikniku in ko sem videla Rokija, mi ni deloval kot veterancek. Jaz bi mu odvzela nekaj let... bil je en prav vesel pesjanko, nic hud in ponosen na svoja leta Smiley
Priblizno si lahko predstavljam, kaj si prezivljala... mi smo kaksen mesec nazaj prezivljali nocno moro zaradi nasega veterancka. ko ga je veterinarka pripravljala na operacijo, je bila zelo pesimisticna. Bilo je tako nenadoma, nihce ni tega pricakoval, verjel, da se kaj takega lahko dogodi. Ampak se je boril, kot se je boril tvoj Roki...
Naj zivijo psi 20 let, za nas je njihovo zivljenje vedno prekratko. mene v takih zalostnih trenutkih maloooo tolazi dejstvo, da so ziveli lepo, da so uzivali, ziveli polno zivljenje...
Roki, uzivaj tam cez mavrico.  Kiss
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #118 : petek, 14.11.2008 : 12:18:55 »

Moonbeam,

vceraj sem izvedela za Rokija...iskreno sožalje. Se mi je vtisnil v spomnim na pikniku.

Logiran
sparks
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 271


« Odgovor #119 : sobota, 15.11.2008 : 17:14:36 »

Moje iskreno sožalje...
Logiran
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 ... 24   Gor
Natisni
mojpes.net  |  člani med seboj  |  v spomin  |  Tema: Moj Roki...hvala, ker si me rešil iz tega sveta :-*
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines