mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 18.05.2024 : 05:11:24

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Strani: 1 ... 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 ... 161   Dol
Natisni
Avtor Tema: Milin jamralni kotiček  (Prebrano 386046 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #315 : sreda, 19.08.2009 : 17:04:50 »

Tale Moja me bo v prehiter grob spravila  Angry Angry

Če ste mislili, da me dolgo ni bilo, ker nisem imela kaj za povedat, ste se pa grenko motili. Ker življenje z Njo je itak eno samo trpljenje, čeprav moje svetniške lastnosti nekoliko pomagajo, da ne znorim, kot bi zagotovo kdorkoli od vas, če bi bil potisnjen v mojo kožo  Angry

Zadnje čase pri nas noben red ne obstaja več  Angry Po tem, ko ji je šla voda iz glave, je bila ene par dni v redu, oziroma v redu zase, ker je ni bilo doma, ali bi pa prlavfala, se preoblekla in trk nazaj, ti uboga Mila se pa z ugasnjeno klimo pogovarjaj in skozi zaprto in zamreženo okno žalostno zri v zunanji svet  Angry Ene parkrat sem ji povedala, da tkole ne bo šlo, pa me sploh obrajtala ni, z glavo je bila kr nekje drugje  Angry

In potem me neko soboto zbaše v transporter (po dolgi in krvavi borbi, naj se ve  Cool ) in odpelje Kr Nekam. Tam me je prešlatala neka Gospa  Roll Eyes ki se na mačke spozna popolnoma N-Č, ker je rekla, ne da bi ji sploh bilo nerodno, da mi smrdi iz ust  Roll Eyes, da imam prhljaj  Roll Eyes Roll Eyes in - a sedite? - da tele buškaste otrdline okrog mojega čebeljega pasu niso nič drugega kot - špeh  Shocked Shocked Ej, če bi jo s pogledom lahko upepelila, bi od nje ostalo le tričetrt kile kadečega se ogljika  Angry Angry Pa še smejala se mi je, češ, da kako grdo gledam  Angry Tako užaljena že dolgo nisem bila, sem se zavlekla Moji pod majico in nisem hotla ven - kdo ji je kriv, je dobila, kar je iskala, če imam jaz velik trebuh, naj ga ima še Ona  Angry

No, in komaj se je razburjenje okoli moje domnevne debelosti  Roll Eyes poleglo (moram pa povedat, da se je Moja herojski uprla ukazu, da mi neha dajat meso  Cool ), ko je iz omare ven prišel kovček in je zopet zginila. Ko je odhajala sem Jo vprašala, če se spomni, kaj se ji je zadnjič zgodilo, ko je šla na pot brez mene. In se je le smejala. No, zdaj se pa smejim jaz  Tongue Prišla je domov in promptno zbolela, in zdaj zopet gnili na kavču  Roll Eyes Pa kaj ji je tega bilo treba, a ne - ampak, kdo bo pa mene poslušal  Roll Eyes

Tkole mamo pri nas, zopet karantena, nemocnica na kraju mesta in vse, kar s tem gre. Po moje ima bolhe, ker se praska, pa gliste, ker cvili na veceju, trakulje pa nima garant, ker nič ne je. K sreči se spomni (uz majhno pomoč) mene futrat, ker drugače bi tenko piskala, če bi mogla živet od teh njenih smrdečih pudingčkov  Angry Angry

Na koncu bi se rada zahvalila Missy za darilo, lepo se mu tukaj godi in postrižen je čist modno in avantgardno  Kiss pa še tistim, ki vas roza sesalci zanimajo, Moja sporoča, da morate it v Merkur, ker da jih tam menda uzrejajo.





Vsemu hudemu navkljub vas vseeno ljubeznivo in prijazno pozdravlja shirana termoforčka ter negovalka zablojenih duš in teles
                                                                    Mila  Kiss Kiss
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #316 : sreda, 19.08.2009 : 19:27:58 »

Mila, prav kičasto fejst izgledaš s Perčijem Kiss Kiss.
Reci Tvoji, da ji želimo čim hitrejše okrevanje, če kaj potrebuje naj pa mojo šeflo kar zvrcne Wink Smiley
Logiran
Mišelinka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 322


« Odgovor #317 : četrtek, 20.08.2009 : 20:20:18 »

Joj, Mila a tvoja tut ne dojame, da dolgodlake mačke pač nismo debele. A sem jaz kriva, če imam toliko dlake, da izgledam bolj okroglo?
Sigurno, da ne!

A ne?

Ajša
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #318 : četrtek, 20.08.2009 : 21:34:21 »

ej Mila - a se lah pliiiiz neki zmenva: dej ti tegale Perota na brzino zbutej in zdemolirej Cool, potem pa Tvoji, če te bo, seveda, utegnila poslušat spljoh Shocked, prišepni, da eni revčki mačji so pa ful veseli, če dobijo gole osiromašene palice od Perotov, zato ka Njihova potem nanje navesi ene reči in je žurka.  Cheesy
A boš? Pliiiiiz?!

Pa pocajtej tole Tvojo že, no - berem, da je res ubošca! Sad

evo lupčke obema: Kiss Kiss
Logiran
steva cenejac
odvisnež
*****
Sporočil: 542


« Odgovor #319 : petek, 21.08.2009 : 08:48:22 »

Naša ma tud prhljaj (mačka, d ne bo pomote). Kakšen nasvet, kako se ga znebiti?
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #320 : petek, 21.08.2009 : 08:50:31 »

Zamenjat hrano - Mila ga je fasala od Schesirja z ribo, zdaj je nazaj na Sanabelle hair & skin, i zadeva se je zelo izboljšala.
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #321 : petek, 21.08.2009 : 10:24:11 »

O, Mila, tebi pa to poletje res N-Č ne prizanaša, no. Me je kar streslo, ko sem tiste nebuloze od une tvoje dohtarce prebral. Pa to ni res! Da en kao izobražen človek ne loči goste dolge dlake, podložene s prhljajem od špeha, to pa res ni za nikamor...
Tale tvoja naj hodi k tisti dohtarci, da jo pocajtajo, ne, po mojem bi po petih minutah čist zdrava ven prlaufala, takoj ko bi dohtarca začela o oteklinah in šlaufih govort Grin Tongue

Pa unim nasvetom okoli Perotov, ki ti jih je dala Missy, se tudi pridružujem, ja, tisko kičozo je treba nujno mal sfrizirat Tongue

Kaj ti čm rečt, drž se - če ne bi vedu, da si ti bolj "samska" oseba, bi te že zdavnaj v mojo relax-varno hišo povabu, veš.  Kiss Kiss

Večni občudovalec Tvoje močne volje in vzdržljivega značaja, Ficko
Logiran

Unikatne tablice in portretki
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #322 : sobota, 29.08.2009 : 14:13:54 »

Mia, a ima tvoja slučajno kaj novega za povedat?!?  Grin
Wink
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #323 : sobota, 29.08.2009 : 15:07:53 »

Mia, a ima tvoja slučajno kaj novega za povedat?!?  Grin
Wink

Nič čakat, da bo sama povedala, Mila, kar ti poročaj  Cheesy
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #324 : sobota, 29.08.2009 : 16:12:56 »

Mila, na kaj tele punce namigujejo? Dej povej, noooooo.... A je kej novga z repom al kaj? Sesauc? Mogoče kej nouga na 4 nogah? Fotelj? Pojstla? Stol? Veš, kako me firbec matra! Tongue
Logiran

Unikatne tablice in portretki
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #325 : sobota, 29.08.2009 : 17:04:28 »

Mila, ker vidim, da mile prošnje za namig - ma kaj namig - ornk konkretno poročanje o tem "kej nouga" vztrajno in brezsrčno zavračaš Angry, bom pa zaigrala na druge strune Wink:
draga botrca Cats, tamalo bitje te milo prosi, da se je usmiliš in me odrešiš radovednosti, ker kar pikasta ratujem  in se ne morem nemoteno posvečat tamaučku Sad, tooooolk me zdej firbec matra Shocked...
No, botrca - torej kaj je nouga za povedat, a? Smiley
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #326 : sobota, 29.08.2009 : 17:27:04 »

Preden kaj povem, Moja sporoča alexx naj si kr en povšter na rit priveže, ker da bo šiba pela al kaj tazga v tem stilu je rekla, le mogoče nekoliko bolj pesniško. Vsekakor je rit omenjala zagotovo. Nimam s tem nobene veze, sem le kurirček - povem pa, da je faco imela takolele

Novega pa pri meni N-Č. Na hrani se špara, k vedno  Angry no, zdaj pa Moja malo bolj redno v službo hodi, da bo kaj dinarčkov in posledično mogoče tudi kaj za jest kupi  Roll Eyes Doma jo bolj ali manj ni, tistih deset dni bolniške ne šteje, ker ni bila prištevna, zdaj pa zopet okrog lavfa  Angry Druzga se pa ne spomnim, da bi kaj blo  Huh razen, da imam nov čohalnik. Tak, dvometerski, delno odlakan in dost potrpežljiv ter trpežen. Edin problem je, da bi se Moja tudi pri njem čohala, in potem jo moram odganjat  Angry k sreči se ve, čigav je in kdo ima prednost, ker red mora bit  Cool

Kaj pa je še novega pri meni, to pa ve meni povejte, mogoče je še kaj, pa jaz sploh ne vem, ne bi bilo prvič, da se meni N-Č ne pove

Zdaj pa čav, grem nadzirat obešanje perila in ščipalke so vedno hudo begosumne. Lep - kljub soboti in slabi bio napovedi delovni pozdrav vsem, ki lenarite pred računalniki in vam ni treba z garanjem si prislužiti tistih par sesušenih koščkov crknjene krave za večerjo - pozdrav vam pošilja vaša v temi nevednosti na silo zadrževana uboga reva
                                                              Mila  Kiss Kiss
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #327 : sobota, 29.08.2009 : 19:18:10 »

ČOHALNIK!!!!!!  Grin  Cheesy  Grin  Cheesy  Grin  Cheesy  Grin  Cheesy
(pobralo me bo!)  Grin

Zdaj grem pa raje en veliiiiiiiiiiik povšter iskat!  Lips Sealed  Cry
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #328 : nedelja, 30.08.2009 : 12:26:44 »

 Cheesy Cheesy Ej, Mila draga moja, iskrene čestitke ob novem ČOHALNIKU!
Jah, no končno je Tvoja nekaj pametnega domov prtrogala  Grin po vseh tistih ponesrečenih kurnikih, klimatskih toplicah, prehladih in šmrkljih, ki so bili itak zate totalno neuporabni !

Bravo, kr privošč si ga  Tongue
Logiran

Unikatne tablice in portretki
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #329 : nedelja, 30.08.2009 : 18:46:38 »

Dvometrski, delno odlakani potrpežljivi in trpežni čohalniki so zakon Cheesy Cheesy
Dobro ga izkoristite, pa še neki - če ni fovšije, ga je za vse dost Wink Grin
Logiran
Strani: 1 ... 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 ... 161   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines