mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 21.05.2024 : 12:44:24

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nike je doma
Strani: 1 ... 66 67 68 69 70 [71] 72 73 74 75 76 ... 134   Dol
Natisni
Avtor Tema: Nike je doma  (Prebrano 271691 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1050 : torek, 23.04.2013 : 22:01:35 »

 objem huh
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #1051 : torek, 23.04.2013 : 22:25:35 »

No, tkole je bilo:
pridem domov popoldne in seveda je bilo treba povprašat, kako je bilo na after partyju.
Maturantka vsa vesela reče: "a veš, kdaj sem domov prišla?"
Vem, lubica, ob petnajst do šestih zjutraj, sem te slišala.
"jaz tudi", pravi tista, ki ima letos valeto  Wink

In poslušam, after party je prinesel vse sorte, eni trezni, eni ne preveč, eni zaljubljeni, eni nesrečno zaljubljeni, eni so nasvete dajali, eni so jih prejemali.
Danes se ne reče več, da sta dva "nekaj imela", ampak da sta "nekaj mutila". Fraza je druga, ma vemo mi, o čem teče beseda  Roll Eyes!
Pa razlaga, veš ta je s tem "mutil", pa ona z unim....in zazna majčinsko UHO podton in vprašam:"zakaj pa nisi še ti s kom?" Roll Eyes

tišina....the sound of silence...

Majka pametna, modro molči, ampak grem ven iz sobe, ker mi je šlo na smeh.
Takoj sem vedela, da je ona tudi in tudi s KOM  Grin Grin
Čeden fante, ajde.

Vprašam, če so imeli kondome. "a ti misliš, da bi jaz kar na prvem zmenku al kaj??!! Angry"
Sem si mislila, ne bi ti, lubica, ON bi. Grin
Skratka, after party je bil najboljši žur ever!
Tamala pa čist vzhičena:"joj, kolk sem jst ponosna nanjo!!"  Kiss Ta bo še taprava.
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1052 : torek, 23.04.2013 : 22:29:08 »

Tole se pa boljše bere kot včasih Dr.roman!
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1053 : torek, 23.04.2013 : 22:31:40 »



Mačja, a ni fajn tele mlade bejbe poslušat Grin

Jaz vedno kar "okol padam", kadar jih peljem na vlak v Sežano, pa iz neznanega razloga kar pozabijo, da za volanom ne sedi diskretni šefer, ampak mama od ene od njih Grin

"Ma daaaj, una je prow šla, si vidla, da je mutila taprvo z unim pole še z drugim ... ke mooona" ... "ja, in pole zame rečejo da sem pi(cenzura), ki sem samo gledla unga od ujne druge ...." ..."ma daj, bezveze, vse ku penzionistke stu let z istmi tipi" ... "ma jst se pa prow bed počutim, ku sem s ga napila in pole sm mutila z unim bebcem" ... in tako naprej Grin

Aja, pa seveda čestitke za uspešno preživet maturantski ples ponosni mami ljubezen
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #1054 : torek, 23.04.2013 : 22:38:20 »



..."ma daj, bezveze, vse ku penzionistke stu let z istmi tipi" ...

  veselje veselje veselje



Ja, te mlade bejbe znajo bit posrečene.
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #1055 : sreda, 24.04.2013 : 00:34:17 »

"Ma daaaj, una je prow šla, si vidla, da je mutila taprvo z unim pole še z drugim ... ke mooona" ... "ja, in pole zame rečejo da sem pi(cenzura), ki sem samo gledla unga od ujne druge ...." ..."ma daj, bezveze, vse ku penzionistke stu let z istmi tipi" ... "ma jst se pa prow bed počutim, ku sem s ga napila in pole sm mutila z unim bebcem" ... in tako naprej Grin

to ni res kera kazen za ušesa in mozak, ki ti dvigne vse kocine.

ps:
pri 15tih, 16tih se nisem mogla načudit zakaj tastari tako grdo gledajo, ko smo udarili v vlak, gobcali, pametovali in se drli čez cel vagon.
aja, pa taprvi se je prebil na vlak najmočnejši sošolec, ki je po ragbijaško stare mame stran zmetal.
potem pa je čez zice vrgel gumijasto imitacijo kozlanja kot rezervacijo, da ne bi katera od punc slučajno stala.
ko so drugi videli tisto zadevo na zicu, so z gnusom odšli naprej, ko pa smo me prišle, je zadevo samo zrolal in pospravil v torbo.
zelo uporabna zadeva za sredstva javnega prevoza, moram priznat.


mačji pubertetniki rulajo, čeprav sekrete razbijajo.  Afro
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1056 : sreda, 24.04.2013 : 00:42:37 »

to ni res kera kazen za ušesa in mozak, ki ti dvigne vse kocine.


Grin Ja, draga moja, to je kazen za vse, ki smo obračali z očmi in cmokali in zanalašč rigali, medtem, ko so starci (naše zdajšnje starosti) na kakem fensi družinskem kosilu razlagali drugim o "svojih nevzgojenih otrokih" Evil

PS. A tista stvar za na sedež se še da kje kupit? To bi pa jaz sprobala, bi dala na zadnji zic v avto, takrat ko tele najstnice kam peljem (pol bi se pa zesekirale in ena drugo obtoževale, katera je bla zadnjič tolk nabita, da je zic pobruhala) Grin Evil  Ali kar naši tamali na povšter, hehehe. Bi zaleglo bolj kot vsaka pridiga, da se pijančevanje bejbam pri sedemnajstih ne poda najbolj Evil
Logiran

Unikatne tablice in portretki
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #1057 : sreda, 24.04.2013 : 01:08:24 »

po 80tih prejšnjega stoletja zadeve nikjer v nobeni štacuni nisem videla.
pa tak napredek Sad
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1058 : sreda, 24.04.2013 : 07:47:23 »

 Grin Grin Grin
Jst pa večkrat poslušam pogovor med hčero in mamo na vlaku. Kaj takega! Pogovarjata se o vsem mogočem in čisto sproščeno... Večkrat preverim, če je tamala res najstnica - pa je še vedno. Imata tak res odličen odnos.  Smiley
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #1059 : sreda, 24.04.2013 : 09:36:42 »

Že fuuul predolgo nisem brala Nikine teme, pa se zdaj silno zabavam še na zalogo. Cool Cheesy Mačja, ti si carica! objem
Ampak moram pa priznat, da sem zgrožena nad mislijo, da so se tudi moji tkole pogovarjali o meni/naju/nas pred 15 leti oz. že od časov valete naprej. Shocked Lips Sealed huh Ker jst sem bla ful resna in to je krivično. Huh sram
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #1060 : sreda, 24.04.2013 : 10:21:40 »

Veš, SunnyDay, da se dostikrat spomnim nate. Ko pravijo, pes si mora vse "zaslužit", pa nagradit za ustrezno vedenje, pa ne sme na kavč brez dovoljenja in vse to, Maxi pa je tako zelo vesel, ko pridem domov, in skaklja po nogah in stoji na zadnjih dveh tačkah in rine v roke in naročje. Takrat se spomnim, kako jih ti v naročje vzameš in cele prelubčkaš in prečohaš in sta oba srečna. In pol si mislim, da itak ne bo nič narobe in vzamem belo rito v roke in se stiskava in čohava in sva tudi midva srečna.  Kiss

Pa ko ga pokličem, prileti, da kar kar iz ovinkov zanaša in je tako vesel, da se mi kar smeji. Rečem sedi in se usede in se kar trese, da dočaka, da ga vzamem v naročje.

Saj drugače uboga, samo crkljam ga pa vseeno tako kot mačka.  objem
Logiran
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #1061 : sreda, 24.04.2013 : 10:29:33 »

Mačja, ti si mirne duše privošči...  Kiss Kiss
Dokler minič pozna svoje mesto v familiji, ni a-ma nobene potrebe, da se non-stop fura nemška šola.
Pa saj ti niti ne rabim tega pisat, se bere pri zgodbah o omladinkah, da itak obvladaš!  objem
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #1062 : sreda, 24.04.2013 : 10:42:45 »

Se strinjam s S in M - dokler je psu jasno kje je njegovo mesto, ga brez problema lupckas, se valja po postelji, vrstni red pri hoji skozi vrata ni pomemben in tudi pred hranjenjem mu ni treba cele sheme za BBH odigrat. Ko pa se psu samo za trenutek utrne ideja, da bi on plezal po hierarhicni lestvici v druzini, pa takoj ostane brez vseh privilegijev in takrat se pa res zacne delat po nemsko. Ce je normalen in dojame, scasoma spet lahko dobi nazaj kaksen privilegij, seveda (vsaj na zacetku) le z izrecnim dovoljenjem.

mimogrede - kje se pa dobi to "pobruhano pregrinjalo"? Slisi se tko kulsko, da bi bilo definitivno hudo uporabno za kaksen stos.  Smiley Recimo mami na kavc nastavit.  Tongue Grin
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #1063 : sreda, 24.04.2013 : 10:51:51 »

Veš, SunnyDay, da se dostikrat spomnim nate. Ko pravijo, pes si mora vse "zaslužit", pa nagradit za ustrezno vedenje, pa ne sme na kavč brez dovoljenja in vse to, Maxi pa je tako zelo vesel, ko pridem domov, in skaklja po nogah in stoji na zadnjih dveh tačkah in rine v roke in naročje. Takrat se spomnim, kako jih ti v naročje vzameš in cele prelubčkaš in prečohaš in sta oba srečna. In pol si mislim, da itak ne bo nič narobe in vzamem belo rito v roke in se stiskava in čohava in sva tudi midva srečna.  Kiss

Ehm, a prav razumem, da se spomniš name v smislu, da VALDA ga vzameš v naročje in celega prelupčkaš in prečohaš, ne pa v smislu, da se ga ne sme, ker si ni zaslužil? Huh Lips Sealed Smiley
Sem morala 2x prebrat, ker najprej sem začela že tuhtat, kdaj sem dajala take nemške izjave. Roll Eyes sram Grin Ker se namreč absolutno strinjam s S in M in majo01 glede tega, da dokler je psu jasno, kje je njegovo mesto, je tudi jasno, da je deležen (vseh mogočih) privilegijev. Smiley



Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #1064 : sreda, 24.04.2013 : 11:06:14 »

Ja, ja, v tem smislu, da ga vzameš in crkljaš. Kadar sem te videla, si vedno imela enega kosmatega v naročju  objem

Ker sem šele pasji začetnik, sem precej poslušala in brala o vzgoji, kaj sme in česa ne in mi je malo manjkalo to "dovoljenje", da ga lahko tudi valaš po rokah, dokler so zadeve jasne, kdo je kdo.
Ampak Maxi se mi zdi, to kar sam ve, kaj ja in kaj ne ali pa še ne zaznam, da izkorišča. Se mi zdi, da ne.

Ni lepšega, kot se zjutraj zbudit, na eni strani en mehek mačji kožušček, malo naprej en pasji kožušček in v kotu še nekaj sploščenega tigrastega... Kiss
Se kar obrnem in bi še spala  Roll Eyes
Logiran
Strani: 1 ... 66 67 68 69 70 [71] 72 73 74 75 76 ... 134   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nike je doma
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines