mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 21.05.2024 : 12:48:58

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Strani: 1 ... 28 29 30 31 32 [33] 34 35 36 37 38 ... 161   Dol
Natisni
Avtor Tema: Milin jamralni kotiček  (Prebrano 386310 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #480 : torek, 10.11.2009 : 12:25:03 »

"Tista Reč"
Joooooj, Mila, buh ne dej, da Meli tole prebere - po mojem si šla zdaj pa že predaleč  Evil Shocked Huh  slaba prebava.
Namreč, pri naši hiši vsi zelo močno sumimo, da nam boš kmalu kičaste slike s Honeymoona pošiljala, pa sladko vzdihovala n zardevala. Naj me strela, če to ne bo res  Evil bravo
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #481 : torek, 10.11.2009 : 20:05:43 »

Tista Reč je še tukaj  Angry

Pa N-Č ne kaže, da ga bo kmalu zmanjkalo, kar razbohotil se je po celem stanovanju  Angry Angry zdaj spi na Moji postelji in Moja se ne buni - namesto da bi ga z vedrom vode polila  Angry Mrzle  Angry Angry Brikete mi hodi jest, z mojimi igračami se igra in -  Shocked o, groza!!  Shocked - dreke ima ful smrdeče pa še zakopava jih ne prav vestno  Angry Angry Angry

Pa še Moji občasno v glavo šune in se gre Unprofora, mirnega sožitja, kulturnih različnosti, vsi enaki vsi enakopravni  Roll Eyes Roll Eyes Pišuka, če bo to tko šlo naprej, bom za Jelinčiča volila naslednjič, ta mi ne bo branil pihat in pluvat na soseda  Angry Angry

Lepo prosim za prestavitev te teme med Nesrečne zgodbe. Ker če je to sreča, pol pa res ne vem  Angry Angry Angry

Naveličan, lačen in nasploh tko bolj za nič pozdrav,
                                                                  Mila  Kiss Kiss



Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #482 : torek, 10.11.2009 : 20:07:30 »

    Grin
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #483 : torek, 10.11.2009 : 20:19:49 »

Draga Mila, a boš Melija tudi do besede spustila. Mene prav zanima, kaj bi on rekel na vse tole in kako bi on jamral  Tongue 
Drugače pa, kaj se ti buniš,  imaš vsak dan sonce doma  Wink
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #484 : sobota, 14.11.2009 : 00:01:05 »

Sonce, ja, prav res  Roll Eyes Roll Eyes

Le na hitrco prijavim, da se tukaj dogajajo nezaslišane zlorabe finančnih sredstev, namenjenih dobrobiti mačk - namesto da bi prinesla vreče polne purančkov in zrezkov, se Moja malo prej pojavi z škatlami, iz katerih začne cela navdušena vlečt - čevlje  Shocked Angry Sem se skušala prijazno pritožit, da to glih ni fer, pa me je ignorirala in skakljala k besna kura v teh tanovih škornjčkih in se v zrcalo gledala  Roll Eyes Jea, rajt, super lepo Jo je bilo videt, sploh z eno čist sestradano mačko v ozadju  Angry  Angry Pol je še ene druge obula, še Krokodajl Dandi bi se sramoval v tem it v mesto, Moja pa k da je jutri Pust  Angry Angry Angry Sem probala tiste, ki so zgledali bolj užitni, mal prežvečit, pa me je odgnala  Angry Angry tud za hodit niso kaj prida, ker je smotano, ko daš dve nogi not lahko samo na nos padeš - samo Moja ima itak v glavi le neke tople pline, in Jo to v luftu drži, da se ne prekucava cel cajt  Roll Eyes Roll Eyes Angry Angry

Tista Reč leži k crka na moji!! postelji in občasno smrči  Angry Angry Matrvola, pa tako lepo je bilo živet brez moških (razen občasno, zaradi športa), Ona pa gre in takega kozla ustreli, da je jao in joj  Angry Angry Celo Jo je pogrizel in prežvečil, huligan, Ona pa le gruli tisto svoje Melimelimelisončeklepilubicamojacicimici, da se ti kar želodec obrne v dvojni ritberger  Angry Angry Angry Ja, cici mici, prav za res, pa še drek na špici se lepo rima, ker taaakoooo zasrane riti, kot jo tale ima, prmajsvetkrvavduš še nisem vidla  Angry Angry Angry

Trpljenju mojemu očitno ni videti konca, pa kaj, ko nobenga ne gane, da bi kakšno peticijo podpisal ali kakšno pomoč poslal  Roll Eyes Zato vas, vdana v usodo in rezignirana nad malomarnostjo tistih, ki naj bi kao bedeli nad šibkimi in zatiranimi bitji, lepo in prijazno pozdravljam, bosonoga in lačna pa še za ležajne kapacitete prikrajšana najbolj boga daleč tle okol sirotica
                                                                                       Mila  Kiss Kiss
 
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #485 : nedelja, 15.11.2009 : 23:12:16 »

Nihče se ne zmeni zame in kar nemoteno nadaljujte s tem, zakaj bi sploh blo koga briga....

.... da so mene danes zaprli v kavč  Angry Angry Angry Banda  Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #486 : nedelja, 15.11.2009 : 23:17:55 »

Grdobci hudobci  Angry

Moja mačka se mi ravno tlači v naročje od vsega hudega, kar je
prinesel današnji in prejšnji dnevi, ker ne samo,
da sta ji dve mali pošasti odtujili tunel, ne samo da sem ji jaz
pohodila najljubšo žogico ... danes ji je bila za hrbtom sunjena
najljubša krtača in tega ne odpusti, spljoh in nikoli  Lips Sealed

Tako da, Mila, ena črna mačka ti pošilja sočustujoč pozdrav na daljavo Smiley

Logiran
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #487 : nedelja, 15.11.2009 : 23:25:08 »

Nihče se ne zmeni zame in kar nemoteno nadaljujte s tem, zakaj bi sploh blo koga briga....

.... da so mene danes zaprli v kavč  Angry Angry Angry Banda  Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry
Shocked jezen butnglavc butnglavc Shocked

Sploh nimam besed Lips Sealed
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #488 : ponedeljek, 16.11.2009 : 09:15:02 »

Mila, daj no, ti si pa ja ena PreCednica. Nehaj mijavkat in poštimaj tele tvoje, da bodo malo bolj natančno opravljali svoje podaniške dolžnosti. Ampak, mogoče so te pa zaprli v kavč ker ste imeli gužvo in si bila ti najbolj pogrešljiva Shocked Shocked
Trenutno vsi lahko vidimo, da se ti stolček ZELO maje in da gre stanje strmo navzdol Angry
TO BO TREBA USTAVIT stop in POŠTIMAT trmoglavka
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #489 : ponedeljek, 16.11.2009 : 10:13:06 »

Trenutno vsi lahko vidimo, da se ti stolček ZELO maje in da gre stanje strmo navzdol Angry
TO BO TREBA USTAVIT stop in POŠTIMAT trmoglavka

Točno tako!!! Ustavit in poštimat!
Mila, no, KDO misliš, da bo stvari poštimal? A naj Primorski Borci pridrvimo v Prestolnico na barikade, pa še Gorenjske, Dolenjske in Štajerske brigade pokličemo? jezen
KDO bo udaril po mizi? A mogoče Uroš Slak, Janko Šopar al jerry Springer? jezen Mogoče MELI?
Draga naša PreCednica, po mojem se boš morala kar na SVOJE ostre kremplje in jezen pogled zanest, veš  Cool
Težki časi so tole, ni kaj!

PS: kaj pa Zavezniške Čohalne enote pravijo?
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Mišelinka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 322


« Odgovor #490 : ponedeljek, 16.11.2009 : 10:28:46 »

Mogoče bi pa pomagal kakšen dan gladovnega štrajka, apatičnega ležanja in nekomuniciranja z okolico.

Potem bi pa slišala: MilamojaMiladejpapinobošpiščančkabošjetrcadejpapinooMilamojaMila


Pozdravček od zvsemižavbaminamazane Ajše
Logiran
vixi
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 938



WWW
« Odgovor #491 : ponedeljek, 16.11.2009 : 10:37:40 »

Orinđ piše: "Mila, daj tisti stvari malo dihat no. Je lepa stvar. Oranžna. Tko kt jest  Roll Eyes In nehi cvilt, mene skoz pozabljajo v omari, pa v kurilnici, pa v spalnici... Najdeš kaj primernega tam in nacefraš na trakce. Bolj pazijo potem  Cool"
Miži piše: "Dej pokaž škorenjce od tvoje!!!  predaja"
Debeli pravi:  ""
Logiran

PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #492 : ponedeljek, 16.11.2009 : 13:24:04 »

Draga Mila.
Dec (v tvojem primeru "Reč") je kot parket - kakor ga položiš, tako lahko potem po njem hodiš.
Torej - pot pod tace in na delo!  Smiley
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #493 : petek, 20.11.2009 : 00:19:58 »

A bi kdo vzel Tisto Reč za domov?  Angry  Angry

Ker to ni več za živet, res ne  Angry Če že meni ne verjamete, poglejte KLELE TUKILE in vam bo vse jasno  Angry Angry Angry Ali pa raje ne glejte, ker ga drugače ne boste hotli met  Angry Angry Angry Če ga pa vzamete, vam naštimam še en darilni paket, zelo lep  Evil

In Moja - Moja!! - vsak dan v vrečkah vleče konzerve, pa dobro ve, da jih ne maram  Angry Angry Angry

Kam ta svet gre, ni čudn da vas bojo ene gripe vseh pokončale. Prav vam je, če ne znate cenit dobrot in lepot, ki vam izpred nosu na kavčih ležijo  Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes

Za pozdrav nimam več moči, izčrpala me ta celodnevna in celonočna bitka za en mal digniteta in stare pravde,
                                                                       Mila  Kiss Kiss
Logiran
frigga
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.577


« Odgovor #494 : petek, 20.11.2009 : 00:47:40 »

Boris Becker Grin Grin
Logiran
Strani: 1 ... 28 29 30 31 32 [33] 34 35 36 37 38 ... 161   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines