mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 21.05.2024 : 23:23:48

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Strani: 1 ... 29 30 31 32 33 [34] 35 36 37 38 39 ... 161   Dol
Natisni
Avtor Tema: Milin jamralni kotiček  (Prebrano 386351 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #495 : petek, 20.11.2009 : 00:49:04 »

tale je svetovna "Tkole te bom mahnila, da boš tri dni samga sebe vikal"  Grin Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #496 : petek, 20.11.2009 : 07:20:45 »

Draga Mila.
Dec (v tvojem primeru "Reč") je kot parket - kakor ga položiš, tako lahko potem po njem hodiš.
Torej - pot pod tace in na delo! Smiley

Mila - tole od PikePoke je za upoštevat.   Afro Resno. Sem pogledala tamle , kot si napisala, da naj (al pa raje da ne - no pa sem vseen, ker sem pogumna stvarca Cool) in ugotovila, da je Meli še barve take, kot parket! Evo - odgovor je na tački! Wink pevka
Logiran
missysb
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.096


« Odgovor #497 : četrtek, 26.11.2009 : 21:29:06 »

Prav res sta ču-do-vita!!!! Cheesy Cheesy Cheesy Kiss Kiss Kiss Kiss

Lupčke od naju s Pashkotom!
Logiran
Notja
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 225


WWW
« Odgovor #498 : petek, 27.11.2009 : 08:30:14 »

 Mila, daj popusti malo in se skuliraj. Saj vendar veš: PAMETNEJŠI ODNEHA    Cool
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #499 : petek, 27.11.2009 : 08:43:43 »

MILA NE JAMRA VEČ!!!!
Ali je tako uboga, da sploh ne more, ali pa je VSE V REDU in nima več o čem jamrat Evil predaja
Logiran
Mateja4
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 141


« Odgovor #500 : petek, 27.11.2009 : 11:15:07 »

Izčrpana je od rolanja bombolic in asistiranja Miliju pri njegovih dobrotah.
Logiran
Mateja4
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 141


« Odgovor #501 : petek, 27.11.2009 : 11:15:43 »

Meeeeeliju  sram
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #502 : petek, 27.11.2009 : 20:11:57 »

Mila, mi ubogi mački iz Borovnice smo dobili celo škalo igrač, ki si jih nam poslala in se ti ful zahvaljujemo. Posebi za žogice, te so super trpežne, ker ene par stvari smo pa že uničl, pa psi so jih požrl. Uno kvačkano žogico je prec Aja pobasala in je zdej vsa slinasta, naj jo kar ima, packa nemarna.
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #503 : sobota, 28.11.2009 : 19:17:29 »

Pri nas poteka obdobje prenove  Angry

No, pravzaprav, to niti ni res Tongue prenavlja se samo parket. Ker, kot je povedala Neka Modra Ženska, položenost parketa je od strateškega pomena za varnost regije in širše. Zato sem zadevo vzela pod drobnogled in vsak dan nadzorujem razvoj situacije. Če koga zanima, kako izgledajo obrtniški detajli, lahko KLIKNE in se uči  Cool

Drugače so dnevi eni in isti, samo garanje in trpljenje. Tista Reč je totalen nebodigatreba, samo poležava po oblazinjenem pohištvu in občasno tudi drugje. Nekak si mislim, da je konc meseca čez kakšen dan in, da ga bodo odnesli, ker Moja je tolk enga denarja zopet zapravila na neumnosti  Roll Eyes da ziher ne bo imela za račune in potem last in - first out in ode!!!!  Evil Ubogim mačkom iz Borovnice sporočam, da je Smotana-k-sajla Moja taglavno hrupno igračo pozabila spakirat, bom že jaz poskrbela, da napako popravimo, sploh zdaj, ko poznam naslov  Evil

Če koga sploh zanima, sem neskončno pridna in skromna, in se me lahko celo v kriznih časih mimogrede obdrži, ker ne delam kravalov (dokazi zgoraj) in sem na splošno milega značaja. 

Tole vse pišem v času za večerjo, toda od večerje kot ponavadi niti v  Angry tisti, ki so danes protestirali po mestu bi se lahko sramovali, oni vsaj za jest občasno dobijo, jaz pa niti tega ne  Angry Angry Angry

Kljub gorovju težav, problemov in nerazumevanja okolja in sveta do mojega rahločutnega bitja vam vseeno pošiljam en lačen in sestradan parketarski pozdrav
                                                                              Mila Kiss Kiss
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #504 : sobota, 28.11.2009 : 19:23:50 »

 Grin  takšne mačje akcije pa že dolgo nisem videla.  Sej sta ja tako hitra, da niti zamahov ne vidiš  Evil
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #505 : sobota, 28.11.2009 : 19:27:57 »

 
Če bi bil Meli pes, bi se nonstop na hrbet metal, tako se ji prilizuje butnglavc
Akcija je pa res huda Grin Grin Grin
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #506 : sobota, 28.11.2009 : 19:29:02 »

Ona je pa ˝HARD TO GET˝ Azn Evil
Logiran
Rnata
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 211


WWW
« Odgovor #507 : nedelja, 29.11.2009 : 12:11:02 »


 in potem last in - first out in ode!!!! 
Grin  Grin  Grin

Pazi, Mila, nas so pri računovodstvu učili, da je bolj pravilna in zaželjena FIFO metoda: First In - First Out!
Logiran
Notja
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 225


WWW
« Odgovor #508 : nedelja, 29.11.2009 : 19:30:29 »

Mila, imaš povsem pravilen pristop. Z razglednega stolpa šefa kontroliraš natančno brisanje prahu.  bravo
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #509 : torek, 08.12.2009 : 23:59:09 »

Jao, jao, jao  Roll Eyes Norchaus tutokompleto, vam rečem.

Miklavž je bil in šel, Tista Reč pa še straši tukaj  Angry ti moderni svetniki zihr ne znajo brat, ker sem lepo kaligrafsko napisala, naj ga hudir vzame, oni pa N-Č  Angry Angry Zdaj ta hip pa po Njenih novih stolih skaklja, Moja ga pa sam blagotelečje gleda, namesto da bi ga vsaj dol spodila, če že ne kaj druzga  Angry Angry Saj se ve, da je tiste stole zame kupila, ne pa za take šalabajzerje  Angry Angry Angry

Vsaj ena reč ji je potegnila iz riti v glavo, čeprav je pot bila dolga in težavna - ugotovila je, kdo je Pomemben v tej hiši  Cool in zdaj po tanovem pri Njej po noči spim le Jaz  Cool Cool To sicer ni neka nagrada, da si ne bi mislili, ker zapre vrata od spalnice in je potem zrak hitr slab od njenih pomad  Roll Eyes Pa še za jest ni N-Č tam, valjda  Angry Angry No, potem sem si omislila vsaj mal zabave - počakam, da zaspi in potem grem po njej kartirat planinske poti. To je ful zabavno, nikoli ne veš, kje tiči kak prepad, da ti nogca spodrsne  Shocked in, da potem moraš naglas zavpit in se s kremplji prisesat na podlago. Špas je to, da je podlaga premična in vse skupaj je bolj kakšnem vlakcu smrti podobno, toda pravijo da je adrenalin dober za dlako - in res, zdi se mi, da Ji frizura nekoliko bolj pokonci stoji zadnje dni  Afro

Drugače sem slišala da je Moja naročila Moj Portret v nadnaravni velikosti in podnaravni lepoti, ker drugače ni možno. Tista Reč ni za na slike dajat, razen na kakšne policijske, ker se gre za spolnega iztirjenca - če bi una njegova dekca vedela, da jo vara z mojo spalno podlago iz dnevne sobe, bi bil kraval  Angry No, pravzaprav sem lihkar dobila idejo  Evil

Lepo vas pozdravlja od hudih naporov utrujena, od življenja brez krivde kaznovana, zmatrana in zaničevana zaščitnica moralnih vrednot v tej hiši in širše
                                                                                      Mila  Kiss Kiss

Logiran
Strani: 1 ... 29 30 31 32 33 [34] 35 36 37 38 39 ... 161   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines