mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 17.05.2024 : 04:49:17

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zavetišče HORJUL
Strani: 1 ... 687 688 689 690 691 [692] 693 694 695 696 697 ... 779   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zavetišče HORJUL  (Prebrano 1750660 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #10365 : torek, 21.08.2012 : 16:23:19 »

Psica je torej pri vas, na varnem. Samo to sem hotela vedeti, očitno je to težko verjeti.
Hvala za informacijo in tudi za dodano vrednost, žalitve  Smiley

oh... Roll Eyes
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #10366 : torek, 21.08.2012 : 16:23:29 »

Oh... saj.... 40 + strani bo tole za brezveze. Al obstaja kak razlog, pa ga jaz tupa videt ne morem?
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #10367 : torek, 21.08.2012 : 16:24:12 »

Psica je torej pri vas, na varnem. Samo to sem hotela vedeti, očitno je to težko verjeti.
Hvala za informacijo in tudi za dodano vrednost, žalitve  Smiley

Kar si vedela tudi prej. Sicer pa, prosim, ni za kaj, se kdaj.
Logiran

mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #10368 : torek, 21.08.2012 : 17:07:27 »

In zakaj odgovarjaš ti, oziroma sprašuješ?

Sprašujem zato, ker mi ni jasno, zakaj je taka želja po javnih odgovorih, če pa lahko, kot si ugotovila že sama
Zakaj za to psico ni javnega odgovora s strani Zavetišča Horjul, ampak (očitno) samo odgovori posameznikom
po privatnih poteh ?


Torej bi lahko vsak zainteresinan posameznik "po privatnih poteh" vprašal, a ne?

Oglašam pa se zato, ker sem tudi jaz prisotna na forumu, tako kot še toliko prijavljenih uporabnikov. In če mi ne bi zadostovale javno objavljene informacije na forumu/spletni strani zavetišča, bi vzela v roke telefon in v času uradnih ur pristojne vprašaka, kar me zanima. In če bi se jim zdelo, da me ima kaj brigat, bi odgovorili, sicer pa bi mi še vedno lahko rekli "se te ne tiče".

Čisto preprosto, evo.
Logiran

Unikatne tablice in portretki
MaksiMaša
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 919


« Odgovor #10369 : torek, 21.08.2012 : 17:28:49 »

Če bi vsi, ki določen del svojega prostega časa namenijo teženju vodstvu ZH, ta čas porabili za pomoč živalim, ki jo potrebujejo, si upam trditi, da bi jim šlo bolje. Živalim, pa njim nemara tudi.

Dejte no malo dihat, preden navalite.
Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #10370 : torek, 21.08.2012 : 17:31:17 »

Smetka, tudi meni ni razumljiva vaša ignoranca in oster odziv do nekaterih posameznikov, ponavadi do enih in istih, ki želimo samo informacije do katerih imamo pravico. Rečti nekomu, ki mu je dobrobit živali zelo pomembna, da mu morda ni za dobro živali je žalitev in tudi zaboli. Kar pa se tiče pomoči, v tem primeru odlova psice, je to vaša dolžnost in ne dolžnost tistih, ki se zanimamo ali je psica že na varnem in vi ste specializirani za odlov z vsem znanjem in pripomočki. Obsojate, da je psici nastavljal hrano nekdo nalašč, razumeti je po vašem pisanju, da naj bi bil to nekdo, ki je sledil forumu in naj bi nalašč nagajal. Vsaj tako sem jaz razumela vse skupaj.  Kako ste lahko v to tako prepričani?

Zelo mi je žal, da ste spremenili odnos do določenih ljudi in ne razumem zakaj, prepričana pa sem, da so vsi ti naredili za živali že precej, čeprav na lastne stroške in na račun svojega prostega časa, od nikogar plačanega. In, da vam nikoli in nikdar niso storili ničesar slabega, ampak so se vedno trudili po svojih močeh za dobrobit živali na vseh področjih.

Pogrešam Smetko izpred nekaj let in najbrž še kdo drug tudi.
Logiran
terant
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 309


« Odgovor #10371 : torek, 21.08.2012 : 17:38:51 »

Sedaj, pa mene zanima, do kakšnih informacij imate pravico glede ZH in njihovega dela. A si mogoče z davčne ali VURSa? Ali plačuješ in vzdržuješ ZH?
Ali ti ne smrdi dovolj doma in hočeš drek mešati še drugim, vedno enim in istim. Kaj vas vse tako zanima? Če rad mešaš drek in uživaš v smrdenju, pojdi čistit mačja stranišča. Pa malo, sprehajat, malo uživat v naravi.
Ali res večina nima drugega delakot da so "drekobrbci"?
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #10372 : torek, 21.08.2012 : 17:39:48 »

Daj, delavec... oglasi se se takrat, ko se zali ZH.

Ne pisem o stvareh, o katerih nisem prepricana.

Da je psica v zavetiscu, so "nekateri viri, ki so kasneje utihnili", ze povedali; torej ne razumem, zakaj bi se morala ponavljat?

A se morda kje spuscam v debate, kaj je kdo naredil v svojem prostem casu, za koga in s cigavimi sredstvi?

A bo 40 strani premalo?

Pri tem, kaj kdo pogresa, pa zal ne morem pomagat.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #10373 : torek, 21.08.2012 : 17:41:18 »

Sedaj, pa mene zanima, do kakšnih informacij imate pravico glede ZH in njihovega dela.

Gospa (kot tudi vsi ostali) ima pravico do zahteve po informaciji javnega znacaja. Le-ta je natancno opredeljena in tudi dolocena, na kaksen nacin se zahtevo poda. Ko/ce jo bo podala, bo dobila odgovor.
Logiran

sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #10374 : torek, 21.08.2012 : 18:07:48 »



Zelo mi je žal, da ste spremenili odnos do določenih ljudi in ne razumem zakaj, prepričana pa sem, da so vsi ti naredili za živali že precej, čeprav na lastne stroške in na račun svojega prostega časa, od nikogar plačanega. In, da vam nikoli in nikdar niso storili ničesar slabega, ampak so se vedno trudili po svojih močeh za dobrobit živali na vseh področjih.

Pogrešam Smetko izpred nekaj let in najbrž še kdo drug tudi.

O, meni, ki že nekaj let spremljam teme na tem forumu, je pa čisto jasno, zakaj se je Smetkina komunikacija spremenila. Ne do določenih ljudi, na splošno. In se mi zdi, da gre nekam v to smer, da bo njeno sodelovanje na tem forumu čisto poniknilo. Ni mi všeč, je pa zelo razumljivo. sram
Čeprav seveda tudi jaz pogrešam Smetko izpred nekaj let.  Wink
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #10375 : torek, 21.08.2012 : 19:10:56 »

In se mi zdi, da gre nekam v to smer, da bo njeno sodelovanje na tem forumu čisto poniknilo.

Ne bo. Zadnjih nekaj mesecev me je res okupiralo nekaj cisto drugega, ampak sem ravno danes razmisljala, da je treba spet fotoaparat zalaufat...
Je pa res, da se mi se bolj kot do sedaj ne da ukvarjat z zdraharji in se tudi ne bom. Mi je ravno friggova zadnjic zabicala, da naj jo kar ustrelimo, ce jo slucajno kdaj v tole sranje potegne in postane ista. Velja za vse nas tule na hribu, jasno da.
Logiran

sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #10376 : torek, 21.08.2012 : 19:24:12 »

Pa komentarji pod fotkami meni manjkajo Grin Grin, še bolj kot fotke.  Smiley
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #10377 : torek, 21.08.2012 : 19:32:20 »

Ja sej, cak mal  Tongue
Logiran

Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #10378 : torek, 21.08.2012 : 20:03:50 »

Jes, komentarjev se tudi jaz veselim  Cheesy
Me veseli tudi, da se Smetka ne da sprovocirat  Grin

(drugač se je ne bi upala še kdaj za kakšnega poklicat....)
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #10379 : torek, 21.08.2012 : 20:12:56 »

Fotke, ja fotke Cheesy  Afro Ker sej vemo tisto - fotka pove več kot 1000 besed. Mogoče bo pa tudi "zainteresirana javnost" (bolj) potešena  Cool
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Strani: 1 ... 687 688 689 690 691 [692] 693 694 695 696 697 ... 779   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zavetišče HORJUL
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines